Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 11:49:33

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 8 9 [10] 11 12 13   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Дълги нощи, горещи дни, чорлави глави и юлски емоции...  (Прочетена 65977 пъти)
 
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #135 -: юли 25, 2019, 10:59:06 »

Свекърва, уж ще и уредим такава температура на сушилнята, ще се зида там, после дограма, абе ще и е комфортно.Но ще е догодина на пролет.Преди това ще трябва някъде вътре да я сложим, за сега не намирам правилно решение.

Еми, не познавам много козирози мъже, мнение не мога да дам.Ако са като мен, значи винаги са прави, което е ужасно  blush
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #136 -: юли 25, 2019, 11:22:26 »

Свекърва, уж ще и уредим такава температура на сушилнята, ще се зида там, после дограма, абе ще и е комфортно.Но ще е догодина на пролет.Преди това ще трябва някъде вътре да я сложим, за сега не намирам правилно решение.

Еми, не познавам много козирози мъже, мнение не мога да дам.Ако са като мен, значи винаги са прави, което е ужасно  blush
Свекс, то пак че си ползваш мозъка, че повечето хора не го. Плюс че и нагли...
За сушилнята и аз ще имам предвид, ще я слагам догодина, но в коридор, а там е ледилник.
Маги- винаги е прав, рядко си признава когато не е, никога не се извинява, винаги всички останали са тъпи ( само жена му е търпима ).
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #137 -: юли 25, 2019, 11:44:53 »

Малко сме високомерни  blush.
 
Кво да ни прави човек. Иначе с извинението и телците са така. Аз извинявай беше права, не съм чула за 20 години. Вече не се надявам.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #138 -: юли 25, 2019, 12:13:59 »

Малко сме високомерни  blush.
 
Кво да ни прави човек. Иначе с извинението и телците са така. Аз извинявай беше права, не съм чула за 20 години. Вече не се надявам.
Високомерни е точна дума, така е.
Ама аз с времето се научих да иронизирам тази черта. Май не схваща, мисли че го комплиментирам.
Аз имам приятелка козирог, тя пък е много стисната. girl_impossible
Активен
Vivi20
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 790



« Отговор #139 -: юли 25, 2019, 14:44:56 »

И съм стисната и високомерна и не се търпя, прекрасни хора сме козирозите. Телци мъже не познавам, но овен не искам и да чувам. Мъжът ми е риба и добре че, до сега да сме се разделили 1000500 пъти, ако и той беше рогато. Мъж козирог познавам един - няма такава мнителна, малка и злобна душица, но ди има там и характер не е само от зодията със сигурност. Стрелец, риба и рак са сякаш по-хрисими зодии. Скорпион, лъв и рогатите са огън и жупел. Но не всичко е до зодия. smile навремето в училище бяхме 3ма души родени на една дата и бяхме много различни. Те не бях толкоз надути като мен. tease
Тоз меркурий вашия не го усещам, че не работя в момента, иначе може би и аз с вас редом щях да съм с комуникационни проблеми.
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #140 -: юли 25, 2019, 14:49:14 »

Вивинааа, глей колко си в грешка, значи аз съм овен и мен пА ме обичаш, свекс също е овен. Изобщо овните сме едни прекрасници избухливи , абе жестоки сме!

Брат ми е козирог, аз човек с по-широки пръсти от него не познавам, да има как и гащите ще си събуе и подари на някой, даже го е правил, едно малко съседско циганче нямаше гащи и той подари своите  lol

В офиса имам едно момиче телец, е няма такова прекрасно момиче, винаги приема обратна връзка, супер много възприема , извинява се когато е сгрешила, абе страхотна е.
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #141 -: юли 25, 2019, 15:09:48 »

Тя за мъже овни говори, ние сме кротки овчици girl_wink
Активен
Vivi20
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 790



« Отговор #142 -: юли 25, 2019, 15:16:46 »

Зя мъже говоря. smile жените овни не са толкова ужасяващи ахахахаха. Телци жени не се сещам. Аз основно на близнаци и скорпиони попадам откъм жени.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #143 -: юли 25, 2019, 15:34:35 »

Жени телци за раб са супер. За приятелки няма да коментирам.....
Овен мъж и жена са ми супер комбина. Мн ги харесвам.
Аз пък с мъже риби не меля.
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #144 -: юли 25, 2019, 15:35:16 »

аз прочетох овен и скочих, типично за овните  lol
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #145 -: юли 25, 2019, 15:36:35 »

аз прочетох овен и скочих, типично за овните  lol
е бързаш с рогата напред , ти винаги
майка е същата.
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #146 -: юли 25, 2019, 16:49:48 »

е бързаш с рогата напред , ти винаги
майка е същата.

Както обичам да казвам, овните не сме инат, а твърдоглави. Разликата е огромна, инатиш се когато хем знаеш че не си прав и хем твърдиш че си прав, твърдоглавите обаче вярват че са прави  blush
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #147 -: юли 25, 2019, 17:45:42 »

затова и ви предпочитам пред козите.
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #148 -: юли 25, 2019, 18:02:29 »

Има и друго, за работа и в къщи ги трябват различни хора. Баща ми е овен, ох голямо, рогато същество е.
Аз съм стисната, с Виви си приличаме, ама и на една дата сме родени!
Жените овни постигат каквото са решили. Едната ми съквартирантка беше овен, е няма нещо дето да не е направила както тя иска. Та всеки е различен и странен.
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #149 -: юли 26, 2019, 07:40:32 »

Добрютро, пак аз, че не се знае кога ще пиша пак.Какво ще правите почивните дни, ще хайманосвате ли на някъде?
Аз вчера обяснявах на моя мъж как съм си свършила всичката работа и днес шефката ме е заимала с още повече.Да не скучая smile
Активен
Страници: 1 ... 8 9 [10] 11 12 13   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines