Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 16:01:56

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4 ... 12   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Месечна тема-Април "Здравей пролет"  (Прочетена 64170 пъти)
 
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #15 -: април 01, 2019, 21:52:13 »

Привет!!!
Честит нов месец, седмица ИТН. Ние сме си при тати и шопинг на поразия. Заболя го главата от нашия шопинг вече! И банковата сметка взе да олеква, ххаха.
На мен ми е също тъпа постъпката на Кобрата, ма и не съм го харесвала никога. Дори и да е приятел на тая, пак е нелепо това, което е направил. Нали уж си има приятелка, какво ми целува чуждите булки?!
В самолета ни беше забавно. Като стана 12 часа един момък скочи и извади една красива торбичка и “ЧРД, Милооооо”, целувка и какво мислите излезе от торбичката: селфи стик... пуууу, толкова ли свършиха парфюмите, бижутата, бельото, поне да беше телефон или таблет... умряхме от смях с Кари и Инж. вика, че съм давала лош пример на детето, че съм я учила да е материалистка, хахах. Трябва да науча Кико аз, какво се подарява на жени.
Утре ще ходя да търся екскурзия за Москва с една или 2 нощувки. Стискайте палци да намеря нещо подходящо
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #16 -: април 02, 2019, 07:47:45 »

Добро утро дами.Аз вчера бях на ръба на нервна криза, уж първи април, уж трябваше да ми е весело, ама хич не ми беше.Настроенията ми се сменяха целия ден от голяма радост, до пълен ужас та накрая на деня се нормализирах.Абе отвратителен ден ако трябва да съм честна.

Хубава седмица априлска ви пожелавам и дано скоро моята серия свърши и се включа щастлива и усмихната тук!
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #17 -: април 02, 2019, 09:01:36 »

Честит рожден ден на Булката, да е жива и здрава и все така усмихната heart
Маги, чакаме те радостна и щастлива good heart
Хаха, Фани, то в контекст на Целувката, да те е страх нещо да подариш на жена Wink Какво да ти разправям... как така парфюми, бельо, бижута, тя да не е държанка, това е жена, осъзната, сама си вади хляба и ще си купи каквото и е нужно Wink. Случайно съм ставала свидетел на подобен разговор между синове и снаха и кандидат- снахи, та щях да падна Wink.
Както е тръгнало, мен отново няма да ме огрее да получа два големи диаманта /на пръстен и на висулка, че да мога да ги завещая/, та взех да се замислям какво да си поискам Wink. Бе, най ми трябват няколко торби торфена смес /на промоция са в Кауфланд/ и ситни камъни за дренаж на саксии.  blum Миналата година гъсеници ми изпоядоха всичките мушката и се налага основна смяна. Мушката нови сама ще си избера, ама другото ще ми е трудно да довлека до къщи, та затова yahoo. Ама и ме е страх да кажа, че Родният току- виж ми доставил една кола оборска тор и самосвал чакъл пред входа, ей така, да има... funnytooth Пък и да се покаже, че не е стиснат Wink
Хубав ден, изпълнен с вдъхновение и красота!
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #18 -: април 02, 2019, 09:20:59 »

Почерпете се за мое здраве! MМ си реши проблема вече с подаръците, или висулки за пандората или фурла. Та от днес Фурлата ми си има най-добър приятел, нова фурла хахха



И Искам специално да благодаря на Пандата за най-уникалното поздравление за рожден ден! Направо си седя и рева от смях! Това се получава когато предизвикаш някого  lol

Слагам го тук и вие да се вдъхновите  good


О, Ма**я
О, Ма**я, майка и директор
Готова си вече и за ректор!
Умна и красива
И за всичко те бива!
София, Пловдив, Прага, Париж -
За работа си гориш!
И в къщи си машина,
Раздаваш се за трима!
Винаги имаш за нас време
Макар и често само да ти ревеме
Благодаря ти, че още ти дреме
Надявам се, не сме ти бреме!
Който разбира
При теб се спира
Но да внимава да не те нервира!
М**че, М**че,
Наше любимо другарче,
Пожелавам ти здраве и сила
И да си все така мила!
Ти си жестока
И на всички спираш тока! heart heart heart heart
Активен
Bube
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #19 -: април 02, 2019, 11:25:31 »

Привет!

Ето ме и мен в новата тема  smile Дано април да е ярък и идиличен!

Булче, честита да си, много здраве, щастие и късмет!

Не знам нищо за никава целувка, но пък да ви кажа друга новина - вече има начин да се "наблюдават" черни дупки, а това си е вече истинска сензация.

В Хайделберг всичко е прекрасно засега. Времето е чудно, топло и слънчево. Имах много хубава седмица, любимият ми беше на гости, както ви бях споменала, и по цял ден се разхождахме. Разведох го по всички мои любими места, катерихме планините, горите, замъци и кули  heart Колко е удовлетворително, че можах да споделя този великолепен град със сродната си душа, сега го чувствам още по-мил!

Имам ново любимо занимание - да си лежа на тревата край реката или в градините на замъка. Тук това е толкова обичайно - на обедната почивка хората си излизат, събуват се боси и си почиват/спят сред зеленината. Имам усещането, че всички са много спокойни и доволни от съществуването си.
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #20 -: април 02, 2019, 13:57:46 »

Булка, да си жива и здрава! Честита нова Фурла!
Пандата просто разби! Много добре й се е получило  Girl_hide  Bravo. Тя има склонност да ни изненадва със супер готини честити Wink
Свекърва, хваащй го под ръка и заедно в Кауфланд, ти ще си зяпаш, той ще мъкне Wink
Фани, че кво му е на подаръка, ако това иска момичето  Bravo. Аз скоро очаквам ръкавици, яке и нова каска, аз за каска отдавна си мрънкам, че са ми големи тия дето ги имаме, та на кой каквото му е на сърце.
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #21 -: април 02, 2019, 16:20:22 »

Хихихи, ами то момичето сигурно и хич не е очаквало такъв подарък щото беше на светлинни години от това дето описва Свекс, беше поне на 3 места със силикон и ботокс, беше от най-светлото руса и с токчета 12 см и с кожено яке с капси и със вери слим фит гащи. А и момъка беше як и с гола глава, та на тия двамата криминални персонажа хич не им ходеше въпросния стик, ма знаеш ли па може за креватни изпълнения да си го ползват.
Булка, жива и здрава, бейби!!! Лов ю!
Пък Кари консултирала баща си да ми купуват подаръчен комплект от Ив Роше . Нямам търпение да си го получа. Май довечера ще го купуват!
И стискайте палци в петък да ходим на екскурзия в Москва!!! А я иду шагаю по Москве... тарарам...тарарам
« Последна редакция: април 02, 2019, 16:24:28 от fanimira » Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #22 -: април 02, 2019, 17:23:51 »

Булче, още веднъж да си ми жива и здрава smile радвам се, че те развеселих smile Честита фурла (за малко да напиша честита фурна lol )

Бубе, за лежането по тревата да ти напомня, че в Германия не пръскат срещу кърлежи, хвърляй си едно око вечер.

Хубава вечер smile

Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #23 -: април 03, 2019, 06:54:03 »

Добро утро дами, как я карате?

Пандата наистина е написала супер стихче. Адмирации!

Стиснете едни палци за мен тези дни ми е много напрегнато.

Хубав ден!
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #24 -: април 03, 2019, 07:50:16 »

Панди, браво! Само не разбрах как си била предизвикана, че да се възползвам и аз blum
Булка, ха честито и чанта, да ти се напълни с дебитни карти и ключове, от където си искаш! good heart
Фани, колкото и да е руса, все пак е "овца" мацката и сигурно е доволна ако не от подаръка, то поне от неочакваното впечатление good Хаха, наистина може да си го ползват за по- така леглови игри Wink
Отивай в Москва, да плюнеш тайно и от мен на Червения площад, белким ида пак някога.  heart heart heart.
Преди 15 години минах оттам на път за Л.А. Къв беше този късмет, хем улучих -27С сух студ, хем и самолетът закъсня, та изпуснах връзката и останах цял ден. Ама без виза, без рубли... Голям късмет, че мястото ми от София беше до бивша стюардеса, която също отиваше да си види детето по Америка и се сприятелихме. Та тя уреди по неведоми пътища да ни заведат инкогнито на площада. Дойде един бивш пилот, ама истински руснак белогвардеец - хубав, та хубав, да ти е кеф да слушаш руска реч, синеглазенкий, с опната военна стойка. Тогава хич и не се сетих за тази песен, дето ти си я пееш, а за кипучая, магучая:
https://www.youtube.com/watch?v=t892M-wR3uQ
Пяхме я двамата с пилота и му ударих един рев за младостта, предполагам. cray Руснакът и той се просълзи, кой знае какво му е минало през главата в онова време.
Хехе, сега като гледам клипа, точно такива упражнения правехме и за такива шорти мечтаехме, да са по тялото. По магазините продаваха едни набрани в талията и по крачолите, викахме им "парашутки", от черен сатен, момчета и момичета ходехме по физическо с тях. На мен майка ми ми изплете от черна вълна и се смятах за много красива и модерна. Хаха, ама боята на тази вълна пускаше и освен това яко ме жулеха гащите, но си траех за едната хубост blum. Чак 7-8 ми клас успях да си купя трикотажни и си ги пазех като очите. Как нямам снимка да ви се покажа, че и в нета не намирам. Wink
Хайде, хубав и успешен ден и да влизате вече в крак с новото часово време! heart heart heart
Маги, стиснати палци имаш! good
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #25 -: април 03, 2019, 12:06:45 »

Привет!!!
Продължавайте да стискате!!! Много сме близо до екскурсията  good Wink
Ние пък с Кари вчера разнообразихме шопинга с детски научен музей. Кари много се изкефи  Bravo
Пускам малко снимки и тичам, че днес ще ходим до Школа имени Ломоносова да си видим съучениците и до клуба по гимнастика, а вечерта с канатката (лифт, който минава над Волга) в завода при тати и после ресторан. Тъй че пълна програма  yahoo


и църквата до нас:

Прекрасен слънчев ден ви желая!!!  heart heart heart
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #26 -: април 03, 2019, 13:12:42 »

Булче, много вдъхновение ти желая give_rose Не успях вчера да те поздравя, а си ми на сърце, знаеш Wink

Свекърва, шортите парашутки съм ги виждала от снимки на майка. Предполагам, че тъмно бельо трудно се е намирало, та ми е още по-смешно как са се веели бели гащи изпод тях Wink
На мен друго ми направи впечатление в клипа - белите обувки. Майка от край време ме бъзика, че съм била като рускиня - с бели затворени обувки pardon Много време не схващах идеята. Аз нося основно светли дрехи, та хич не се виждам с черни обувки дори зимата. Добре, че татко един ден ми обясни колко гадни обувки са имали навремето в Съветския съюз и как рускините са се изпотрепвали да си купуват бели обувки (затворени заради "продължителното" лято естествено). При ходене в Русия татко първо са го мислели за техен земляк, а после са искали да му купят кецовете. Две седмици се е обяснявал по няколко пъти на ден откъде е и защо няма да ходи бос funnytooth Как не е ял бой някъде - не е ясно funnytooth

Фани, Кари е много женствена на снимките heart Не се кахъри за момата. Сигурно екскурзията й е подарък Wink

Тези дни съм в муза, та шия активно. Нещо не ми стига акълът как да прикача един колан, та ще ровя клипове... Вероятно руски, че онези са вълшебници  heart
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #27 -: април 03, 2019, 14:12:35 »

Ти пък черно бельо... То имаше само един вид трикотажни гащи, бели естествено. Момчетата ги носеха докато не станеха по размер на мъжки гащи, с дюкян и от хасе. Иначе шортите имаха ластици на крачолите, та гащи се виждаха само ако си с много слаби крака.
Да, винаги исках бели гуменетки, ама не купуваха, че се цапаха много. Униформата беше строго задължителна за часовете по физическо - бяла тениска с къс ръкав /пак само един вид/, черни шорти, бели къси чорапи и гуменки или цвички, зависи къде сме. Нямаше анцузи, за проверката и загряването бяхме по къс ръкав и голи крака, после, ако беше студено, можеше да облечем жилетка или пуловер. Но пък рано ни вкарваха в салона, макар и по два класа заедно. Нямаше училище без хубав, голям салон. Хаха, помня обаче, че краката ни ставаха сини от студа.
Има една фигура в клипа, дето се разтваря цвете - кръгове от хора лягат по земята. Хаха, голямо търкаляне падаше баш пред трибуната, на паветата пред Пощата, по време на манифестации. Последно в Бургас бях издокарана с бяла къса рокличка на 24- ти май. Размотавахме обръчи със закрепени на тях букви. Такъв дъжд ни пра...ама няма спасение, маршируваш и това е. После половината се разсмъркахме.
Представям си какво им е било на майките ни pardon. Ние пеехме с цяло гърло и вярвахме, че така трябва. Не, че ми е било тежко тогава, трудното дойде, когато почнах да разбирам и да мога да сравнявам с ГДР и ГФР.
Братушките и от нас бяха по- зле, как няма да му свалят обувките от краката на баща ти, като всеки иска да е модерен и красив по някакви там критерии.  Wink Бе, всичко еднакво- тетрадки, химикали, дрехи, чорапи. В Бургас се чувствах още по- зле, че там бащите на съученичките пътуваха по море , имаха валута и пазаруваха в Шапшандъра /тукашните Корекоми/. Едно такова тъпо чувство ми е в корема, като се сетя crazy blush
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #28 -: април 03, 2019, 14:41:58 »

Свекс, в моето училище, макар и в София, не по морето, беше същото- деца на дипломати, на търговци...
Чувството в корема за което говориш, още го имам, като мина оттам. Сещаш се колко ми е приятно.
Фани, поствай още снимки, интересно ми е.
Бубе, бих искала ако може да ми пратиш материали по темата за черните дупки, новината за която говореше. Знам че има гугъл, но да ме насочиш професионално къде мога да прочета нещо по-валидно във връзка с новостите.
Активен
Vivi20
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 790



« Отговор #29 -: април 03, 2019, 23:07:26 »

Шипшандър ... за мен това е нормална дума, но като я прочетох осъзнах колко е странна. Основно май оттам алкохол се купуваше. Не помня друго трябва да попитам. Доколкото помня не всеки можеше да пазари оттам и можеше само с долари. Дори помня къде беше в Бургас, срещу пристанището.
Активен
Страници: 1 [2] 3 4 ... 12   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines