Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 16:23:44

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 11 12 [13]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Дълги нощи, горещи дни, чорлави глави и юлски емоции...  (Прочетена 65959 пъти)
 
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #180 -: юли 30, 2019, 14:32:27 »

И аз тоз младеж не го знам. Аз рядко знам и световноизвестните известни с това, че само са известни, та какво остава за нашите. Дано ме разбрахте Wink Пари за глупости не давам, ако ще и да имам мерак да харча.
Не съм с широки пръсти. Във времето съм се научила да харча разумно. В смисъл, че разни безпарични периоди са ме възпитали да давам повече пари, но да търся по-високо качество. Отделно и влагам по някаква емоция в пазаруването като цяло. Имало е време на покупки тип психотерапия. Не е за мен! После поглеждайки тази вещ не ми е приятна. Натоварена е негативно. Затова предпочитам да купувам, когато ми е хубаво. Така и не купувам боклуци.
Тепърва ще имаме тийнове вкъщи. Предпочитам да харчат пари за емоции тип концерт на тоя и оня вместо да слушат гениални умнотии в интернет. Нищо лично към момчето smile
Тези дни бяхме в София на рожден ден на племеника. Аз писах де. Та за подарък имаше смартфон от родителите си. Баща му е много доволен, че малкият ще се образова още на тема технологии. Инсталирал е разни приложения да го следи, блокирал купища сайтове и уж го е защитил. Не е гаранция за липса на глупости, ама не го осъзнава. pardon

Панде, наистина как издържа сестра ти?! Аз моята рода трудно изтрайвам, какво остава за чужда. Казвам го като човек, който една година живя със свекър и свекърва и една дума накриво не сме си казали. Откакто обаче имаме деца - нещата са други.
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #181 -: юли 30, 2019, 17:54:14 »

Али,[/b да кажем най- добре пази боже, защото времената и децата са различни. Няма значение ние какво предпочитаме, ежедневно се налагат компромиси тип "по- малкото зло".
Жив пример е моят племеник - докато го стягаха и държаха изкъсо, без интернет, телевизия и разни други подобни, не се траеше от лиготия. Сега има по- модерен телефон и от двете НИ- та /само снахата го бие/, два стари, пълен набор от техники и возила, телевизор в стаята си и там каквото се сетиш, но и строги уговорки кое по колко и кога. Дето се вика и страх да не нагази лука има, щото ще му отнемат за наказание някоя екстра. Да са живи и здрави родителите му, да работят и печелят, съответно да му купуват. Не мога да преценя дали е правилно, не съм имала тези финансови възможности и се е налагало да прилагам други методи за мотивация, но целите ми са били същите. blush nea. Родителите със сигурност знаят, че поемат премерен риск и следят какво се случва. Пък ако не - ще платят някоя тлъста сметка /като Фанимира за Кари/ и ще трупат опит Wink.
Хаха, аз пък съм любопитна и ми е кеф да следя клюки по известни личности, но бързо губя търпение. Като резултат - не помня дълго подробности и после се ядосвам, че не мога да навържа историята blush
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #182 -: юли 31, 2019, 08:11:57 »

Добро утро, как сте?Малък петък бил днес, а аз мечтая за истинския smile Чудя се какво да правим почивните дни!Уж исках да почивам, ама не ми се лежи два дни без нищо да се случи.Ще видя моя мъж с какво настроение е, и ще го измислим.

И аз обичам клюките, то кой не ги обича, обаче осъзнавам как покрай дете и работа все по-малко имам време да чета и следя какво се случва около мен.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #183 -: юли 31, 2019, 11:07:46 »

Свекс, моят син е същата работа. Но го хванах веднага от кой тип дете е, въобще не си правя труда за изкъсо- невъзможно е. Яде и гледа клипчета колкото и когато иска. Има две ограничения които не погазваме- следобеден сън, вечерен час на лягане. Преди да реши сам да почне да гледа детски на чужди езици, беше ад. За нито секунда не желаеше да се заиграе или да бъде занимаван- само ревеше.
Активен
Страници: 1 ... 11 12 [13]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines