Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 13:16:03

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 17 18 [19]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Февруари 2019 - любов и вино  (Прочетена 88581 пъти)
 
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #270 -: февруари 28, 2019, 09:45:40 »

Свекс за сега се оказва най-забавно Мастършефа, таз нова кака ме разбива от смях, има супер сладък Пловдив Бритиш акцент, как ги върти тези двама сухари само! Вчера и Господарите я бях изтипосали! https://www.facebook.com/gospodari/videos/2007797649521409/

Почна да се стопля навън, ама аз на Марта вяра нямам, чакам си трите баби, според баба ми те винаги са март месец, и времето как изведнъж си мислиш че е пролет, се влошава за 3 дни, минат ли трите баби идва и пролетта smile

Хайде лек ви ден!
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #271 -: февруари 28, 2019, 10:20:15 »

.... супер сладък Пловдив Бритиш акцент....
  funnytooth funnytooth funnytooth funnytooth funnytooth funnytooth funnytooth

Направи ми деня smile Имам да направя нещо спешно, чудничко що ли ми бяга концентрацията днес?
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #272 -: февруари 28, 2019, 10:26:50 »

И аз искам да гледам Мастър шеф, Като две капки вода и Гласът на България. Ама нямам време lol
Парадоксът е, че времето, когато уча си го броя за свободно време. А мм ми брои за свободно време, останалото време, когато съм с Бамбук. И всъщност нямам истинско свободно време, а даже не ходя на работа lol Е, не е ли парадоксално lol
Активен
Vivi20
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 790



« Отговор #273 -: февруари 28, 2019, 13:27:54 »

Само заради тая ще го гледам тази година Мастър Шеф, миналата година го испуснах, не ме грабнаха особено участниците. Ама хелс китчън не пропускам.

Брадли ме кефи. Гледах изпълнението не знам какво припадат всички, няма особена интимност между двамата, просто това е естеството на песента.

Тук беше 20 градуса няколко дни, утре го дават типично 1во мартенски сняг.  crazy

От вчера само за Момо чета, много страховит тоя интернет стана, наверемето колко беше невинен, особено във времето на даял ъп-а :Д
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #274 -: февруари 28, 2019, 13:48:22 »

Според Гага, всичко е шоу. https://www.youtube.com/watch?v=1MagImMpI7M
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #275 -: февруари 28, 2019, 14:06:35 »

Парадоксът е, че времето, когато уча си го броя за свободно време. А мм ми брои за свободно време, останалото време, когато съм с Бамбук. И всъщност нямам истинско свободно време, а даже не ходя на работа lol Е, не е ли парадоксално lol
Ей това сутринта ми беше като цитат от учебника по Психология и логика funnytooth Хем бях пила кафе, не е като да кажеш, че току отварях очи funnytooth
Хич даже не съм разбрала за повечето формати, че са започнали. Чакам с нетърпение да пуснат сериалите по Нова, че много харесвам Теодора Духовникова, ама време за театър йок pardon Поне сега да компенсирам. Денят на бащата ми се струва доста тежък като тематика. Хем искам да го гледам, хем май не съм на такава вълна в момента и не знам доколко ще ми понесе. Бахаров ми е много анти, ама може да го преглътна.
ММ е в потрес колко филми ще пуснат. Даже специално ме пита дали само това ще правя по цял ден lol Той пък като отделя време да играе една игра с автомобили, все едно е много интересен pardon Току го чакам строена, готова да излизаме някъде, а той трябвало да си хаби горивото crazy
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #276 -: февруари 28, 2019, 14:21:18 »

Не мога да повярвам, че днес е последния ден на февруари  danceg, много бързо ми минаха зимните месеци. Сега вече и да има студ и сняг са последните напъни на зимата.
Ние утре заминаваме на ски, да се по радваме на снега и да си пробвам новите ски обувки. Направо нямам търпение! Ще водим и един колега на мм за разкош.
И аз мисля да и гледам Деня на бащата, ама ще изчакам да излязат всичките 6 епизода, че не ми се чака.
Вчера много смотано ми стана за моите момчета  cray, ама явно и тия сезон ще се простим с купата sad.
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #277 -: февруари 28, 2019, 15:47:04 »

Изгледах първия епизод на Денят на бащата. Спирах поне 4 пъти. Много ми е интересен, ама наистина тежичко ми идва на моменти.
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #278 -: февруари 28, 2019, 15:50:08 »

Значи моето дете не се тръшкат, а истерясва. Вчера си игра с децата пред блока. Тук излизат около 15ч. Само че той не беше спал, ние в 15ч всъщност се прибирахме вече, но останахме още 30-40 Мин. Той плака малко, но явно беше много уморен вече и бързо се успокои и заспа. Днес станахме в 7ч, вместо в 8ч, излязохме в 11ч, за да може в 13ч да се приберем да спи и след това да си играе с децата пак. Обаче той се запъна и не искаше да се прибираме. Прибрах го насила, някак го качих до 3тия етаж, ревящ и мятащ се. И последваха още 15 Мин рев, тичане, блъска по вратата, носи якето и обувките. Аз явно съм много дзен днес, защото само повтарях да се успокои, че сега всички спят и като излязат и другите и той ще излезе. Накрая остана без сили  и заспа. Не се случва всеки ден, но поне веднъж в месеца има такава драма. Много е натоварващо sad
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #279 -: март 01, 2019, 07:49:29 »

Нова тема

http://forum.svatbata.bg/index.php/topic,38064.new.html#new
Активен
Страници: 1 ... 17 18 [19]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines