Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 22:30:37

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 15 16 [17] 18 19   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Февруари 2019 - любов и вино  (Прочетена 88558 пъти)
 
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #240 -: февруари 26, 2019, 16:32:14 »

Аз само не разбрах тоя филм Черната пантера, защо беше номиниран?Сериозно, защото почти всички са негри без един двама?Гледах го и ми беше ужасно тъп екшън.Другите не съм ги гледала и надали ще имам време.
Брадли го харесвам, точно заради отнесения поглед и сините очи.
Гага си е супер певица, музикант и не можах да разбера коментара на Блатечки.Точно от този застаряващ екземпляр, замрял в ролята на мачо мен не очаквах нещо подобно.Гледала съм го на театър, едва изчаках да свърши, много слаба роля!
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #241 -: февруари 26, 2019, 16:41:22 »

Аз A star is born го избягвах супер много време, не исках да го гледам заради двамата в главните роли, а и много мразя да съм mainstream, не съм им фен, по Коледа от скука го пуснах. Еми ахнах и по двамата. Брадли толкова добре играе тази роля, пък Гага е просто себе си.

На мнението на свекърва съм че и аз понякога се чувствам затъпяла че не разбирам от филмово изкуство, пък едно време имах едно гадже където всичките му съквартиранти учеха режисура и нон стоп гледахме някакви шашави филми, и горе-долу схващах какво е изкуство, кое не. През годините има доста филми които са печелили без никакво покритие, примерно Shakespeare in Love, The Revenant

https://www.complex.com/pop-culture/worst-movies-that-won-oscars/scent-of-a-woman

https://www.businessinsider.com/worst-best-picture-winners-ranked-2017-2#should-have-won-saving-private-ryan-20

PS. ако ви харесват странни мюзикли, препоръчвам този филм, сигурно сте го засичали по HBO

https://www.youtube.com/watch?v=4zOeiLhcgPo
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #242 -: февруари 26, 2019, 16:54:08 »

О този съм го засичала, ама все не успявам да го изгледам.Виж моя мъж онази вечер успя да изгледа Жената чудо май се казва.Някаква тотална измислица с много бой и една мацка по бански  blum Вярно мацката не е лоша, прощавам му изгубеното време, защото смисъл тоя филм няма.
Активен
marry_me
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 304


BE YOURSELF ;)


« Отговор #243 -: февруари 26, 2019, 17:55:07 »

Това просто няма начин да не го споделя lol lol lol

Аз, Той и Свекървата  shok
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #244 -: февруари 26, 2019, 17:59:05 »

Това е Ратауй с Ники !  lol lol lol lol
Активен
nadelina88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



« Отговор #245 -: февруари 26, 2019, 18:07:09 »

Викам си току що "чакай да отворя форума, че ми се спори с някой"...е, така, да съм на обратното! Либето е в командировка, сама съм.
Влизам и Мери ми ме разби от хилене хахаххаахххаххха отиде ми желанието за дебати sad
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #246 -: февруари 26, 2019, 19:27:48 »

Това просто няма начин да не го споделя lol lol lol

Аз, Той и Свекървата  shok


Е тва е.... сега психоложките да се включат този мъж добре възпитан ли е или не му е приключила едиповата фаза добре.
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #247 -: февруари 27, 2019, 08:24:17 »

Ох и аз се посмях на тази снимка.Имайки в предвид и пеенето после с Лейди Гага пред мама и либе, Брадли съвсем не знам какъв му е проблема, Едипов или добро момче е  pardon

Айде днес е сряда и тази седмица се изниза.
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #248 -: февруари 27, 2019, 09:39:59 »

Привет!
А коментирахме ли тоя къде е с костюмо-рокля? Моля някой да пусне снимка, че аз от телефона кълва. Направо но комент....
Свекс, колегата чака да го откомандироват, но тоя дето щеше да идва на неговото място нещо не са му ОК документите. И както при тях всичко е от днес за вчера нищо чудно да му кажат другата седмица започваш в БГ и да го пратят набързо. Има и един вариант да го оставят за +1 година. Честно казано не ми пречи да се виждаме по-рядко. Мислех, че ще е по-трудно, но така като работя и се разсейвам. Определено ми е по-добре емоционално отколкото ако бях там.
Аз отивам да препродавам, хубава сраяда!!!
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #249 -: февруари 27, 2019, 09:46:52 »

Ама не ви ли изглежда винаги с мръсна коса Брадлито. От Нарича още ми е такова мнението.
А тази дето спечели Оскар, Оливия Колман ако не се лъжа, на 10тата секунда сигурно си казах, а филм за кралица Ан lol Точно така си я представях винаги lol

Влюбеният Шекспир ми е много любим, Спасяването на редник Райън, също. И Елизабет беше същата година. Не знаех, че толкова го отричат Влюбеният Шекспир.
Аз нищо не разбирам от филми. Гледам само са не са страшни или депресиращи. Тъп екшън ми е екстра
А помните ли онзи филм Стая. Той разни Оскари май. 10 Мин съм гледала, ужас просто. Точно, когато се опитва да спаси детето като казва, че е умрял. После само прочетох какво друго става във филма.
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #250 -: февруари 27, 2019, 09:52:11 »

Абсолютно вярно за косата, Панде! Мен хич не ми харесва Брадли. А Рами Малек ми е симпатичен. Как миличко се целунаха с приятелката преди да излезе за Оскара. Много трогателно!
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #251 -: февруари 27, 2019, 10:39:50 »

Набързо един коментар за Брадлито. Гледах изпълнението в you tube. Отдолу се сипеха коментари как трябва с Гага да се загаджат. Имаше един коментар на английски, ама с много балкански привкус: "Довечера Брадли ще спи на дивана!" Паднах от смях lol lol lol Общо взето - Прави, каквото си правиш, ама аз така ще ти го върна, че светът тесен ще ти се види tease
Диор са на амишка вълна. Роклята на Меган е отвратителна bad Изглежда не бременна, а дебела и безформена.
Иначе аз харесвам леко брадясали мъже... Баш в бодливата фаза girl_haha И по над 195 girl_haha
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #252 -: февруари 27, 2019, 12:42:44 »

Панде Оливия Колман сега ще играе Елизабет в The Crown, просто е родена за такива роли!

Али, това за дивана си е типично американски, те го пуснаха като майтап минути след изпълнението.

Днес съм на Айлак сити! Брех колко е по-топло тук!
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #253 -: февруари 27, 2019, 13:43:04 »

Аууу, много готина снимка  heart паднах! А майка му колко е ниска  shok Oh my ... или те колко са високи  crazy.
Оня с роклята го видях, че са го сравнява ли с Азис и така видях роклята.
На мен Брадли ми е май по-скоро симпатичен, всъщност ми е безразличен, щом не ме дразни  pardon

П. С. Видяхте ли какво се разпространява из майчинските групи- за някакви клип чета, които изскача ли в ютуб и призовава към само нараняване.
« Последна редакция: февруари 27, 2019, 14:03:08 от ratatui » Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #254 -: февруари 27, 2019, 14:23:06 »

Рат, то може ли да го пропуснеш

А Беър Грилс и жабата lol lol 90% от фб е това от една седмица
Активен
Страници: 1 ... 15 16 [17] 18 19   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines