Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 22:16:46

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 19   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Февруари 2019 - любов и вино  (Прочетена 88557 пъти)
 
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #60 -: февруари 08, 2019, 13:42:45 »

Мда, ще свикна значи.    pardon  Свекърва, много обнадеждаващо звучиш.  good Ама си оцеляла.  Wink
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #61 -: февруари 08, 2019, 14:44:33 »

Здравейте smile

При нас е слънчево и приятно. Ходихме в Центъра за деца и родители. Имаше малко деца, но все около 2-3 годишни и много се забавляваха.
Иначе денят ми започна в 2ч - Бамбук дойде да ме събуди да спим на дивана в хола. Спахме до 5ч и той стана, пи вода и пак си заспа. Ама аз не можах. В 7ч отидох да будя ММ и съм заспала. Той взел, че се смилил над мен и ме оставил да спя. Събудих се в 8:40. Малко се стреснах, че Бамбук още спи, но беше буден и закусваше с мм. Днес го броя 14 февруари, много мило ми стана, че ММ беше останал до по-късно вкъщи и няма да съм зомби цял ден.

Свекърва, и майката и бащата са българи. Дошли са тук, когато децата са били на 2,5 и 1,5г. Малкото говори в стил: децата е гладно, жената и той.
На Бамбук за сега никой език не му се отдава, ама да видим.
Миме, ние не сме се виждали повече с тази дето идва у нас. Ходим при друга, която е страхотна. Направо го хипнотизира. Но живее далече и не всяка седмица успяваме да я посетим.
Сега децата на 8г ги удря пубертета и май ще ги държи до към 30 lol lol

Аличка, честита да си !

А Свекърва 99%от случайте е права,чак ме е страх да я питам понякога lol lol
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #62 -: февруари 08, 2019, 14:54:28 »

Аличка, да си жива и здрава!
Миме, стискай зъби, че нали знаеш - винаги им на къде повече да им избият магариите Wink
Аз нямам търпение вече да свършва работния ден, отиваме при нашите и ако не ни орецат плана, утре рано рано завещаваме детето и отиваме на ски. А ако имам някакъв див късмет вечерта мм ще заведе Ники на плуване, а аз ще си гледам мача (ама това са толкова смели мечти, че май по-добре да си по мечтая вечна младост Wink)
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #63 -: февруари 08, 2019, 14:56:06 »

не знам дали сте стискали палци, но успях да се сдържа и удрям дупе в тавана, от 1ви март съм вече г-жа Директор  yahoo
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #64 -: февруари 08, 2019, 15:05:05 »

Честито Булка!

Панде, браво на твоя мъж. Много мило ми стана.

Рат, дано ти се получи!

Аз май ще пия още едно кафе, взех да гледам заето!
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #65 -: февруари 08, 2019, 15:25:26 »

Панде, браво на ТМ. heart Да, за жената уж знам, ама в бързината така съм го написала. Иначе си спомням, че от първата се отказахте, от втората сте доволни.  good
Ти с посещенията на този Център подготвяш Бамбук за детска ли?  blum

Абе, само на Свекърва инвестициите ли са минали през такъв период? Тя е ясно, че винаги на място се изказва и предвещава точно. good

Аз се чудя какъв десет да направя, но май ще остане за утре или после ще задействам и дребния да помага.

Ей, сега отивам и аз да си врътна измислено кафе, че като прочетох Маги ми се допи.
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #66 -: февруари 08, 2019, 15:48:19 »

А браво на Булката - Директор! heart heart heart
Значи, две професионални гордости си имаме вече - Миленката и Булята good. Другите да не се сърдят, ама не са си признали публично. Много успехи и по- малко дертове!
Маги, и над моята глава са надвиснали разни облаци и ще пия и аз едно кафе напук на враговете
и работата, дето ме чака. Блазе и на котката, три часа не е мръднала и спи непробудно smile. Ама диша, де Wink
Мимка, НИ1 мина през периодите /с изключение на последния/ съвсем незабелязано, мирно и кротко. И като малък не се е тръшкал. То и НИ2 не се е инатил и тръшкал, само ревеше неутешимо и дразнещо часове наред, та се чуваше от последния до първия етаж. Ама и аз доста ги стягах от самото начало, сега много неща им се позволяват на децата. Времената са други, нормално е. Хаха, дадохме и много права на бащите, за добро или зло, та и те взеха да разбират от възпитание и да оспорват методи Wink Пък стигне ли се подобни различия, децата винаги се възползват и се качват на главите и на двамата.
Давайте го по- спокойно и по- весело smile
« Последна редакция: февруари 08, 2019, 16:23:22 от svekarva » Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #67 -: февруари 08, 2019, 17:14:44 »

Миме, по-скоро ходя аз да си говоря с други майки. Бамбук само да го вземат някъде и тръгва.

Напоследък Бамбук се е научил да се тръшка или по-скоро да реве жално с крокодилски сълзи ако не е неговото. Баща му се прави на строг, ама в такива ситуации веднага отстъпва. Аз удържам фронта повече, ама много ме натоварва. Манипулира ни както си иска.
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #68 -: февруари 10, 2019, 21:01:24 »

Ейййй честито на Булката, шефче  blum Ех не миряса докато не стана директор  heart heart heart Дано успея да те видя наживо да ти честитя  give_rose
Сега малко ще ви надуя главата за нас, другите ще отразя по спомен.
Рат, хехе радвам се, че следваш мойта схема за изхранване, толкова ни е удобна, че ММ и той като реши да готви прави по н на брой неща. Мис и аз съм я оставила да яде квото ще, е сега изтупва поредна порция ориз след като ми отказа любимото фрикасе.
Честити да са всички прекрасни водолейчета  heart Малки и големи, ех Мери Ми само те чекнем за количка, тъй чеееееееееееее може скоро да си резнеш косата  blum
Мис твърдо е решила да НЕ ходи на балет, тропа с краче, казва не, балет не, всички момичета (нз що без момчетата) отиват на балет, тя остава да се забавлява с момчетата lol Та почна вече да си отсява интересите, квото ще да прави, записали сме я на всички възможни извънкласни дейности.
Свети Валентин и ние не празнуваме. Всяка година си правим някаква по-значителна покупка. Тази година пак ще е нова кола lol Връщаме сегашната в рено оказиона и взимаме нова, по-голяма, че като тръгнем с менажерията - дете, куче, заек и става страшно. Та това ни вълнува тия дни, ММ яко се е ентусиазирал, пък и аз щото ще е автоматик и няма да мисля за скорости.
Оф и нашите приятели са с някакви връзки колкото нас или по-дълги и буксуват на едно място. Една от най-близките ми приятелки тия дни беше в размисли и страсти и в крайна сметка се раздели с приятеля  си sad Днес ходихме да помогнем да се изнесе, в събота ходих да я успокоявам с червено вино и трюфели, нз колко ми се получи, ма така ми дойде...тъпо ми е много за нея, ма живот, кво да се прави.
В петък излизахме по женски да се почерпим за мойто рд,хаонахме и после ходихме на бар, не ми се беше случвало от нз кога. Направо се върнах в ученическите и студентски години когато обикаляхме баровете на Шишман, ми тоя в който бяхме не е мръднал. Подариха ми спа уикенд с тях трите, супер много се накефих  heart  Та този месец ще ходя да си кисна д..то в някакъв комплекс до Пловдив в село Марково. Ама нз дали ще мърдаме до Пловдив, иначе бих отскочила да видя който има време  smile
О, и Мис яко ни манипулира и се тръшка, ужас е тоя пубертет. Пробвам различни тактики, засега най-много работи даването на право на избор. Примерно успокой се и ми кажи искаш да лежиш тук и да ревеш и да ти потекат сополи, да те заболи гърба от твърдия под или да ссе успокоиш и да дойдеш с нас да се разходим. Повтарям като идиот докато не асимилира и не излезе от рейджа, но има моменти в които просто полудяваме  angry
Панде, браво на ТМ  give_rose За мен това е най-големият израз на любоФ - да остави вечно недоспалата ми душа да спи поне единият почивен ден до минимум 10:00. И някое и друго лале или орхидея от време на време  pardon
А бтв взехте ли си четката от лидл? Аз вчера и ми приглади косата са отирцателно време, доволна съм. Е, не изправя като преса, ма на мойта коса не ѝ трябва много и без това, та за 25 лв върши чудна работа + че загрява за под 5 минути.
Хайде пращам ви целувкен, че отдавна не съм и дано не съм ви отегчила  Girl_hide
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #69 -: февруари 11, 2019, 08:47:34 »


Добро утро!
Как минаха вашите почивни дни?

Ние в събота бяхме на РД. Изкарахме си супер. Аз си прочистих малко главата и добре  ми се отрази. Всичко беше много хубаво. От ди джея до кухнята. Имаше 102 степенно меню, беше вкусно, нищо че си тръгнах гладна и по нощите проверявах хладилника.  blush Отдавна не се бях смяла така. Имам и плюски на краката от обувките. Дребния беше при свекървата и се в държал отлично. По нейни думи не се бил сещал за нас, като не гарантирам, че е вярно, но важното е, че когато се прибрах беше спокоен и почти не ми обърна внимание. Свекървата ме пита защо съм се прибрала токова рано (прибрах се в 11ч). Можеше да остана и още, но пусто притеснение...Шапка й свалям на нея как се занимава с него. Измисля му игри и наистина го забавлява. После не искаше да я пусне да си тръгне. А мен 7 пъти ме пита "от къде дойде" и искаше да му разказвам къде съм ходила.  heart
В неделя времето беше чудесно и бяхме навън. Вечерта ММ пропусна ритането, защото е малко контузен и ходихме само да пазаруваме.



О, и Мис яко ни манипулира и се тръшка, ужас е тоя пубертет. Пробвам различни тактики, засега най-много работи даването на право на избор. Примерно успокой се и ми кажи искаш да лежиш тук и да ревеш и да ти потекат сополи, да те заболи гърба от твърдия под или да ссе успокоиш и да дойдеш с нас да се разходим. Повтарям като идиот докато не асимилира и не излезе от рейджа, но има моменти в които просто полудяваме  angry

Ооо, хахаххаха funnytooth Какво право на избор?! В такъв момент изобщо не чува и не иска да чуе какво му се говори. И директно ще заяви, че "иска да лежи тук и да реве, да му потекат сополи и да го заболи гърбът от твърдия под", ама това защото е голям инат като майка си (която си признава) и баща си (който не си признава).  lol lol lol Аз се опитвам да го игнорирам и да не му обръщам внимание, наблюдавам само да не се нарани с нещо, и изчаквам да се набеснее сам и да му мине. После сам идва при мен, казва че вече е добър и се извинява.  pardon

Успех с новата колата.  smile

Хубав ден!
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #70 -: февруари 11, 2019, 09:48:31 »

не знам дали сте стискали палци, но успях да се сдържа и удрям дупе в тавана, от 1ви март съм вече г-жа Директор  yahoo
Йееей, браво! Много се радвам, че всичките ти усилия са били оценени и има възвръщаемост!
Успешна седмица на всички! Да сме здрави само!
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #71 -: февруари 11, 2019, 10:40:16 »

ДОбро утро.Ние вече сме в серията с рождени дни и от петък само обикаляме такива.За дребната е супер, за мен не чак толкова.Главата и корема натежаха  blum
Поне днес медицинския университет на Плевен се погрижиха да ме раздвижат и ще зсваля някое кило от катерене по баирите.

Днес деня е разкошен, няма нищо, че го дават да се развали и се радвам, че ще катеря баирите.Хубав ви ден и успешна седмица.
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #72 -: февруари 11, 2019, 11:33:26 »

Здравейте smile

И нашия уикенд мина добре. В събота немски и логопед. Логопедката вече е на моето - това дете просто не иска да говори. Понякога се изпуска спонтанно да каже някоя дума и така ще е много бавно. Той вече и е голям фен, тича по стълбите, влиза, седя си на столчето и си избира какво да правят.

Та говорете ми за тръшкане. У нас много често се случва, защото не се разбираме за нещо елементарно.

На курса по немски половината хора ги няма последните два пъти. Чудя се грип ли има. То да не идват е да изхвърлят 30 евро на вятъра. Та така от една страна е малко куцо, но пък учителят може да ни обръща повече внимание. Много ми е смешно това обръщение Liebe в писмата на немски. Като си пращам домашното все си пиша любовни писма с учителя lol lol

За Св Валентин ММ ще ходи на боулинг с колеги, аз ще ям шоколад, белгийски smile

Честито, Булче smile пожелавам ти повече успехи и по-малко стрес smile

Хубав ден smile


Активен
Bube
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #73 -: февруари 11, 2019, 12:04:24 »

Привет!

Булче, честито! Да станеш най-печената г-жа Директор!

Уикенда за мен мина неусетно - в събота ходихме за сватбени рокли с онази моя приятелка, мисля че нещата между нас са си станали същите както преди и си прекарахме много забавно, а и увенчахме търсенето с успех Wink

В неделя бяхме на рожден ден, после на гости на техните на милото и тотално се изтощих от общуване с хора...

Днес ще подавам окончателните документи за заминаването, стискайте палци да не се бавя по гишета и да не ми се завие свят от бюрокрация!

Много наближи пътуването, усещам вече напрежението и стреса от това. Знам, че хората с години живеят по чужбина, но на мен това ще ми е най-дългото време без семейството ми и от време на време ми става едно такова криво... Но предполагам, че като вече замина, там ще ми е по-лесно, така обикновено ставаше като се качвам за Рожен, денят преди тръгването беше по-тежък от престоя там.

За Св. Валентин любимият е запазил маса в някакъв ресторант, не ми казва, изненада ще е, само трябва да се облека по-официално, това са инструкциите  Girl_hide Аз пък от своя страна ще намеря нещо дребно да му купя, мисля че няма да го очаква.

Панде, не знам дали си гледала сериала за Малкълм - там най-малкото им дете хич не искаше да говори и бяха посъветвали майка му постоянно да му приказва и разказва какво прави, накрая на него му писна и каза - Я млъквай!  blum

Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #74 -: февруари 11, 2019, 12:37:23 »

Като си пращам домашното все си пиша любовни писма с учителя lol lol

Liebe Panda, падам от стола от смях и съм нахилена до уши! Много ми е забавно как подхождаш към новия език! Но до няколко месеца те очаквам да разпращаш Целувкен!  heart heart heart

Аз пък в момента работя на по-лека скорост съвсем умишлено и се чувствам страхотно. Няма да стана директор с този подход скоро, но аз лично се чувствам прекрасно. Ако някой ми беше разказал преди време, че това ще съм аз, щях много, ама много да му се смея! Бях на фризьор уикенда и махнах етажите, пак съм на черта. Не съм на тази вълна, но за всеки случай ще се фокусирам върху контрацепцията, скоро ще почнат и щъркелите да долитат,  нищо не се знае smile Другото хубаво нещо, която направих за себе си е да отида до една любима книжарница сама и седях там сигурно час, разглеждах, прелиствах, четох откъси и си тръгнах с книга за мен, само за мен Wink
Активен
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 19   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines