Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 18, 2024, 17:08:47

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 12   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Месечна тема-Април "Здравей пролет"  (Прочетена 64529 пъти)
 
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #45 -: април 05, 2019, 13:17:53 »

По въпроса на Булчето аз днес съм заникъде tease Снощи имахме гости и откарахме до 2. Днес ММ е малко по-зле от мен, та това ми е някак успокоително Xixixi
Времето почти не ми стига, защото се туткам едва-едва. Сега ще се хвана да си довърша една започната пола и една блуза, на която съм стигнала до разкрояването само. ММ с Кокона ще ходят на вилата и подозирам как вместо в 9 да се приземя да спя, по стар обичай когато съм сама, ще откарам до късно. pardon
Утре си набелязах маршрут за разходка. Имам нужда от пролетни обувки, ама на цяла подметка или на дебел ток. Всички налични пролетни ми се оказаха "ресторански" - като да слезеш от колата, да стигнеш до масата и после по обратния път.
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #46 -: април 05, 2019, 13:29:11 »

Здравейте

Днес свърших малко работа по институции. Много мудно действат, аз съм свикнала всичко да е "так-так" и се изнервих. После едва отскубнах дребния от една детска площадка, за да се приберем.
Калина88 рекламира някаква страница, поне така видях на две места. Тя добре, ама тези дни имаше някакъв екземпляр, който обикаляше и създаваше несвързани теми. Нищо от написаното не се разбра.

Фани, много е пораснала Кари и е станала очарователна девойка.  smile
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #47 -: април 05, 2019, 13:30:28 »

Здрасти!
Вярно много утедяхме, а те първа ще се затопля и ще изчезнат хората.
Ние с две приятелки ходихме пак с тролей до един парк, малките дивяха, храни хме гълъби, абе голям кеф. Там гълъбите са свикнали да ги хранят от ръка и е супер атракция. Довечера ще излизам, абе живота е хубав  Love girl
Бубе, стискам палци и за къщата и за договора!
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #48 -: април 05, 2019, 14:33:06 »

Аличка, не знам дали ти е в стила, но ние в офиса пролет/есен сме почти всички с лоуфъри, освен ако не текът някакви посещения. Страшно са удобни и стоят елегантно спортно, както го решиш

Аз имам ей такива, само че пепел от рози и черни от дайхман

https://deichmann.scene7.com/asset/deichmann/product-with-gradient/p_pd_gradiant_bigger/--1591663_P.jpg?defaultImage=default
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #49 -: април 05, 2019, 15:28:59 »

Привет!
Ние вече сме в бързия влак, след час и нещо сме в Москве ж.з.
Аз съм обаче начервено и ми е притеснено, знаете да не се оцапам да намеря тоалетна навреме и така.
Благодаря на всички за хубавите думи за дИтето. Да, порасна ми то, даже и тук все я подпитват къде на шега, къде насериозно: Есть у тебя жениха? Хахах. Изправя косата на Инж.
Как хубаво си на пазарувахме с Кари от намаленията. По една еднаква тениска на Барби, вталена черна пола, рокля майска розова на цветя за мен, синя пак с цветя на Кари, на нея и скъсани дънки и бяла рокля и още по една тениска, трансформърс и черепаха която се излюпва от яйце и расте за Кико, подаръчен комплект за който ви казах от Ив Роше, спортни обувки, чаша с капак, пухени вътрешни за Кари и много конфетки за почерпка.
Тия обувки ми харесват бих ги носила. Али, ти имаш и ръст, не ти пречи че са ниски.
Айде целувки!
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #50 -: април 08, 2019, 07:30:45 »

Добро утро дами как сте?Как я карате?Аз днес съм на работа, че миналата седмица не бях.Все едно съм на ново място ба си.Малко гледам като теле в железница smile Тази седмица ще ни е пак динамична и после няма да мърдам никъде известно време.

Хубав ден!
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #51 -: април 08, 2019, 08:15:44 »

Добро утро!
Ние ходихме напред - назад тези дни. Вчера бяхме на РД и до село си ходихме.
Мрачно е и ще видим как ще се забавляваме днес.

Хубав ден!
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #52 -: април 08, 2019, 09:27:02 »

Добро утро!

Ех как искам и аз една седмица отпуска... ама чак края на месеца, ще завържем почивните дни. Аз съм на ръба на силите,окото започна чак да ми играе, знам че не се казва, ама това не се трае.ММ заминава сряда по света и обратно, направо не ми се мисли как ще оцелея...Мисля петък да харизам първородния на свекървата, че малко да поема въздух.Лошото е че сме по рожденни дни само детски и не мога за целия уикенд да го оставя.

Иначе уикенда мина въообичайно, излизания, молчета, детски рожден ден... в матрицата
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #53 -: април 08, 2019, 09:31:08 »

Булка, не беше за завиждане моята "Почивка".Предпочитах да съм си на работа.Здрави сме, но просто тоя път излязоха разни непредвидени неща, ще пиша по-натам като ми попремине, че още ми държи влага.А и за мое учудване дадох малко на назад чисто психически, друг път съм скала, ама сега....Та съвсем зле ми се отрази!
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #54 -: април 08, 2019, 10:15:05 »

Съжалявам Маги!Знам какви са тези почивки,ужасни! Дано всичко е наред  heart
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #55 -: април 08, 2019, 10:33:48 »

Привет, привет! Аз съм на ново работна вече също, Змейовете се бяха изпъпчили в пълен разрез с графика ми по проекта, но живот няма как... Днес съм в офиса, сама, без деца, гримирана, говоря си с хора, които правят сложни съставни изречения и направо много ми харесва smile Докато съм с децата много им се радвам, но толкова се зареждам и да на работа, имам нужда от този ритъм. Имаме international гости и се видяхме с колеги, с които само си пишем или се чуваме. 

Спокойна, успешна и балансирана седмица на всички!
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #56 -: април 08, 2019, 11:07:11 »

Здравейте smile

Нашите бяха на гости тук и малко ме нямаше.
Добре си изкарахме. Гледаха Бамбук, ние с мм харчехме пари по магазините. Стояхме единия ден 3 часа в Декатлон lol и вече имаме колела и ще се сливаме с местните smile вчера ходихме и до един замък smile
Маги, кураж да се справиш с предизвикателствата! Гуш!
Бубе, стискам ти палци!

А за комунизма - хората над 50 години искат се върне, защото са били млади тогава. Това е синдромът "доброто старо време". Предишни поколения пък са искали да се върне царското време.
Активен
Bube
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #57 -: април 08, 2019, 12:05:54 »

Привет!

Аз имах много интензивен уикенд - многоооо обикаляне, пазаруване, хапване. В Хайделберг имам съвсем различен ритъм на живот, не си оставам време за почивка. Мисля си, че това ще ми лиспва като се прибера, но в София просто не ми е толкова приятно да обикалям и да се разхождам...

Вчера имаше някакъв празник, според мен е изпращане на зимата, защото завърши с изгарянето на един триметров снежен човек от хартия. Имаше шествие, аз даже се включих, Всички носеха нещо като сурвачки, но украсени с цветя и зайчета. Беше много интересно! Имаше два оркестъра, които свиреха пред и зад парада. Едната песен беше "Тръгнал Кос". Обиколихме квартала и от всякъде хората бяха наизлезли да гледат. Имаше 4 елхи, поставени върху платформа, които ни съпровождаха - едните бяха направени от слама и украсени с шалове, шапки, зимни обувки, кънки, а другите бяха истински елхи, но закачени на обратно и украсени с цветя, ракети за федърбал, надуваеми топки. Имаше трактори с ремеркета с клетки, в които имаше зайци и кокошки. Всичко беше много тържествено, много светло и цветно. Хората пееха докато гореше снежния човек обаче накрая децата ревнаха.

Отделно, свързано с това събитие, целият квартал, почти всяка къща (аз обиколих най-малко 20) си бяха отганизирали нещо гаражни разпродажби (floahtmarkt). Продаваше се какво ли не, точно като битак. Аз успях да си намеря цяло съкровище - 12 джуджета от две серии на киндер сюрприз! Не знам дали съм ви споменавала, но аз колекционирам и имам доста богата колекция, но тези ги нямах и съм много щастлива!

Утре си пътувам за България, за пръв път ще летя сама и ми е малко напрегнато. Поне ще съм само с ръчен багаж. Накупила съм много подаръци и мисля да ги донеса сега, че после като се върна обратно да имам място за още  tease

Маги, дано нещата бързо се наредят при вас!

Киви, винаги ми харесва как звучиш!

Булче, дано ти стигне енергията за всичко  smile

Панде, направо ти звиждам за колелото и че си на място, където има възможност да се кара. Аз не съм се качвала от години, но в София няма условия много, особено на излизане от нашия квартал. А много ми се кара, още повече като виждам как в Хайделберг абсолютно всички са на колела...
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #58 -: април 08, 2019, 12:42:21 »

А за комунизма - хората над 50 години искат се върне, защото са били млади тогава. Това е синдромът "доброто старо време". Предишни поколения пък са искали да се върне царското време.
По- скоро всички си харесваме времената, когато сме били успешни и ни са се случвали хубави неща. Все тая какъв е бил строят, нищо не искам да се връща, нека идват нови дни, с нови надежди.
Хаха, май повечето сме киселяци smile. За мен е ясно, в дупка съм още ден, ама после, като се емна и заплувам в щастие и радост, няма да имам стигане lol danceg
Бая дълбока дупка съм си изкопала тази година, всичко и всеки ме дразни pardon. Миналата седмица мина изборното събрание на Родния и има договор за още 4 години. Хубаво, да е жив и здрав, ама защо се извървя куцо и сакато да ми честити и на мен, така и не разбрах pardon. Нали и херпес ми се моташе по устата, та спокойно можех да си спестя изкуствените усмивки, но трябваше да покажа по всеобщо мнение някакъв ентусиазъм, пък в същото време ми идеше да тегля по някоя майна. Кво ме касае мен тая работа, излиза в 7:30, прибира се в 18ч., парите му вървят по неговата сметка... Освен, че мога да си доведа необезпокоявана любовник денем вкъщи, не виждам нищо положително в ситуацията. pardon
Ще кажете, че злобея... ами да, не отричам. Както и да е, реших да съм над нещата и да вложа всички сили и средства в собственото си развитие. Хареса ми една школа по рисуване за възрастни, по някакъв европейски фонд и викам, чакай да отида и аз. Хем да се видя с хора, хем да си припомня, че мога и обичам да рисувам.
Издокарах се, напарфюмирах се и отидох на сбирката им. Малиииии, ми те и от мен по- изкукали Oh my .... Предимно мъже, с кепета и развлечени дрехи и две смикри, замотани в шалове и с драматичен грим, пушат като цигани и ме гледат критично. Било за хора до 60 години и не можело. Казах, че аз ще си купувам консумативите, обясних, че съм тиха и кротка и че нямам против да представя чуждо ЕГН, да си сменя името - не и не. Този, дето ги учи, за късмет е дребен, едва се вижда зад статива и съответно си пада по по- едри от него, та ме удостои с мазна усмивка и ми вдъхна надежда за миг. Гледа ми от горе до долу няколко пъти и ми вика:"Имаш прости черти, що не ни станеш модел!" Е.. ти, тва предложение за секс не би ме шашнало толкова. Идваше ми да го хвана за брадата и да го развъртя из ателието, гномът му с гном, прости ми били чертите beating diablo , модел да ставам... Кой знае как съм го погледнала, но взе да пелтечи, че под прости имал предвид уникални, дето и неук може да нарисува и да прилича на мен. Отдавна не бях изпадала в такава абсурдна ситуация, стана ми весело и взех да се смея funnytooth. Между другото, офертата си я бива- 25лв. на час облечена, 50 - гола. Не бих могла да издържа обаче да стоя права в поза Статуята на свободата, без да мърдам и в крайна сметка пак съм без хоби и без допълнителен доход. Wink
Сега отивам в Кауфланд, че има на промоция оформящо бельо големи размери и ще мисля....
Бубе, погледнах вчера сайта на общината, че да видя какво е било това тържество, но имаше само за предстоящи събития график. Много интересно ми се стори на снимките good. Бе хич няма да ти е лесна обратната адаптация heart heart heart
« Последна редакция: април 08, 2019, 12:46:55 от svekarva » Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #59 -: април 08, 2019, 13:40:08 »

Ох, премеждията на Свекърва ме ошашавиха, че чак забравих какво щях да пиша funnytooth
Не знаех, че можеш да рисуваш Bravo Има един магазин за художествени материали близо до Понеделник пазара. Жената е много в час с курсове, уроци и прочие. Все си мисля, че има много места за хора, които имат желание да работят в тази посока. Някак обаче кръгът е затворен или поне оставам с впечатлението, че трудно допускат новодошли.
Хахаха, на този с простите черти да му беше обяснила колко сложна натура си ли Wink
Булче, Маги, кураж от мен give_rose
Бубе, аз имах много любими места за разходки в София. Харесвах малките улички около Народния театър, Графа, Съдебната палата... Имаше чар в старите сгради. Необходимо беше единствено да не бързам и да гледам по-високо от краката си. Даже съм обещала следващото ни ходене с ММ да е по центъра, че там хич няма ориентир. Така че е въпрос и на нагласа.
Аз от петък бях само със синковеца. ММ се качиха на вилата, че имат неприятна изненада тази пролет и трябваше яко копане. Как да е. Аз се размотавах доволно. Обувки още не съм намерила, че или са ботуши, или сандали. Третият вариант са маратонки pardon С такива обувки, каквито Булче показа, не мога да ходя. И с балеринки не мога. Безумно ми се подбиват краката и ми трябва нещо по-високо, щом е за всеки ден - с клиновиден ток най- ми пасва.
Нашите се завърнаха от Одрин със смесени чувства. Май само аз съм капо, ама карай. Wink
Активен
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 12   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines