Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 16:38:20

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 19   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Февруари 2019 - любов и вино  (Прочетена 88547 пъти)
 
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #135 -: февруари 15, 2019, 09:13:57 »

Добро утро!

Едва отлепих тази сутрин. Вчера ми беше много хубав ден и вечер...абе изобщо 14-ти. ММ се беше постарал много, от сутринта до вечерта не спря да ме изненадва. Направо ми скри шапката. От цветя и балони, до подаръците. Уж аз трябваше да го изненадам, а то какво излезе?! Още сутринта ревах като магаре, когато станах и видях какво ми беше подготвил.  heart По принцип не е по "лигавите" подаръци, предпочита по-практичните. И този път не си беше изневерил, макар че имаше и от двата вида. Имаше подаръци и за детето.  heart  Майка ми се беше погрижила за сладката част - много красива торта беше направила, меденки сърца, бонбони.
Вчера не ми остана време да ям през деня, но затова пък се гримирах, направих си прическа ..какво като си бяхме в нас?! Имах си и специален тоалет. heart Имам си ваучери за прическа и козметика, нова раница, и най-най- сантименталният и скъп на сърцето ми подарък един надпис, гравиран лично от него . heart  cray Оствам на заден план всичко, което получих, само отношението и любовта, с която беше направено всичко ми е важно. И той го знае!  heart И не е само на този ден! Ако знаех, че се обичаме само на този ден, си правим изненади и подаръци само на този ден, със сигурност нямаше да искам да празнуваме, ако знам, че съм обичана един ден в годината.
И тъй похвалих се, ама това ми представляваше вчерашният ден.  pardon

Маги, сили да се справиш и с всичко, което си запланувала.  give_rose От превъзбудата ще е. Много емоции са се събрали.  good

Днес ще ми е скучно, като няма какво да подготвям.
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #136 -: февруари 15, 2019, 09:51:37 »

Добро утро!

И Бамбук ни остави да спим. Спа си спокойно цялата нощ, ама сега нещо е сополив. Дано е само сопол.

Снощи ММ ходи малко на боулинг, ние с Бамбук чистихме кухнята, за да не скучае и да критикуват. Заредихме с много шоколад, защото и аз и ММ сме купили lol

Днес имаме излизане, ще видим как ще мине.

Хубав ден
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #137 -: февруари 15, 2019, 14:51:21 »

Здрасти!
Ние супер си изкарахме вчера, до 22 попълвахме и нарежда хме документи за конкурсите, ядохме китайско, за да не губим време с готвене. Поне днес подадохме сравнително бързо всичко и сега дано материала ни се излива в главите.
На мен сутринта ми стана много мило и мм ме зарадва. Снощи не можах да измия чиниите, после до 1 гледах филми, а днес чаках техник за пералнята и сутринта се успах, станах на пожар да измия. Отивам в кухнята, мм измил, пуснал робота и изчистим, абе много мило ми стана, че се е предвидил каква сутрин ще имам.
Маги, сили и енергия ти желая. Поне емоциите са положителни и после ще си спомняш само хубавия празник, а не че не си се наспала smile
Панда, идвам на гости тогава, искам и аз шоколад, ама не искам да влизам в магазин.
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #138 -: февруари 15, 2019, 15:28:09 »

Зарязахме лозата, ама тя само един корен. Да има за всички, подкарахме храстите и розите в двора им. Тепърва ще отчитат щети домакините, да не са ни канили на резитба Wink
Беше замислено веéрта да мине под надслов "да на любовта, не на секса", даже получихме флагчета с този надпис, щото все пак хора около 65 сме Wink. Обаче пък нали сме в предимно лекарска компания, една гинеколожка, двама фармацевти и един уролог яко протестираха, че ще им вземем хляба и се наложи ритуално да изгорим знаменцата. Ако питате защо и урологът се включи, то е заради  изказването на Църквата против абортите. Хехе, като забранят абортите, предполага се, че много мъже ще се навият на вазектомия и така ще създадат работа и за този вид лекари. Уж на бъзик, ама доста сериозни теми подхванахме. Изводът е, че само си чешем езиците и замазваме очи.
Подаръци признавам само във вид на диаманти и то два - един на пръстен, друг на колие, че да мога после да дам на всяка снаха по един.  smile Заявила съм го на Родния преди години, хич да не ми отбива номер с шоколад, бонбони или бельо, тях мога и сама да си ги купя и да избера точно каквото искам. Да събира пари, не става въпрос за някакви люспички, а хубави, големи камъни с много карата, като за мен smile
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #139 -: февруари 15, 2019, 15:50:18 »

Свекс, като те слушам за елмазите- явно добре съм се ориентирала в перспектива за подарък за снахата.
Така де, дано е заслужила .
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #140 -: февруари 15, 2019, 16:27:25 »

Хаха, Рат, да ти имам дилемата. Има бутки, доставка до вкъщи. lol lol
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #141 -: февруари 16, 2019, 09:17:47 »

Добро утро  give_rose
Браво на всички досетливи мъже  heart Моят беше взел суши, щото много обичам и разбира се шоколад и вино, добре си отпразнувахме, макар и вкъщи и ние  smile
Мис пак е със сопол, та се мъчим с инхалации и промивки, ама се надявам да се разминем само с това.
Уикендът пак ни е нагъчкан с план-график, ама ще видим с тоя сопол дали ще уважим рд утре.
ЧРД на Моника и тук  give_rose
Рат, какви конкурси? Изпуснала съм  huhhuh.gif
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #142 -: февруари 18, 2019, 08:20:02 »

Добро утро!

В събота правихме една година на баба.  heart  cray  За капак предната вечер сънувах най-ужасния сън в живота си и се събудих много разстроена и плачейки. Беше ужасно.   sad Изобщо не ми беше хубав ден! Дадох си сметка, че сигурно никога повече няма да видя сестра й и ми стана мъчно.
В неделя времето беше разкошно. ММ имаше турнир, с Алекс бяхме в парка, където беше пълно с деца. Много се забавлява. Почти бях забравила РД на баща ми, добре че майка ми ме подсети.

И днес се очертава да е хубаво времето. Имам ходене до Еконт, дано да ми се получи, защото обикновено на обяд е лудница в офиса.

Хубав ден!
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #143 -: февруари 18, 2019, 09:27:08 »

Добро утро.На мен сутринта ми тръгна много трудно, имам важно решение за взимане и дано съм постъпила правилно!Времето ще покаже.

Само дано седмицата не ми е такава, низ от важни решения, че накрая ще ми трябва валериан.

Хубав ден!
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #144 -: февруари 18, 2019, 09:33:02 »

Здравейте smile

На мен добре ми мина уикенда. В събота ходих сама на мол, в неделя ходихме в зоопарка. Днес също изглежда хубаво време. Бамбук е малко сополив, та няма да го водя в центъра при децата, а в някой парк.

Хубава и спокойна седмица на всички.

П.с вече е средата на февруари, а на мен ми се струва, че Коледа беше преди две седмици.
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #145 -: февруари 18, 2019, 09:59:40 »

Привет - мривет!
Тук е повече от пролет, но сутрин все още е студено. Ако тръгна рано, по обяд съм вир- вода и пуфкам като парен локомотив заради дрехите. Тъкмо ще свикнем и хоп... пак застудяване. Мушкатата на стълбището са се навирили и ще цъфтят, искат и те да излизат навън.
Закъсах с подаръка за РД на племенника. Много задълбах в скрапбукинга на албума и в петък не станах от масата цели 4 часа. В резултат ми се схвана крака, явно съм забравила, че точно тези столове не ми са удобни и че задължително трябва да си правя раздвижване на всеки половин час. Още не съм наред и ме боли, та и не мога да завърша работата. Ама така е, който оставя за последния момент crazy Сега ми се бъркат и плановете за 8- ми март sad.
Племенникът хубаво покани деца да гледат филм в събота, обаче вчера, на датата си, отново празнувал спонтанно /така каза майка му, но явно е било планирано/ с приятелски семейства на ресторант, а днес черпи в училище и на занималнята ще имат мини тържество. Хехе, неговата обикновено е три дни яли, пили и се веселили, защото с майка му са един след друг и гостите им се сливат. Стана ми криво, защото официално ми беше казано, че с роднини приключва на 5г., но братовчедката, лелята и бабата по майчина линия винаги са там, по предлог, че помагат. Е, аз също помагах - носих екран, прожектор, столове, пуканки и чаши, но така и не бях поканена и почерпена дори. Та, майки, роднините по мъжка линия също са роднини, още повече, ако детето ви е момче, кофти ще ви се връща след време blum
Полагам усилия, но насила хубост не става sad. Жалко, мога да дам доста неща на детето /духовни, имам предвид/, ама те си знаят nea crazy И на мен ми се скапаха почивните дни по тези причини.
Миме, сестрата на баба ти ли сънува в лош сън? Тълкуването обикновено е точно обратното, вещае нещо хубаво, не се притеснявай напразно heart
Маги, кажи каква торта прави и как мина РД на малката в семейна обстановка? Все ми е пред очите онази, с калинките heart. Моника голям сладур с официалната рокля, обувките къде ги намерихте да са съвсем в тон, браво heart good
Хайде, хубав и успешен ден на всички, аз засядам на друг стол и дано се справя, че направо срамота blush
Маги, комбинирай мента- глог- валериан, по добре действа. smile Ама още по- добре е чаша вино и една "майна" good heart
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #146 -: февруари 18, 2019, 10:26:04 »

Добро утро!

Ние уикенда изкарахме добре, събота събрахме родата вкъщи, ей така уж без повод, ама го нарекохме че е за директорката  Wink. Нашите са тук и гледат Пофи че е болничка, снаха ми се върна на специализацията. Неделя пък решихме да направим урбанизирана разходка, по Витошка, не бяхме го правили от години, обаче времето лъже жестоко, минеш ли на сянка и замръзваш. После подстригахме Зверо, майко колко коса падна...Главата му се смали с 2 размера. Леличката в градината му казвала да не скача че ще си счупи "таз голяма дебела глава"  girl_impossible

Маги, дано седмицата да тръгне на добре!

Свекс, разбирам те че ти е тъпо, ти си му почти като баба, единствена май по бащинна линия. Проблема понякога е когато си зает или нещата се случват спонтанно не мислиш за ония или другия дали трябваше да ги поканиш.Знам че не и е за първи път, ама ей такова горчилка ти остава.
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #147 -: февруари 18, 2019, 10:46:46 »

Свекс, мъжете не мислят за родата, освен ако не е болна, а жените използват това.Ако не съм аз да бутам Мерал с майка му ще се виждаме само по празници.Не сме първи приятелки с нея, но тя звъни на мен, не на него.Приела съм много отдавна, че тя му е майка, отгледала го е и лоша или добра аз искам да е част от семейството.

Тортата беше френска селска, нямах време за някаква по-изчанчена с фондани, а и нещо нямам сили да се занимавам с такива неща.Отделно в петък след като направих тортата, дребната ме държа до 12,30 да сглобяваме лего, та ако беше и с фондан, нямаше да спя цяла нощ.

Аз имам моя кола вече и събота и неделя шофирам.Намирам си причини да мина от единия край на града до другия, за да карам и съм доволна.Колата е старата на баща ми, минала през сестра ми и сега аз се разпореждам с нея.Ръчкам я много и не ми пука, защото е бая очукана smile
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #148 -: февруари 18, 2019, 12:33:48 »

Свекс, не е много успокоително, ама не само у вас. Майка ми има брат. Жената на вуйчо ми има сестра. Съответно ние винаги правехме големи подаръци на децата на вуйчо ми, а те на нас буклочиви, защото хубавите бяха за другите им братовчеди. А баща ми също има брат. С този ми братовчед въобще не помня да сме си разменяли подаръци lol lol
Сестра ми за сега е някакво изключение - тя все първо гледа роднините на мъжа ѝ. Да и се чуди човек lol
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #149 -: февруари 18, 2019, 14:02:42 »

Свекърва, не сънувах сестрата, а ММ. Понякога гледам в съновника, но сега нямам желание и сили дори. Знам, че повечето неща вещаят обратното, но има и изключения. Не искам да знам.
Много е грозна постъпката им, като знам колко се стараеш винаги, но ще си останеш само с болката от обидата. На такива хора какво да кажеш?! Насила хубост не става.
Активен
Страници: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 19   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines