Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 15:29:41

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 7 8 [9] 10 11 12   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Месечна тема-Април "Здравей пролет"  (Прочетена 64169 пъти)
 
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #120 -: април 16, 2019, 13:12:11 »

Много е тъжно за Норт Дам, наистина частица вековна история си отиде. Както и да я възстановят, няма да е същото. А каква е причината за пожара, знае ли се?
Изобщо не съм домошар, ама ми се налага. Някога доста излизахме, не по дискотеки, че много ни се разминават стиловете и все единия е недоволен, но по заведения. Та явно се завръща към старото си аз, само дето има малка подробност - трябва някой да гледа дребното.
За изпита може да се научи, ама някой трябва да седне Wink. Писмения е казус и там пък освен учене е и интерпретация малко или много.
Днес се видях с девера, окончателно се развеждат, подали са документи. Сега остава да се изнесе и да видим какви нови тъпотии ще свърши.
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #121 -: април 16, 2019, 14:23:38 »

Ох свекс, ужасно беше вчера на весела маса с 5 франсета да отвориш телефона и да видиш новината, уж го скрихме не им казахме, ама пусто днешно време всеки си цъка на телефона и видяха веднага, разтроиха се доста, пуснаха на живо да го гледаме. И мен ми е мъчно, радвам се че съм го видяла в цялост, при първото ми посещение в Париж беше първата забележителност която видях, после 2 г все спах в хотели срещу Нотр Дам, най-хубавият квартал за посещения е там. Утре ще сме около Триумфалната та няма да може да видим как изглежда.

Хайде, пожелайте ми спиране на сополи, че 4ти ден съм като Дунав, тече тече....
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #122 -: април 16, 2019, 14:29:25 »

Тези дни съм на метлата. Предстои тържеството на Кокона. Вчера предиобед не намерих подходящи бели обувки. Следобед в състав три жени и един малък мъж се емнахме до МОЛа. Разбихме се от обикаляне! Малкият ни изтрая почти до край. Важното е, че още във втория магазин намерихме обувки, чорапогащник. Официално Кокона е готова Wink Аз разтъпквах едни нови обувки Бершка. danceg Много са кифленски - цикламени. Утре ще съм с тях, но днес съм по-спортна, че има нужда официално краката ми да си починат.
Тези мушмуроци от ВиК спретнаха хубав номер. diablo Точно когато се бях вмирисала след тренировка, имахме повече въздух по тръбите отколкото вода. Пличках се с едни канчета... Забавих се доволно и след това търчах до центъра и обратно. За неделния рожден ден харесах една чантичка, ама трябва и още нещо за госпожицата. Гледах кутийки за бижута - или много скъпи, или много китайски scratch one-s head Въобще съм до никъде, а няма да имам и много време да се мотам още. Нали около нас са все момчетии, зациклям на подаръци за момичета blush
Другото ново е, че ММ официално е по-татуиран от мен. Мъжката му чест може да спре да плаче в това отношение lol Майка ми е в потрес lol
Миме, как без минерална вода shok shok shok Ти нали не вярваш, че ще е много топла водата в края на пролетта така?
Рат, то май с девер ти оправия няма pardon
За Париж ми е криво, да. И където и да се беше случило с такъв символ, пак щеше да ми е такова смотано. Дано поне това довлече още повече любопитни туристи. Много близък приятел живеят там и все се надявам някой ден да успеем да се видим с него на френска територия.
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #123 -: април 16, 2019, 14:33:30 »

Булка, е те това се пее при течащ нос funnytooth Бъркаш реките Wink
https://www.youtube.com/watch?v=dt3AwWRN9tA
П.П. При обилен цикъл също Wink.
Слушаш я няколко пъти, едва издържаш на ширината и дълбочината на руската душа, махаш с ръка, че хората имат големи дертове и ... ти минава smile  Аз пък завиждам, че и в евро не мога да кажа "А мне 17 лет!" и така се лекувам Wink
« Последна редакция: април 16, 2019, 14:40:26 от svekarva » Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #124 -: април 16, 2019, 14:36:14 »

Булка, е те това се пее при течащ нос funnytooth Бъркаш реките Wink
https://www.youtube.com/watch?v=dt3AwWRN9tA


беее друго ми идваше на мен запея, Тече Вардар, тече, ла*на влече  lol
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #125 -: април 16, 2019, 14:42:44 »

беее друго ми идваше на мен запея, Тече Вардар, тече, ла*на влече  lol
Хаха, ще сменя реката, я на Струма, я на Места и ще я пея на един, дето има имен ден сега в събота. blum
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #126 -: април 17, 2019, 07:09:43 »

Добро утро!

Не мога да спя хубаво и се събуждам рано. Голямо мятане, голямо чудо. В главата ми все се въртят мисли за РД на ММ. Голямо съм куку.  crazy Искам вече и местенце да запазя, ама не мога да харесам. После като знам, че и на дребното престои, и него трябва да измисля.  tease Значи поне до лятото няма да се спи.  girl_impossible


[quote author=Alichka link=topic=38079.msg736681#msg736681 date=1555417765
Миме, как без минерална вода shok shok shok Ти нали не вярваш, че ще е много топла водата в края на пролетта така?[/quote] 

Али, Немислимо ми е да ида някъде където се слави с минералните си басейни и да няма такъв. Е, от тази година вече действат да има, но ще е малко след като се върнем. Не ме устройва.   nea Хотелчето много ми харесва, само хубави отзиви от него, но не отговаря на част от другите ми изисквания за момента. Може би ще е друга година.

Едно от хубавите неща да живееш на първи етаж е, че винаги имаш вода.  pardon

За катедралата някъде четох, че пожарът е избухнал в следствие на реставрацията, която правят. Не знам дали е вярно, но ако е така е плачевно.

Хубав ден !
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #127 -: април 17, 2019, 09:25:28 »

Привет, как сте?Как я карате?Аз днес започнах сутринта с яко бач и лоша новина.Но живота е такъв, изтупваш се и продължаваш.За съжаление става на въпрос за много близък човек и много ме боли сърцето.Ще помогна с каквото мога, но съм сигурна че тя сама ще стане и ще продължи напред!

Гледах прогнозата на времето и ми се ще в неделя да става за разходка.Така ми се ходи до Ловеч за Цветница.Имат празник на града и не е лошо.
Активен
Bube
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #128 -: април 17, 2019, 11:22:16 »

Привет!

Аз съм си пак в Хайделберг, вече от два дни. Отговорих си на въпроса дали ще ми липсва, когато се прибера окончателно - Да! Но се радвам, че открих това чудесно място и се надявам, че и в бъдеще ще мога да го посещавам често  heart Преди това обаче ми остават още десетина дни да му се радвам и мисля да се възползвам доколкото мога  Wink т.е. по-малко работа, повече обикаляне.

Иначе тук времето ме посрещна прекрасно - всичко е станало още по-зелено за изминалата седмица, температурите вече всеки ден са над 20 градуса и навсякъде ухае на цъфнал люляк - идилия!

Много тъжно наистина за Нотр Дам, но вече са събрани много средства, за да се възстанови, та не мисля, че този монумент си е заминал безвъзвратно.

Маги, кураж на теб!
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #129 -: април 17, 2019, 11:52:03 »

Здравейте!

Маги, кураж, лоша серия те е подхванала.

Бубе, само още 10 дни ли? Не беше ли за 6 месеца?

Нотр Дам ще я възстановят, но няма да е същото. И малко ме дразни, че се сравнява с други монументи или даже не сравними неща.
Активен
Bube
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #130 -: април 17, 2019, 12:07:57 »

Не, Панде, за два месеца съм сега. Имам право на общо 6 месеца по тази програма, но решихме да не взимаме максимума наведнъж. Честно казано на мен и два месеца ми се струваха ужасно много, спомняте си как мрънках, че не ми се заминава. Не предполагах, че ще мината така бързо. Но все пак, ако бях половин година и настроението ми щеше да е друго и досега щеше да ме замъчила носталгията.

Е, разбира се, че няма да е същото, когато я възстановят, но поне ще съществува.
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #131 -: април 17, 2019, 12:22:32 »

Привет!
Купих стик за селфи и съм доволна и спокойна вече Wink. Има хиляди евтини, голямо проучване направих, докато намеря нещо повече от пръчка. Този има и светкавица и блутут, та все като нещо може да бъде ползван smile Тъкмо ми е на бюджета, може и без орхидея даже.
Фанимирке, да е жив и здрав онзи от самолета, добра идея ми даде good
Пък може и аз да си поискам някога, ако ме питат. Обичам да се снимам, без някой да ми нервничи, докато се нагласям с фон и поза Wink
Панде, ти още ли размахваш твоята пръчка? Много ме беше впечатлила преди години good
Денят и на мен ми започна зле... Загубих игла за шиене на плетени работи- дебела, с голямо ухо. Ще каже човек, голяма работа, купи си нова. Да, ама тази е от майка ми, на повече от 50 години сигурно и специално затъпена на върха от баща ми. Толкова време е ползвана, пък аз и видях сметката от мързел, é снощи не я прибрах на обичайното място.  blush Не съм я отписала съвсем, може да се е навряла някъде по фотьойла, ама....
Мимка, ти пък, чак да не спиш от притеснение smile Където и да отидете, да сте живи и здрави, все ще ви е добре. За Алекс голям рожден ден ли ще гласиш /в смисъл с много гости/или само с дечица?
Немското Амели тази година ще си празнува РД тук, за първи път. Пак си нямах работа, та казах на майка и за онази сватба, дето ни водиха на екскурзия до розоварна и тя взе, че много се въодушеви. Хехе, ще помагам с удоволствие, само да доизясним ден и бройка гости чужденци. Да им се чудиш на мераците, много искали и Пловдив като Европейска столици на културата да видят, пустите му германци.  pardon
Маги, къде ще върви, та няма да се справи човек, няма избор... Понякога гледано от страни изглежда  по- тежко, особено ако е както казваш, за близък човек. Кураж и да идва и да минава! heart
Хубав и успешен ден, може и малко скучен, за вдъхновение Wink
Панди, аз се надявам възстановката да е съвсем различна, за да предаде допълнителна стойност на катедралата. За мен тя е по- скоро литературен образ на любовта на Квазимодо и Есмералда и винаги ще има един и същ вид, такава, каквато съм си я представяла, а не каквато съм я видяла. Сигурно, защото и не мисля, че някога пак ще ида в Париж  pardon
Бубе, ама ще си вземеш останалите 4 месеца, нали? Имаш ли срокове на давност?
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #132 -: април 17, 2019, 13:16:46 »

Прибрах се от хайманосване и пак съм до кривата круша. huhhuh.gif Много стока, а нищо да не ми харесва. Лошото е, че не познавам чак дотолкова детенцето и ми е малко мъгливо какво да взема. Отделно се изнервих, че уж Кокона ще я взимат от петък, а става пак един развален телефон. Свекърва ми още не може да осъзнае явно, че сме с една кола и вече свободното гит-гел е преминало в съобразяване.
Да не е мрън цялото ми писане - трябва да похваля ММ, че снощи ми монтира новия корниз в спалнята. Остава единствено да си намеря хубава завеса. Имам въпрос - как точно се закрепят тези завеси, които имат дупки в плата и са обкантени с метална халка? Ако се нанизва директно на корниза, то при всяко пране трябва да се разглобява всичко ли? huhhuh.gif Спрува ми се абсурдно! Другият вариант ми е ясен - да шия перделик и с кукички към халките.

Булка, утепа ме вчера с тая песен lol
Направо съм разочарована от франсетата как така са си гледали телефоните на вечеря. nea girl_haha Преди години майка беше в Париж и трябваше да се срещне с една съседка, че нейна приятелка й пращаше нещо си. Съседката живееше вече от няколко години там и имаше гадже (в последствие й е мъж) баш французин. Майка не успяла да се свърже с нея на мобилния. В последствие се чули и се оказало, че били на гости на родителите на момчето и не било прилично да й е включен мобилния. За нас беше културен шок, защото бяхме на етап да се звъни от масата и шумната компания да суфлира крещейки отстрани girl_haha

За Нотр Дам Слави хубаво го е казал, че си правим пиар с това как ще помагаме - държавата, която съсипа своите паметници на културата.
Активен
lolitkabg
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



Моят сватбен албум

« Отговор #133 -: април 17, 2019, 13:48:55 »

Здравейтеееее,,, give_rose
Днес си взех почивен ден ,от всички възможни работи и задължения (без детето),та ви изчетох по диагонал Wink
 Никак не ми остава време,но ви мисля често.Добре ,че имам повечето във фейса,та виждам ,че сте добре.
При мен май няма нещо ново,не съм се подстригвала,не очакваме попълнение скоро на фамилията,но започнах йога от Януари и съм супер доволна,има голямо подобрение гърбът ми.Вече не ставам с адски болки,много поносимо е положението.Правя стойка на глава (с всичките си килограми)  Wink и общо взето се чувствам много по--добре физически.Видимо още нямам много резултати,но дано и  това стане скоро.
  Много ми беше мъчно за Нотр Дам,но после Бойко ме ядоса с изказването си ,та ми мина бързо.
Жалко наистина,но не ми е много голяма трагедия,ще си я възстановят,много години ще са нужни вероятно,но ако е обезопасена ,дори и незавършена ще има пак огромен поток туристи.
 Свекърва,това предложение (за модел) не е било за изпускане Wink
Кажете ,ще месите ли козунаци?
 Аз ще разчитам на мама,беше на гости три месеца  при брат ми и сега е натрупала заряд,за цял батальон.Като не може на снахата,на козунака Wink
 Днес ще завърша мързеливия ден с кино,по женски Wink Романтична премиера на  "След",ще го видим,че малко се разочаровах от 'Уют' на Камен Донев.Дано този става
  Хубав ви ден,аз имам чудна гледка днес,шестима роми чистят градината ни ,от трупани с години всевъзможни боклуци,през минута-две се карат кой какво да вземе,,,,идилия
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #134 -: април 17, 2019, 15:09:42 »

Али,да нанизват се. Не ми се вижда проблем да се свали курниза за да се перат. По-бързо ще е от сваляне кукичка по кукичка.

Бубе, и мен ми е интересно дали ще си вземеш останалите 4 месеца. А тези два месеца как ги оценяваш? Натрупа ли достатъчно материали?

Аз явно гледам различно на случилото се с Норт Дам, вероятно заради образование ми. Ето Лоли е написала, че ще СИ я възстановят, но не ще я възстановят за всички. Това е културно наследство. Но не е същото, не знам как да го обясня. А това България да предложи помощ предполагам е политически коректно.
И това че ми е мъчно за загубените културни паметници в Сирия не означава, че не ми е мъчно и за хората. Едното не изключва другото. Например.

Свекърва, всъщност дори не знам дали съм я взела с нас lol трябва да я потърся lol

Миме, да ти имам проблемите, дето се вика. Аз съм лесна. Това колело дето ММ си го купи ще му и за рождения ден и за Коледа, може и да другия рожден ден lol  Нищо не ми се планува с малко дете вече. В петък няма да има аквариум, ама зор голям. Ако вече няма температура ще е достатъчен празник.
« Последна редакция: април 17, 2019, 15:12:18 от pandapanda » Активен
Страници: 1 ... 7 8 [9] 10 11 12   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines