Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 17:47:56

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 14   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Юни - 2019 Лятото дойде, или може би НЕ?!  (Прочетена 58535 пъти)
 
Alleksia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 711



« Отговор #105 -: юни 19, 2019, 23:12:13 »

Ее, Мари, как се радвам  да те видя! Как сте?

Аз също много искам 3 деца, от време на време отварям темата на ММ, обаче той нещо се дърпа smile засега караме по течението и каквото дойде.
Супер много се възхищавам на хора, които успяват да съчетаят грижит за семейството и активен социален живот, на мен хич не ми се получава.


Панда, за казуса ти с детето, според мен ненужно се е раздула историята, все пак става въпрос за съвсем малки деца. Аз в такива случаи се намесвам само ако видя, че е нарочно, ако е станало случайно, казвам на детето да внимава повече (на моето де).
Аз също днес имах кратка схватка с родители в яслата на малкия,  но тя беше заради родителска глупост.  Напоследък ми прави впечатление, че  е пълно с родители, които все са най-важни и всички са им длъжни...
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #106 -: юни 20, 2019, 07:37:49 »

И аз се радвам, че успях да зърна стари лица във форума. Много е хубаво!
Булка, това е някаква ужасна серия, дано скоро се оправите.

Айде ставайте подпалени, аз вече бачкам и при нас е лудница, народа седи и чака пред вратата от 8,30, а започваме в 9 работа.
Хубав ви ден!
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #107 -: юни 20, 2019, 08:16:43 »

Добро утро smile

Тук е почивен ден. За сега мотаме, всеки момент очаквам ММ да почне да дава зор за нещо lol lol lol
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #108 -: юни 20, 2019, 08:18:16 »

За да разсейвам Маги, мисля да залагме на пол на бебетата хахха:

А 2 момченца
Б 2 момиченца
В момче и момиче

Аз залагам на А yahoo
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #109 -: юни 20, 2019, 08:40:08 »

И аз така си помислих веднага - две момчета, вариант А smile. Пу да съм банката при залаганията smile.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #110 -: юни 20, 2019, 08:49:07 »

Който спечели залагането, ще има честта да поеме обучението на близнаците в чужбина! blum
Активен
marry_me
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 304


BE YOURSELF ;)


« Отговор #111 -: юни 20, 2019, 09:15:16 »

Който спечели залагането, ще има честта да поеме обучението на близнаците в чужбина! blum

lol lol lol

Щом сме открили сезона на залозите, аз залагам на В. Винаги съм харесвала разнополови близнаци, мега яки са heart heart heart

Днес трябва да се концентрирам и да свършва ужасно много работа, после малко фризьор и маникюр. А утре отиваме на вилата в Родопите да се охладим, мисля да си разходя новия Милански бански до реката, нищо че в нея плуват айсберги. Не знам дали съм ви казвала, но брат ми в тази река лови дива пъстърва. Тя е ситна, не е като от развъдник, но е по-вкусна.
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #112 -: юни 20, 2019, 09:26:56 »

Какви банки бре. Печелите или 1 седмица миене на чинии или 1 седмица гладене на бебешки дрехи при Маги. С любезното съдействие на Маги, Мерал и Моника  lol. Ох сега и нов залог ми хрумна. Всички са на М в тях, като разберем пола, почваме да залагаме на имена с М !  lol Магииии не се сърдиии!
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #113 -: юни 20, 2019, 09:34:53 »

Как ще се сърдя, разсмяхте ме много добре. Давайте да видим кой ще глади и чисти  blum

Мери_ми завидях ти. В тая жега мечтая за планина!
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #114 -: юни 20, 2019, 09:47:47 »

Булка, при залагания има банка и тя винаги ПИЧЕЛИ Wink
Да, първо за пол, после за имена и накрая - за дата на раждане blum
Миленка, от айсбергите взимай лед за уискито smile И да знаеш, пъстърва не се яде когато си гладна или ти се спи, може да се задавиш с някоя кост smile
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #115 -: юни 20, 2019, 10:28:14 »

Миленски, за таз река по добре да ти пратя зимния ми панталон .
Свекс, банката да не спечели купуване на количка за близнета? blum
Аз съм нещо мноого смазана, не помага ни кордицепсът, ни вит Ц, явно сън ми трябва
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #116 -: юни 20, 2019, 10:31:51 »

И аз така си помислих веднага - две момчета, вариант А smile. Пу да съм банката при залаганията smile.


Статистиката сочи, че Свекърва винаги залага на момчета. Ама не е редно така, тъщи им трябват на този форум, свекърви - една оригинал и куп подгласнички,
 вече си имаме.
Активен
cvete_78
Ентусиаст
**
Публикации: 87



Моят сватбен албум

« Отговор #117 -: юни 20, 2019, 10:56:51 »

Здравейте и от мен!Скоро не съм писала,но ви чета редовно.
Маги, много се радвам за вас.Леко бременеене.Коледните бебета са магия.Аз имах голямо желание за блазнаци.
Булка ,аз залагам на В.въпреки ,че имам сантимент към момичетата.
Ние тази година колкото и да е странно избрахме Пловдив за почивка.И двамата с ММ сме учили там.В този град оставих сърцето си.Той не е ходил откакто е завършил/около 20 год./,аз от две години.Децата особено голямото много отдавна иска Пловдив.Та така кой къде ние на майната си. danceg
Активен
marry_me
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 304


BE YOURSELF ;)


« Отговор #118 -: юни 20, 2019, 11:55:44 »

Ааааа това за имената е мега яко  Bravo Bravo Bravo

Мари, тези, които са спрели, винаги могат да се върнат към писането, с нова настройка girl_wink kiss2 Това важи за всички, да не ви изброявам поименно. Че излиза, че трябва да се размножаваме, за да се пише lol lol ЕЙ ти как ще оправим прираста lol lol lol

Киви, наминавай по-честичко, върна се в работен режим и мина на друг мууд blush

Цвете, екстра сте го намислили с Пловдив, ама за лято pardon Леко е извратено girl_haha girl_haha girl_haha Не че нещо, многоооо жега angry

Маги, на вас балкана ви е близо,  за еднодневен излет става, одеялото, сандвичи, детето, колата и бегом girl_wink

Свекърва, много е коварна тази ситната пъстърва, ама пъстърва да има, аз съм внимателна. Ам-ам-ам
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #119 -: юни 20, 2019, 12:22:24 »

Имайте милост към Мерал с опция Б, че човека ще започне покрай 4 жени да пишка седнал  lol
Активен
Страници: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 14   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines