Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 25, 2024, 20:08:09

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 12   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Месечна тема-Април "Здравей пролет"  (Прочетена 64721 пъти)
 
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #75 -: април 09, 2019, 14:17:06 »

О, нямам против да показвам и да се хваля с колието, все пак не е малък подарък, може и по- скъп да е от Фурлите ви Wink. Като се замисля дълбоко, може и нарочно да е такъв, нали после по снахите казах, че ще го завещавам, та му се е досвидяло в бъдещето funnytooth Очите му са все в дребни бижута, толкова нежни и феерични, че даже и не може да ги закопчава, дори с очила Wink Аз пък си падам по големи, но едва ли бих дала толкова пари за някаква дрънкулка Wink
Хаха, за простите черти си абсолютно права. Ама направо се вцепених от самото предложение за модел, а после и това, много ми се събра funnytooth Пък отидох със съвсем мирни намерения... Разправям днес на НИ2,  той ми вика:"Ми вярно е, лесно се рисуваш - едни големи бузи и бретон. Виж ако си гола, бая зор ще видят от гънки и бръчки" laugh
Али, наистина си имат свои си кръгове и трудно допускат нови. Мой бивш колега по тези причини отиде да учи в Художествената академия направо. Завършва догодина, педагогически профил и е на 70. Чак толкова не ми трябва, моето последно следване беше втората магистратура на 57. Не е работа да се вреш сред млади, други им са приказките smile.
Ще видим, има достатъчно книги и учебници, ще се развивам и ще се надграждам самостоятелно smile.
Благодаря, Миме и Панди. Ама как знаете и помните какво точно да ми пожелаете smile


* 57319718_665438007200067_3747150183104774144_n.jpg (26.66 KB, 288x387 - видяно 3368 пъти.)
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #76 -: април 09, 2019, 15:34:57 »

Свекърва, честит рожден! Браво на тм, другия път повече да се постарае обаче Wink. На мен много ми харесва, но аз обичам малки и семпли бижута, които едва се забелязват.
Аз не познавам жена, която да е доволна от подаръците си. И майка ми все мрънка, аз гледам да си трая повечето пъти де. Напоследък като Еми, обсъждаме и избираме, явно на мм му писна от физиономии като ми подари нещо. Като се замисля веднъж приятелите ми са ме улучва ли, ама аз им бях дала голям жокер, че всичко с логото на Реал ще бъде добре оценено, та се бяха постарали, а мм от тогава също ми прави такива изненади.
Тия дни нещо ми е едно смотано, от времето ли, в няква дупка ли съм не знам. Като Мимето и аз не спя, будя се и няма мигване с часове. Взех да облъчвам Ники с метъл и рок и учудващо не ми крещи  да му пусна неговите песни, та у нас сега сме като на концерт нон стоп, олейлиста ми е безкраен.
Булпе, подкрепям Панфа за отказване на цигарите. Икоса на мен не ми мирише гадно (обикновените повече ме дразнят),ама пак е само тровене.
Маги, прегръщам те и ти пращам сили!
« Последна редакция: април 09, 2019, 15:39:06 от ratatui » Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #77 -: април 09, 2019, 17:44:41 »

Свекс бива бижуто, не е кичозно, нежничко е. Поне не е зелено златни перли, каквито аз един път получих от мм  Girl_hide

Абее не ме тормозете да оставя цигарите, те са ми едно от любимите хобита ххаха.
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #78 -: април 09, 2019, 17:59:56 »

Свекърва, честит рожден ден! Пожелавам ти здраве и вдъхновение give_rose Бижуто си е много хубаво! Ти така с насмешка го описа, че очаквах нещо с къде по-прости черти blum
А за гънките и бръчките знам, че е хубаво да ги има в модела. Някой беше обяснявал за приемен изпит как често ходели по-възрастни хора да позират. Един път обаче модел било младо момиче - нямало гънка, бръчка, нещо специфично, което да се открои. Гладка, изпъната кожа как се рисува pardon
Булчината екстра не съм я душила и нямам мнение как мирише. Напоследък около мен все повече се оказват непушачите.

Днес главата ми е гръмнала отвсякъде! Дребният беше пищящ, врещящ, катерещ се по мен и малко ревлив. Утре ще е нов ден smile
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #79 -: април 10, 2019, 07:14:45 »

Добро утро!

Панде, това с пожарната звучи супер яко. Алекс би бил силно впечатлен, защото една от професиите, които иска да работи е пожарникар. Сигурно ще е много интересно за малките.
А за почивката искам да е някъде на макс 200-250 км от тук, че да не си загубим времето в пътуване. Вършец ми се иска да е някакъв краен вариант, защото ни е до д.пето и винаги може да отскочим. Ходили сме само на дневно СПА, но в Ата, не в Съни Гардън. Сложно ми е и да преценя кога да е точно, защото най-вероятно ще се наложи ММ да си вземе почивка, а и през май имаме доста събития и може да влезем чак в юни. Не е като да нямам никакво време за мислене, но искам и друг подарък да му направя и става сложно.  tease

Свекърва, нежно и хубаво е бижуто.  good

Фани, аз пък винаги си харесвам подаръците от ММ. Даже все си мисля, с какво толкова съм ги заслужила.   blush Моите винаги бледнеят пред неговите.

Хубав ден! Дано да е по-малко сив и мрачен!
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #80 -: април 10, 2019, 12:23:15 »

Привет!
Дадох на момците превод писмено и сега чакам да им проверя бисерите!
Хубаво е бижуто, Свекс, със здраве да си го носиш дъъъъълги години!
Сетих се да разкажа. Сестрата на приятелката на Кари арменката ще се омъжва. На сватбата щяло да има над 1000 човека  Oh my ... направо ми падна ченето. Приятелката има 5 рокли за събитието. Казват, че било нормално един поканен да покани и той свои близки приятели или роднини.
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #81 -: април 10, 2019, 13:16:37 »

Днес съм на полюсите на настроението. Търся книгата за Дъмбо (не че чааак толкова ни е на сърце, ама това с парите от Феята на зъбките е поне смислено). Навсякъде изкупена, а в олх на двойна цена се намира без проблем diablo
Сутринта падна голямо блъскане. Нещо имах сили и прекалих малко с тренировката. Сега поне съм заредена с ендорфин lol
Фани, хич не ми е странно! ММ е бил на сватба с 1300 човека. Като пари излиза танто за танто с нашата сватба с около 150 човека гости. Разликата е в мястото, менюто, джиджавките по украсата и тн.
Децата се впечатляват от пожарната, да good При нас в градината на няколко пъти правеха среща. Гледам, че не е изключение и в други градини в града също организират такива часове.
Миме, защо не мръднете по троянския балкан? Има много хубави оферти.
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #82 -: април 10, 2019, 14:00:42 »

Бубе, сетих се, че писа, че ти се кара колело. Един наш познат, докато беше по Еразъм в Германия си купи колело от местен сайт, тип олх и преди да замине го продаде. Беше го купил за 15-20 евро и го беше продал за 5, защото искаше да го ползва до последно.
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #83 -: април 10, 2019, 14:57:42 »

Али, и ние няма да я имаме тази книжка от поредицата. Майка ми ходи да я търси, но в ранни зори я нямаше. Бързо я били изкупили...или по-точно ги запазват предварително. Продавачката казала, че малко бройки ще зареждат вече, ама после щели да ги повтарят. Не знам колко е вярно.
Аз си правих тренировката преди малко. У нас е 53 градуса...беше гадничко.  angry
Троян ми е в списъка. Сега гледам Старосел.
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #84 -: април 10, 2019, 15:48:55 »

Като ще е в този край, по- добре Хисар, отколкото Старосел. Това си е едно село, а спа- хотелът е поредният новосъздаден кич. pardon
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #85 -: април 11, 2019, 07:47:22 »

Добро утро.Вчера бях пак по пътищата родни и не можах да пиша.Как сте в това дъждовно време?На мен този път дъжда ми носи спокойствие, което е хубаво.

Свекърва и на мен ми харесва бижуто.
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #86 -: април 11, 2019, 08:28:24 »

Добро утро!

Вчера при нас не е валяло. Излизахме с колелото и гумените ботуши да се нарадваме на локвите.
Снощи се въртях до 3ч и не можах да заспя.
Чакам си една книга и не знам кога ще дойде, а точно тя ми се чете многоо.Ей така като знам, че нямам започната книга и ми е много тъпо.


Като ще е в този край, по- добре Хисар, отколкото Старосел. Това си е едно село, а спа- хотелът е поредният новосъздаден кич. pardon

Свекърва, подобно мнение четох и аз.  good И Хисар мислех, че ще е по-далеч, но ми влиза в критериите.
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #87 -: април 11, 2019, 09:41:22 »

Мале аз не знам днес къде се намирам... хич не съм спала, появи се "сУпола" при Зверо и цяла вечер рева и рита, докато не го върнах обратно в леглото му... За капак на всичко мм е в командировка, и то в Китай... ще се грАмна

Каква е тази книга за Дъмбо? Навсякъде четя че се търси, така и не съм разбрала...

Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #88 -: април 11, 2019, 10:22:28 »

Здравейте smile

На мен много хора са ми хвалили Старосел. Но и Хисар също.

Булче, а се сещам за какво става дума lol явно вече не седиш с мамешки групи. По битките за вестници продават серия книжки по филмчета на Дисни. Децата се радвам на картинките. По-превзетите родителите много се възмущават от текста. Аз не съм ги чела, нямам мнение. Но почти всички детски книжки са ми малко малоумно написани. Само Работна мецана харесвам, от тези на Бамбук. Той не има много.

Хубав ден от мен
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #89 -: април 11, 2019, 10:49:35 »

Да, някаква поредица детски книжки са, голям бой е за тях.Аз съм пас за сега с книгите, дребната има много, четем определени книжки, ако поиска някоя отива и купуваме двете, че си събира пари в касичката за книжки smile Ох днес е тъп ден, правя всяко нещо по 2 пъти, а мразя така.И то грешката не е в мен, а колегите не ми казват важни подробности!Бях забравила номерцата на работещите в държавната администрация!
Активен
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 12   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines