Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 22:23:11

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4 ... 13   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Дълги нощи, горещи дни, чорлави глави и юлски емоции...  (Прочетена 65965 пъти)
 
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #15 -: юли 02, 2019, 13:54:48 »

Днес все пак си направих селфи на главата, след измиване. Ами.... страшничко е било Wink
Виви, може за разнообразие, все едно с чужда ръка blush
Маги, след няколко месеца, като те чукнат хормоните, пред нас ще бягаш в мисли и желания heart


* 20190702_114056.jpg (68.28 KB, 308x411 - видяно 5098 пъти.)
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #16 -: юли 02, 2019, 14:55:37 »

Въх! Като пред слънчев удар Girl_hide Мери ми да променя заглавието и вместо чорлави то нека са червеникави глави Wink
Много пикантни теми като за в понеделник. До петък работата не се знае как ще загрубее lol
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #17 -: юли 02, 2019, 16:15:35 »

Тази фризьорка какво е гледала lol като посечена си била lol
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #18 -: юли 02, 2019, 16:35:15 »

Тази фризьорка какво е гледала lol като посечена си била lol
Ами беше се захласнала в разговори. Като се замислих, аз май казах "Фъшни ми от твоя флакон, че моят нещо се развали", а тя в момента е с огненочервена коса. Иначе има и руси, и черни в няколко нюанса, поръчвам от нейния дистрибутор за мен и приятелки. Понякога самата тя ми пръска белите петна на върха на главата, без да я моля и никога не са ставали гафове. pardon
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #19 -: юли 02, 2019, 20:28:47 »

Малеее верно хубаво те е фъшнала! Що не си взимаш на Лореал? Аз от тях си взимам, единствено цапам всичко с тях, а аааа като съм 100% бяла коса...

Тази седмица е посветена на болните мъже + Панда. МГ (моето говедо) е на антибиотик също, с хрипове е... Аз съм със сърцебиене... Бе шХуя ми се развали, аурата ми потъмня леко, главно онази девойка ми я оцветява. Ще се ходи в Париж пак, хич не ми се ходи ама карай. Жега не мога да усетя, в офиса е клинч, един Гуатемалец ни обучава и държи на 17 градуса климатика, посиняхме, аз без глас останах че нон стоп нещо говоря и го прекъсвам  blush
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #20 -: юли 03, 2019, 07:16:22 »

Това да не е пак онзи, с хубавото дупе, дето и преди ви обучаваше в хладилник? Хаха, от 17 - на 37, сигурно чувствате как се разширявате като излизате навън Wink. Направо е "Как се каляваше стоманата" вашето. Някой чел ли е книгата, едно време беше настолна за всички пионери.
Ами от фризьорката купувам, защото Лореал има само 4 цвята, а тази фирма уж е за професионално и има 10 разцветки и едното русо е съвсем като моето. Не съм сигурна дали все още е така, карам по навик.
Моят мъж си капе капки в очите, иначе е да кажем здрав. Излиза в 7:30, прибира се в 17:30, обикаля окръга и като скапан. Не го жаля, това си е негово решение. Малко да минат жегите и ще го натисна за ремонтите от дъждовете, уча се от по- младите на равноправие и мъжка ангажираност в дома.
Булка, тая кака все има начин да бъде обезвредена. Да вземем да баем да се влюби в някой шеф ли, да променим нейния фън- �
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #21 -: юли 03, 2019, 07:59:19 »

Добро утро, как сте?Аз не можах да спя.Снощи се скарах с баща ми лошо и го мислех цяла нощ.Не е приятно така, сега той се сърди, аз се сърдя и двамата мислим, че сме прави, и двамата грешим.Абе ще се разберем, но ще е зор.

Активен
marry_me
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 304


BE YOURSELF ;)


« Отговор #22 -: юли 03, 2019, 10:07:52 »

Привет, лейдис  Sunshine Sunshine Sunshine

Значи най съм впечатлена от на свекърва (д)ефекта и фън шхуя lol lol

Та по същество... В офиса е около 22-23 градуса и се живее, но навън е  star star Мисля, че съм ви казвала за любимия ми Джулай на Седемте рилски беше once in a lifetime heart Иначе изгревът на морето съм посрещала доста пъти, защото обичайно по това време излизахме от баровете. Ех, времена! Сега всички са нанякъде, женени с деца lol lol

Абсолютно подкрепям свекърва за мъжкия шуй и заядливостта good Аз от личен опит съм установила, че като са му наместени чакрите на моя и шуя му е на място е по-малко кисел blush blush Не знам как ще го изтърпя на старини girl_haha girl_haha girl_haha

Виви, дано се оправи бързо и да му се намести фън всичко си lol lol

Али, как ви се ще в това време да правите ремонт girl_impossible Аз ще пукна, ако трябва в тази жега да правя физически активности girl_impossible girl_impossible girl_impossible

Маги, разбирам те напълно, ние с баща ми цял живот сме си на контра, преди го изживявах тежко, сега вече не си го слагам. Но в твоя случай брой и хормоните ти и неговата шуй заядливост, та чудна комбинация girl_wink girl_wink girl_wink Ще мине, не го пускай навътре kiss2

Свекърва, видя ли сега чорлави глави lol lol Като ви писах, че юли ще е специален, дръжте се... До края ще има още много смях  danceg danceg

Булка, не ти знам серията, ама вземи се в ръце и ти, намести си чакрите и шхуя и да не ти пука особено. Аз откакто минах на нов левъл на дзен, колкото и да ми е натоварено и стресиращо на работа, поне не позволявам да ми се сдуха положителното настроение girl_wink girl_wink

Бягам да се трудя, че положението е "Оле затвори очички" girl_impossible girl_impossible girl_impossible
« Последна редакция: юли 03, 2019, 10:17:01 от marry_me » Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #23 -: юли 03, 2019, 10:20:56 »

Свекс, дупето не е този път. Сега е един 50г чичак, майка гуатемалка, баща немец и е с много интересен външен вид, хем виждаш латиноамериканци, хем с немски черти, сини очи, Светла кожа.

Маги, стискай зъби, те пенсионерите са доста заядливи и нетактични!

Милена, почва ретроградния, няма оправия
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #24 -: юли 03, 2019, 12:30:56 »

Милена, почва ретроградния, няма оправия
Това тактично го пропуснах blum Да го чете някой с крив шуй. Моят го държа подпрян засега.
Булче, тия се подбъзикват с вас. Как 17 градуса по нашите ширини? Това си е повече от опасно! Да имате един луд, ама те цял психодиспансер...
Миленка, на мен ми е кофти от липсата на достатъчното физическа активност. Кростренажорът ми е наобиколен от бюра, маси и дивани, та сега и за закачалка трудно мога да го ползвам.
Компенсирам с повече разходки. Днес се засилих да харча пари в Лилито, а те пък в ревизия! beating Не ми се връщаше до нас и после обратно към кухнята. Прецених плюсовете и минусите и се отправих към детска площадка, която много не я обичам. Това че главата ми стана огненочервена от слънце едно на ръка. Кофти беше да отскубна наследника от онези въртележки, люлки, колички, които се клатят и създават невъобразим китайски шум срещу скромното левче.

От една седмица се мъча да се свържа с една лекарка. На третото позвъняване днес успях shok Имам чувството, че по държавни ДКЦта и болници комуникацията тече като преди 20 години. Факт, че карат с някакви стационарни телефони през някаква си централа. Тия хора как не ги дразнят самите позвънявания на телефона?! Запазих час, остава и направленията да си уредя.
Едното цвете ми е нападнато от минимиризливки. Отивам да ги пръскам с пепел от цигари, а после се излягам с книга в ръка. И без това друго вкъщи не мога да свърша.
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #25 -: юли 04, 2019, 07:35:22 »

Добрютро!Вчера имахме голямо приключение.Ние излизаме уж по хладното в 20 часа, тос е изви буря.Аз си хванах тролея да се прибера, а дете и мъж пеша.Прибраха се боси, тичащи по д дъжда и щастливи!Дребната беше в еуфория цяла вечер.Замислих се как ние редовно шляпахме под дъжда, а после в банята с душа, изяждахме по някой шамар по задника, но бяхме щастливи!

Хубав ви ден, дами!
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #26 -: юли 04, 2019, 14:01:33 »

Маги, върна ме в детството! heart Играеше се по улиците. Детските площадки с хубави катерушки бяха лукс. Сега нашите деца пред блока не са по-чисти в интерес на истината Wink
Тъкмо съм на такава вълна! Днес се ентусиазирахме да си имаме пясъчник - малък, с хубав пясък, който да покриваме. Имахме преди време голям, но си беше чиста котешка тоалетна. Мрънкахме на районния кмет. Смениха пясъка с нещо отвратително - прах с камъни, приличаше на баластра. Не се знае дали от Марица не ни го бяха докарали. Стоя за кратко, а после наслагаха гумирани настилки навсякъде. А децата си търсят къде да се ровят pardon
Откраднах си време и се боядисах на спокойствие вкъщи. Ноктите ми плачат за внимание, но няма да е днес.
Активен
marry_me
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 304


BE YOURSELF ;)


« Отговор #27 -: юли 05, 2019, 11:17:07 »

Привет, лейдис  Sunshine Sunshine Sunshine

Влизам и какво да видя форумът излезнал в отпуск lol lol Къде ви завлече всички хубавото време Girl_hide

Днес е любимият петък, а какво значи петък? Коктейли в приятна компания girl_wink girl_wink Значи този уикенд мисля да се размажа от социален живот, а за неделя и басейн мисля да си спретнем.

Липсвате ми cray Дайте да обсъждаме нечия свекърва, че то така не се живее lol lol Приятни почивни дни и да ви залеят екзистенциални въпроси, или забременявайте, че съвсем ще се загубим. Ей, докъде стигнах girl_impossible girl_impossible girl_impossible Да пращам клетви за бременност Girl_hide Girl_hide blush blush

Целувкен kiss2 kiss2 Поне Целувкен да се беше разписала как е blush blush
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #28 -: юли 05, 2019, 13:19:39 »

Аз днес бях бюро справки.Толкова много въпроси на работа, обяснявай, обяснявай, луда станах.Но има и такива дни.А утре и в неделя съм на работа пак и ще си почина някой ден!
А ако знаете колко много искам просто да се наспя!
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #29 -: юли 05, 2019, 20:15:32 »

Чак сега смогвам да влезна днес, че по цял ден обучение, после наваксвам с работата.

Днес изпращахме една колежка, другата седмица и още един колега си тръгва. За него ми е особено мъчно, това е човека който ме посрещна на първия ми работен ден преди 11г, много си бяхме партия с него.

И мен социалния ми живот ще живне, утре отивам на сватба в Перущица, сама, сряда съм на Малума бейби а четвъртък на ПарижУ.

Целувкен я мернах в офиса онзи ден, бременее си сладко.

Хайде хубав уикенд на разписали и неразписали се!
Активен
Страници: 1 [2] 3 4 ... 13   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines