Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 23:53:44

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3 ... 19   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Февруари 2019 - любов и вино  (Прочетена 88560 пъти)
 
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« -: февруари 01, 2019, 08:34:44 »

Добро утро!
Честит ни месец на любовта! Сърцата ни от любов да преливат!  heart heart heart

Аз тръгнах първо в старата тема да пиша, но навреме се осъзнах.

Свекърва, благодаря за линковете. Как да не я знам тая къртица, като всеки ден ми излизаше във фейсбук, но все отлагах да я чета?! Много съм загубена, но докато се сетя за каква кръвчица пишете.  blush Интересно ми беше да ги прочета. При Слави не съм я гледала обаче.

Днес се очертава да е хубаво времето. Ще видим само как ще ни се развие денят.

Аз съм почти готова с подаръците на ММ за свети Валентин. Трябва и на дребния да купя нещо. Вие какво ще празнувате?

Хубав ден!
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #1 -: февруари 01, 2019, 09:19:35 »

Маги, в Лидл има сега една четка за изправяне, хвалят я много.

Аз продължавам да имам вкъщи инфекциозно отделение, мм е много зле, на антибиотик е, вчера щях вече да го набия. Мен нещо днес взе да ме наболява гърлото и ще видим дали и мен ще ме тръшне...
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #2 -: февруари 01, 2019, 09:27:09 »

Значи много съм зле.ВЪобще съм изключила, че е февруари вече!Ами честит ви Трифон зарезан по нову му!Значи аз довечера може да се зарежа доволно с тоя банкет  pleasantry

Булка, точно нея гледах и за това се чудя да тичам ли рано-рано да се бия за тая четка, има ли смисъл???

Ние 14-ти го празнуваме с детски РД, по-голям подарък от този за 14-ти не искам smile А и аз не обичам много подаръците за св. Влаентин.Обичам да си направим вечеря, да седнем двамата и да си приказваме.Това ми е идеален подарък, защото обожавам си детето, но покрай нея нямаме време един за друг!
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #3 -: февруари 01, 2019, 10:57:45 »

ми аз мисля да я взема, пък ако не и хареса има един месец да я върне, та има смисъл да я вземеш smile
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: февруари 01, 2019, 11:11:57 »

Обичам да си направим вечеря, да седнем двамата и да си приказваме.Това ми е идеален подарък, защото обожавам си детето, но покрай нея нямаме време един за друг!

Оххххх, Маги, колко добре те разбирам само. Моника поне е по-голяма и може да се заиграе нещо, докато вечеряте и си говорите. Алекс като види, че баща му сяда на масата и започва да се сърди.  huhhuh.gif
Аз мисля на 14-ти да направя вечеря и да сме си в нас. ММ се съмнявам да е измислил друго, така че ще действаме по моя план. Подаръци обичам, дори и лигави.  heart

А довечера ще си сипя двойно щом е празник.   Girl_hide:girl_impossib

Аз имам четка с топъл въздух на Philips три в едно. Само, че е кръгла, за изправяне и къдрене. ММ ми я подари преди няколко години, но дали 2-3 пъти съм я използвала. Трябва да я извадя и да я пробвам, може да ми е дошла музата.
Може да видиш в темата на Лидл в бг мама сигурно са я обсъждали, за да събереш мнения дали става.

Изпратих ММ снощи до Лидл и той купил електронен термометър за измерване на температурата в помещението и навън. Цяла вечер го обикаля и му се радва. Много е горд с покупката си, винаги бил искал такъв.  lol Мии казвай ги тия работи навреме, бе чУвек. Аз се чудя вече какво да купувам и да го изненадам. Така и с едни чорапи на Адидас от Кауфланд. Видял ги и като си ги купи нямаше по-щастлив от него. За ритане му били супер удобни.  lol Яко е да се радваш на малките неща.  heart
 
Ще се приготвяме да излизаме, стискайте палци.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #5 -: февруари 01, 2019, 11:18:25 »

Аз както казах, подарявам пари или питам за линк- не правя изненади, козирогът не ги зачита . pleasantry
Имам маша от старите, върши работа. Знам че и да си купя четка, няма да ползвам.
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #6 -: февруари 01, 2019, 12:46:17 »

Моите моми снощи били нагости до 2 часа и днес дремят. Не искат даже и да се лакират.
Чакаме да дойде инкасаторката за водата, че имам да задавам въпроси. Хаха, според тях двете, те не плащали вода. Сигурно не виждат кое как става и родителите им плащат по сметка. Показах им водомера, демонстрирах въртенето на стрелката, обаче не проявиха интерес. Дали защото са изморени, или защото са момичета crazy. На тяхната възраст НИ1 водеше тетрадката за показателите и смяташе сумите /даже и затова се научи да умножава предварително/, а малкият се влачеше след него да пречи, като му гасеше фенерчето или му светеше в очите. smile
На моите водолеи, лична снаха, племенник и снаха по брат, нищо не съм измислила, ама и не си го слагам на сърце. Ще видим малкият какво ще реши за празника си и тогава ще се включа. Последно ще кани 12- тина момчета вкъщи, да гледат филм и да ядат пуканки, сандвичи и да пият Кола smile.  Ако техните се съгласят, от мен ще са чашите. Не че имам представа точно какви трябва да са, но пък имам идея да са за многократна употреба, с дръжка и капак и май - май ще са от тези за кафе за кола. В офиса имахме столове с масички на десния подлакътник и ако много се захвана със задачата, мога и да организирам да ги ползват за няколко часа. На двете снахи ще са само поздравления pardon. Няма нужда да си създаваме неприятни емоции тип "това пък за какъв ми е", "не можа ли да даде още някой лев и да купи другия модел" или "отбиване на номер".
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #7 -: февруари 01, 2019, 13:13:43 »

Аз само да кажа, че имах такава четка от Лидл, но не ми вършеше работа. То духа като сешоар, коса хвърчи навсякъде, само ставаш по рошава.
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #8 -: февруари 01, 2019, 13:38:48 »

Ей, изпратихме първият месец на годината. Още 28 дни и ще има мартенички  danceg.
Се.валенъин изобщо не мисля да го отбележа по друг начин, освен с преместване на ⬜ ето на календара, супер тъп ми е тоя "празник".
И на мен тая жена с кърицата ми е отблъскваща и не ща да я чета.
Сипвам си/наливам си почти всяка вечер по един бейлис и ми е много добре, чат пат и вино. Днеска ще си сипя от на тате и ще му пратя снимка да го дразня, че в Смолян няма от неговото вино smile
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #9 -: февруари 01, 2019, 14:00:09 »

Аз само да кажа, че имах такава четка от Лидл, но не ми вършеше работа. То духа като сешоар, коса хвърчи навсякъде, само ставаш по рошава.

не, тази е като гребен, не знам твоята дали е била такава, не е с издухване май
Активен
Vivi20
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 790



« Отговор #10 -: февруари 01, 2019, 16:12:05 »

Аз имам ето тази:

REVLON Pro Collection Salon One... https://www.amazon.co.uk/dp/B072VH43KL?ref=ppx_pop_mob_ap_share

През годините съм сменила много, но само тази ме е впечатли. Става ми косата като след сешоар в салон - с обем и права, може и леки вълни да докараш ама ще е трудна техника.
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #11 -: февруари 01, 2019, 17:13:08 »

ето такава е четката https://media.lidl-flyer.com/71e0db6a-230d-11e9-917e-005056ab0fb6/zoom_page-17_01.jpg 
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #12 -: февруари 01, 2019, 20:10:14 »

Честит ни нов месец  give_rose
О, тази четка и аз съм ѝ хвърлила око, в понеделник пращам ММ да ме снабди. Пък ако много ми хареса ще взема и на мама и свекито. От лидл имам една преса на 100 години дето ми върши отлична работа, дано и четката да е така smile
Свети Валентин не празнувам и не купувам подаръци. Само ММ има романтични включвания. Миналата година беше наедил под формата на сърце бонбони на масата, по средата мис с един букет лалета, ми стопли ми душичката, друго не ща за признание в любоФ.
Леле Свекс, много ти се отдава да бъдеш баба, особено на госпожици  heart
Свършва ми батерията на лаптопа, така че утре повече.
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #13 -: февруари 04, 2019, 09:03:49 »

Добро утро smile

Как изкарахте уикенда? Аз само гледах колко часа остават до понеделник lol lol
ММ и дребното са още болни и криви. Поне в събота се измъкнах за 3 часа на немски. Ама дойдоха да ме вземат от гарата във Виена,да не би да се забавя lol

Не е такава моята четка, по-скоро е като на Вивиан.
Аз нали имам нова преса, ама нещо не ми остава време да се изправя хубаво.

Аз нямам нищо против Св Валентин и едно белгийски бонбони например smile

Хубава седмица smile

П.с. Свекърва, наистина ти се отдава да си баба smile
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #14 -: февруари 04, 2019, 09:34:45 »

Добро утро, при мен една и съща.Събота излизахме по улиците, че времето беше много топло.Моника кара тротинетка и уж тя изморена, накрая аз и баща и заспахме, а тя обикаля апартамента.
В неделя мързеливо!

Днес съм на работа заредена с ентусиазъм, да видим колко ще продължи.
Активен
Страници: [1] 2 3 ... 19   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines