Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 19, 2024, 13:14:34

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 10 11 [12] 13   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Дълги нощи, горещи дни, чорлави глави и юлски емоции...  (Прочетена 66134 пъти)
 
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #165 -: юли 27, 2019, 05:29:03 »

Само отбележете в колко часа пиша, моя мъж направи аларма да станем рано, ама си я изключи а аз станах хаха.

Али хубаво си го обяснилаза кухнята. Нас ни прави нали дизайнър кухнята и ни я направи със стандартен Flow, не знам как е на български, което ще рече : започва от хладилник, плот за изваждане на продуктите от хладилника, под него е съдомиялната, после мивка, за да можеш да измиеш продуктите, след него отново плот, за да режеш продуктите, следва котлони  и фурна, нашата е в секси поза че нямаше място за Горна фурна ахах, и след това отново плот за като махнеш от котлона или фурната яденето да има къде да го оставиш. Това е и мястото където меся питки. Аспиратора се падаше точно под комината. Горните шкафове са нестандартни, каза че за първи път прави на 40 см над мивката, но са двойни, има над тях още едни и кухнята стига до тавана и имам място за сервизите и на майка ми хахха.

Мен асцедента ми е стрелец, овен и стрелец са страхотна комбинация, даже на работа любимата ми колежка е стрелец и се допълваме страхотно
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #166 -: юли 27, 2019, 08:33:02 »

Али за нищо на света не бих предположила че имаш лъв асцендент.
А представяш ли си моята изненада, когато го разбрах Curtsey funnytooth Познати лъвове имам един мъж и една жена. Силни са, успяват с памук да ти извадят душата и са постигнали много. Но са извадка и за лъвовете нямам много наблюдение.
Булче, това е най-хубав вариант да има редуване на зоните за приготвяне good Но... В повечето случаи се налага съобразяване с ВиК, комини и куп други неща, та кога може, кога не може такава подредба.
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #167 -: юли 27, 2019, 08:52:54 »

Добре сте, гледате си само Слънцето и Асцендента. Wink При мен и двете са Овен, проблем няма Wink. Обаче като имам една наранена Луна в Рак и Венера в Телец, ела да видиш как се обзавежда кухня funnytooth Хубаво, че Марс ми е в Стрелец, оправя положението и го избива на майтап.
Та за случая КУХНЯ бих казала, че подредбата на уреди има значение, ако е професионална и ако с това човек си вади хляба. Ама да готвиш два пъти в седмица за по едно ядене и да му мислиш толкова, хич не  го намирам за разумно. С времето никой не може да ме върже да стоя права и да дялкам кромид, съсредоточена в сълзи и сополи. Взимам си дъската, сядам на масата и си общувам с котката, радиото и ако съм силно разстроена, с телевизора. Основно сме на домашна храна, съобразена с изискванията на всеки и се справям, Ако и фурната с газов котлон да са на терасата, фризерът да се мъдри и той там, а сушилнята да задръства окончателно обстановката. Въпросната закрита тераса е точно с ширината на печката, а това ми дава право да отварям вратата на спалнята и да я наблюдавам полегнала.  Wink
Много се задълбах в четене, а за една печка, дето даже още работи, не си струва да се хабя crazy Шкафовете са от масив, макар и чам, не искам да ги префасонирам, та сигурно няма да е вградена техниката. Но най- важното е, че няма да оставаме да живеем в този апартамент, или ще го даваме под наем, или ще го продаваме в близките години и ако купим скъпа техника, сигурно ще си я мъкнем с нас или ще я продадем /ако е под наем, ще е нещо бюджетно/. Оставям работата по обзавеждане за август, много ми дойде за седмица crazy.
Родният отиде да спасява служебно положението, че всички са по отпуски. Аз се ориентирам към любовни авантюри  Wink Хубав ден на всички ни! heart
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #168 -: юли 27, 2019, 11:34:21 »

Моя асцедент бил стрелец, ама не знам това към какво води, перфекционизъм и себедоказване май???


Свекърва при такива обстоятелства няма смисъл от нова кухня, само нова фурна.Нашата фурна също е на високо, ние сме високи хора, мразя да се навежда, а сега съвсем ми е трудно.Като си правех кухнята(аз и измислях дизайна), следях точно това което е казала Булчето.Само с хладилника се обърках, мислех, че можем да му завъртим вратата, оказа се, че не става, но пък скоро ще го сменим надявам се. И нашия плот е по-висок, пак защото сме високи, не мога аз на ниски плотове, откачам.

И да се похваля изтърсих се пред блока на 4 крака.Не съм падала така от мнооого години.Две кървясали колена, малко стрес и ошашкан народ покрай мен.Аз съм най-добре май от всички другите ме гледат странно.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #169 -: юли 27, 2019, 14:05:37 »

Маги, ще си слагаш каска поне! girl_wink
Свекс, ти пък, аз ако почна да си гледам луната ( пак козирог, а само ги храня).... другите планети не ща и да си ги коментирам. Но пък не мога да надмина мъж ми, който е с асцендент Риба ....  bad
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #170 -: юли 27, 2019, 16:13:51 »

Маги, какъв ти перфекционизъм със Стрелец в хороскопа - разпиляна работа, мераци за внимание и сравнително добро чувство за хумор Wink
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #171 -: юли 29, 2019, 08:03:55 »

Добрютро.

Свекърва, не ги знам стрелците какви са честно.Като гледам племенницата още не мога да си извадя мнение, малка е.Ама така както вървя и близнаците ще са стрелци, та ще трябва да свиквам на още едни странни същества в къщи.

Аз свърших с допълнителната работа събота и неделя и идната може да починем.Би било страхотно, че вее нямам сили!Моника обикаля бабите си и от ден на ден става все по-лигава, но каквото такова.

Хубава и усмихната седмица ви пожелавам!
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #172 -: юли 29, 2019, 08:51:55 »

Здравейте! И моят асцендент е Стрелец.

Маги, ошашкала си народа.

Как изкарахте уикенда? Нищо особено при мен. Вчера за пръв път ходих у  сестра ми, защото сега са по-малко хора там. Не знам как издържа и защо въобще им трябва да се местят там. 4 възрастни, две деца + един възрастен прибиращ се от време на време. И това в кухня, хол и спалня. Другият етаж все още няма баня и е пълен с натурии. Дано им се наредят все някак нещата, защото определено на нея вече не и е ок положението.

Хубава седмица!
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #173 -: юли 29, 2019, 10:14:47 »

Панди, аз съм изпуснала, защо сестра ти си причинява това?
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #174 -: юли 29, 2019, 14:51:46 »

Понеже във ФБ стана въпрос за Слави Панайотов, яко ме засърбя езикът да пусна някоя клюка, ама там не смея.
Та с бабата и дядото по майчина линия сме в една разширена компания когато се събираме да празнуваме Нова Година и други светски събития Wink. Те са почти едно поколение пред нас, но покрай лекарската гилдия, някак попаднахме в обща среда. Дядото е половин германец, с немско възпитание и излъчване, много известен анестезиолог във соц. време в Пловдив. По промяната ходи по чужбина като преподавател и практикуващ лекар в частни клиники, жена му, също медицински работник върви неотлъчно до него. Колкото Докторът е начетен, умен, стиснат и кадърен, толкова познатата е оправна, широкопръста и бъбрива. Между другото и двамата са много красиви, за бабата съм чувала, че като минела по Главната в Пловдив и веднага след нея тръгвали обожатели мъже и жени. Момчето е съвсем като дядо си, но по- пълен и с по- меки черти.
Бяхме заедно с тях на една от екскурзиите, централно организирана, с основна цел Неапол. Докторът обаче имаше някакъв сантимент към Соренто и се отдели с жена си за цял един ден, да ходят там с влак. Сега, докторът говори перфектно немски, английски, гръцки, руски и покрай латинския хваща почти всички западноевропейски езици. Каката знае по някоя и друга дума, но изречение не може да върже. Мисля ви разказвах как пък неаполитанци могат да се правят, че нищо не разбират, даже и италиански, ако им отърва. Wink
Пристигнали двамата в Соренто, гледали каквото гледали и дошло време да се връщат с последния влак. Естествено парите били у Доктора, каката си развявала шапката и пеела онази песен на Робертино Лорети за "бреговете на Соренто" с пълен глас и събирала погледи. Развявала си шапката в пълния смисъл на думата - в танцова стъпка, раздавайки въздушни целувки / беше на 75 години/.  blum. За по- голям драматизъм се усукала на едно шадраванче, потопила ръка и почнала да ръси околните с ефирни, нежни движения и водни пръски, та станала вир вода и замязала на Мокра тениска "Последна възраст". Отишла до тоалетната да си изстиска предницата на блузката и изгубила Доктора. Той се качил във влака да я чака, ама за зла участ сменили коловоза и изтеглили вагоните в някаква глуха линия. Всичко това съобщили по високоговорителя, ама каката като не вдява езици, решила, че е изпуснала влака и тръгнала да се разправя с ЖП- управата. През това време Докторът, знаейки, é тя няма билети, няма пари и не знае езици, скокнал и тръгнал да я търси и да пита някой не е ли виждал жена му. Питал любезно и на висок стил, моткал се, гледал и накрая така си и останал на перона. Каката си дойде суйна и буйна и с накривена шапка, щото може всички езици на света да знаеш, ама като си смотан, спиш на гарата. Каза, че всичко са и разбрали по мимики, даже един младок лично я успокоявал с шоколад и студена вода, а после и я съпроводил до вратата на влака.  danceg
ИнфлуенЦърът е взел и от двамата най- хубавото, просто няма как да не успее. good smile
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #175 -: юли 29, 2019, 16:15:27 »

Мерси за новото научено- тоз младеж за първи път го чувам. Не знам за баба му и дядо му, но въобще не ми се види хубаН.  Girl_hide
Инак евала за влогърството- това в Бг си е бая бая успех.
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #176 -: юли 29, 2019, 16:26:21 »

Боже хич не ги познавам тия хора.Ама аз и не гледам влогъри и рядко чета блогъри.

Панде, сестра ти направо е мазохист, аз това не мога да си го причиня!
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #177 -: юли 29, 2019, 20:02:35 »

Хаха, бабата и дядото ни поканиха в началото на годината, когато май момъкът спечели 4 мил. лайка и издаде книга. Ами хич не бяха на ясно що е това инфлуенсър и като хора практични и от старото поколение, видимо се чудеха как така се печелят пари с глупости. Но почерпиха, от кумова срама. Нека не забравяме, че цялата работа е обвързана с пари - абонаменти за канала и залагания. Границата полезно /опасно е много тънка, дечурлигата не се задоволяват само със безплатни слушания, кой знае колко майки и бащи са пропищели, та пази боже.
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #178 -: юли 30, 2019, 09:23:21 »

Добро утро, как сте?

Майка ми излезе с Бамбук, аз ще чистя и простирам.

Нещо интересно при вас?

Хубав ден
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #179 -: юли 30, 2019, 13:03:30 »

Аз сутринта бях в джаза и нямаше как и здрасти да кажа, сега съм по-добре.Работим, тичаме напред назад и почвам вече да мисля за море, е г де го август, чука на вратата.
Активен
Страници: 1 ... 10 11 [12] 13   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines