Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 19, 2024, 02:05:15

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 19   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Февруари 2019 - любов и вино  (Прочетена 89020 пъти)
 
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #30 -: февруари 05, 2019, 14:45:23 »

Боже свекърва как добре го описа "Видолейска бързина и променливост", всеки ден го наблюдавам това и ми къса нервите.А колко са потайни....
Ние списък на гостите три пъти променяме, подаръците ги мени все едно различно зрънчо и купувам.Вече не я питам, ще е каквото аз реша!

Аз довечера ще правя леща, по желание на девойката, тя може на боб, леща и риба да живее.Аз съм на диета и ще ръпам зелева салата.
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #31 -: февруари 05, 2019, 15:08:17 »

За живеенето съм на 100% за отделно живеене. Живяла съм със свекърите ми преди да се оженим и не ми харесва. Имаме хубави отношение, никога не сме карали или нещо подобно. Според мен никой не се чувства удобно в такава ситуация. Сега сме си сами. Преди бях против и да сме толкова близо до свекърите, но те така или иначе не седят тук в по-голямата част от времето, така че ми е все тая. Когато свекървата е тук се усеща някаква помощ за малко, ама ей сега понеже ни трябва и няма да дойде. Нищо, нека да си гледа внучката до сватбата.  smile

Свекърва, така е, зависи от човека. Така или иначе не знам на какво точно ще се зарадва истински. Както и да е, отказахме се от скреч карта. Измислихме му друг подарък, но според ММ трябва и друго да добавим.  Girl_sing Тъкмо се зарадвах, че го отметнах това и ново 6.


Пс. Докато го пиша това свекърва ми май си е променила решението.  lol lol lol
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #32 -: февруари 05, 2019, 15:25:17 »

Миме, ем работа имах, ем детето си изкилифенчва режима със "сто баби и стоте им съвета" - та ептен не ми се пишеше. Повече няма да стъпя там в скоро време. Явно дотежахме, ама ние сме си трима човека- двама от които не са лесни. Аз лично се имам за лесна за съжителство- не се бъркам, не коментирам, не навлизам в лично пространство и не си излизам от стаята да обикалям по другите, за да им досаждам. pardon
А за гениалните идеи на мъжете ни- въобще не знам дали да коментирам. Скапа му режима от глезотии в тези десет дни. Сега го вкарвам в старите релси, дано успея. angry
Свекс, съгласна съм за късния етап. Баба ми ако беше още по наблизо сега, щеше да улеснява майка ми.
Но не е и до отвикване, ами някои хора въобще не са свикнали да се съобразяват с други в общ живот и дом. И до характер е, до емоционална интелигентност. И до лудост. Щото егоизмът толкова избива в някои хора, че не виждат по далеч от гъза си. А то така няма как да се съжителства със други хора успешно или мирно...
Замислям се след последните случки, колко много влияе примерът на родителите... Поведенчески най вече, налагат се дадени модели, и после иди ги избивай от мамин златен. pardon pleasantry
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #33 -: февруари 06, 2019, 09:15:53 »

Добро утро, как сте?Ние направихме списъка с гостите и поканите са раздадени.Не приемам никой повече, че тоя водолей непостоянен през ден си мени децата дето иска да кани!!!

За живеенето заедно, аз не бих могла, голям съм сък!Признавам си вироглава коза съм и е трудно с мен, а и това теле дето съм го взела и то е такова.Свекърва ми е на близко като може помага, майка ми скоро ще се пенсионира и вече съм и измислила програма, сестра ми и тя и прави сметката кога ще пътува до София.Наистина е много трудно с деца, работа и тичане по други задачи.

Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #34 -: февруари 06, 2019, 09:24:55 »

Добро утро! Отметнахме и ние един Водолей и няколко антибиотика и се завръщам да ви проверя как сте smile
Толкова спокоен рожден ден на дете никога не съм празнувала, успях съвсем скоростно да направя почерпката за вкъщи - торта, топла питка, сиренца на хапки и разни други дребни мезелъци. Разкошно стана!  Скромна съм, нали  Bravo yahoo give_rose С възрастните успяхме да се видим да поприказваме, децата поиграха и готово. Също така съм изключително възхитена от собствения си гений, единия съм го планирала да е роден в пика на грипа, а другия в разгара на лятната ваканция. Изключително предпразполагащо за огромни партита smile
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #35 -: февруари 06, 2019, 09:42:48 »

Здравейте smile

Миналата седмица се изненадах колко дзен бях, докато беше тук свекървата. Обаче явно все пак съм се напрегнала. Тази седмица съм с главоболие, постоянно се чувствам като парцал. В природата нищо не се губи, даже и стресът.

Хубав ден
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #36 -: февруари 06, 2019, 09:54:26 »

Здравейте smile

Миналата седмица се изненадах колко дзен бях, докато беше тук свекървата. Обаче явно все пак съм се напрегнала. Тази седмица съм с главоболие, постоянно се чувствам като парцал. В природата нищо не се губи, даже и стресът.

Хубав ден
Панде вземи си витамин Б комплекс. Явно си се стискала да издържиш tease
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #37 -: февруари 06, 2019, 11:38:57 »

Здравейте smile

Миналата седмица се изненадах колко дзен бях, докато беше тук свекървата. Обаче явно все пак съм се напрегнала. Тази седмица съм с главоболие, постоянно се чувствам като парцал. В природата нищо не се губи, даже и стресът.

Хубав ден

Ех, Пандее... Става ми тъпо така. Някой ден и ние ли така ще предизвикваме главоболие на снахите само с присъствие?
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #38 -: февруари 06, 2019, 12:01:54 »

Киви, и аз до скоро берях плодовете по повод грипната ваканция, ама тая година за сега всички са здрави, та пълна група с деца ще има  shok Здраве да е, да се веселят там smile

Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #39 -: февруари 06, 2019, 13:17:02 »

Еми, аз даже си имам вкъщи smile

Киви, да smile
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #40 -: февруари 06, 2019, 15:08:31 »

Пандр, то през носа ти излезе това гостуване. Дано скоро ти размине и се оправиш.
Киви, да е жив и здрав З2 на патерици!
Маги, стискай зъби, че има още бая време момата да мени програми и гости за партито.
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #41 -: февруари 06, 2019, 15:11:43 »

Привет!

Ей ма, бях отпускарка, днес още съм де.

Прибираме се днес от Добринище, като изключим факта колко зле беше хотела, си изкарахме доста добре. Хотела беше студен, мръсен, но пък за сметка на това се чувстваш като вкъщи, кръчмата работи за теб, закуската е каквото ти сготвят, баничка, мекици, тутманик, снощи за вечеря ни изненадаха с печен заек, лудница. А няма и как да не похваля Звяр, 3 дни, по ресторанти, маси, единствено дете, гък не каза, седеше си на масата и се държеше като голям човек, наздраве със всички, абе не разбрахме че сме с дете на почивка. Малко и смущаващи неща разбрах тея дни, направо ме потресоха, ама не мога още да ги споделям, надявам се обаче да не се стига до крайности. Направи ми и впечатление че повечето ни приятели са спрели във времето с връзките си, нит се женят, нит деца, едно такова тъжно ми става за тях, а не трябва, това си е техен живот, да си го живеят както са решили.
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #42 -: февруари 06, 2019, 15:22:54 »

Булка, и около мен има много такива хора.Заседнали в живота някак.Комфортно им е в този момент и не мислят за бъдещето.А часовника тик така и е доста безмилостен.Те си знаят, само после да не ми реват на рамото.

Браво на Звяр, добре се е държал!Порастват, ако трябва да сме честни smile

Рат, удари се през устата, аз повече покани не раздавам smile
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #43 -: февруари 06, 2019, 17:06:03 »

Ех, Пандее... Става ми тъпо така. Някой ден и ние ли така ще предизвикваме главоболие на снахите само с присъствие?
Не се притеснявай, няма да имаш време да го мислиш, защото те /снахите/ пораждат същите чувства в нас много преди това. Един вид, ще сме спокойни, че всичко е взаимно.  Wink
От това да си роден през зимен период или по време на ваканция, по гадно е да имаш рожден ден на 15- ти септември или като мен - хем по пролетна ваканция, хем с 80% да си по великденски пости и поне два пъти да улучиш Разпети Петък.  Wink
Къде изчезна Аличка, дано да са по разни СПА. smile
Булка, пускай коментар, че и без това времето е безсъбитийно. Гледам, имало е сняг по Добринище good
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #44 -: февруари 07, 2019, 08:49:55 »

Добрютро!Как сте днес?Аз съм много изморена и ми се спи.И не не съм изморена от работа, даже такава липсва, което мен ме побърква.

ХУбав и успешен ден!Наминавайте!
Активен
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 19   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines