Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 16:50:13

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 12   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Месечна тема-Април "Здравей пролет"  (Прочетена 64171 пъти)
 
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #105 -: април 12, 2019, 15:41:23 »

Привет!
Булка, пълно мълчание, изобщо не разбират какво съм им писала явно crazy
Следващия път ще е на латиница, за по- авторитетно. Wink
От вчера се хиля на твоя хубстник и шев Манджев. В неделя ще имаме гости и сега съм отворила тетрадките и отмятам кое НЯМА да готвя funnytooth
Днес ме наваля яко- чак до гащите. Валя половин час и аз точно в този половин час бях вън, без чадър и без да има къде да се навра на сушина в първите минути. После влезнах в някаква закусвалня и като станах от стола, имаше мокро петно. Ама аз деликатно проснах една книжна салфетка, да го скрие и мушнах стола под масата. blush.
Сега грее слънце...
Имам два чифта нови обувки и то купени онлайн, дето даже и ми стават.  blush
Рат, той ТМ нали взе диплома или по други изпити ходите?
Хубави почивни дни на всички , пък може и по някой ред да драснем тук Wink
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #106 -: април 12, 2019, 18:43:30 »

Ние пристигнахме в хотел “Дива” - нал сме си откачени  tease
Нашите диамантени девойки са на 1-во място след съчетанието с топки. Така ме е яд, че не успях да отида в Арена Армеец заради това тъпо обучение. Ма бедните даскали басейн не виждали и ще се метнат от сега  nea на кого му д...ме за учене  Wink
Ще гледаме и утре. Рускините пак ме изненадаха - чааааак на 5-та позиция. Мисля си, че са с резервния отбор, сега ще ги чета в нета.
Хайде хубав уйкенд!
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #107 -: април 13, 2019, 10:33:18 »

Фани, искам абсолютно обективно мнение от хотел Дива, защото проучвам хотелите в момента и този го гледах. Може и на лс. Wink heart
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #108 -: април 13, 2019, 15:43:04 »

Ай, да се разпиша през уикенда.

Рат, ти и ТМ вече 6 години все по изпити ходите, вече ви се чудя.

Ние наскоро открихме, че има магазин sports direct във Виена и днес минахме от там. То пък имаше -30% всичко и си купихме маратонки. Ама Бамбук се въргаля по пода от скука и не сме обикаляли. Той е на 5 етажа.

Успех на гимнастичките smile

Хубав уикенд smile
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #109 -: април 13, 2019, 22:02:02 »

Тоя изпит беше за младши прокурори. Всяка година има конкурси за съдии, прокурори и следователи, явяват се около 800-900 човека и накрая към 30 се класират. Ние ходим за спорта, като на олимпиада малко Wink. Другата събота пак сме на изпит. На мен уж не ми дреме ше и цяла нощ се въртях и не спах.
Панде, къв е тоя магазин като мол  Oh my ...
Свекърва, вчера и аз бродих в дъжда като откачена, ама имах нужда малко от проветрение. Днеска най-накрая изкарах колелото, голям кеф беше. Направо съм забравила, от кога не съм карала толкова.
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #110 -: април 15, 2019, 07:47:27 »

Добро утро на всички.Аз стартирам с главоболие и се моля поредното хапче да помогне, че имам доста работа.Чакам и аз отзиви от Дивата, че ми се ходи някъде за няколко дни, а това ни е по-близко.Нещо много пътувах последно време и не искам да е дълъг прехода.

Хубава и усмихната седмица!
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #111 -: април 15, 2019, 11:17:55 »

А добър ден!

Ракиено време стана и никой не се включва...

Аз имах кошмарен уикенд... Както трябваше петък да си почина, Звер при баба му, мен ме удари в гърлото и не спах цяла вечер, събота ми тръгна и хрема и се давех... Та от вчера съм на антибиотик. За съжаление тази седмица никакъв шанс да си остана вкъщи, днес и утре посещения, сряда летя за ПарижУ, та се надявам че поне до сряда ще се стегна. Да не говорим че съм впрегнала всички тази седмица в помощ, че и на вечеря ще ходя,а мм се прибира утре вечер от отвъдното... Абе разкош просто.

Маги, паракофдал не помага ли?

Хубава седмица и от мен!
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #112 -: април 15, 2019, 12:04:50 »

Ей ме и мен, вече съм суха, та чак пресъхнала...
Как се случи, събота и неделя не съм си подала носа навън, само из къщи се мотам и се правя, че мисля за пролетно почистване.
Няма да готвя поне 3 дни, да се измирише от подготовката за гостите. И да пазарувам няма, камерата е задръстена, само ще пера и ще се радвам на скорошното прибиране на снахата. Оказа се, че тя не знае, че сме поканени у тях за Великден, ама кво ми пука Wink. Ще занеса яйца, боядисвани с люспи от кромид, да и гледам сеира как ги яде, като имат вкус и мирис на лук blum
Почна новият сезон на Готиняците. То май само Наделина им беше фен, ама да знаете. Като видях, че роднината по закон е тръпнала вчера и специално се е подготвяла, даже има пост във Фб и Инстаграм, рекох и аз да не остана назад и го изгледах от проклетия, да съм в час. Ще чакам да се съберат няколко епизода, не е работа иначе да помня с подробности цяла седмица какво се е случило.Бая народ си мислех, че е изтрепан, ама на, оказаха се живи и остарели Wink
Маги, Булче, дръжте се, един път се живее  good  Wink
Рат, не трупате ли така негативи, като се явявате? Водят ли някъде статистика колко пъти не сте успели и каква полза имате от явяване "за спорта"? Хаха, то вярно, че като за олимпиада в училеще. Племенникът така ходи, ама не стои до края и си излиза. Като питам защо, отговаря, че си пълнел файла. Гащите си пълни, ама хайде Wink. За пояснение, файлът е папка, в която събират на всеки грамотите. Няма зна éние колко си изкарал, грамота се дава за участие, а всяко участие е 10- 20лв. и разкарване с кола в почивните дни. pardon Предложих му да фалшифицираме няколко, по евтино ще му излезе, ама не иска, зелен е още Wink
Хубава седмица от мен, празници се задават! Май няма да има размяна на подаръци, то и колко ли народ останахме?
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #113 -: април 15, 2019, 12:35:38 »

Привет!
Завърнахме се Swiming Swiming В петък заминахме на Велинград с децата и нашите. Дъждът и нас свари баш в подходящ момент, когато се товарехме. Излизането от града беше тягостно. За сметка на това ММ тръгна доста след нас и пристигна, когато тъкмо се настанявахме pardon Басейни, сауни, минерална вода - разбихме се! Децата спяха буквално като къпани. Да ти е кеф, че са се изморили Wink
Сега съм яхнала метлата и се забавлявам. Имам още 2 сака да разпрегна багаж. Според ММ изглежда сякаш ще заминаваме, а не сякаш сме се прибрали вече. Поне пуснах прахосмукачка и ударих един моп. Следобед яхвам количката и газ по магазините. Спешно трябват бели обувки и чорапогащник за Кокона. Аз имам нови цикламени обувки - онлайн находка heart Предстоят ни тържество в градината, детски рожден ден и кръщенка с рожден ден на едно crazy Цветница и Великден са по между другото girl_haha

Ние наскоро открихме, че има магазин sports direct във Виена и днес минахме от там. То пък имаше -30% всичко и си купихме маратонки. Ама Бамбук се въргаля по пода от скука и не сме обикаляли. Той е на 5 етажа.

Уууу, направо завидях! Много хора около мен все се хвалят, че оттам поръчват маратонки, ама аз така и не съм разглеждала.
Тъкмо четох как са хванали контейнер с "маркови" маратонки. Тъпо ми стана, когато разбрах, че подлежат на унищожаване. Сега се чудя дали ще залеят олх от профилите на майките на митничарите (те нямат нищо общо помежду си, нали Wink), или пък наистина се унищожават? Сигурна съм, че законите за интелектуалното право куцат много, ама пусто не може ли тези маратонки/гащи/чорапи и прочие да ги продадат на безценица, както репродукция спрямо оригинална картина, или пък да ги дарят някъде? За рециклиране сме на светлинни години дори и да го говорим huhhuh.gif

Отивам да сгъна поредното пране и да зазяпам някой филм. До Дяволското гърло така и не съм стигнала, ама май предпочитам да са всички епизоди и да ги гледам на маратон Wink
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #114 -: април 15, 2019, 13:22:43 »

Здрасти!
Днеска и аз съм като парцал, снощи уж само с една приятелка щях да се видя, ама то едно кафе, после с нея, накрая завърших с най-добрия ми приятел в Строежа да слушаме 2 банди. Не успях да се наспя и сега се мъча да сатана будна, май с тренировка имам най-голям шанс.
Булче, сили и дано бързо ти мине седмицата!
Маги, дано отмине главоболието!
Свекърва, нищо не водят, има си такива дето си ходят редовно. Нищо не печелиш и нищо не губиш от явяване.
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #115 -: април 15, 2019, 19:01:18 »

Аз се завърнах от знаете къде. ОбИчихме се. Не мисля, че това ще го ползвам някъде, ама джъст ин кейс да си го имам китапа, пък и от много глава не боли. То и при нас е задължително да се ходят на обучения, че трупаме кредити, а който няма достатъчно го гълчат и може да стане първия излишен когато трябва някой да се съкращава. Хотела си го биваше, Миме. За нас беше 63 лв на човек на ден, което включва нощувка в двойна стая, закуска и вечеря на блок маса, без алкохол, ползване на външен горещ басейн. Трябва да се обадиш по телефона да питаш дали цената ще бъде същата, защото ние може и някаква отстъпка за група да сме хванали. Много приятно място, чисто, уютно, вкусна храна, прекрасна гледка към балкана, тихо и спокойно за почивка.
Скорошно оздравяване на всички болни.
Днес нашия дядо е рожденик и ще ядем торта сега като се приберем от тренировка. А тържеството ще е събота вечерта.
Равносметката от Световната купа е 1 бронз и 3 сребърни за Катрин Тасева, злато и сребро за ансамбъла, като отсъстваха най-силните от руския отбор - близначките Аверини и титулярния ансамбъл, както си и мислех от името на Русия участва ансамбъла на Санкт Петербург.
Другия уйкенд пак трябва да стискаме, че заминават за Ташкент.
Хубава седмица!!!
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #116 -: април 16, 2019, 07:18:23 »

Алоу, накиснатите, добре сте се завърнали! smile smile smile
Фани, аз от този хотел си спомням едни начупени криви стаи и много студ, хем през май pardon. Нямаше мераклии за външния басейн и ми се видя много пусто, но пък ние бяхме в делничен ден. Мястото е красиво, с хубава гледка, но някак закътано, липсва ширината и простора на родопските ливади. Хаха, ние също бяхме за чужда сметка и голяма група, та си прекарахме много добре и имам хубави спомени само. Ама друго е сам да си плащаш, май не бих повторила.
Велинград е друга работа, има къде и да отидеш, въздухът е страхотен, теснолинейката също си заслужава good. Но зависи от очакванията, времето и компанията кой как ще го види.
Ох,  имам си дерт, хубав в общи линии smile. В неделя сме канени на рожден ден, малък юбилей /65години/ на близка приятелка и нямам идея за подарък. Подарявали сме ваучери за СПА, за книги, за козметика, за техника, просто съм изчерпана crazy, от детството ми се познаваме и все сме празнували и подарявали. Много се блазня да им купим стик, да си се самоснимат, те пътуват, но дали да е във вид пак на ваучер? Китката е ясна, ще е орхидея, че да може да си стои и да си се гледа сама, когато ги няма вкъщи.
Булче, можеш да ходиш в Париж, изгасен бил пожарът в Нотр Дам вече. Гадна работа да гори такъв вековен символ... Била съм там и съм се качвала по стълбите, някак като изгубена младост ми е cray.
Хайде, хубав ден и ако ви се мисли, или имате спомени от интересни подаръци до 50лв., казвайте, ще съм благодарна smile good. От овнешките рождени дни на приятелки, тази година съм впечатлена от тортата на една юбилярка на 60. Много изчистена, шоколадова, ама с надпис: ЧРД 30 /в евро/ funnytooth
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #117 -: април 16, 2019, 07:32:11 »

Добро утро и от мен.Аз не съм ходила в Париж и катедралата не съм виждала, но си замина един архитектурен шедьовър.Просто строителя в мен плаче!

Свекърва, много идейна торта!За подаръците аз съм пас, имам да купувам на баща ми и още не знам какво.

Аз май клоня към някоя хижа да отидем и евентуално да ходим на басейн през деня.Не искам да виждам хора, много ми дойдоха глупостите последните месеци.
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #118 -: април 16, 2019, 07:38:05 »

Добро утро!

ММ е с хрема и сега ме е страх да не ни лепне и нас.

За катедралата от Ина научих. Много жалко..

Фани, благодаря за отговора. Писах ти лс, че имам още въпроси. Това си е направо за без пари, като разглеждах други места. Сега гледам и за Хисаря, намерих много приятно хотелче, ама пусто басейна не е минерален. Пффф тъпо е ..Все едно имам 100 изисквания, ама няма как, заради детето.
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #119 -: април 16, 2019, 09:50:13 »

Здравейте!

Всички знаете, че Париж ми е слабост. Изгоря един шедьовър и символ на Париж.

Тази седмица тук е ваканция, времето е хубаво, ама дребното е с градински вирус и днес ще си постоим вкъщи.  Бързо да оздравяват и другите болни!  Май ще му размине ходенето в аквариума в петък,  но може другия петък да го заведа. Не е толкова важно.

Рат, аз по принцип те имам за домошар, ама напоследък си все по излизания. Да ти завиди човек за социалния живот. Дано имате успех някой път с тези изпити. А не може ли да се научи за тях smile
Активен
Страници: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 12   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines