Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 18, 2024, 23:30:49

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 19 20 [21]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: СВАТБА В ПАЗАРДЖИК - част 4  (Прочетена 97377 пъти)
 
someone
Регистриран

Публикации: 3


« Отговор #300 -: март 22, 2017, 13:45:29 »

Здравейте момичета. Започнахме вече подготовката малко по малко. Някоя от вас правила ли е подписване в Етнографския музей? Интересува ме каква е цената, дали се води изнесен ритуал? В "Пъпа" някой правил ли е сватба? Ще сме малко хора и не ми се иска да ангажираме големите ресторанти. Благодаря ви
 smile
Активен
Florennce
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 11



« Отговор #301 -: август 10, 2018, 11:54:26 »

Здравейте,

Планираме сватба за следващата година. Още нямаме дата, но мислим август или септември да е. Сватбата ще е в Пазарджик и сега обмисляме къде да е.

Спряли сме се на ресторант Фемили, Фазанарията или хотел Форум.

За Фазанарията четох доста хубави отзиви, но за другите 2 не съм. Ще се радвам ако някой вече минал по този път сподели впечатленията си  smile
Активен
Alio101
Регистриран

Публикации: 2


« Отговор #302 -: юни 03, 2019, 15:21:54 »

Здравейте! Моля за помощ!  smile на 15 Юни ми предстои сватба... Наех украса от сватбена агенция " Той и Тя", Пазарджик. Искам да попитам някой работил ли е с тях? Имате ли някакво мнение за агенцията? Реших да работя с тях тъй като разбрах, че имат и много голям сватбен център в Пазарджик и ми изглеждат надеждни..., но честно казано не съм удовлетворена от кореспонденцията ни ( Аз съм от София и действаме чрез имейла), сватбата е след 2 седмици и вече започвам да полудявам  crazy. Попитах ги за цветята и ми казаха, че това се уточнявало една седмица преди събитието....  angry , относно другите неща като сватбена арка, свещници, камъчета и други дребни джунджурийки- не знам какво става или пък как ще изглеждат. Другото което ме притеснява е, че трябва да им преведа остатъка от сумата най- късно един ден преди сватбата. Всичко това доста ме смущава, имайки предвид всички мошеници в Интернет. Моля ви за някаква информация за агенцията или мнение, ако ги знаете, ще ви бъда много благодарна!  smile smile smile
Активен
Страници: 1 ... 19 20 [21]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines