Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 12:54:40

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 13   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Дълги нощи, горещи дни, чорлави глави и юлски емоции...  (Прочетена 65956 пъти)
 
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #90 -: юли 17, 2019, 10:17:53 »

Добър ден!

Маги, браво на теб, мама герой си ти!

Тази тОртинетка не стои в нас, така че няма какво да връщам хахах а и не мога да им развалям кефа така, мм ме смъмри че на всяко нещо което свека вземе съм имала коментар, та ще си трая. Тя има още двама синове, да си търси от тях внуци хахах.

Колата ми съвсем сдава багажа... и миналия път се скапа по време на ретрограден Меркурий...
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #91 -: юли 17, 2019, 10:33:42 »

Маги желязна си!
Тортинетка няма и да се пробвам да взимам, няма желание дребният да кара квото и да било.
А за ретрограда, както вика една приятелка, щом любовникът й даже се повреждал и не се появявал за секс, значи наистина важи планетата! Girl_hide
Активен
marry_me
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 304


BE YOURSELF ;)


« Отговор #92 -: юли 17, 2019, 10:50:58 »

Привет, лейдис  Sunshine Sunshine Sunshine

Аз съм на режим: "Днес ще свърша цялата работа на Света" lol lol

Addicted, по-често наминавай kiss2 Драсни някой ред как сте girl_wink

Булка, ще трябва да издържиш до 31-ви, нали тогава свършваше ретроградния. В един бутик имаше ръчно рисувана тениска: "Дреме ми на Меркурия" lol lol Аз баш в такъв мууд  Girl_hide Girl_hide
Ние две години подред ходихме на Уранополи и Амулияни, там е много красиво. Единственото място досега в Гърция, където делфини са плували на по-малко от 50 м. от мен. Беше уникално изживяване heart А там има супер много делфини. Единият плаж на Амулияни има три нюанса синьо, окото ти не може да разбере какво става. Препоръчвам с две ръце тази дестинация. Само да знаеш, че плажовете на Уранополи не са хубави. Ние ходихме на плажа на Акти, има много място за паркиране под дръвчета и колата цял ден е на сянка. На Акти плажовете са фин пясък, без грам камънак за разлика от тези в градчето. good Единият път бяхме в комплекс Хения 4*, ама не останах особено впечатлена от кухнята и хапвахме навън. Но пък в Хенията бяхме наели от луксозните им вили и гледките от терасата бяха girl_impossible girl_impossible girl_impossible Толкова красиви залези имам там heart Огромни стаи, банята беше около 15 кв. lol lol
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #93 -: юли 17, 2019, 12:24:10 »

Булка, съсипа ме с тоя коментар! Друго си е Фурла на промоция, нали Wink funnytooth За огромен късмет нашата количка за каране (то е пате, не кола) няма онова безкрайно виу-виу като на линейка. Понеже из квартала повечето сме с поне две деца, та сме се наслушали на такива звуци. Ай някой пусне виу-виу, ай някоя чужда майка скача да го изключи... И другите сме й благодарни smoke
Мери ми, сега чукнах да гледам снимки на тоя плаж. Наистина е впечатляващо синьото макар на живо да не може да се сравни усещането.
Адиктед, наминавай по-често give_rose

Аз май съм на режим не оставяй днешната работа за утре, ако можеш да я оставиш за вдругиден. Почнахме да мислим за морето. Половината неща са затиснати под нещо и някак не ми се изравят, защото натурията ще е още по-голяма. Ще е приключение да събира багажа!
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #94 -: юли 17, 2019, 12:39:56 »

И на мен май не ми е на Меркурия funnytooth funnytooth funnytooth
https://dama.bg/article/6-retrogradni-planeti-prez-2019-eto-kak-tova-shte-zasegne-vseki-edin-ot-nas/23920/
Съдейки по тази статия, периодът не е толкова зле за покупки, защото щом върви назад, въпросният се е върнал вече в Рак, не е с широки пръсти Лъв. Мислим за семейството, затова пазаруваме Wink
Смятам да изоставя през август Родния и котката и да мръдна до Холандия. Надявам се НИ2 да е в добро благоразположение на духа и да ме изтрае поне за седмица. Поканена съм с половин уста, но аз съм от подходящата за мен страна на говорещия. Само да не се обърне, де.
Провеждам нов експеримент - накиснала съм лавандула във вода и по подобие на сиропа от рози, ще се опитам да направя лавандулов. Малко нетипичен за храна ми е вкусът, макар и в последно време да има смукалки за гърло от лавандула.  crazy
Хайде, хубав остатък от деня и дано не са ни взели личните данни blum
« Последна редакция: юли 17, 2019, 13:01:34 от svekarva » Активен
addicted_to_u
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 340



« Отговор #95 -: юли 17, 2019, 14:09:35 »

 Ами като сте рекли да наминавам, да намина... Ако не сега, то няма кога. Снощи от тия тукашни новини сънувах бременности и раждания.  crazy

 Иначе ние сме добре. Преживяхме първото море с дете изненадващо добре. Имаше си железен режим 3 обиколки по брега с баща й, игра с пясъка под чадър, леко хапване и след час и половина искаше да си ходим. За мен си беше перфектно, че и без това не обичам да се заседявам на плажа.Ни морска вода опита, ни пясък, та съм доволна. good

Сега сме на село при баба и дядо с малкия вандал. Обикаляме цялата улица по 234 пъти на ден и сформираме детска лудница с комшийските деца. Аз на 2 седмици имам 1 ергенска до София, та от раждането досега това ни е най-добрия период и като двойка, и като цяло.  Wink
 Нашето дете на пищящи и виещи неща не се кефи, та поне на това съм доволна. Заглежда се по тротинетките на големите, ама сега е зарибена да си бута количката и това е най-големия й кеф, та няма да купуваме на тоя етап такива неща, че обикновено нещо, дето смятаме, че много ще й хареса трае около 5 минути като интерес.
  Толкова като за наминаване, ще гледам да върна назад да разбера коя на каква вълна е в живота, ама дали цяла година ще успея да превъртя, че и да запомня...

 Хайде хубав ден и вече да се стопля това лято, че снощи малката я издокарах със зимната пижама и чувал...
 
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #96 -: юли 18, 2019, 07:33:20 »

Ау, свекърва страхотен план.Дори с едва отворена уста да те е поканил върви.Няма да повтори!

Адиктет, прекрасно лято имате, браво на вас!

Аз нямам с какво да се похваля тези дни.Едно и също е!Работа-в къщи!Направо скука, но вечер съм изцедена и само искам да полегна пред телевизора.Ако и дребната започне да заспива по-рано ще е много хубаво, но за сега няма шанс.
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #97 -: юли 18, 2019, 09:00:11 »

Здрастииии!
Рони, отбивай се, виж колко е хубаво! heart heart heart
Ох, пак се стопля, даже разгорещява, а хич не мога да издържам nea и най- вече започва да ме мързи blush
Канени сме изневиделица на барбекю в нетипична /опитвам най- меките думи/ за нас обстановка. На нова вила... Свърших услуга от сърце и сега ми се отплащат, та няма как да не идем.  crazy Ама не можем да идем с празни ръце и ме тресе треска. Хаха, викам му на Родния да открадне от някое село счупена каручка и да им я занесем за двора, ама нямало ни за крадене, ни за купуване, онези по- мургавите свършили преди нас работата и ги нацепили за дърва за огрев. angry
Ще трябва да правя нещо за ядене и да го нося, не виждам друго какво към бутилка вино. Не познаваме добре семейството, не му знаем вкусовете и битовите потребности crazy. Ама аз съм виновна, да бях взела пари - чиста работа.  smile.
Маги, какво да ти кажа heart heart heart. Все си мисля, че второто се извъди такъв ревлив и нервак заради моите напъни в годините преди и около раждането му. С един огромен корем работех по извънредни, тогава така казваха на частните, задачи и то от военните заводи. Голям стрес и зор беше, но благодарение на тях имам по- висока пенсия сега, а и тогава успяхме да обзаведем ново жилище. То не бяха командировки из страната и чужбина, не бяха скъсени срокове, абе ужас. До последния момент и после като секна заради Промяната, та три години ме откара в бездействие и нови терзания и вълнения. Животът е борба, хаха, особено ако си го направим такъв. А, научна степен също защитих три месеца преди раждането и много се ядосвах, защото си мислех, че ме съжаляват заради корема и ме пестят, а аз си го заслужавам заради труд и акъл funnytooth На кого му дреме как и защо, пък и после всичко отиде по дяволите diablo
Сега си мисля, че ми се връща онази почивка, която трябваше да е тогава, но хич не е едно и също. Карай, трябва да се напасваме и оцеляваме.  blum
Хубав ден и пак да пожелая оня 20-годишен красавец да не ни е хакнал данните smile
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #98 -: юли 18, 2019, 13:14:49 »

Нека се стопля, нямам против. При нас са малко крайностите - на слънце прижуря, на сянка е хладно, на места и течение става и само се местим по пейките в опит да се охладим или напечем кълки като гущери tease
Пет деца от най-близкото обкръжение ще кандидатстват за ясла. Днес беше актуална тема и се чудим как да ги съберем в една група. Надеждата е, че с познати дечица по-лесно уж ще привикнат на новото място. То рибата е още в морето, ама ние... Wink
Звънях в НОИ за малко информация кога, кво, що. Все пак виждат повече неща отколкото аз чрез ПИК код. Друго си е от първа ръка  да  се научат правилата им. Ами ретроградният ще чакаме да свърши, че ново начало да има.  pardon
Майка и тя един месец ще се подмята в отпуск, дано съдейства за децата.
Та така - мисля да не правя големи скоци и планове най-вече. Чакам морето, чакам си новия хол и се радвам на лятото smile
Междувременно връщаме тъпкано на всички съседи, които правеха ремонти напоследък. Все намираха майстори, които в 13:30 да се появят и да рушат. Явно работеха на няколко обекта едновременно. Нашите хора до момента са от тихи по-тихи от 2 до 4. Ама тия с климатиците баш сега дойдоха tease tease tease В нашите съм и ги чувам crazy

Ядосването покрай напъните да се докажеш май са само в младежка възраст. Ако имаше кой да ме свали на земята на 18-19, щеше да е супер. Ама не! Точно тогава родителите ми даваха яко зор, та си съсипах нервите. Бях стигнала предиабетно състояние. Що? Да ми се чуди човек! Сега единствено бих се напънала да си докарам малко повече финансово спокойствие независимо кой каква "титла" ще ми окичи.
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #99 -: юли 18, 2019, 14:33:39 »

Пак съм аз, ама забравих да кажа...
Радините вълнения приключиха. Комшийката ми изкара ниски оценки на матурата, както и на изпита в университета. Една седмица ходеше като болна. Майка й дваж повече. Дръпнахме й един разговор, че то не става с един месец четене за едното и има-няма месец четене за другото beating Почти и работа взе да си търси момичето. Излезе класирането и беше yahoo Приета е по първо желание! Или няма много кандидати, или пишат по една "елитна" специалност, или и аз не знам.
Въпреки това й дръпнахме пак реч, че тепърва ще учи, че сега не трябва да се подбутва като в кварталното СОУ, че това ще й е кетапът и в този ред на мисли. Има желание, дано и напред да е така good
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #100 -: юли 18, 2019, 16:45:06 »

....или всички са много зле. Щом медицина с 3 влизат, прави му сметката.
Нашето момиче пък днес подава за второ желание и сигурно ще я приемат там. Поне си свери часовника, че не става да разчиташ на слава от училище в град Х на майната си и да нямаш допълнителна подготовка и да ти ангажират времето за учене в селскостопанска работа. Дано сега в Асеновград като е да не я закачат техните поне през седмицата. Бе, жал ми е за детето, при други обстоятелства щеше да е доста над средно ниво без много усилия. Дано тепърва има късмет smile
Али, ще помага майка ти, нали заедно ще ходите на море good Да повиси малко пред блока funnytooth Какво стана с баба ти, съвсем ли е наред вече?
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #101 -: юли 19, 2019, 08:56:08 »

Добро утро!

Доклатихме го до петък!

Този ретрограден ще ме съсипе бре хора! Такава мискомуникация става, говорим с колеги едно и също нещо и всеки различно го разбира. Онези от изтока ме влудяват! Няма такива хора... колегите ме предупреждаваха че така ще стане, май ще се наложи да се ходи там, а сега са в дъждовен сезон и изобщо не искам. Даже вчера мениджърите са си останали вкъщи, не са успяли до офиса да стигнат.

Мери, ние ще ходим на хотел, със закуска и вечеря, пред хотела има огромен плаж, то малко извън Уранополи. Запланували сме един ден на Амулиани, ама като се знам колко сме мързеливи може и да не отидем.

Али, браво на момичето.В крайна сметка добрите оценки от гимназията и отличния успех на приемните изпити нищо не означават. Аз имах колеги със стипендии които не завършиха даже, пък аз завърших с отличен успех, като в гимназията оценките ми бяха гола вода,изобщо не съм била отличничка. След това повечето от тях не успяха да се реализират, така че и това не е гаранция. Важно е да и е на сърце това което е избрала

Свекс  хайде буквай билети ! Браво и на твоето момиче! Иначе за нервна бременност и нервно бебе, дума да не става. По нервна бременна от мен не е имало на този свят! После егаси спокойното бебе, започна да спи на 1 месец по цяла нощ  good
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #102 -: юли 19, 2019, 09:54:37 »

Привет, от сутринта ме захапа работата.

Али и аз да кажа като Булката, успеха нищо не значи.Имахме отличници в училище, нищо не стана от тях.Важното е да разбираш това което работиш и да ти доставя удоволствие(или поне да намериш причината заради която го работиш).Иначе каузата е обречена.

Аз се занимавам с моите родители.Ще продават една кола, обаче пълномощно написано със стара лична карта, нам си кво объркали, няма ги всички документи.Ще полудея!Колко пъти им повторих да си прегледат документите, те само ми викат спокойни, всичко е наред.Значи, ако аз бях направила такъв гаф, щяха да ме направят на бъз и коприва, ама сега е спокойно!Пък аз хора ангажирам, разхождам ги напред назад!Телефонистка съм от сутринта!
Няма да се ядосвам, гледам да мисля позитивно и да си казвам и аз ще стана същата, няма смисъл да си тровиш нервите, нали са здрави!

Айде хубав ви ден!
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #103 -: юли 19, 2019, 14:17:36 »

А, това с оценките ми е до болка ясно. Wink Става дума, че е умно момиче,с обща култура, ама пусто няма грам система за учене. Тя и специалността й е такава, че или ще си изгради навик системно да чете, или ще отпадне по пътя.
Свекърва, заедно ще сме на море, да. Въпросът е след това колко ще й се занимава girl_haha
Баба е добре. Тя по начало няма навик да пие вода. С всичките си болежки това хич не е добре. Сега на два пъти се случи да е напълно неадекватна точно от обезводняване shok Когато нашите ходиха да я видят, дори не се е наложило да викат Бърза помощ. Просто са я натъпкали с лекарства, повече течности и малко храна (тя и не яде, макар да не й личи). Имаме вариант Б - да остане в апартамента на нашите. При тооолкова хора из квартала знаем, че няма да остане без хляб например.

Тръгнах да пиша, готвя, лакирам се и съвсем забравих да довърша тук...
Активен
Bube
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #104 -: юли 20, 2019, 09:22:37 »

Привет!

Днес заминаваме за море, но санбернарката ни е разгонена и има повече кървене от обикновено, та хайде да я закараме на спешно в София. Стискайте палци нещата да са наред и да не я мисля 20 дена.

Пренесохме се окончателно в четвъртък, мина ми носталгията към старото място в мига, в който си взех довиждане. Лесно се свиква с по-хубавото, сега сме на широко и доста по-комуникативно място. Обаче си е уморително за една седмица да събереш живота си от 5 години. Може би е добре, че именно сега отиваме на почивка, да се откъснем от всичко.

Пожелавам на всички хубаво лято, аз ще се постарая един детокс от интернет да си направя  Wink
Активен
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 13   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines