Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 19, 2024, 06:11:16

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 11 12 [13] 14 15 ... 19   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Февруари 2019 - любов и вино  (Прочетена 88463 пъти)
 
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #180 -: февруари 19, 2019, 19:51:24 »

Хха смятай! Да беше по днешно време щяха да се съдят, не знам дали сте видели новината за Метро, 2% от оборота им.
Да, много агресивни юристи се навъдиха, търсят си работа. За едно:"Не сменяй вкуса, смени магазина..." 2% Oh my ...
И кво го правите сега конкурент Wink
Някъде 1975- 76 четох книга, на руски, за промишления шпионаж и конкуренцията. Напълно невъзможно ми се струваше. После, през 96-та, в Кока- Кола мразехме и се борехме с Пепси, голяма забава.  blum Даже имаше показател за бонус точки: Брой изместени дисплеи на Пепси Wink.
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #181 -: февруари 19, 2019, 20:39:29 »

Хаха то при нас е те отвръщат удара, бяхме им брандирали мола в който се помещават.
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #182 -: февруари 19, 2019, 21:18:12 »

Днес цял ден имам чувството, че сме изтървали нещо и се усетих какво е преди малко - Левски...
искам само да цитирам Миралай Тефик бей преди бесилото: Ние живеем за да умрем, а той умира за да живее!
Поклон!
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #183 -: февруари 19, 2019, 21:22:29 »

Добър вечер smile
Хахахах Булче не съм видяла рекламата, ма предполагам за кой конкурент говориш. Няма страшно, около мен е пълно с колеги, дето са работили там и са избягали с 200  blum
По актуалните теми: това за родител едно и две не мисля, че ще обърка децата да си казват мамо/татко или както си ги приемат. То и тук в документите пише родител/настойник  huhhuh.gif
Иначе и аз съм си традиционалист и съм ЗА класическото семейство, ама такива времена настанаха, че който както иска да се самоопределя, само да не ми се афишират толкова.
Ох това за канал едно и ефир две ме уби, изобщо не го помня, може да не е било в съзнателния ми живот де.
Времето наистина е сууууупер, направо не е за работа heart Съботата ще е мармалад, ама аз отивам на СПА, няма търпение, а Мис и ММ ще ги пратя при наште на ТЕЦ, че много ни ядосва тва котле нещо да не вземе пак да спре. Лятото слагаме газ и се приключва с тая сага.
Отивам да кимандировам ММ да къпе Мис, че по-добре се справя с това начинание, пък аз ще сгъвам дрехи. Целувкен  give_rose
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #184 -: февруари 20, 2019, 01:22:41 »

Аз 2 е повече от 1 го помня smile помня и разни шапки и лога, но са ми объркани.

От тая супер Луна не мога да заспя, пък не се знае дребното кога ще цъфне
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #185 -: февруари 20, 2019, 08:28:35 »

ДОбро утро.Не знам от супер луната ли или от нерви, но заспах и се събудих към 2 и така до 5 се въртях.Сега приличам на прегазена от валяк и искам да легна някъде, но нямам шанс!

Хубав ден!
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #186 -: февруари 20, 2019, 09:24:26 »

Ох ужасна е тази луна, и аз станах пребита...

Фери, няма как да я видиш рекламата, с гръб е към офиса, гледа от към Руски.Други конкуренти си я бяха сложили към нас да гледа направо.Ама ние сме малко по smart от тях и ползваме geo tag, пускаме реклами на хората които са в техните офиси smile 21ви век  blush

Хайде лек ви ден, дано да спре да ме цепи главата, че дълъг ден ме чака
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #187 -: февруари 20, 2019, 14:22:37 »

Здрасти!
Оф, аз се чудя защо снощи групово се съртяхме, пък то луната се *бава нещо.
Свекърва, и аз не съм ок да съм родилел 2, за това ще се пиша родител 1 Wink
Панде, чудиш се къде е детето ако няма на кой да го оставиш, миналата седмица на учителката в кинди ру се бяха опитали да им оставят бебе на 2месеца за по часово отглеждане  crazy. Та така, някой хора не си дават свободата явно.
Аз пък вчера чеъох някаква странна статия какво да не правим пред децата и целуването или всяка проява на интимност между родителите не тря вали да се показва пред децата. Можело само прегръдка, целувка по челото (неща, които и с друг освен с партньора биха били приемливи).
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #188 -: февруари 20, 2019, 16:53:29 »

О, не знам какви луни има, ма аз лягам и заспивам, ужасно сънлива съм и винаги съм се чудела на хората, които не могат да спят  blush Иначе съчувствам на всички, ние тая нощ общо взето спахме, миналата Мис кашляше и дърпахме посред нощ сополи, ама тая не мога да се оплача.
Много ясно, че и аз ще се пиша родител 1, кой го е родил тва дете  pardon
Бебе на 2 месеца lol Е добре, как сърце им дава тая джвъчка дето иска основно мама и гушкане sad
Ъъъъ що да не се целуваме и прегръщаме пред децата? Каква е логиката? Не виждам лошо да виждат, че мама и тати се обичат, или има някакво по-сложно обяснение?
Ние днес си направихме дълга разходка, е, с малко тръшкане, молене, лягане на земята и правене на луда, ама стигнахме точка Б - лекарският кабинет да си взема болничен, после се прибрахме, аз ядох, тя казваше НЕ и буташе всичко, сега спи, аз си изпълних задачата, която винаги най-дълго отлагам - да мия фурната и сега съм си вирнала краците и пия кафе. Сетих се тоя път, нз от къде ме осени да си изстържа стъклото на фурната с шпатулата или там както му се вика дето си стържа котлоните, падна всички от раз, без търкане, много съм доволна. Решетките ги накисвам в тубофло, и от тях така пада всичко от раз, само плакна с душа и толкоз.
Ох дано поспи още малко, аз да реанимирам...
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #189 -: февруари 20, 2019, 21:48:33 »

Все едно ми говориш на китайски, аз никога през живота си не съм чистила фурна по тоя начин... въх мар майкоооо... тц тц - лоша домакиня съм. Утре ще гледаме с Кари детски бг филм - Смартфонът беглец! Много обичам женските ни излизания. Вече се усеща, че е по-голяма и води някакъв смислен разговор. Например говорихме за едно приложение за запознанства Bumble. Казвах и, че няма нужда от него защото вероятно ще си намери гадже по нормалния начин и тя ме изгледа и възкликна: Много ясно! Не съм казвала на баща й. Ще откачи ако разбере  Girl_hide да си имаме малки тайни, та да мога да я рекетирам ако стане нужда.
Ай лека ви нощ. Да поспя, че утре имам 5 часа нон стоп...
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #190 -: февруари 21, 2019, 08:27:10 »

Добро утро smile

И аз май не чистя фурната от вътре. Ама сигурно, защото до сега не съм имала нова и вече като е позахабена не ми е много зор. Майка ми е куку на тази тема. Фурната ѝ изглежда чисто нова и ползва само много дълбоки тави.
На мен днес ми е ден за чистене. Ама нещо не мързи.

Хубав ден smile
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #191 -: февруари 21, 2019, 08:37:07 »

Добро утро.У нас фурната и котлоните са на разположение на моя мъж за чистене.Докато пуши ги чисти  blum С какво ги пръска и какво им прави идея нямам.

Ох, спах!То било голям кеф това със спането!

Фани, порастват и се започва с всичките изкушения за големи от които на нас ни щръкват косите.
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #192 -: февруари 21, 2019, 09:30:14 »

Фери, нямаш ли пиролиза? Това е чудо на чудесата!3 часа и само с една мокра кърпичка забърсвам и съм готова, няма такъв кеф

И ние поспахме днес, но съм като прегазена с влак.От преди няколко месеца започна пак много да ме боли при цикъл, а беше рай след раждането, що така не знам.
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #193 -: февруари 21, 2019, 13:13:27 »

O Булче, и при ме до скоро беше песен цикълът, леко, неусетно, за няколко дена, ма май като ти се понамсти всичко и си почва по стария начин.
ММ не си падс по чистенето на кухнята...пиролиза бе май имам една програмас една ръчичка и вода ама никога не съм я ползвала  blush Ще трябва да извадя книжката да видя, ама няма да е скоро, сега е чиста  blum
 Ние с Мис се разходихме и ходихме на маникюр, ма се прибрахме по-бързо, че днес ми се видя бая хладно  huhhuh.gif Умира от кеф да пуска лампите за печене като ѝ каже каката  blum И само повтаря, че бебето като стане голямо каката ще прави и нейните нокти  Girl_hide
Ние със сънят явно през нощ ще се редуваме. Тая нощ 100 пъти се буди и рИва, първо щото искала с друго одеало да се завие, после искала вода, ма докато разберем от кое шише, по някое време реши да си сваля памперса, след като вече беше събула долнището и се беше отвила, демек да спи по голо дупе, е нема как да стане, айде пак 10 минути рев и последно рева, че иска супа топчета, познайте днес дали яде изобщо на обяд  pardon . Следващото будене беше от котката, която ръмжеше на кучето да не се доближава до леглото ѝ...бе цирк без пари  smile
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #194 -: февруари 21, 2019, 13:50:58 »

Булче и Фери, явно ви е време за номер 2,после пак ще ви е песен цикъла Wink. Тоя месец и при мен беше ад- 3дни яки болки, ама ми е първи цикъл след като напълно ми спря Кърмата и явно ще се намесват още хормоните pardon
Фери, Мус как изтрайва да те чака на маникюр? Ники веднъж за 30мкн беше с мен, докато баща му го вземе, бях приготвила книги, пастели, играчки и пак едва го удържах да не изпотроши света.
Фурна не съм пистила от 100години. Някога ми беше мерак да си лъскам всичко, сега само забърсвам и пт пат повечко почиствам. Аз пък пуснах ВВ8 да чисти и мие- излезнахме от кочина, върнахме се на чисто  Girl_hide
Фани, не е ли рано за гаджета бре?!  girl_impossible
Оф, в блока правят ремонт, уж спряха да вдигат шум, дребния заспа и сега пак почнаха, ако го събудят ще ги избия!  diablo
« Последна редакция: февруари 21, 2019, 13:53:07 от ratatui » Активен
Страници: 1 ... 11 12 [13] 14 15 ... 19   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines