Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 07:07:35

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 19   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Февруари 2019 - любов и вино  (Прочетена 88570 пъти)
 
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #90 -: февруари 12, 2019, 09:39:40 »

Ох Булка знам, но се чувствам много зле вечер и не ми се яде нищо.Това ще е два три дни и ще мина на салати и месо.Че сега нищо не ми се поглежда, а предстои поредния празник в събота!Ще се гръмна ви казвам!
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #91 -: февруари 12, 2019, 10:00:06 »

Не е ли "либер Дарио" иначе си е ачик "любов Дарио", щото като за женски род е членувано прилагателното?
Гледах ги роклите, има доста необичайни наистина. Харесват ми good
Този наш народ май пощуря, само шокиращи новини покрай закрилата на детето. Oh my ... И Църквата да не остане назад... Снощи само кошмари съм сънувала blush. Ч
Киви, не казваш каква е книгата Wink heart
Аличка, много хубави подаръци, със здраве да си ги носиш! Палтото ти сигурно е в модерния цвят за 2019 "корал", та почвай да го носиш веднага good. И аз чакам за отзиви за процедурата на лицето. Все някога трябва да ида на козметик за първи път, поне да зная какво да искам. Уф, като съм с очила при четене, голям зор виждам и с почистването на веждите. Имам увеличително огледало, ама пък ми е много силно. Ти беше планирала и на вежди да ходиш, доволна ли си от ефекта? Гледам тук една мома си е премахнала напълно веждите и сега ги рисува, но не ми харесва, защото ясно си личи къде и са били старите и изглежда като вечно учудена. Хаха, старост- нерадост: имам бели косми и по вежди и мигли, направо ми иде да ги махам, ама пак ще поникнат бели Wink
Тук пекна хапещо слънце, може да ни се размине дъжд и сняг. Хубав и ползотворен ден good
Хаха, Маги, добре се цели, че да не се нараниш само и да си грозна за празника Wink
Булка, дръж се, никакво сънливо, ей го де е март! smile
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #92 -: февруари 12, 2019, 10:38:20 »

 Булче, честит пост, теб те забравих вчера в бързането.
Панде, аз за памперсите съм много чил, но бибероните- вече виждах как му се изменя захапката. Питала съм и знам че е поправимо, но по добре да не се занимаваме с брекети. Та му я махнахме оняден бибата, сега прави театри като заспива-пъшка, охка. Ще отмине де. За количка и аз ползвам- в града- не желае да ходи до мен, а тича Винаги в обратна посока, нз защо... Инак ненаучено дете няма, та гледам да не се зоря. pardon
Сигурно нашите ме мислят за страшен идиот, ама нейсе.
Аз кг нямам да оправям, но ми се ходи на фитнес и солариум.
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #93 -: февруари 12, 2019, 11:25:00 »

И аз за сваляне нямам, даже ми е супер сега като качих малко, ама трябва да се стягам. И това не е лесно.
Еми, при вас сигурно не е бил много пристрастен към бибата, щом само охка и пъшка. При нас ще са истерии, даже ме с страх да започнем отстраняването. И за захапката ме е страх.
Дребния вече е много голям за количката. Миналата седмица искаше да излезем с нея и като седна беше като великан в количка. Много му се смях.  laugh

Охх, забравих да ви се оплача, че ММ снощи ми счупи сватбената чаша. Не разбрах какво е направил. Не мога да му се разсърдя наистина, защото знам, че не го е направил нарочно, но ми е тъпо. През нощта сънувах, че аз чупя другата.  sad А тези чаши ги обожавах, бяха ми много красиви. И най-вече сантиментални. heart сигурно няма да е същото да търся от къде ги поръчах и да искам пак да ми направят. Наскоро пък аз счупих пак една чаша, която ни подариха на сватбата, ръчно рисувани, но за нея не ме е яд толкова. Баси и каръшката история.
Активен
Vivi20
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 790



« Отговор #94 -: февруари 12, 2019, 11:37:05 »

И тук има много бая големи дечица с биберони и в колички. Количката я разбирам, защото са големи разстоянията и е по-удобно за родителите, обаче като видя 3-4 годишно, което не си сваля бибата от устата и ми става лошо. Просто е лош навик, ако се ползва само за заспиване за мен си е ок, обаче буквално да си играе на площадката с биберона в устата.  crazy
За памперсите няма да коментирам, ние съвсем скоро махнахме нощния, но знам че и тук чак толкоз не ги напъват, но пък обикновено ги почват като са готови и бързо ги махат памперсите без инциденти и си ходят направо на големите тоалетни чинии с приставка, рядко ползват гърне. За това като имахме гости и ме питаха къде е гърнето за детето ми беше странно, щото гърнето много отдавна го махнахме и 4 годишно дете да е на малко гърне  ... толкова по-лесно е да си ходи на голямата тоалетна, вместо да чистиш гърнета.

Тук всички говорят на госпожа като си над 25-30, случвало ми се е на студентски години да ми казват госпожица, ама рядко, и тогава основно госпожа си ми викаха. Тук са си любезни хората, много любезни - и на пътя правят път, винаги махат, мигат за благодарност. По улиците също са ок, сега ако си в централен Лондон в час пик сутрин или вечер е лудница, всички бързат и никой не е особено усмихнат или любезен  ... ама това винаги съм го считала за нормално. Wink

Маги, с тия овесени ядки и смутита верно яко ще се пречистиш. Wink дано не те заболи корема от толкова фибри.

Али, толкова ме впечатли тоя цвят на палтото, има ли начин да го покажеш, много ми е любопитно! На мен розово ми е любим цвят и такива дрехи си умирам за тях!  heart
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #95 -: февруари 12, 2019, 11:47:08 »

Миме, пристрастен е отдавна, като влезе в леглото и вика Нани нании. Но явно го хванахме в точния момент- всички зъби са изникнали, без най- задните.
Аз пък бих се обиждала на Госпожа обръщение, нали се имам вътрешно за тинейджър. tease
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #96 -: февруари 12, 2019, 13:52:52 »

Еми, за процедурата да кажа. Аз никога не съм ходила на козметик до този момент blush Този месец лицето ми реши да сигнализира за ПМС и имах два рога напът точно преди процедурата. Същия ден имаше семинар във въпросния салон. Почаках малко и слушах, че ми беше интересно. Било хубаво такива неща да се правят зимата, за да няма силно слънце и жега. Самото микродермабразио е безболезнено. Почисти ме с един гел, после с друг продукт на спиртна основа. После ползва накрайник, който прави лек вакуум на лицето. Мина лицето ми два-три пъти, като не се концентрира върху дадена зона продължително, а се връщаше на етапи. Предполагам, за да не се раздразва кожата отведнъж. Ползва друг накрайник, който обдухваше със силна струя - нещо като пръскалката на зъболекарите. Направи ми масаж, нанесе ми ампула според кожата.
Момичето ме предупреди, че не трябва да се гримирам 24 часа с фон дьо тен, пудра, руж и прочие. Каза, че може да имам придърпване и леко лепкаво лепкаво усещане (както и беше), но това отшумя до края на вечерта. От другия ден ми препоръча да започна интензивно да хидратирам с крем, който по принцип си ползвам. Най-неприятно е, че всички гадости излизат навън. С други думи имам 3-4 пъпчици, които да ти е мерак да стискаш, ама не бива. Черните точки около носа ми се махнаха на едно 80%. (Не се бях чистила вкъщи поне седмица.) Нямам зачервяване, дразнене и тн. Вече почти ми се изчисти лицето и гледам колко ми е равномерна на цвят кожата shok Нищо общо с пилинг маските вкъщи. Аз не съм имала никога акне и проблеми. Дори и по тялото имам мека кожа, обаче сега на лицето е още по- отпреди. good Препоръчаха ми, ако реша да правя следваща процедура, да е след 20-тина дена. Ще дебна пак за ваучер, защото къде са 24 лв, къде са 70 лв редовна цена. pardon Много приятно съм изненадана от тия ваучери, че не претупаха нещата. Явно е и въпрос на реклама, защото отскоро са в този салон.
Свекърва, за веждите чета упорито. Решила съм се, ама там, където има хубави отзиви, струва има-няма 300 лв. Малко ми е в повече точно сега да ги дам. Не е въпрос само на това да рисува хубаво козметичката, а и да работи с хубави пигменти. Пак е въпрос на кожа, защото много мазните кожи отхвърлят пигментите. Все си мисля, че до година най-много цените ще паднат драстично. Аз не харесвам напълно оскубани и само нарисувани вежди. Идеята ми е да си остане естествения контур с леки корекции (нали няма напълно симетрично лице) и да се запълнат дупчиците, а не да ги правя всеки ден с молив.
Миме, давай с клекове good Другото, което много помага три серии от по 30 секунди дъска с 10 секунди почивка. Най-хард са бърпитата като вариант.
Количката я разбирам, защото са големи разстоянията и е по-удобно за родителите, обаче като видя 3-4 годишно, което не си сваля бибата от устата и ми става лошо. Просто е лош навик, ако се ползва само за заспиване за мен си е ок, обаче буквално да си играе на площадката с биберона в устата.  crazy
good Абсолютно! Аз лятна количка не съм ползвала. Ползвах си 3 в 1-то и ми беше добре. Летните са ми много нестабилни, малки, а и с нашите бордюри по педя си е фитнес на открито. Количката съм я ползвала точно от т. А до т. Б и там да пусна Кокона да играе, а не да я гоня по улиците и да стискам ръката й до посиняване. За бибите - дневната я махнах и с двамата от момента на изправянето им. Някак мисълта за разбита уста ме мотивира. За заспиване я ползвахме, ама не помня до кога.
Виви, ще се пробвам да кача снимка, че в сайта не го намерих pardon
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #97 -: февруари 12, 2019, 13:56:48 »

лошото е че тук за каквото съм ползвала ваучери, не съм доволна. явно си е и до град и до късмет.
А дневна биба никога не съм давала- само за сън, та реално нощната му махаме.
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #98 -: февруари 12, 2019, 14:16:44 »

ехаа верно ли толкова струва микроблейдинга?И мен нещо ме е хванало мерак, ама да не стана като войвода, че моите са и без това много черни, обаче са ми тънки и ако ги удебеля ще стана баш  гайтан вежди

Аз биберон давах след като проходи само за сън, на година и 10 месеца я махнахме от раз, вече след тази възраст ми се струваше ужасно да е дете с биберон, можеби защото майка ми ме беше наплашила че на брат ми му се е била изкривила захапката от биберона, та тя все ми повтаряше какво и е казал зъболекаря тогава "детето може без биберон госпожо, вие не можете", което си е самата истина girl_wink
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #99 -: февруари 12, 2019, 14:24:58 »

Еми, значи вие сте си били добре щом е търсил само нощна биба. Алекс и през деня като заспи иска. Не ходи постоянно с биба, но ако се разстрои си я търси за успокоение. Много ще е трудно, просто го виждам. Първо ние трябва да се настроим.

Али, аз още влизам в ритъм с тренировките, че зимата нямах толкова движение и скоро ще го давам по-харт. Казала съм на ММ да ми купи гирички, но още се ослушва. Той има, но са ми тежки.
Количката си ми беше вярно другарче. Не бих се разделила с нея, но господинът е огромен като седне.

Аз си съсипах едната вежда като махнах без да искам косъмчета, където не трябва и сега не иска да расте там. А мина мнооооого време от тогава. Ама си живея де.
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #100 -: февруари 12, 2019, 14:35:50 »

Булче, то плюс-минус си е 250-300 лв, защото си има ретуш поне веднъж, а понякога се налага и втори път. На места е включен в цената, на места се доплаща... Ама то като теглиш чертата - пак ги даваш тия пари.
ММ предстои да е не просто на нова работа, а и на нов тип образуване на заплащането, та ще ни трябва малко време да се ориентираме в обстановката. Такива скъпи "проекти" по мен се отлагат засега. pardon
Имаше една приказка по повод пластичните корекции, че това не е залежала стока и няма как да е на разпродажба. Много ми беше смешно girl_haha Даже гледах, че в Медицинският колеж са се ориентирали и има двугодишно обучение професионален бакалавър по такива козметични процедури. При нас конкуренция в разкрасителния бранш има. Първоначалната инвестиция е голяма, защото козметичка не означава вече само да стиска на ръка пъпките. Ваучерите явно са начин да си набират клиентела и добри отзиви. Жени и мъже с пари и свободно време няма да чакат ваучери и промоции, а ще си отидат на редовни цени, за каквото и да се отнася.
Хаха, Миме, едната при мен е оформена от падане от пързалката в детската градина още Wink
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #101 -: февруари 12, 2019, 14:57:58 »

Само мен ли ме дразни "госпожо", къде къде по-приятно ми звучи "госпожица". Чувствам се по-млада  girl_wink
Днес голяма обиколка падна, тия за един конкурс искат 100 документа. Та психо, та съдимостта, та нотариални заверки... Ники се гледал с майка и баба, тях ги слушал, ама сега не ще да спи. Мен вчера луда ме направи, търчи към улиците, лежи по пътя, кал, ла*на, всичко има по обувките и дрехите. В 19 бях като пребита с камъни, нямах сили да стана да се изкъпя.
Активен
Vivi20
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 790



« Отговор #102 -: февруари 12, 2019, 15:05:54 »

Аз откакто съм се омъжила не се обиждам ... реално съм си госпожа ... Wink
Али, айде пусни го това палто деее, на коя марка е?

За какво се прави този микроблейдинг? Аз като от стара генерация съм си правила само парна баня.  tease

Преди няколко вечера не знам какво ме прихвана, обаче взех да чета за разни пластични процедури, основно за ботокс, абе явно изглажда бръчки и противно на това, което си мислех доста хора си го правят, не само известните, обаче аз не мога да си представя да си правя такова нещо. А от тия известните, някои не знам какво се правят, ама не приличат на себе си, скоро гледах един сериал с Дженифър Лав Хюит и после я намерих в инстаграм ... ми не е тя ... не знам какво си е правила, добре изглежда, ама определено се е престарала. На мен най-фрапантния ми пример е Рене Зелуегър ... е, тя е просто друг човек, заедно с лейди Гага и Майкъл Джексън, ахаххаха.  angry
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #103 -: февруари 12, 2019, 15:28:25 »

Марката е Stradivarius, а цвета го кръстих "мъката на фотографа" по аналогия на цветето "мъката на художника". За едната снимка къде ли не я чекнах таз закачалка - на гардероба, на секцията, на кростренажора, в банята, на лампа, без лампа, със и без светкавица. Докарвах палтото от ярко цикламено до убито оранжево crazy
Микроблейдингът е полуперманентен грим на вежди, че да не ги рисуваме с моливи всеки ден pardon За мен най-фрапиращи в БГ вариант са дует "Ритон". То бива скули, то бива вдигнати вежди, ама толкова тунинг, че не са те. angry Виждала съм на живо ефект от мезотерапия - ами разкош е good Онова, на което хората му викат "да остарееш с достойнство".
Днес заседнах да си свърша малко неща на компютъра, че през телефона си е мъка, и всеки втори коментар е мой blush blush blush


* Untitled2.jpg (61.25 KB, 348x483 - видяно 114 пъти.)
Активен
Vivi20
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 790



« Отговор #104 -: февруари 12, 2019, 15:43:01 »

Aми освен да ти кажа, че перфектно си описала цвета.  heart Разкошно е, да си го носиш с кеф. Много пухено стои също!
Активен
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 19   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines