Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 19:39:50

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 13   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Дълги нощи, горещи дни, чорлави глави и юлски емоции...  (Прочетена 65961 пъти)
 
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #60 -: юли 12, 2019, 08:46:05 »

Добър ден, никакви ви няма тези дни, голяма липса тук.И Булката не разказа за Малума!

Аз днес оставих Моника да се гледат с баба си и имат поръчение да и измият косата, че ние от вчера сме без централна топла вода, а бойлер нямаме.Има някаква авария на ТЕЦ-а и няма топла вода.Айде къпането е забавление, полива се с канчета и си пее, ама това косище не мога да го измия с канчета.

Днес съм отпуска и имам пътуване, след малко излитам за София.От една страна хич не ми се пътува, от друга ми е почивка от работа и разнообразие.Ще имам време малко да се разходя сама из София и да си прочистя главата.

Ние в квартала площадка нямаме, общо взето Плевен е беден на площадки.Та ходим на центъра, където вече ми е писнало от вида на градската градина, но каквото такова.А и Моника порасна и някак няма интерес към пясъчника, виж преди две години само там седеше.Сега люлките са фаворит.

Мъжете в повечето случаи са на работа се напъват и доказват и в къщи просто оставят всичко на нас.Дето се вика тавана ще падне не им прави впечатление.Аз ако не го напъвам моя мъж, надали щяхме да направим толкова ремонти и още щяхме да сме тримата в една стая.Въобще мъже!
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #61 -: юли 12, 2019, 10:24:53 »

Бонжур!

Тези дни ми е като на маратон, бяха ми се събрали само 3 часа сън...

Малума-миии дърта съм за неговите концерти, някак като го сравня със Стинг преди месец, Стинг излезна без специални ефекти, без Джъмбо екрани и просто избухна с музика и глас. Този момък, то не бяха танцьорки, огън, фойерверки, смени 6 тоалета и се лигави през цялото време, губеше глас постоянно... Ама ние се забавляваме де, песните са му леки, регетон, пихме винце и така.

Париж мон Амур! Много добре мина този път. Хем имаха да ни хокат но решиха че няма да го правят, след това отидох до мола до хотела, намазах едно сако цвят горчица. Вечерта отидохме на вечеря в едно ресторанче Chez Leon, на улицата, на една мънинка масичка с огромни чинии ядохме мега вкусни пържоли, седяхме до много късно, но с този колега мога да си говорим с часове, просто е толкова забавен и спокоен и опитен че е удоволствие да си говориш с него. И сутринта след като ретроградния се обади и ме остави на грешния терминал след тичане да стигна до моят терминал ме посрещна 50% намаление на Фурлите, та хайде и там се жертвах и се сдобих с една бежовка  blush

Али чудя ви се на акъла, ние се чудим как да затрием пясъчника, толкова го мразим, развъдник на зарази и мръсотия ми е. Какво ли не правихме, чак специален пясък сипвахме, но вече сме им забранили да го припарват а и наистина вече не им е интересно.

Маги весело в София!

Та така, вместо целувкен, Бизу или Бису?  heart
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #62 -: юли 12, 2019, 12:10:36 »

Ние снощи имахме изпълнение с баба ми. sad Майка, татко и ММ търчаха нататък, а аз оправях децата. Днес е по-добре, но... Резултатът е, че легнахме късно, Дребният се събуди мрънлив рано (мрънкаше още в присъница) и гледам пет за четири. angry
Ходихме да изберем латекс. Дано сме уцелили хубав цвят! Накупихме дръжки за шкафовете и говорихме това-онова с вуйчото, който ще ни шпаклова и боядисва.
Свекърва, разби ме с рибарника!!! lol lol lol prepare-fish Как не са се сетили нашите мъже?! Таман пред пейките им пасва и могат хем крака да топят за разхлаждане, хем да хвърлят по някоя въдица.
В Пловдив последните 7-8 години наникнаха детски площадки на всяка крачка. Буквално през блок има по едно такова петънце. Пред нас пространството хич не е малко. В годините ние си го поддържаме. На много места махнаха пясъчниците и има защо. Обаче на такива"петънца", за които споменах, родители са си наслагали по нещо - я надуваем басейн с пясък, я нещо сковано от дъски, я пластмасови пясъчници от по-евтините. И стоят! И се покриват! Не е за вярване. Та затова решихме, че трябва да пробваме нещо бюджетно. Ако не го пробваме, няма да знаем резултата. pardon При нас има два по-големи проблема - бабите си хвърлят торбичката с битовия отпадък в парковото кошче и то почти прелива, и нощем се събират тайфа да люпят семки и да пушат цигари. Един съсед от първите етажи ги е подгонил и двете групи beating
Отивам да полегна с книга в ръка heart
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #63 -: юли 12, 2019, 18:40:37 »

Здравейте!

И аз много мразя пясъчници, Бамбук в София го водех на площадка без пясъчник. В Пуркерсдорф му давам да си играе. Там няма улични котки и кучета, но има домашни котки, които обикалят квартала и съседката ми каза, че се намират понякога акита.

Днес го водихме на една нова горска площадка с пързалка тук в Тополовград. Имаше къщичка с пързалка. Той си играеше. Аз отидох да седна на една пейка, ММ остана до пързалката. И тъкмо сядам и чувам ММ да вика "Спускай се бързо!!!" И гледам около Бамбук рояк. Спусна се, гушнахме го, ама той много изплашен, плаче. Видях, че има ухапано на едно пръстче. ММ видя, че под ръбчето на парапета на пързалката има пита оси. Събори я, би ги, гони ги, че там ходят уж всеки ден деца. Той поне се отърва невредим. Прибрахме се да го намажем с фенистил. Има и на коляното ухапано. За сега спадна подутото и е добре. Стана малко като в книжката му Лакомото мече.
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #64 -: юли 13, 2019, 09:50:37 »

Ей, Булка, а честито! Хаха, те затова значи правят мънички масите, та големи да изглеждат чиниите и пържолите Wink
Малума-та покрай теб го загледах. Има един клип Мила миа, ми то жени ли е, чудо ли е около него... И красиви, и млади, и порочни. Той самият е като циганин от Махалата с лъснали очи, ама да не те погледне, щото... blush heart Girl_hide Алич, твойта мома не е ли малка още, хаха? Яд ме е, че не разбирам за какво пее, но по всиúо личи, че не е за наука и изкуство smile Wink
Ретроградният в Рак и Лъв, дето ще ни се мота тези месеци, нещо и мен ме подмамва за покупка на чанти и дрехи diablo. От Ремикса си взех две чанти Ана Моринели, с етикет, на 50% намалени. И реплики да са, хич не ми пука, такива ми трябваха. Едната е розова, другата- черна. Видях ги и в Амазон, ама излизат малко повеé от двойна цена. Много исках розова чанта, че имам такива сандали. Една паралия приятелка в началото на лятото ми се перчеше с подобна чанта, естествена кожа, обработена с фигури на цветя, с баснословна цена. Значииии, викам си, това ако не е балатум, та на funnytooth Онзи ден я срещам, докато разхождах моята и тя веднага взе да чурулика и да ахка и каза, че ми е леко сърдита, дето изобщо не съм се впечатлила от нейната, пък съм си купила подобна. Хаха, казах и, че и моята и нейната ми приличат като направени от балатум и че само човек, запознат с марката може да ги оцени. Ами, така си е...
Панди, голямо премеждие с тези оси. Сега трябва да внимавате, ако му се случи втори път, дали ще покаже алергия. Много боли, миличкото heart heart heart. За спешни случаи, ако няма какво друго да се направи за облекчаване, народната медицина препоръчва намазване с кал или за по- чисто - с ушна кал. Бъркаш в ухото с клечка и мажеш, изпитвала съм го и имаше ефект.
« Последна редакция: юли 13, 2019, 09:53:54 от svekarva » Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #65 -: юли 13, 2019, 10:40:57 »

Къв ретрограден меркурии има пак.Да вземе да се скрие.Ние сме на фалит вече с тия прегледи, е вчера оставих още 200 лв за преглед.Поне децата са добре, а аз съм спокойна.Какви ще са още не мога да кажа.Май едното ще е момиче, ама ако ви кажа какво шоу е на прегледите.ГЛедаш ръце крака, глава и се чудиш кое на кой е.

Булка, завидях ти за чантата и за саката, най-вече за саката smile

Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #66 -: юли 13, 2019, 12:36:01 »

Леле Панде, ужас, много боли това!

Свекс, за любов пее, какво друго хахах И аз съм взимала на попадения хубави чанти от Ремикса, но с Фурлите няма сбъркване, вярно че струват майка си и баща си, но не помръдват, вечни са а и моделите са много изчистени. Вече имам 3 и портмоне, в офиса ще  се фукам хахах.

Маги супер че е минало добре! Усещаш ли ритничета вече?
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #67 -: юли 13, 2019, 14:02:53 »

Панде, изключително неприятно преживяване.Дано не се е изплашил много Томи.Как сте сега?

Булка, нищо не усещам, аз съм някакво дебелокожо.Мисля че няколко пъти усетих едното бебе, май?!По-натам ще е веселба.
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #68 -: юли 15, 2019, 08:24:27 »

Здравейте!

Как изкарахте уикенда? Ние пристигнахме в Девин. Много хубаво в тия Родопи. Ама пътя Кричим - Девин е .... да се чудиш дали ще пропаднеш в пропаст или ще ти падне някоя скала. Сега работят по него, ама се чудим дали да се връщаме по него или през Асеновград.

Маги, много бързо му мина. Сега разказва, че са го ухапали две бжж ама всеки път показва различен пръст.


Хубава седмица на всички
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #69 -: юли 15, 2019, 08:36:21 »

Привет!
Объркала съм името на  марката на чантите - Морелини, не Моринели, ама все тая Wink
Продали са апартамента, обаче не съжалявам все още. Хаха, спестих си къртовски труд. На пролет започват строеж на калкан, може пък да са по- хубави. За сметка на това направих доста обстойно проучване на пазара на имотите. Wink
Маги, представям си какво е усещането да ти мърдат 4 крачета, 4 ръчички, 2 глави и 2 дупета danceg Вчера видях снимка на една позната, също Магдалена, само дето е баба, има от дъщеря си втори внучета близнаци - момче и момиче и съответно кръстени на нея и на мъжа и. Родили са се през април, а сега цялата рода е в Гърция на море. Все още може да гушка двете бебета едновременно, макар всяко да тегли в различна посока. Цяла тумба народ са с двете баби и двамата дядовци.  smile Хехе, Магдалена старша е само на 53, та ври и кипи от енергия. Хубаво е и много различно когато си млад, не се знае на кого му се ходи повече Wink
Времето тук е разкош - грее слънце, но е прохладно след дъждовете вчера. Колко ли комари са се нароили...
Хубава седмица и много скука за вдъхновение!
Панди, минете по другия път, поне за разнообразие. Много е красива тази част на Родопите, особено ждрелото! heart heart heart
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #70 -: юли 15, 2019, 08:46:34 »

Пандич, важното е че е преживял стреса, че понякога реагират много а-логично малките човечета.Минете по другия път, дори за разнообразие.

Свекърва, майка никога не си е мислела колко многодетна баба ще е.От сега взе да нарежда какво ще пазаруваме за близнаците.Аз още не усещам осезаемо ръка или крак, просто движение е.На тях им е добре, имат място, след като успяват да си опъват краката на видеозона като ги гледахме, значи им е екстра.Но снощи усетих едно рязко побутване и си дадох сметка, че след 7-мия месец ще ме боли от тях чак ама каквото такова.

Аз почивните дни работих, свърших поне за сега, но съм толкова изморена, че мога да спя няколко дни.За съжаление не се очертава.Поне е хладно и приятно и не ме мъчат ужасните жеги, че от тях не мога да мисля.
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #71 -: юли 15, 2019, 09:00:59 »

Добро утро!

Мале колко спах този уикенд, не е за вярване angry, просто бях без енергия и имах нужда от възстановяване.

Маги представям си какво ще е след 7я, салто на ляво,салто на дясно!

Свекс, верно си е, просто не бързай, макар че днес на МГ му се скарах че искам нова кола че тази изгасна 3 пъти, но той ми предложи да карам неговата и да си закарам САМА колата на сервиз. Нема да стане, че ако карам неговата означава да карам малкия всеки ден а на мен не ми е по път, на него му е,и да си добавям 20 мин всеки ден на пътя за работа... е нееема да стане.

Панде вие на почивка ли сте там?
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #72 -: юли 15, 2019, 13:02:35 »

Свекс, аз тази марка чанти не я знам, прати ми снимки моля те!
Булче, честита ти Фурла, мен последното ми попълнение в серията е тяхно портмоне. Черно, да не повярвате. И пак да не повярвате но нов черен клъч МК си взех. Нещо ме е ударило по главата явно. huhhuh.gif
И сега понеже портмонето е големият размер, не влиза в сметрополис модела и ще трябва да си взема и голяма чанта.  Girl_hide
Панди и аз мразя пясъчници. Ползва този на двора, а аз като видя да приближава котка, я замерям със стари негови играчки. Играя си на пъдар.  girl_impossible
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #73 -: юли 15, 2019, 14:08:23 »

В неделя и аз спах много! Бях подута чак в очите. Дребният цялата седмица сутрин се събуждаше или с рев, или с голямо мрън. Този ден беше човек и си игра в кошарата тихо, кротко.
Прибрахме се в нас си от снощи. Кокона много се радва, но като поведение сякаш ни наказва за отсъствието pardon
Днес имах малко стрес - ходихме на детски кардиолог на профилактичен, че мина цяла година вече. Понеделник сутрин до другия край на града ми беше малко в повече tease За първи път влизам в Окръжна болница. В кръвопреливния съм влизала, но не и в болницата. Леле, машина на времето!!! Нищо не е пипвано от Байтошово време shok Майка разказа страшен виц за болницата: Идва делегация в Пловдив и питат какъв е този строеж. "А, тук от 15 години правят Окръжна болница". Скарали се как може да излагат така страната. Дошла друга делегация и пак същото попитали. "А, това ли? Че какво е това? Миналата седмица го нямаше!" tease Та бая вода трябва да изтече за промяна pardon

Хахаха, Маги, дано са кротички поне в корема. Кокона най-редовно беше надупена и коремът ми стърчеше накриво girl_haha
Свекс, момата ми е още малка, да. Засега слуша музиката, ама аз следя нещата, че да знам в кой момент ще започне да я гледа Wink Кокона много се радва на латино ритми. Явно са й мелодични. Зорът е, че за всяко нещо ме пита какво значи на български и не приема "Не знам" за отговор.
Щеше да ме изненадаш, ако така импулсивно купиш нещо голямо - за апартамента говоря Wink
Панде, кофти премеждие с тия оси angry Това с калта съм го пробвала върху себе си и определено помага good Да не се стига дотам!
Активен
marry_me
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 304


BE YOURSELF ;)


« Отговор #74 -: юли 15, 2019, 14:17:31 »

Привет, лейдис  Sunshine Sunshine Sunshine

Панде, в много любим район сте heart Там има толкова много за разглеждане, че и цял месец няма да ви стигне да обиколите всички язовири, пещери, баири и др. природни забележителности. За Август планирам да водя котката на Чудните мостове. Ако се решите на прибиране през Асеновград, може да минете и през тях girl_wink Миличкият Бамбук  heart Не каза дали ще имаш възможност да се появиш по Софийско и до кога сте в БГ.

Свекърва, при условие че не сте на зор да си купите жилище, опцията за закупуване на зелено май е по-добра, а и цените би следвало да са по-ниски. Но от друга страна, чак като го видиш на живо може да прецениш дали няма да ти е прекалено малка кутийката. Аз от опит мога да кажа, че и малко, и голямо си искат чистене и поддръжка и разликата не е особено голяма, само в броя на спалните. Ама кухня, баня, хол са си се там и няма разлика дали са 30 или 50 кв.м. Защото прахосмукачката и парцала са най-малкото време, търкането на другите неща си е все същото pardon

Булче, и аз по едно време се навивах за нова кола, че тази навършва 10 години. Ама като си направих една калкулация и реших да си похарча паричките по живот lol lol И колата ще сменя, но пак с бюджетна с добро съотношение екстри/цена. Грам нямам намерение на този етап да инвестирам за "от точка А до точка Б". Girl_hide Girl_hide

Маги, твоят мъж не ти ли си кара за това ти работене без почивен ден Girl_hide Girl_hide Girl_hide Все пак в момента трябва и да почиваш и ако не ти тежи, то след месец-два... Ти си първият човек на държавна работа, който аз познавам и да работи събота и неделя  girl_impossible girl_impossible girl_impossible

Ние уикенда ходихме малко на гости на братовчед ми, завърши лето 45-то и отвори ново. Бяхме се събрали братовчедите, много весело си изкарахме. В събота отскочихме за разходка с обяд до любимата Копривщица. А там зелено, едни пасторални гледки, поляни, овце, калдъръм, къщи, боядисани в наситени цветове... Душичката ми си полетя малко в тази прекрасна атмосфера. Седнахме в едно ресторантче до реката, чуваше се водата, идилия...

Сега съм забила в работа и вече имам не докато съм жива, а и за следващия живот  girl_impossible girl_impossible girl_impossible

До морето остават точно 11 дни, почвам да слагам хиксчета и любимата Ситония ни зове. Решихме да ъпгрейднем техниката за гмуркане, да е малко по-профи. Та този уикенд ще пазаруваме по-хубави маски, шнорхели, плавници и всякакви други такъми. Мисля да си купя тежести, че трудно потъвам. Трябва и камерата за подводно снимане да видим коя ще е последно. Искам нови хавлии, по-тънки, за да съхнат бързо. Приемам всякакви предложения girl_wink Бях харесала едни в Икеа и докато се натуткам ги изкупили cray cray cray Бяло с гръцко синьо, много красиви  cray

Целувкен kiss2 kiss2 kiss2

Али, писала, пускам, ще дочитам  girl_wink
Активен
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 13   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines