Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 19, 2024, 13:30:44

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2]  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: На море и планина през цялата година :)  (Прочетена 22310 пъти)
 
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #15 -: юни 15, 2010, 09:01:28 »

аз както писах по-горе вече бях на море в Турция и съм много доволна, препоръчвам хотела с две ръце на всеки, невероятно обслужване , храна и условия.
 Август пък ще ходя в Албена, последните 2 години ходим там и съм много доволна, спокойствие и чиста природа, чадърите са а голямо разстояние един от друг, големи плажове, просто пълноценна почивка, досега ходех в Мура, тази година за разнообразие в Елица.
Активен
anellly
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 630



Моят сватбен албум

« Отговор #16 -: юни 28, 2010, 11:23:38 »

Ние бяхме на море в албена в този http://www.albenaholidays.bg/02/952-00-60/albena1/view.html?hid=1637 хотел. Много сме доволни и от персонал, обслужване и кухня. В Албена е много подходящо за деца. Има паркове, градинки...
« Последна редакция: юни 28, 2010, 11:26:20 от anellly » Активен
anellly
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 630



Моят сватбен албум

« Отговор #17 -: юли 15, 2010, 12:36:30 »

Това е много хубаво място за почивка и купони!!!
http://www.villateres.com/
Активен
tsvetelin_petrov
Регистриран

Публикации: 4


« Отговор #18 -: юли 24, 2010, 13:13:02 »

Здравейте, ето че вече дойде горещото лято и ми стана любопитно кой къде предпочита да почива през лятото. Аз например винаги съм предпочитал Планината, макар че няма да откажа и 2-3 дни на моренце smile
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #19 -: септември 09, 2014, 12:53:27 »

А защо занемарихме тази хубава тема?Предлагам да продължаваме да споделяме хубавите места и сега май е най-удачният момент за това след като всички са се завърнали след летните си почивки!
Активен
sunray
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2805


Имам всичко.


Моят сватбен албум

« Отговор #20 -: септември 09, 2014, 13:03:54 »

Ние си имаме любими местенца вече, с детето - комплекс "Бора", край Лозенец. А в планината - Аркан Хан в Триград, и с. Мала църква. Страхотни почивки си изкарахме там.
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #21 -: юни 14, 2019, 15:57:39 »

Oтзив за Adalya Elite Lara чрез Емералд с чартър.

Емералд - никакви забележки, и ние бяхме с Air Liubo, имаше изцепка накрая, за багажа, доста хора помрънкаха, но това не беше по вина на Емералд, а на Терминал 1,всичко друго беше супер.

Хотела

Намира се на 10км от летището до Анталия, предимството е че те оставят първи и те взимат последни. 15-20 мин път.
Веднага ни настаниха при пристигането,макар да беше препълнен,  не сме чакали и минута. Хотела е луксозен, нов, построен 2015та, блести от чистота. Стаите са чисти, големи, с телевизор вграден в огледалото. Минус, всичко се чува от съседните стаи  всяка сутрин бяхме събуждани в 6 сутринта от някакъв руски сериал. Не препоръчвам стая sea view, половината са над външната скара, останалата половина са над тераса бара. Ние бяхме в side sea view, като изключим факта че гледахме към едно поле, гледахме и към морето и нямаше никакъв външен шум. Чисти се до 14:00 което е +. Нашата камериерка беше толкова сърцата, с кеф си и оставихме бакшиш. Чак запя и затанцува от щастие

Понеже пристигнахме на Шекер Байрам, още първата вечер имаше турска вечер. Храна в изобилие от детско меню, пюрета до диетично меню, за нищо не се чака и минута, имаше около 5-6 ресторанта както и тераса отвън, има ресторант за 18г+. Всяка вечер освен храната във вътрешната кухня имаше и отвън скара и специалитети. Всяка вечер е тематична храната, имаше турска, ден на влюбените, мексиканска, китайска, рибна вечер. Места винаги се намират във всички ресторанти, ние седяхме предимно отвън. Сервитьорите са супер бързи, помагат с пренасянето на храната и отсервират бързо, само Турци са в персонала, като почти всички говорят руски и немски и английски. Минус е че няма марков алкохол в ресторанта, само в баровете около басейните, но те работят 24/7.
Храната около басейните е в изобилие също, 2 ресторанти работят в определени часове, има отделно къща с горфрети и палачинки. Алакарт не сме запазвали заради детето че е претенциозно.

В хотела има предимно руснаци, немци и малко англичани и холандци, други българи не срещнахме.
Аква парка е чудесен, има релакс басейн 18г+, басейн на който се пуши наргиле и е най-голям, басейн с изкуствени вълни и два детски с пързалки и пръскалки. Отделно са 4-12г пързалките и тези над 12г. Места винаги има навсякъде, макар че на няколко пъти махнахме кърпи на "запазени места", против политиката на хотела е да се запазват места.
Плажът е широк, с достатъчно места, с надвес вместо чадъри. Нашата схема беше сутрин на басейните и следобед на плажа, така винаги имаше супер места. Морето е мътно, става бързо дълбоко, първия ден като ходихме имаше някаква кафява гнус и всички хора се изнесоха на плажа.

Има детски клуб, в който може детето да стои целодневно, безплатно, не сме го ползвали. Отделно има луна парк  с блъскащи колички, виенско колело, въртележка и едно друго дето е като катапулт, отделно сладолед, пуканки и захарен памук, всеки ден това от 17:30-20:30

Анимацията страхотна, занимания по всяко време, голям майтап ставаше всеки път. Вечерта имаше страхотна програма, хотела има амфитеатър, който е огромен, всяка вечер детска дискотека, след това имаше : турска вечер, жива музика, Мадригал шоу (уникално! Неземно беше), Майкъл Джаксън вечер, магическо шоу. Едната вечер имаше pier парти, уникално отново, всичко беше организирано с пяна парти, танцьори, пиене.

Ние и нямаме много база за сравнение, ползвали сме ол инклусив само в България и Гърция, който е несравним с турския естествено.
Екстрите които си докарахме обаче са голям минус: детето 3 дни с температура, аз направих зверска алергична реакция (до урбазон стигнах) мм от вчера го втриса и от днес е вече с температура. Отадвам го на многото хора в комплекса, предимно деца, постоянно се чуваха кашлящи, мажеха се сополи във водата... За справка в Гърция в хотела е имало максимално по 10-15 деца, тук стотици! Но въпреки това сме впечатлени , определено бихме повторили Турция и ще събирам мнения за подобен на Adalya хотел, защото летвата ми е много завишена
Активен
Страници: 1 [2]  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines