Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 19, 2024, 12:01:03

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 13   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Дълги нощи, горещи дни, чорлави глави и юлски емоции...  (Прочетена 66132 пъти)
 
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #120 -: юли 23, 2019, 16:17:16 »

Панди, не е за парите. Даже си мисля, че изобщо не е помислил - предложили са му, приел е сигурното, от познат човек, който също ще пътува с него и някак носи отговорност за баща си.
Хихи, ако не е била някоя засукана мома, никви дядовци, никви синове funnytooth Много филми гледам, ей! Имаше подобен сценарий на блудкав романтичен, дето момъкът взе спътничката си с лимузина и после се залюбиха. Wink Сега вече аз съм за бой blush
Това за хобитата по интервюта има смисъл, само ако е свързано с длъжността, за която се кандидатства, или ако си го свържеш сам. Примерно при монотонна дейност, изискваща съсредоточаване, бродирането на гоблени като хоби е плюс, защото показва качества, шиенето и кроенето може да е доказателство за използване на разни програми и работа по схеми и там още хиляди неща. Изобщо, интервюто за работа крие много подводни камъни и затова не го прави всеки, а тези, които го могат, си крият занаята. smile
Тук заваля и беше много близко до градушка, ама се размина засега.
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #121 -: юли 23, 2019, 17:25:29 »

ааа свекс защо даваш идеи хахах  girl_impossible badgirl lol

В "Наше село" винаги като представят някой нов присъединил се казват дали е семеен, колко деца има и какви хобита има. Ние винаги като прости зелки се смеем на това, ама по американскому е правилно така

Ох аз с толкова много неща си губя времето, чак ме е срам да си кажа. Сега реших че трябва да почета малко книги, разопаковах си киндъла който имам от 2 г, Пандата ми е пратила разни чиклитове, и имам 1984 за четене  girl_impossible, дано успея хахах
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #122 -: юли 24, 2019, 08:10:08 »

Добро утро, как сте днес?

Аз облъчвам, облъчвам, не съм спряла.Идеята вече е приета, даже се е навил на лято да прави ремонт на терасата, че там да я слага.До лятото ще измисли друго място за нея временно!А дано!

Аз нямам време за нищо, по-точно имам време ама го проспивам.Последните дни като седна да гледам телевизия и точно след 5 минути съм заспала.Тази сутрин се и успах, но пък нощем съм като таласъм, събуждам се и голямо цъклене.

Тук е приятно и хладно времето.Ние спряхме Моника от градина и сега ще обикаля бабите да се забавлява. Ние нямахме топла вода 2 седмици, някаква голяма авария и сега чакам с голямо нетърпение днес или утре да ни пуснат топлата вода.Ходихме в майка да си мием косите с дребната huhhuh.gif
Активен
marry_me
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 304


BE YOURSELF ;)


« Отговор #123 -: юли 24, 2019, 10:55:11 »

Привет, лейдис  Sunshine Sunshine Sunshine

Рязко трябва да си намеря мотивацията и концентрацията иначе на работа ще се лее кръв diablo Нещо всички го раздават лятно, а на нас сега ни е най-натоварено beating beating beating Сега съм седнала да мотивирам производството като се пренесох при тях и им стоя на главите, настана гробна тишина и всички работят beating beating

Направо не виждам как ще замина за почивка, ясно е, няма да е почивка angry Ще си работя от плажа, току виж съм по-ползотворна и КПДТ-то ми рязко се покачи lol lol Кой ли заблуждавам, освен себе си lol

Вчера ми пристигна камерата за подводни снимки, не съм впечатлена, но като за първа и да свикна, при условие че 100 про ще я загубя във водата, става pardon Нямам търпение да плувам при рибките, много ме връща това към нормалната страна на живота, че сме просто една от брънките във веригата, че всички живи същества сме свързани и делим общ дом. Което ме подсеща за една фраза: "Един ден учените ще открият центъра на Вселената и много хора ще останат учудени, че това не са те" funnytooth funnytooth funnytooth Та много обичам да не се взимам на сериозно и в момента съм в такава фаза, само тези на работа ме карат да показвам от време на време, че има и йерархия, но приех, че и това е нормално. Преди го изживявах много тъпо, че трябва да подходя от позиция на власт към някой, но с времето установих, че има ситуации, в които е задължително да го правя beating

Аз съм в тихи преговори за сушилня с моя мъж.Ще победя, но ще трябва време и мислене къде аджеба да я дяна.

 good Bravo lol Ех, тези мъже, как са загубили мача, ама как не си го признават funnytooth funnytooth funnytooth Глава на семейството друг път lol Те са като в правото има един термин "nuda proprietas", което означава гола собственост. Когато има учредено право на ползване или право на стоеж (върху имот), реално си собственик, но не можеш да ползваш имота, защото правото на ползване е в други ръце. Та и тяхното така, имат си титлата "глава на семейството", ама не я ползват, защото друг държи властта - къде явно, къде скрито girl_wink girl_wink

Бягам, че до петък трябва да изработя света cray Чудя се и аз още дали да си направя една виртуална почивка и да хлопна мандалото за всички социални мрежи и да се отдам на почивка, опс на работа  crazy
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #124 -: юли 24, 2019, 13:49:50 »

Ах, свекс lol lol lol аз чета любовни романи и не ми дойде на ум такъв сценарий.  Сигурно си права за сигурното. То аз мислех това да е тест драйв. Не се знае кога ще се наложи аз да съм с този полет. 
Сега сме в Казанлък. Не съм свикнала на толкова много роднини на едно място. Най-добре се разбирам с братовчед ми, който е на 11 години lol lol направо се замислих, дали да не отидем с Томи при свекърите ми пак, но ако оставя мама хептен ще и се качат всички на главата. ММ нямаше да го понесе това. То и аз не се знае колко ще понеса все мойто дете да е виновно и все някой да дава непоискани съвети.

Мери, то мъжът е главата на семейството, но жената е вратът, който направлява главата.


Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #125 -: юли 24, 2019, 13:57:39 »

Панди що си го причини въобще това? Нали уж е почивка? Я остави майка ти да се справя, голям човек е.
Аз официално го мразя този Меркурий, по тъпа комуникация, скрита агресия, невървящи сделки и гнусни клиенти, на едно място, не сме имали!
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #126 -: юли 24, 2019, 14:10:57 »

Панди що си го причини въобще това? Нали уж е почивка? Я остави майка ти да се справя, голям човек е.
Аз официално го мразя този Меркурий, по тъпа комуникация, скрита агресия, невървящи сделки и гнусни клиенти, на едно място, не сме имали!

Нали НЕ ти дремеше на Меркурий  lol lol lol

Активен
marry_me
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 304


BE YOURSELF ;)


« Отговор #127 -: юли 24, 2019, 14:36:50 »

На мен не ми дреме на Меркурия lol lol Еми му се хаби lol lol
« Последна редакция: юли 24, 2019, 14:38:23 от marry_me » Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #128 -: юли 24, 2019, 15:25:31 »

Нали НЕ ти дремеше на Меркурий  lol lol lol


ъъъ ко речИ?  blum
нИ помня ма вече не просто ми дреме, ами съм бясна.
А и Мери ми е непукистът в двойката biggrin
Ps: Единственото нещо за което се разбирам с някой напоследък, е относно цвят на латекс, кухня, теракот, мрамори и електроуреди. И да- кор, и те не трябва да се купуват преди 30 то число, ама ме гони времето по петите.
« Последна редакция: юли 24, 2019, 15:27:44 от emmmmmy » Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #129 -: юли 25, 2019, 09:23:09 »

Не мога да се докопам до тук значи.Меркурий викате, що не ходи да се гръмне.Нервна съм и без него!Искам да стане края на август и да избягам за една седмица от всички!
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #130 -: юли 25, 2019, 09:38:28 »

Ти пак поне за седмица, а аз и за толко не се очертава. Тамън си харесах входна врата и кор- ще се наложи да е друга.
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #131 -: юли 25, 2019, 09:57:14 »

хахха то е катастрофално с комуникацията покрай този Меркурий, аз с Изтока се карам ежедневно, направо не се търпи.  angry
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #132 -: юли 25, 2019, 10:02:38 »

Започвам да се чудя аз ли говоря на китайски или отсреща се правят, че ме няма. Значи обяснявам на моя мъж нещо и той ми го казва същото ама с други думи и то с повишаване на тона! Ауууу, едва се сдържа на моменти! Който казва, че телците са мили и добри да дойде да поживее с него!
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #133 -: юли 25, 2019, 10:42:11 »

аз имам четири бивши гаджета телци. въобще не искам да чувам за тях. но и козирог мъж не е по ок. сменя си мнението през ден и после казва не е вярно.
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #134 -: юли 25, 2019, 10:56:33 »

Аз нямам оплаквания cray. Снощи Родният се изкъпа с кофа и канче и днес отново имаме майстор за душа.
Уж и на мен не ми е на Меркурия, ама се налага да търся фурна, че нашата е от 88-ма и нещо почна да се излага. Чудя се дали да я търся с вграждане и да я завра в кухнята или да си стои на терасата и да ми захапва дупето като отварям люка на сушилнята blush   crazy
Маги, сетих се, че и ти се гласиш да слагаш сушилня на закрита тераса, ама да напомня, че има изисквания за електрониката температурата на помещението да е в интервала 10 - 25С. Нашата нали е от най- изисканите и със седмо чувство, големи претенции има и работи максимум 7-8 пъти годишно.
Едни генерални размествания ми се въртят из главата, та да видим. Първо да стане август и тогава, може и да ми мине ентусиазмът. Току седя- седя и нещо ме заяде Wink
Хаха, при мен май комуникацията с централния мозък ми куца, щото нали той мисли, но аз взимам решенията funnytooth
Активен
Страници: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 13   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines