Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 15:20:30

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 9 10 [11] 12 13   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Дълги нощи, горещи дни, чорлави глави и юлски емоции...  (Прочетена 65984 пъти)
 
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #150 -: юли 26, 2019, 08:19:41 »

Здравейте!

Аз съм телец и всички ме обичате lol lol lol
С овни не споря точно, защото все си вярват и няма смисъл lol lol

Аз в момента имам проблем с комуникацията със майка  ми (риби) и сестра ми (скорпион). Ама със сестра ми не е от Меркурий. Не знам как се постига това всички да ти мълчат. И аз дето не си мълча изглеждам куку. Но както веднъж каза Свекърва, понякога се налага да пренебрегваш егото си, защото някой има нужда от теб.

Хубав ден и нека силата да е с нас
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #151 -: юли 26, 2019, 09:09:10 »


С овни не споря точно, защото все си вярват и няма смисъл lol lol



Кажи един път да не съм била права хахах, един!?
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #152 -: юли 26, 2019, 11:16:21 »

Както казва брат ми, Лъв, Кака е винаги права, но не и за себе си.
А инак и аз всеки ден казвам : Видя ли?!
Ама няма кой да си признае хахах.
В София ми е жега, на село ми е студено- няма край моето недоволство.
Панда, не че нещо ама ти си единствената жена теле, която харесвам.
Активен
Vivi20
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 790



« Отговор #153 -: юли 26, 2019, 11:54:00 »

Разковничето е да не спориш. Аз с булчето дори научен труд да съм чела и да го знам, не бих спорила. Да, тя винаги е права! Дори когато е седнала. Wink ама и хората се променят много с времето някои улягат и някак и минава ината и други такива специфики, а други дето са били хрисими хора стават по-опасни и вироглави. Аз с времето ставам спокойна мила, а мъжа ми дето беше душичка, сега все е сърдит и нещо все му има.
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #154 -: юли 26, 2019, 12:32:18 »

Да, с възрастта се научаваме да се прикриваме и да не дразним останалите Wink. Аз си зная, че съм права и ако не ме бута дяволът, какво да убеждавам някой си и да се хабя... Обаче пък дяволът ми е винаги в главата и на разположение, как да му обърна гръб? funnytooth Да знаете каква вътрешна борба е Wink
Чакайте да питам нещо по- земно: Какво значи някой да ти направи разкрой на обзавеждането, да нареже материалите ли?
Заради евентуалната смяна на фурната се зачетох в Мамата и освен, че се замотах още повече, виждам, че изобщо не съм в крак с термините и може да стане някоя беля или да се обидя неправомерно Wink. В смисъл, ако ми предложи хубав мъж да ми направи разкрой, да отказвам ли, или да се съгласявам blush funnytooth
Еми, ти щом си на същата вълна по обзавеждане и цялостен ремонт, откъде се информираш каква техника да се купи?
Моят мъж окончателно отказа да се занимава с проучване, та определено аз ще нося отговорност Wink. Ей, много е хитър smile След преживяванията с душа и да иска няма да му възложа каквато и да е дейност вкъщи.  Yes
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #155 -: юли 26, 2019, 12:41:08 »

Свекс, аз ще купувам пералня, печка с водна риза, кухня ( със специфични размери та явно и аз ще съм за разкрой ) girl_wink
По принцип каквото и да купувам, гледам да е Aeg, zanussi или bosch. От опит с тези три марки нямам проблеми досега, а и са от едно и също семейство в кавички, доколкото помня.
Аз лично съм с остарели разбирания и вградени уреди не харесвам и не слагам.
Активен
Vivi20
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 790



« Отговор #156 -: юли 26, 2019, 13:16:40 »

Бош е със Сименс и Нефф. Зануси и аег са заедно, обаче аз не съм доволна и предпочитам Бош. Техниката в нас беше зануси и смених котлоните и аспиратота с Бош, освен пералнята, че цените бяха накакъв ужас, дори не помня каква марка взехме, ама е много хубава. Фурната ми остана зануси и е уникален боклук, пече неравномерно и ме дразни много, ама няма пари за нова.
Активен
Vivi20
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 790



« Отговор #157 -: юли 26, 2019, 13:18:25 »

Междудругото всичко ни е вградено изчистено и готино е, но всичко вградено е по-скъпо и наистина невградената техника е по стабилна.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #158 -: юли 26, 2019, 14:08:57 »

Права е Виви- третата марка от семейството не беше Бош,ама не се сещам. Май електролукс.
Аз от мойто зануси съм доволна- не е вградена печка
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #159 -: юли 26, 2019, 14:10:35 »

Та какво е разкрой в крайна сметка, обидно ли е? blush
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #160 -: юли 26, 2019, 14:16:14 »

Та какво е разкрой в крайна сметка, обидно ли е? blush
Маги може би може да каже.
Но ако ти допадне Разкрояджията, свиркай - и без това са ми обещали разходка до Пловдив, не пречи да е с екстри.
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #161 -: юли 26, 2019, 14:43:47 »

Разкрой е да ти разкрият и нарежат плоскостите, а ти сам да си ги сглобяват. Моя упорит телец беше решил така да правим в детската, но го разубедих. Има си хора за всичко. Казваш на фирмата какво иска, идва, взима размери, смята, после идва и монтира. Ако има проблем с размерите е за тяхна сметка.

Нашите всички уреди, без пералнята, са вградени. Като марки са шарени, каквото сме взели на промоция, но съм доволна. И аз като Види обичам да ми е прибрано, закътано, да не се набива на очи!
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #162 -: юли 26, 2019, 18:54:33 »

Отдавна се каня, ма да се разпиша и аз.
Рогати мъже не познавам, нямам впечатления, ама жени познавам бая и си ги обичам всичките  heart Кумата ми е рогато, има си тегави черти, ма като я опознаеш си е повече от супер  blum
Леле Еми и аз много исках невградена печка с фурна, ма знаеш ли кое ме отказа, че между печката и плотът ще се събира мръсно и няма как да го изчистя, освен ако не местя печката. Може да има нещо вече измислено де  huhhuh.gif
Уредите ни са предимно горение, доволна съм засега, ма те са избирани по дизайн, просто други ретро не видях, които да не струват 2000+.
Аз съм се опнала на дивана и чакам вечерята. Леко ми отекоха краката онзи ден и ММ го взе много присърце lol Ма уикендът вече ще трябва да сготвя нещо, че само сглобяваме и импровизираме, а искам да има поне някаква супа...
Уикендът сме замислили да я водим на басейн Мис, ма дано времето е с нас в неделя.
В работата много хора си заминават, сигурно докато се върна съвсем никой няма да е останал nea
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #163 -: юли 26, 2019, 21:42:18 »

За земното - разкрой е точно да ти оразмерят според разстоянието между стените и да набутат в една кухня всичко възможно (фурна, котлони, аспиратор, съдомиялна, мивка....). Например ние ниски кухни не харесваме. Не се възползваме от стандарта, а абсолютно нестандартно ги искаме на 95 см височина долните шкафове. Разстоянието между долни и горни е 60 см. Свързано е с големи тенджери на котлоните, с правилно всмукване от аспиратора и тн. Аз не харесвам фурна долу, за да не заемам еротични пози, докато вадя врели тави. Съдомиялната трябва да е в близост до мивка, за да не капе мръсна вода навсякъде. Аспираторът да е близо до външна стрена или комин, за да има кратък път на парите и тн. Към оразмеряване се има предвид и да изчислят колко до милиметър да са вратичките, за да се отварят и затварят без да се стържат една в друга в зависимост и какви панти се ползват. Та всичко това е въпрос на разкрой Wink
В стария апартамент повечето уреди ни бяха Електролукс абсолютно случайно. Сега станаха мешана скара като марки, но това не ме вълнува. Важни са ми функции, гаранция и дори цена толкова не ме вълнува, ако качеството е прилично. В Зората си имаме едно любимо мОмче, което е много в час, чете, интересува се и с половин дума се разбираме. Имаме и на познатия познат, който пък ни дава вътрешна информация кои марки им ги връщат с рекламации. Иначе Електролукс и АЕГ се внасят от една фирма в страната.

За неземното - чувала съм как във времето асцендентът много се изострял. При мен е лъв, демек ставам отвратителна в годините. Като добавим и наблюдението за заядливите водолей в напреднала възраст - просто разкош tease
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #164 -: юли 26, 2019, 22:18:41 »

При мен обратното . Земният асцендент козирог някак започна да намалява влияние и съм почнала да ставам все по свободолюбива и либерална( везната) . От козирога си ми седи точността, нехаресването на лигави хора и деца, преценката на бюджета и отговорността. Другото са лошите черти на везната, ама тях мъж ми си пати основно.
Али за нищо на света не бих предположила че имаш лъв асцендент.
Активен
Страници: 1 ... 9 10 [11] 12 13   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines