Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 20, 2024, 09:03:08

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 12   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Месечна тема-Април "Здравей пролет"  (Прочетена 64583 пъти)
 
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #60 -: април 08, 2019, 14:32:42 »

Ох Свекс седя и се смея тук!  lol как ще те нарече някой с прости черти бре! Ти си такава аристокрация, то финес, то лице! Аууу шасамуневиди! От ония ден на всяка среща дето закъснявам пиша сзабааа   badgirl
Абе на теб ти трябва внуци за гледане, на Родния също, това негово работене и твоето хайманосване... на Балкана не работи.

Али, как така не са ти удобни? Нещо със свода ли имаш проблем? Че аз летя с тях.

Взех си между другото пръдливи цигари, та днес цял ден се занимавам да зареждам цигара след цигара, голяма занимавка...

Бубе, лек път!
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #61 -: април 08, 2019, 14:58:59 »


Взех си между другото пръдливи цигари, та днес цял ден се занимавам да зареждам цигара след цигара, голяма занимавка...


Въх... кой туй?

Изтрещях да, предозирах социалните контакти smile
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #62 -: април 08, 2019, 15:01:03 »

Въх... кой туй?

Изтрещях да, предозирах социалните контакти smile

iqos хахха ама мирише отдалеч на пръднало  bad
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #63 -: април 08, 2019, 15:13:53 »

iqos хахха ама мирише отдалеч на пръднало  bad

 funnytooth funnytooth funnytooth funnytooth funnytooth funnytooth funnytooth funnytooth

Не, Булче, ама нещо обратното на жените, които на токчета са грациозни като патици. Пуст навик!
Активен
Vivi20
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 790



« Отговор #64 -: април 08, 2019, 16:08:48 »

На мен не ми мирише пък на лошо, не знам, пък съм с много чувствителен нос, мирише си ми на цигарен дим. Мен не ме кефят междудругото, една приятелка мина на тях за известно време и не е същото просто, не че съм пушачка, ама ми е изкуствено с тая машинка.

Свекс, просто не знам ...  angry ела ни на гости за малко да се разсееш, имаш нужда нещо от смяна на обстановката, сега разбирам и защо ти се пътешества и се гласиш ту за Америка, ту за някъде другаде. Wink

Киви, и на мен ми е странно усещането като след известно време вкъщи съм в офиса, някакво чуствство за свобода, ахахха, и все около мен хората без деца са едни омърлушени в офиса, само аз съм щастлива да съм си на работното място. :Д
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #65 -: април 08, 2019, 16:27:03 »

Привет от родна земя!
Ще ви пусна снимки мейби завтра! Засега мога да кажа само, че съм впечатлена...
Свекс, това си е оферта! 25 лв за колко време не разбрах? Не ми се връща да препрочета. Днес съм полузаспала, негримирана, несресана. Просто както не съм спала в събота, вчера като се прибрахме в 8 и веднага се гътнах и чак до тая заран в 7:25, а първия час почва в 8:00. На магия стигнах навреме, чак 5 Мин по-рано.
Бубе и ти като мен май ще изпитваш носталгия по времето в чужбинско. Аз винаги първо намразвам, после малко по малко свиквам, после заобичвам и най-накрая и ми липсва като се прибера.
Булче и Маги, нека силата бъде с вас!!!
Имаме отново повод за гордост: 3 сребърни, 1 бронзов и 1 златен медал на Световната купа в Пезаро! Чакаме ги на родна земя другата събота и неделя на Световната купа в София. Който има време из тези дни може да отиде да подкрепи грациите ни на живо в Арена Армеец. Шоуто определено ще си заслужава! Аз много съжалявам, че ще съм на обучение и няма да мога.
Чакам премиерата на новия филм на Мариан Вълев - “Лошо момиче”, трейлъра и критиките са хвалебствени. Другата седмица сигурно ще ида.
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #66 -: април 08, 2019, 16:33:23 »

Фани, добре дошла!

Виви за сега съм със смесени чувства, взех я едно от пуста мода, второ че беше много намалена и трето че имам повече места за пушене с нея. Категорично не искам да пуша в затворени помещения, особено вкъщи, но ако искам и съм на зор мога. Казват че и не кашляш от нея, за сега ми изсушава много гърлото. Иначе на вкус на пушене е на изгорели ядки но за околните мирише на газове, но пък нито коса, нито ръцете, нито дрехите ми миришат на цигари за сега, което е плюс. Ще видим, за сега нема да се откажа, ще се радвам ако ме откаже от цигарите, че са ми голяма слабост, не мога без тях, 2 г не пуших и нямах търпение пак да пропуша. 
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #67 -: април 08, 2019, 22:56:31 »

Свекс, това само на теб може да ти се случи lol lol lol

Булче, да се маиняш вече с тия цигари  nea
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #68 -: април 09, 2019, 07:12:22 »

Добро утро!

Тази нощ не можах да спя хубаво. Въртях се, ставах да пускам и спирам печкатa, завивах Алекс 100 пъти, сънувах странни сънища. А уж бях изморена...Снощи в 9ч ММ се сети да мести един шкаф в спалнята и леглото на Алекс, за да изчистя, защото имало прах. Е целия апартамент минах, междувременно и готвих, нищо, че цял следобяд бях в кухнята. Като се изкъпах исках само да се гътна на леглото, добре че Алекс заспа късно, но бързо.
Сега мисля някакво място за почивка за 2-3 дни за РД на ММ и нищо не мога да измисля още. Направо се изложих, защото имам малко повече от месец до рождения му ден, а съм до никъде.  nea

Нищо, че ми намокри прането, снощи като излязох на терасата ми хареса, че вали. Ободряващо ми подейства.  pardon

Свекърва, интересно преживяване, както винаги.

Панде, как ще празнувате РД на Бамбук?

Този месец чакаме и кралското чедо да се появи. Какво ще е според вас? Аз залагам за момиче!
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #69 -: април 09, 2019, 08:06:21 »

Добро утро и от мен.Тук вали, а аз трябва до банката да ходя, веселба!

Свекърва, да си ни жива и здрава, все така обичаща живота, гледаща го от веселата страна и намираща хубави знаци навсякъде.Днес рожден ден има и една моя леля и да ти кажа приличате си като характери!

Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #70 -: април 09, 2019, 11:18:58 »

Маги, благодаря ти, честито и на твоята леля!
Доста се постарах да докарам дъжд, тук беше много сухо и го чакахме с нетърпение.  Wink
Хубаво е да имаш рожден ден, не те оставят за секунда от звънене, съобщения и пожелания по всички приложения. heart give_rose
Преди малко дойде поредната орхидея от децата /включително снахата/, опакована в кошница с бонбони трюфели и бутилка вино. С нея стават 6 налични, но пък са все различни и с много цвят.
Родният снощи ми донесе едни проскубани градински, подобни на лавандула, щото само това имало на пазара в 7 часа funnytooth. Хубаво, че си купих /съвсем сама/ две торби по 20л. торф и си ги домъкнах с количката /пак сама/та ще ги пресадя, белким се оправят. Вервайте ми, щях да го изхвърля през терасата, защото след откровенията на изкуствоведа за простите ми черти, простите цветя преляха чашата на простотията в живота ми WinkWink Хаха, но геройски замълчах многозначително и много се гордея с това smile. Тази сутрин получих висулка с диамантИ след хиляди натяквания, подмятания и напомняния. Е, не е каквото исках, ама явно толкова ми се полага. pardon Не е един камък, а няколко, закрепени в кръг, по- малък от нокътя на кутрето ми, като за фина и млада госпожица. Хаха, надявам се да изглеждам така в неговите очи, ама за юбилея след 5 години, да съм жива и здрава, сама ще си избера пръстен с диамант smile.
Гости ще имам в неделя, сега празнувам само с котката.
Хубав ден желая на всички!
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #71 -: април 09, 2019, 12:22:20 »

типично по овнешки хахах, аз няма подарък от мм на който да съм казала еее баш такова ми харесва или поне да не съм си мислила вътрешно нещо. Ей сега, фурлата е сива, аз исках бежова хахах пак не ми е на сърце  blush и мен ме засипаха с орхидеи!
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #72 -: април 09, 2019, 12:50:21 »

Булче и аз не мога с балеринки, болят ме петите. Ама имам и смъкнат свод де. За цигарата- и брат ми има такава, усещам миризмата на тютюн, но ми е неприятна, за разлика от на обикновената цигара. Та всеки луд с номера си.. Дори не знаех че пушиш.
Свекс, всъщност се включвам специално да ти кажа, че това с простите черти, наистина е комплимент. Термин си им е , явно. Имаме позната художничка, тя ми каза абс същото- имаш прости подредени черти, само за рисуване си. За разлика от оня мазньо обаче, завърши изречението с " Красива си", та не ме обърка като оня теб. nea
Проскубаните цветя от Родния, му пожелавам в салатата му- все да му се падат увехнали салати. angry
Бих видяла висулката на лично в ФБ, ако е позволено да се показва от твоя страна, разбира се. blum
Аз си казвам на мъж ми че искам пари, или конкретно нещо- водя го и си го купувам с него. Макар и не овен, но и аз съм все недоволна инак хаха. Фурлите си ги купувам сама, защото имам 100000 претенции по същия начин.
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #73 -: април 09, 2019, 13:23:00 »

Свекърва, жива и здрава да си! По вода да ти върви!
Днес и моят свекър е роден.  Wink
Свекървата така на 50-годишния си юбилей МНОГО държеше да й подарим златен пръстен. Сама си го избра и беше много щастлива. Та и при теб има напредък. Следващия път направо го води и си избирай.
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #74 -: април 09, 2019, 13:44:33 »



Честит рожден ден, свекърва! Пожелавам ти още дълги години да озаряваш форума с мъдрост! И поне две внучки С********а!




Миме, ще го заведем в аквариума. А за изменения му ден видях още по-готино за него - отворени врати за деца в пожарната smile

За РД на ТМ ако ви се ходи на близо, нашите обичат да ходят в хотел Съни Гардън във Вършец. И ние все се каним да идем, защото в точно до парка и детските площадки и на Бамбук ще му хареса.

Аз за РД и за именния ден вече имам подарък. Днес докато Бамбук беше на градина обикалях маршрутите, по които ще го возя.
Активен
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 12   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines