Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 19:57:50

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 13   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Август 2019  (Прочетена 76789 пъти)
 
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #30 -: август 08, 2019, 13:27:56 »

ехааа, ето кой ще работи за превръзки и гримове  Girl_hide, честито!

Хъм, а Мария? Имаме една бивша съфорумка, има две близначки и двете се Мария, едната е Ана Мария, ама другата забравих, май беше Адриана-Мария?
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #31 -: август 08, 2019, 18:05:25 »

Еха! Пълен розов свят   heart Супер,  честито! А всичко наред ли е  с човечетата   give_rose



Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #32 -: август 08, 2019, 19:25:40 »

Няма да са с М, този път ще са разнородни и чакам таткото да ги измисли.

Ей тук ме изненада blum Радвам се, че сте добре!
Днес продължих с фитнеса по столовете и с вдигане на парцал и препарат. Утре ще е голям зор, защото единият ми братовчед идва от Русе с приятелката си. Нея не я познаваме. С братовчед ми не сме се виждали от няколко години shok Беше в чужбина, а после все се разминавахме. Нямам търпение! smile
В неделя сме на рожден ден, та препуснах до МОЛа за подарък. Ей на това дете много трудно избирам винаги pardon Дано съм нацелила нещо подходящо. Разсеях се, поразходих се, ама вече ми туптят краката и ще сложа децата да спят с огромно удоволствие girl_haha
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #33 -: август 09, 2019, 08:06:03 »

Добрютро, как сте?ПЕТЪК Е!Утре ще спя(надявам се)!Ще си почина(надявам се)!Ще мързелувам(надявам се)!

Как сте днес?Аз имам изключително много работа, от понеделник излиза много народ отпуска и ще е ужас на работа.

Девойките бащата обеща да им измисли хубави имена.Ще видим де, аз имам право на Вето smile
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #34 -: август 09, 2019, 13:15:22 »

Аз днес го играя телефонистка. Нямам разговор под 10 минути. Уточнявам всичко около работа. За пореден път се убеждавам, че понякога трябва (телефонът ми подсказва "трудно", но пък вътрешно някак) човек да пусне нещата и те сами да се случат.  pardon Пренапрягам ли ги - не стават. Трябва сами да се обърнат. Стискайте ми палци!
Братовчед ми дойдоха, ама само Дзак си казахме, че пак ме подпалиха по телефона. Довечера ще са в нас и ще имаме малко време да се видим на спокойствие smile
Тези дни децата ни оставят да спим до 9. Едва отлепяме. В сравнение - преди станахме около 7. Явно мозъците ни имат нужда от почивка.
Хубави почивни дни от мен smile
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #35 -: август 09, 2019, 17:10:48 »

Аз ако спя до 9 и после цял ден ме боли глава blush Шест и половина, максимум и ставам. Едно време като ученичка завиждах на баба ми и се чудех как така не го откарва до 12, ама ей го на, кукуряк станах.
Днес цял ден готвя... Много хора се струпват да идват вкъщи тези почивни дни и като ги пита човек какво искат- ми нещо постничко и лекичко. Пък то това само врътки и купища отпадъци, не е като да лепнеш пържола и да си гледаш кефа. Хванах се да правя годишното "имамбаялдъ" /само един път в годината се лъжа/, пълнени чушки и дотам. Има и риба предвидена за някой от дните, ако рекат по три пъти да ядат funnytooth НИ2 се опита да ме подкупи за гръцка мусака, че уж ще помага, но ще видя накъде ми е накривена китката Wink
Отивам да си духам косата, трябва да се правя на кокона все пак girl_impossible
Ами приятни почивни дни heart heart heart
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #36 -: август 12, 2019, 08:17:27 »

Добрютро в най-горещата седмица.Тук не се диша, какво да ви кажа.Седим в къщи на климатик, детето откача, аз откачам всички сме зле.Котките се завират под струята на климатика защото не могат да дишат и те.И после защо не обичам лятото?!
Активен
Bube
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #37 -: август 12, 2019, 09:20:51 »

Привет!

Ние за завърнахме от морето. През цялото време не съм позлвала никакъв интернет, освен да кача някои снимки, което си е много голямо постижение за мен. Лятото е много хубаво! Приключенства ми се и съм доволна, че се очертава да имам един много зает август.

Не съм ви чела, надявам се всички да имате прекрасни преживявания и почивка smile
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #38 -: август 12, 2019, 09:29:05 »

Добро утро!

Ей добре че погледнах към календара, имам имен ден тази седмица.

Жегата е зверска, не се диша, но най-вероятно ще е само още тази седмица, после започва захлаждането.

Ние уикенда изкарахме много добре. Ходихме да тестваме една кола, после цял ден на климатик вкъщи и маратон със сериали. Вчера се качихме на Витоша с братовчед ми и брат ми, децата техните, много добре беше, до към 3 не се усещаше даже жегата, ама и дебела сянка бяхме хванали. Следобеда прекарахме отново в маратон на сериали, доволно си поревах на финала на един любим сериал.

Днес деня ми започна с дупето нагоре  lol. Сутрин мм ме пита дали искам с една кола да идем на работа, но ще трябва да се прибирам с метрото,че ще ходи и до другия офис. Викам йок, в тази жега не щъ!И тръгва той, мотая се аз из вкъщи, слизам да тръгвам, търся кола, няма кола... Постоях 10 мин и се сетих че аз я оставих в офиса петък!!Имахме среща с едни приятели до офиса и решихме едната да оставим в офиса и събота да си я приберем... Викам хубо! Качвам се на такси, мм ми звъни че има катастрофа на Цариградско... Тааа 50 мин път до офиса, от тръгни спри ми, стана супер зле и още не мога да се освестя...

Свекс, постно ли правиш имамбалядъ-то? Че не знам дали е променена рецепта на майка ми, но аз добавям кайма и става много вкусно, че у нас важи "чушка пушка не държи"!

Маги, почивай и се крий от деца и котки  huhhuh.gif
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #39 -: август 12, 2019, 10:53:58 »

Bube, супер сте си изкарали по морето вие.Аз броя вече дните до нашето море.

Булка, мнооого кофти случка.Без кола в задръстване, УжасТ!

От деца няма как да се скрия smile Имаме гости с деца и сме всяка вечер заедно.Те не ми пречат само да не скачат по мен  smile Днес установих, че дрехите почват да не ми стават.Хахахах, дебелея си аз ударно!
Активен
marry_me
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 304


BE YOURSELF ;)


« Отговор #40 -: август 12, 2019, 10:58:13 »

Привет, лейдис  Sunshine Sunshine Sunshine

Аз се завърнах в гореща София, уф не се живее тук  focus (поради липса на умиращо от жега човече). Прекалено рано си дойдох, можеше още една седмица blush blush blush Ние се разбихме от обикаляне като миналата седмица навъртях 1600 км. girl_impossible girl_impossible Този уикенд пак ще пътуваме, хайде още 400. Честно казано искам да си почина от графика, който направих girl_impossible girl_impossible Вече се колебае жестоко за Хърватска това са още 1200 км. в посока. Не ги знам професионалните шофьори как издържат. girl_impossible

Като цяло си починах, поработвах, ама това въобще не го броя. За първи път ми се случва да отида на почивка и да се върна същите килограми, които съм отишла. Обичайно съм +2/3, този път нъцки, до грам същото. Ей такова не ми се беше случвало. Явно много съм плувала този път при това доволно хапване.

Камерата както очаквах пълен шит lol Прави хубави клипове на 4К, ама снимките са Girl_hide Girl_hide А не ми трябва професионална на този етап.

Ходихме на един плаж Тигания, водата беше кристал, имаше над 20 вида риби, спукахме се от кеф yahoo Чудиш се коя по-напред да преследваш да снимаш. Едната вечер като се прибирахме към сушата и влезнахме в пасаж от едни черни риби, те са малък към среден размер, обаче усещането беше уникално. Ти си плуваш и те с теб, бяха на сантиметри от мен. Още повече се запалих да изкарам курс по гмуркане, защото в момента сме шнорхелинг, не ползваме кислородни бутилки.

На работа има работа за целия индийски народ (нали скоро ще минат китайския) lol lol Ама няма да се давам без бой.

Бягам, на трудещите се по-малко нерви, на почиващите многоооо ви завиждам при това никак не благородно girl_wink girl_wink
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #41 -: август 12, 2019, 14:30:16 »

Аз имах хубав ден от тези почивните. Вторият ми братовчед с годеницата си бяха тук. Някак целият народ се беше сетил за нас точно в този ден, ама където успях - огрях. С братовчед ми не сме се виждали от нашата сватба shok Беше в чужбина, тук се разминаваме някак и всеки по задачи. Беше хубаво да ни гостуват поне за малко smile
Изтървах промоцията на годината. Една майка в квартала беше на лазерна епилация и офертата беше да заведе приятелка за безплатна процедура на подмишници. Тооооолкова ме е яд! GROAN Нямаше шанс да отида, па макар и за 10-15 минути работа. Това ми е в топ 3 за неща, които искам да направя за себе си.
Вчера бяхме на рожден ден в парка - едва се прибрах с двете деца, раничка с гащи, води и прочие, тротинетка, пате, парче торта. Колкото повече наближавах, толкова повече жегата ме мъчеше. Следобяд излязохме за малко. Деца нямаше. Изтърпях моите да поскучаят шумно и мрънливо и ги прибрах обратно pardon
Тази седмица ще ми е забавно - предстои имен ден с кино, ще запазвам час за зъболекар и някак завися кой ще гледа някое от децата или и двете вкупом.
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #42 -: август 12, 2019, 15:02:32 »

При мен гадости... НИ2 се секна на сватбата и сега му бера дерта как ще издържи полета. Натъпкаха го с лекарства, инжекции, разтегнаха го, но толкова го боли, че чак устните му побеляват. cray Нещо и чекирането му се е скапало, та хвръкнаха 70Е допълнително, ама това го минаваме метър.
Малката на гостите ни хванала глисти на морето в последния ден и уж всички пили сироп, но мен ме тресе параноя и мия и трия дръжки на врати и повърхности с дезинфектант, белким ни се размине.
Нещо и мен ме наболява зъб, та и по зъболекар съм тия дни, ако моята се е върнала от отпуска. Жегата яко ме мори, искам да е пак максимум 25С. Хаха, нашата котка бяга от климатика, не обича да и духа студено.
Шия една блуза от естествена коприна, кенар на всичкото отгоре и така ми се криви и пързаля, че нерви не ми останаха да съвпадам детайлите, а и машината трудно се справя с плата, макар да ползвам най- тънката игла. sad
Бе, всичко накриво.
Бубе, добре си дошла, поне при теб настроението е на висота good
Шъ съ опраим Wink
« Последна редакция: август 12, 2019, 15:19:55 от svekarva » Активен
marry_me
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 304


BE YOURSELF ;)


« Отговор #43 -: август 12, 2019, 15:25:48 »

Свекърва, съчувствам от цялото си сърце на НИ2, който не го е изживял това, не знае какъв ад е cray Дано му мине бързо. Аз ходя да ме отщипват при професионалист, но след това отнема поне седмица, докато се отпусне нервът. Един път така умирах от болки, че бях съгласна да ми бият инжекции в гръбнака, само и само да се свърши този хел.

Булка, екстра ти е дошло сутришно в жегата lol lol

Али, ако наистина си решила лазерна, препоръчвам я с две ръце. Но трябва да направиш необходимия брой процедури. С една не става girl_wink А и шансът след една да имаш по-силно окосмяване после е голям. Не съжалявай. Но си със светла кожа, та си проучи уреда дали има възможност да влияе върху такава кожа и пигментация на косъма. Аз съм светла кожа и светъл косъм girl_impossible girl_impossible Обаче ходя на апарат, който влияе на моята комбинация кожа/косъм, и съм мега доволна. good good good
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #44 -: август 12, 2019, 15:52:15 »

Добрютро, как сте?ПЕТЪК Е!Утре ще спя(надявам се)!Ще си почина(надявам се)!Ще мързелувам(надявам се)!

Как сте днес?Аз имам изключително много работа, от понеделник излиза много народ отпуска и ще е ужас на работа.

Девойките бащата обеща да им измисли хубави имена.Ще видим де, аз имам право на Вето smile
Маги, нали помниш с какво "наричане" ти бях пратила преди доста време гоблен? Радвам се че съм усетила правилно посоката с пола, още тогава.  smile
И аз не го разбирам това отпускане, плюскане, и неподдържане. Смазвам се от умора но не го допускам.
На почиващите- честито. Аз чакам да тръгне на градина , за да "почивам" докато работя без някой да се катери върху мен допълнително.
Фери ама и ти си нахална с тез пици ( пиша разбъркано, че чета цялата тема наведнъж). Дори да не става нвщо за ядене, казвам благодаря и дотам. Ентусиасти малко има- майка се прави на тапа и не готви като сме там, мъж ми също. Явно затова гледам малко по различно на нещата. blum
Активен
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 13   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines