Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 19:26:34

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3 ... 12   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Месечна тема-Април "Здравей пролет"  (Прочетена 64174 пъти)
 
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« -: април 01, 2019, 08:23:06 »

Здравейте от новия месец. Тъй като Април ми е любим откривам новата тема!

Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: април 01, 2019, 08:58:14 »



Здравейте smile

И вече е април smile

Вчера се разхождахме из центъра на Виена. По време срещу нас вървят мъж и жена. Разминаваме се и ММ: "Тези бяха българи май". Аз: "Ъъъ ама това е Захари Бахаров". ММ:"Какъв беше този". Аз: " Националната лотария" lol lol lol това ми хрумна първо. После му казах, че е актьор. И жената ми беше позната, една руса Диана, която не знам точно каква е. Ама била Диана Алексиева и била жена на Захари Бахаров. Той беше с розов суичър, а тя е много красива на живо, впечатли ме.

Хубав ден и хубав месец
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #2 -: април 01, 2019, 10:02:52 »

Честит нов месец, честита смяна на часа, честита и нова седмица!
Панде, ами то извън България по можеш да срещнеш известни нашенци Wink Симпатяги са двамата, спор няма good
Аз от петък съм с огромен херпес на долната устна sad. За първи път ми се случва и затова в началото не го познах какво е и тръгнах да го лекувам грешно. Толкова е грозен и огромен, че в събота се разхождах с маска, като японка при птичи грип. Вече завяхва, надявам се до края на седмицата да съм отново красива  smile, че се задават важни срещи. Идва си снахата и вероятно трябва да отскоча до София да я приветствам с добре дошла. Wink НИ1 няма да си идва, налага се да работи. Изплаших го, че ние ще им идем нагости тогава, но май не ми повярва Wink
Покрай аферата "Целувката на Кобрата" си припомних ужаса, дето го изживяхме навремето с онази лудата американка заради НИ1. Тцтц, кога ли ще скочат мъжете да съдят жени, че ги съблазняват diablo
Днес лъжа, че никога не лъжа funnytooth
Хубав ден на всички give_rose
Активен
Vivi20
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 790



« Отговор #3 -: април 01, 2019, 10:18:11 »

Това с целувката, днес го научих и гледах клипчето, малко съм със смесени чувства и не мога да реша дали е възмутително или не чак толкова скандално. smile pardon
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: април 01, 2019, 12:47:39 »

Здрасти!
Честит нов месец! Ние като гледам ще го посрещнем сополиви, Ники от сутринта ми хърка, чакам и аз да прихвана.
Аз пак призовавам шофьорите ПАЗЕТЕ МОТОРИСТИТЕ, оглеждайте се по 2-3-5 пъти, винаги пускате мигач и не правете резки маневри! Да има и ужасни, самонадеяни и "безсмъртни" мотористи, но има и много опитни и предпазливи.
В събота открихме мото-сезона, супер си изкарахме. Малко бяха скучни гонките на Бояна, ама пък шествието беше много готино. А и този път бяхме повече хора.
Свекърва, като го няма НИ1, за кво ти е да се влачи до София, за едната снаха. Сигурна съм, че ще преживее, ако не я посрещне на летището Wink
Целувката на Кобрата ми идва малко " я да изкарам някой лев, от тоя",  типична тъпанарка. Ако го беше направил в България вече отдавна щеше да е забравено. Сега в негова подкрепа нали правят някви кампании да целунеш непознат. А онзи ден на откриването един моторист целунал репортерка, докато си прави репортажа.
« Последна редакция: април 01, 2019, 13:03:09 от ratatui » Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #5 -: април 01, 2019, 13:08:52 »

На мен пък първата ми мисъл беше за филма Хубава жена /хаха, много филми гледам/. Там май за първи път чух, че професионалните жрици на любовта не дават да ги целуват клиентите им. Вършат за каквото им е платено, но си имат и изисквания, които трябва да се спазват. И в други филми съм го срещала това, а също и  че стриптизьорките, дори да седнат в скута на мъжа, той няма право да ги опипва. Дали това са писани, или неписани правила, не зная, но със сигурност не бяха спазени от нашето момче.
Това как да е, обаче можеше да си спести приказките, че госпойцата не била негов тип и да пуска другите гадни клипове из интернет пространството. Чудя се, нямало ли е кой да го спре?
Рат, ти на чий мотор се беше качила? Много красив млад, със сини очи good heart
Ами да я посрещам не, но ще изпратя нещо по нея вероятно. Сватята става на 70 години ден след моя РД, та дето се вика "от кумова срама" е редно да я поздравя лично. Не зная, ще го мисля още. Сигурна съм, é и снахата не рита да ме види. Хаха, що пък да не ида да я ядосам малко Wink diablo
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #6 -: април 01, 2019, 13:27:50 »

Мне, тук става въпрос за разрешение за целувката, това е право на жената, ако иска може да се целува с когото иска, но трябва да е разрешила това. Имаше много хубав епизод ония ден по Анатомията на Грей, направо в десятката по този въпрос, че за всяко нещо жената има право на избор и да го откаже. Сушито, много добре си изигра картите за което евала, дали е морално обаче това което е правила и дали е засегната , абсолютно не, ама за това Кобрата да му мисли.
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #7 -: април 01, 2019, 13:30:23 »

Здравейте!
При нас нещата вървят към лято. yahoo Така напече... А онзи ден ми стана студено навън, чак главата ме блъсна от лекия полъх.
Майка се готвят да ходят до Одрин и от вчера чета всякаква информация. Сега ги пускам на разузнаване с група. Ние с ММ нямаме паспорт, та скоро няма да ни огрее такава разходка. Дала съм заявки какво, що. Да видим Wink
Ох, с тая коброва целувка голям шум вдигнаха. Таз мома свенлива да се чудиш защо си вее чарковете, а после била ощипана!
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #8 -: април 01, 2019, 13:49:50 »

Аз къде ли не се возих, ама момчето със сини очи е кума ни. Той от 15годишен е все по мотори, та почти при него си се возих, само мм ме закара до тях. Накрая и при моя най-добър приятел се качих, та ме яд че акумулатора му е зле, иначе щях още да го тормозя.
Щом има и сватятя рд, вярно ще трябва малко да се разходиш,пък ако ядосал снахата ще ти е бонус Wink.
Али, кога отиват вашите? Къде ще от седнат? Те сигурно ще ги развозват, ама да ти кажа, че на петилната борса вече не е по-евтино. Препарати ще им дойдат изгодно от Мигрос или Кипа, особено като са на промоция. На борсата доста неща идват по-скъпи от при нас даже.
Скумрията (Суши), мо е и преди това да е разрешил на Кобрата, те са се познавали няколко дни преди това, та кой знае какво е ставало...
« Последна редакция: април 01, 2019, 13:51:47 от ratatui » Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #9 -: април 01, 2019, 13:54:47 »

Честит април!

Хубаво време и разходки...

Тази целувка вече банална стана. Тъпа постъпка от страна на Кобрата, но и на тази не изглеждаше да й е зле след това. А той с каква цел го направи, дали и сам знае..........
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #10 -: април 01, 2019, 14:03:35 »

Рат, няма да отсядат никъде. За нас е сравнително лесно за един ден да се ходи. Ще ги развозват, да. Аз препарати не искам, че вкъщи е като малка търговия. Нещо се престарах последните месеци и сигурно прах и омекотител имам до зимата. Интересено ми стана за грилованите маслини - за първи път ги чух. Сладкории ще вземат за опитване. Основно май отиват за дрехи на познати марки. То тази тип пазаруване малко като риболов - не знаеш на какво ще случиш Wink
Кажи ми в моловете има ли wi-fi? Много ще е криво, ако нямат Вайбър. С майка така пазаруваме понякога.
Хахаха, Миме, баш така си е! Да му беше отперила шамар, че й е неприятно, а то... Сигурно има стабилен адвокат, който й е подшушнал за още пари и слава.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #11 -: април 01, 2019, 14:15:06 »

Здравейте и от мен!
По законите на Мърфи, Ретроградът ни довърши, разболяхме се всичките, 4 дни по 12 часа прави, болни, работещи... и вечер официални се налагаше да сме- грим, рокля.. и усмивка. А то ти се плаче от грипа..
Справихме се де... Купихме подаръци козметика за рд на майка и за баща ми колан, да не опява че нищо не му носим- не че е заслужил де... diablo Страшен мрънкач
За Кобрата- глупав спортист, кво да се прави, ама него силата не му е в мисленето. А оназ кОрва си е типичната вещотърсачка- все да намаже нещо, а ако няма кво- поне една пи§ка. pardon pleasantry

За градския в Сф- аз ползвам само метрото. В рейсовете ми мирише, независимо че са нови, хората не се къпят пак. И има бая луди, щото можеш да се качиш гратис. Зависи от линията, разбира се. Последния път за един празник на Менианте, хванах трамвай за първи път от години. Е, пишман станах. В 10 часа сутринта, посока Семинарията, имаше двама пияни. Правеха цирк до ушите. beating

Али, аз не разбрах, някое от децата ли ще взимат вашите, че проучваш нещата ти?
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #12 -: април 01, 2019, 14:18:03 »

Али, ние в един мол ходим, новия още не съм го посещавала. Имаше WiFi, ама се губеше, не беше до ра връзката като ходиш. Абе мъка е малко. В новия не знам как е. Общо взето те съветвам да й обясниш от тук какво точно искаш и тя да търси, а после ако не ти хареса ще продаваш из фб.
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #13 -: април 01, 2019, 14:39:49 »

Еми, няма да водят никого. Ще пазаруват и за децата, и за нас. Проучвам какво си заслужава да се купи. Мен майка рядко не ме нацелва за вкус и размери. ММ се ядосва, че няма как да види за маратонки. Искало му се да носи 42-43 номер. Аз му казвам, че ще пада като върви, ако има такъв малък крак - той не вярва blum

Еми, ти стъпи ли си поне на краката или още те влачи тоя вирус?

Днес Мърфи е при мен. Тръгнах да пера калъфа на матрака, който е огромен и на две части. Има авария някъде. Водата едва църцори и пералнята спря (естествено).
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #14 -: април 01, 2019, 14:55:54 »

Моите колежки ходеха по един път в месеца, но се отказаха, щото се заринаха с боклуци, а търговия трудно се прави ако нямаш предварително клиенти. Перилни препарати из циганските квартали препродават на много изгодна цена, та не си струва за Пловдив.
Купуваха летни килими, такива като ръчно тъкани, памучни, спално бельо и най- голямата далавера са лекарствата- Аспирин Протект, витамини, капки изкуствена сълза, разни мазила за вени, стави и артрити и всиúо, каквото им се поръча.
« Последна редакция: април 01, 2019, 15:02:08 от svekarva » Активен
Страници: [1] 2 3 ... 12   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines