Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 17:10:07

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 13   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Дълги нощи, горещи дни, чорлави глави и юлски емоции...  (Прочетена 65988 пъти)
 
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #75 -: юли 15, 2019, 15:19:35 »

Да, на почивка сме малко. Щяхме да обикаляме, ама след вчера не ми се качва в колата. И въобще по край всичките километри напоследък. Мързи ме и това е. Наслаждавам се на стаята и на ресторанта на хотела и гледам да не го мисля, че пак вали  pardon и гърми и святка

Много е не ясен за сега планът около престоя ни в България. В София може би ще съм един работен ден по задачи евентуално. Още месец сме тук.

Мери, за тънка хавлия виж е Декатлон. Ние за пътуване ползваме такива кърпи, защото заемат малко място в багажа.

https://www.decathlon.bg/mikrofibrna-krpa-l-id_8361623.html


 
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #76 -: юли 15, 2019, 15:36:24 »

Цитат
Булче, и аз по едно време се навивах за нова кола, че тази навършва 10 години. Ама като си направих една калкулация и реших да си похарча паричките по живот lol lol И колата ще сменя, но пак с бюджетна с добро съотношение екстри/цена. Грам нямам намерение на този етап да инвестирам за "от точка А до точка Б". Girl_hide Girl_hide

Абе МГ взе да ми праща снимки на коли, даже по-скъпи  Oh my .... Ама до 31ви нищо не купувам. Иначе, с дете като си и колата ти гасне на всеки светофар не е същото... просто си разчитам на колата за всичко и с една няма как да се оправим.
Кога ще ходите на Ситония? Ние май с вас правим смяна хахах ние ще сме на Атон тази година  Wink

Панде, лежи, медитирай и си почивай!
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #77 -: юли 15, 2019, 16:01:23 »

Аз в почивните дни не работя в държавното.Там не си заслужава, а и нямаме право.Имам лиценз, на който много държа и няма да го занемаря заради нова работа и бебета.Знам какво ми костваше и ще го поддържам колкото и да е трудно в определен период от живота ми.

Моя мъж взе да гледа коли пак.От както разбра, че се увеличаваме само повтаря, трябва ни ван!Аз тоя туч още не мога да свикна да карам с един Ван как ще се справя не знам.Но ни трябва по-голяма кола, защото тия бебета де ще ги сложа?

Панде почивай, чак ти завидях.Аз имам нужда точно от такава почивка, дето да лежа в хотела и да се наслаждавам на гледката!

Морето при нас е края на август, вече нямам търпение, но има доста други неща да се случват преди него!
Активен
marry_me
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 304


BE YOURSELF ;)


« Отговор #78 -: юли 15, 2019, 16:58:36 »

Аз в почивните дни не работя в държавното.Там не си заслужава, а и нямаме право.Имам лиценз, на който много държа и няма да го занемаря заради нова работа и бебета.Знам какво ми костваше и ще го поддържам колкото и да е трудно в определен период от живота ми.

Маги, това явно съм го проспала lol Помислих, че се раздаваш на държавното, и бях доста учудена Girl_hide

Абе МГ взе да ми праща снимки на коли, даже по-скъпи  Oh my ....

Булче, баш затова се отказах lol lol Почнах да гледам по-скъпи, отколкото реално имам нужда. Претеглих нещата и прецених, че на този етап няма да вкарам пари там, а ще си стегна текущата, защото е на малко километри pardon Бях си набелязала Моката, Пежо 3008 (че 5008 ще запълва гаража по дължина) и Кашкай дългата база. Ами видях цените и си казах: "Хайде няма нужда". Иди в Япония girl_wink girl_wink
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #79 -: юли 15, 2019, 19:15:17 »

Мери вижте като нашата, Каджар, Рено са единствените които дават 10% първоначална вноска както и багажника им е най голям от тези дето си изброила (500 литра).МГ сега ми пуска оферта за Capture, с 20% намаление, то е като бебе на Каджара.

Маги, ми добре си мисли човека, за вас Шкода, комби  blum, преди 3г станах експерт на коли, обиколихме всички дилъри хахах
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #80 -: юли 15, 2019, 22:27:49 »

Добър вечер, добрах се и до тук smile

Моката ѝ правихме тест драйв преди време, ма не ни изкефи достатъчно, а и доста премеждия си имахме с нашия опел, та са зачеркнати от списъка вовеки  pardon ММ и той почва да се оглежда за втора кола, ма хич не ми трябва, и аз вече съм ги наместила по други неща. Освен тва имаме още да изплащаме тази, не много, ма все пак баш сега не ми се занимава с още един лизинг/заем. Шкодите сега имат някакви оферти. Кумата ми има хонда джаз, доста висока и удобна, старичка де, ма ме разби, че скоро са я издирили от Хонда да ѝ сменят безплатно двигателя щото този модел имал  някакъв проблем. Направо ме разби, не мислех, че след изтичане на гаранцията на някоя фирма ѝ пука какво се случва с колите.
Уикендът бяхме на спа с мойте дами, аз само поплувах в басейна, много освежаващо ми дойдоха два дни кеф  heart ММ и Мис също много се бяха забавлявали. В неделя натъпкахме багажника с вино от винарната, розови домати и плодове от местните, после минахме през Пазарджик през една крафт бирария и накрая завършихме с кафе в нас. ММ и Мис бяха откъртили като се прибрах, естествено не извадил ключа като се прибрах, с триста зора отворих гаражната врата да си вляза lol Вечерта бяхме на рд на свекървата, синовете ѝ се бяха залепили за тв да гледат тенисът, дума не обелиха цяла вечер  blush
Раздала съм вече списъкът с подаръците за рд на Мис, сега издирвам рокля, в краен случай ще взема пола и блуза. Утре ще доизмисля менюто, ще направя списък, пазар и в петък ще готвим и правим торта. Искаше ми се Мис да празнува и в яслата, но в момента там е някаква лудница от деца, малко ме е страх да не се разболее баш преди рд, та тази година ще пропусне.
За баба подготвям един колаж със снимки с  деца, внуци и правнуци за годишнината, мисля, че ще се зарадва  heart Леля ми ми даде идея за халат за баня да ѝ вземем, и другото кеш да си купи каквото ѝ трябва...сигурно ще са дърва за зимата  pardon
ММ понеже е на края на всичката тази лудница, след Мис и баба, и вече си има подарък, ще поръчам пица, ще заредя хладилникът с бира, вино и сайдери, торта има една любима от фантастико и стига му толкова  pardon Не че той ми е казал кога и с колко човека иска да го празнува и не че е канил някой  pardon
Маги  heart heart heart Представям си каква лудница е в твоето тумбаче  give_rose Мен едно вече ме подритва сериозно  blush Мойта приятелка с трите деца май в крайна сметка се спряха на миниван на фолксваген, ма не помня моделът. Вектрата иначе държи ли се прилично?
Мама пък от сега ми се е заобяснявала за нейният рд, 100 пъти ѝ казах да минат първо всичките преди нея, нейният е чак август, къде се бута  blum
И ние ползваме мокрофибърните кърпи на Декатлон, много са удобни и бързо съхнат smile
Панде, наслаждавайте се, и аз съм ЗА да се върнете през Асеновград smile
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #81 -: юли 15, 2019, 23:02:41 »

Фери, леля ми става другия месец на 90. Не иска тържество, не и трябвали дандании, иска спокойствие, пък и ние се видяхме цялата рода на кръщенето на правнук и. Приготвила съм и парфюм 5-то авеню, че цял живот е имала мерак да иде там, поне аромат да има heart heart heart
Ти добре си го измислила, ама гледай да не са ситни картинките, да ги вижда и без очила Wink good
Еми, твоята работа с портмонето малко като моята стана с чантата от снахата. Може някой да ти подари нещо подходящо smile
Ето линк към моята чанта, преди намалението. Аз хванах 75%. Хаха, кажи не прилича ли на балатум? Обаче ме заглеждат по улицата, по- точно чантата, де и дано да са познавачи. Какво ли си викат, тази дъртофела как се е докарала в розово funnytooth
https://remixshop.com/bg/bags-womens-bags-anna-morellini-pr13510956.html
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #82 -: юли 16, 2019, 06:58:09 »

Фери, егати програмата те чака, направо свят ми се изви!
Свекс, накрая ще стане така че накстина някой да ми подари чанта към портмонето
А твоята не е като балатум, а като ония дървесния десен мушами за маса или тапети релефни за стена. Това не пречи да е много симпатична. И цветът е супер!
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #83 -: юли 16, 2019, 08:24:34 »

Добро утро от мен.

Фери, супер програма сте имали, много ви се кефя.Опела за сега се държи супер пу-пу- ама ми е много дълъг, нисък и неодобен, не че няма да се науча и него да карам, даже тази събота съм си го заплюла за пробно каране в града, ей така да му свиквам на габарита.Моя мъж е харесал един Ситроен гранд нещо си.Изглежда ми огромно на снимка!Ще го видим на живо.

Свекърва, добре си решила с подаръка.Тя доста подвижна и с главата си изглежда твоята леля.Моята баба се е предала отдавна, няма никой там горе, голямо е проветрение.
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #84 -: юли 16, 2019, 11:01:23 »

Добър ден!

Днес деня ми започна с 4 отменени срещи, егаси кефа, ако заработвах на среща щеше да е зле, ама сега чак музичка успях да си пусна  yahoo, естествено Малума бейби. Най-смешното е че Звер и той я научи и само вика асертеретеентеееее , бебеее   blush. А от ония ден по цял ден се слуша и Черная Пантера, черна панамера. Кога порасна това дете  angry.

https://www.youtube.com/watch?v=IBaSizQyC5g&list=RDIBaSizQyC5g&start_radio=1

Нещо свекървите не сме ги обсъждали напоследък, на моята бях А-ХА да и се скарам, ама ММ ме спря. Спешно им трябва второ внуче,че онова моето ще фалират вече от него. Моля ви се, купили му тротинетка (той имаше,дадохме я на племеницата, не я караше вече), която има музика и пуска дим... Кич... амаа се въздържах че мм ме нахока да не и се карам, та сама си призна че е било необмислена покупка, та си спестих доста.

Та тух около нас! Свекс отвори ми работа сега покрай ремикса, че не бях се ровила от доста време. beating
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #85 -: юли 16, 2019, 11:35:14 »

Е такава тротинетка, дето пуска дим не съм виждала Oh my .... Значи има си визуални и звукови ефекти, остава някой да пр.цне, че да има и мирис funnytooth Още помня и онова костюмче с папионката Wink
Звяр много напред с материала good Пусни му и
https://www.youtube.com/watch?v=Q527XDLEpfU&list=RDIBaSizQyC5g&index=2
 да видим как ще реагира blush и дали е полово съзрял blush blush blush blush. Толкова хубави жени на едно място, чак и аз си мисля дали не съм мъж Wink
Еми, вярно и на мушама прилича, хаха. Трябва да я пипне човек, много е мека и приятна. Едно време правеха битови чанти и ги нагръчкваха така. Имах една такава, ама не съм сигурна дали не я изхвърлих...
Маги, наистина много се държи леля ми и предполагам, че е най- вече заради това, че се движи и не е зависима от околните. След смъртта на майка ми доста се промени и показва характер, но продължава да чете, да решава кръстословици и да гледа и помни сериали. Това го казвам аз, щото ми е леля, ама я да питаме снаха и, дето живеят заедно funnytooth
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #86 -: юли 16, 2019, 13:13:42 »

Целувкен, голяма глъчка около вас! Всяка година я споменаваш и всяка година се ошашаввам funnytooth При нас такава тарапана от хора и събития е февруари-март-април.
Маги, и аз съм проспала това с лиценза. Майка все се кани и все отлага. Ама тя от години си има връзки по разни агенции за преводи и легализации, та си я търсят на хонорар без да са обвързани един с друг.
За кола след Пасата друго трудно признавам на обем. Сега нали съм с Октавия комби - багажникът е още по-. Като отворя отзад и дъното му е с 15 см надолу вкопан. Икономична е, спор няма. Вътре обаче ми е теснотия. При Пасата ММ и брат му сядаха един зад друг и някак впечатлява! Като съотношение са 197 см и 97 кг на 205 см и 125 кг pardon crazy Иначе големите коли по презумпция са с по-хубави огледала, по-маневрени са и по-лесно се паркират. Въпрос на свикване е. То колкото и напред да минеш - предните си гуми няма как да видиш tease (ММ покрай мен загледа Кейт и пълният й дом. Винаги се възхищава какво животно тя кара DANCE)
Звяр и той с ново превозно средство гледам funnytooth Я дай линк, че точно такова около нас не се е появявало.
Да се похваля! Дребният не се кефи на детски песнички. За щастие!!! Иначе щях да изчаткам да слушам вече до болка познати еднотипни мелодии. Черната пантера ни е на пъпа изникнала Wink
Свекс, аз ти казах, че е музика за гледане тоз Малума бейби Wink
Чантата ме кефи! Имах такова розово и я сурках и зиме, и лете. Много ми пасваше с бялото и мечешкокафявото палто, а лятото почти с всичко. И на мен на десен на тапет ми прилича, защото точно този тип са сега на мода за декорация на една стена.
Активен
addicted_to_u
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 340



« Отговор #87 -: юли 16, 2019, 13:15:18 »

Аз влизам ей така с взлом, че разбрах за Feri, пък видях и за Маги и съвсем се развълнувах.  heart Ей колко съм назад и едва ли ще наваксам, ама ми липсвате. Леко бременеене на бременните, ако има и други да ме прощават, че не съм разбрала, ама за финалните резултати със сигурност ще разбера  blum
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #88 -: юли 16, 2019, 15:03:09 »

Цитат
Звяр и той с ново превозно средство гледам funnytooth Я дай линк, че точно такова около нас не се е появявало.

https://www.hippoland.net/chipolino-skuter-s-muzika-i-para-kros-sin-dscs01802bl божке колко пари са дали....

 addicted_to_u добре дошлааа обратно! хайде да се разписваш по-честичко! heart
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #89 -: юли 17, 2019, 07:37:14 »

Добро утро.Леле Булка аз това направо ще го върна на тия дето са го купили.Мен ще ме побърка.Мисли за второ внуче, време е!

Аз съм инженер и имам правоспособност.Практикувам професията и, за да поддържам правоспособността доказвам всяка година колко проекта съм направила.На всеки му трябват около 4 години да добие тая правоспособност и е тъпо да я затрия, заради новата работа.Докато мога и двете не са в противовес ще си поддържам правоспособността. Лесно ще намеря някой да ме подписва, но не е това целта при мен!

Айде хубав и усмихнат ден!

Активен
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 13   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines