Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 17:26:04

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4 ... 13   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Август 2019  (Прочетена 76785 пъти)
 
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #15 -: август 06, 2019, 09:58:00 »

Хаха, Булка, то и аз така, две момчета, макар Маги да каза, че се предполага едно момиче вече Wink
От моите съученички, с които се намерихме преди две години, най- добре изглежда тази, която пие хапчета на основата на марихуана /позволени са в Бг, не е уж зависимост/. Ходи като кон, никога не се оплаква и не мрънка, положително настроена е. При разговор се вижда, че сме си абсолютно същите - едната пак послъгва, другата е пълен непукист, третата смени трима съпрузи /голяма любовчийка беше/, четвъртата е адски амбициозна и леко завистлива... Те казват, че и аз съм си същата crazy
От колежките пенсионерки две изперкаха на тема йога. Вярно здрави са видимо, но приказка с тях не можеш да подхванеш. На всяка снимка са усукани или на челна стойка, постовете им също залитат в тази посока. Не зная, на тази възраст смятам, че психическото здраве също не е за пренебрегване pardon.
Пък кой, кога не се знае.
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #16 -: август 06, 2019, 10:10:16 »

Едното е момиче на 100%, от две места потвърдено вече. утре ще гледаме сърцата и главите им, на ехокардиография съм.Ох да минава и това и да се успокоявам и да си бременея.Какъв съм кит от сега не е истина.

Така е хората се променят, омъжват се, физически най-много търпят промени.Иначе в главите рядко се пораства след ниво университет, то или го имаш или не.Това е поне което аз виждам в околните.

Аз тия залитания по принцип не ги харесвам.Имам познати дето на по-млада възраст яко залитнаха по йоги, дзен начин на живот и т.н. и за мен всичко това е леко в сферата на лудостта.Не отричам йогата, напротив, страхотен метод за отпускане на тялото е, ама чак да се вманиача, абсурд!
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #17 -: август 06, 2019, 13:55:27 »

Ихаа, не съм знаела че едното е потвърдена девойка... Нищо, загубих, няма да ти мия чиниите  tease
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #18 -: август 06, 2019, 14:04:10 »

Да бе, загубила си... Wink Докато не се родят, не вярвам на нищо, ако ще и 120% да е сигурно. funnytooth Аз как продавах червена количка и розови дрешки, още ми е жал smile.
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #19 -: август 06, 2019, 16:31:26 »

Всичко бива, аз за това се самоубеждавам че най-добре е ако имам второ дете да е момче, че тепърва да се уча да отглеждам момиче ще е трудно  lol
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #20 -: август 06, 2019, 20:58:27 »

Оооо значи моят залог може да е верен - момиче и момче  heart
Абе верно днешните деца не знаят да играят карти  huhhuh.gif Леле ние се разцепвахме, после в училище прерасна в сварка, ама пак си беше яко, ина логика те учи и на хитрост, не просто да смяташ...мислене си трябва доста. Ами гол покер играли ли сте, сигурно днешните деца и шише не знаят какво е  huhhuh.gif
О, и аз сигурно никога повече няма да съм 52 кг, ама то тогава бях пък на границата с кльощаво...за мойта височина май трябват повече кг, сега мини Мистър доста се старае в тази посока  pardon
Много по-важно е психическото здраве според мен...едната ми баба яко не я слуша главата вече sad От там си втълпява някакви простотии непрекъснато, сега си е спряла едните хапчета, тъпче се с други, не слуша лекари и това много повече ѝ вреди отколкото има здравословни проблеми всъщност  nea Не знам до къде ще я докара, мама и леля ми са се хванали за главата с нея, пък и от 100 км разстояние изобщо не можем да я контролираме...
Всяко хоби, което се превърне в крайност, залитане вече не е здравословно...не са и за мен тези неща  Girl_hide
Отивам да чета приказка  heart
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #21 -: август 07, 2019, 08:53:07 »

Добър ден, хаймани!Де сте?

Аз карти не обичах да играя, но играех табла.Иначе 3/5/8 или 8/16 ми бяха любими.В Русе при баба много ги играехме(това на карти).И подскачахме на ластик до доста завидна възраст.

ХУбав, летен и горещ ден ви пожелавам.
Активен
cvete_78
Ентусиаст
**
Публикации: 87



Моят сватбен албум

« Отговор #22 -: август 07, 2019, 11:54:58 »

Привет!И аз съм работна дори офисна.Еха значи и моята прогноза може да излезе вярна.За промени какво да ви кажа.Като се оженихме ММ беше 90 кила ,сега е 130.Аз след втората бременност постоянно се боря с кила,на приливи и отливи.Пречат ми вече,а и критиката ме подгонва на моменти.Ей сега преди последния МЦ щях да умра направо.Ма каквото такова.Видях ,че в предишната тема сте си говорили за зодии и асценденти.Аз съм Близнаци с асцендент Близнаци.
Вече се оглеждам за тетрадкии разни други неща за училище .Дрехите ще бъдат последни защото Митакак расте главоломно.Тез дето му ги купувах за Р.Д не му стават вече. :danceg:Каката тя се оправя сама,тя си избира уж говоря да се съобразява ,но няма кой да ме чуе.
И двамата са го ударили яко на живот.Спане,манджа и нищо друго.Ма да се ядосвам смисъл няма .
Карти играех много като дете сантасе икен-купе,като студентка епични белот турнири.
Изчезвам засега.Навсички да им е леко на бременеещите особено,че колжката ми е бременна ,ама е чудо.
Активен
marry_me
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 304


BE YOURSELF ;)


« Отговор #23 -: август 07, 2019, 13:17:32 »

Привет, лейдис  Sunshine Sunshine Sunshine 

Аз съм още морска, но вече от бг море. В момента на Слънчев бряг има толкова много хора, че чак не мога да издържа. Ама по-добре от офиса  Girl_hide Не че не работя пррз телефона, ама производството не пита.

Играех карти преди да тръгна първи клас, всичко - белот, самтасе, кент... Като ученици играехме в час girl_impossible Сега бих си била два шамара, лигава работа.

Маги, чакам те с инфо от прегледа Girl_hide Стискам палци да сте добре ти и бебоците kiss2
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #24 -: август 07, 2019, 14:38:46 »

Спящи красТавици, направо че разбихте!  tease Два-три дни никакви ви няма и избухнахте! Не мога да ви изчета.
Ние сме във вихъра на голямото чистене след ремонт. През деня гледам деца, докато спят си почивам катерейки се, бършейки и оправяйки...
Панде, heart Ред няма! И аз имам познато момче - приятел на братовчед ми, който си отиде много рано. Помня го като супер щуро дете. После порасна и беше голяма упора в трудни за братовчед ми моменти. Сигурно и сега са заедно да си помагат heart Помня как майка му и баба му бяха винаги в черно облечени с траурни шалчета - баща му и вуйчо му бяха починали млади. По вратата им бяха накичени некролози и това винаги ми е смразявало кръвта. Имам ненавист към такива неща, защото сякаш хората се затварят в мъката си и предизвикват съдбата за лошотии. За сметка на това знам, че никой и нищо не може да ми отнеме спомените от детството, игрите, мечтите...
Като става дума за детство - мой приятел от детските години имат бебе Савина. Днес май ги изписват и нямам търпение да го видя и да му честитя.
Хахаха, Булче, пред блока наистина най-големите панти са момичета. battle Въобще моят синковец и още двама все с царски имена са сбутани до полите на майките си lol
За морето ще разкажа в нашата тема, ама да видя кой ден точно. Имаме вече навързан компютър, само свободно време да намеря.
Ще ви дочитам после. Отивам да освободя два кашона с книги Wink
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #25 -: август 08, 2019, 11:23:20 »

Ау пак ви няма. Женско царство ще е дома. Бащата е щастлив  blum
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #26 -: август 08, 2019, 11:53:04 »

А честито тъкмо им берях дерта на момчетата, че ще останат стари ергени smile heart heart
Поне един котарак мъжки си вземете, щото само това ви липсва blum  funnytooth
Сериозно, за децата е по- добре така, ще се разбират и ще се имат след време. Непрекъснато завиждам на познати и приятелки със сестри, пък и нали виждах майка ми и леля ми как бяха дупе и гащи.
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #27 -: август 08, 2019, 13:00:52 »

Майка беше вчера с нас в София, че имаше работа и като ни видя след прегледа и казахме Момичета са.И тя каза "Е нищо, поне ще се разбират!"Та и аз на това разчитам.Ние с моята сестра се чуваме по 5 пъти на ден, пазаруваме една за друга, грижем се една за друга.Моя мъж и брат му се чуват ако някой ще мре!
Активен
marry_me
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 304


BE YOURSELF ;)


« Отговор #28 -: август 08, 2019, 13:23:24 »

Ехааааа, Маги, не му завиждам на М.  Girl_hide От друга страна момичетата гледат повече girl_wink

Сега започваме да се вихрим на имена с М, предлагам - Мари, Мила, Миа, Марго, Мануела и популярното напоследък Меган heart Миа и Мари са ми фаворити heart

Приключих с моретата поне за седмица, сега малко ще поработя и пак ще духвам на някъде. Долче вита heart
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #29 -: август 08, 2019, 13:27:41 »

Няма да са с М, този път ще са разнородни и чакам таткото да ги измисли.Аз буквите казвам само  blum
Активен
Страници: 1 [2] 3 4 ... 13   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines