Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 18:03:11

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 16 17 [18] 19   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Февруари 2019 - любов и вино  (Прочетена 88551 пъти)
 
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #255 -: февруари 27, 2019, 14:32:17 »

Да бе, аз даже си пуснах епизода, че да видя жабите  pleasantry
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #256 -: февруари 27, 2019, 14:49:02 »

Значи в сряда не се сядало, но ей ме на седнах пак. А междувременно съм си навъртяла 10000 крачки като стой та гледай smile

Защо никой не ми отговаря за Брадлито? Вашият благоверен, ако така ви подхване двечките с кралицата майка, ще протестирате ли?
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #257 -: февруари 27, 2019, 14:51:44 »

Значи в сряда не се сядало, но ей ме на седнах пак. А междувременно съм си навъртяла 10000 крачки като стой та гледай smile

Защо никой не ми отговаря за Брадлито? Вашият благоверен, ако така ви подхване двечките с кралицата майка, ще протестирате ли?

ааа като майки на момчета можем само да кажем, евала на мама, добре възпитано момченце  lol
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #258 -: февруари 27, 2019, 14:58:20 »

ааа като майки на момчета можем само да кажем, евала на мама, добре възпитано момченце  lol

То това ясно, но аз за друго питам, Булка. Не е ли време в един момент да ги пускаме мамините златни, мъже да стават?
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #259 -: февруари 27, 2019, 15:00:39 »

Аз като майка на момиче мога да кажа, че или Мама иска да е на червения килим, или Ирина да му мисли!

Като ви чета, добре че не съм в майчински групи, не бих могла да си го причиня това.
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #260 -: февруари 27, 2019, 15:06:25 »

То това ясно, но аз за друго питам, Булка. Не е ли време в един момент да ги пускаме мамините златни, мъже да стават?

сакъъън! Майтапа се, но все пак евала на момчето че е взел майка си на едно от най-важните събития в живота си, впрочем не е единствения, няма никакъв коментар че Шарлиз Терон е дошла с майка си също smile

https://www.harpersbazaar.com/celebrity/latest/a26502826/celebrities-who-brought-their-mom-as-a-date-to-the-oscars-2019/
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #261 -: февруари 27, 2019, 15:12:33 »

Ми Роналдо отдавна води майка си, когато ще го награждават. В интервюта е казвал, че за него е важно майка му да го види как усилията му се от плащат и Т. Н. Та изобщо не ми е странно, че е завел майка си, особено ако тя го поощрявала да стане актьор.
Чудя й се обаче на Иринка как все попада на такива мъже?! Вече изгледа патологично нейното  girl_wink.
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #262 -: февруари 27, 2019, 15:34:56 »

А Беър Грилс и жабата lol lol 90% от фб е това от една седмица
А, това последно ме накара да цвиля от смях! Епизодът го гледах още навремето и не му се впечатлих. Ама нашата работа нали е все "Сетила се Мара...". Имаше журналистически очерк с извадени най-ценни бисери от народното творчество. Особено ме развълнува идеята: Беър Грилс обикаля институциите да си плати глобата/ изкарва акт 16 на къщата на село/ чака на опашка в енергото за да прехвърли партидата на свое име и всичко свързано с оцеляването в района на пернишките дискотеки funnytooth (имам много близки приятели от Перник, та взаимно се информираме за най-ценното за града) tease

Булче, то лафът си е американски. Мен по- ме впечатли идеята за женското отмъщение на фона на бозаливите коментари с хепи енд Wink
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #263 -: февруари 27, 2019, 15:46:54 »

Чудя й се обаче на Иринка как все попада на такива мъже?! Вече изгледа патологично нейното  girl_wink.

Ми нещат дума да обелят, виждате ли. А то си станаха 100 неща за коментиране.  beating beating beating
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #264 -: февруари 27, 2019, 16:44:06 »

Майката нямаше да е там, ако синът и не е искал. Виж, да се държат за ръчичка ми идва в повече.
Всичко идва от комедийната композиция на снимката - като е толкова ниска и явно има проблеми с краката, редно е било да намерят стол да седне или да измислят нещо друго diablo. Брадли обаче хич не го е еня, толкова е щастлив good
Що пък наистина да не се снима с майка си... Нашият как си развя българското знаме, а даже и не игра като българин, а като руснак smile
Както и да е, гледах Зелената книга. Хареса ми, не е натрапчив, макар и твърде оптимистично поднесен проблема за различния цвят на кожата, различния произход и различното социално положение. Гледах го с много по- голямо удоволствие от Фаворитката, има защо да е спечелил толкова награди.
Булче, много хубаво, че ме насочи към онези статии снощи good Правилно, Оскарите са за изпълнение на роля, това не значи, че и филмът трябва да има супер съдържание. Наистина и Чувство за жена, и Титаник, и Речта на краля съвсем не са впечатляващи и ако не бяха актьорите, нищо нямаше да е така вълнуващо.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #265 -: февруари 28, 2019, 07:48:14 »

То животът е достатъчно нараняващ, за чий зор ни е още самораняване? nea
Брадли винаги изглежда мръсен. Нз как го постига- евала, Като жената на Аквамен ми е нечистоплътен.
Аз още нищо не съм гледала от Оскарите. Предполагаемо ще ми хареса един от десет примерно. С това европейско кино така съм се изкилифенчила, че не понасям предвидимост, нормалност и блудкавост. crazy
Качихме две кашончета с прочетени книги от последната половин година- малко се изчерпах и там и спирам с четенето да се детоксикирам- почва хубавото време и трябва да се движим.
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #266 -: февруари 28, 2019, 08:49:05 »

Добро утро.Точно днес обяснявах на моя мъж как вече искам пролет.Зима нямаше поне пролетта да е хубава!
Тук днес го дават слънце, топло, та с нетърпение чакам да си остане все такова времето.Е го де го март, после април и дойде лятото smile
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #267 -: февруари 28, 2019, 09:05:35 »

Снимката е излязла комична, но пък не е странно, майка му да е там. Ако и тя беше известна, никой нямаше да се чуди.

Вчера времето беше хубаво и Бамбук игра с децата пред блока. Днес пак ще е хубаво, но утре май ще вали.



Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #268 -: февруари 28, 2019, 09:40:59 »

Привет!
Аз пък съм го закъсала с телевизионната информация и за да съм на ниво в моята обкръжаваща среда /демек пенсионерки или отдадени само на работата си хора на възраст/, трябва да понаваксам със сериали и реалити  формати. Та преди малко се насилих да изгледам новата концепция на Смени жената и Капките. За България търси талант ще ми е много, оставям като напредне повече и останат уж най- качествените.
Очаквах повече от теориите за щастие на двете семейства, съвсем плоско погледнато е, ама то и сигурно е постановка. Хаха, най- ми харесаха лафовете на бургаски диалект на единия съпруг в края, два пъти си го пусках funnytooth good. Чудно ми е обаче защо известни и интелигентни хора се хващат на въдицата, особено ако е само за 2000лв. хонорар. blush pardon.
Капките също ме разочарова, точно заради участието на утвърдени певци.
Гледам и Майка, ама нещо много взеха да го точат и замотават и ще се прехвърля на Денят на бащата, поне е български.
Та така, след малко тръгвам по слънце и по либов smile Хубав и скучен /за вдъхновение/ ден!
Активен
tweety_pks
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 106



« Отговор #269 -: февруари 28, 2019, 09:41:39 »

Преди време бях чела или гледала (не помня), че Брадли винаги ходи на Оскаите с майка си.
Активен
Страници: 1 ... 16 17 [18] 19   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines