Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 24, 2024, 06:49:36

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 19   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Февруари 2019 - любов и вино  (Прочетена 89172 пъти)
 
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #45 -: февруари 07, 2019, 10:39:35 »

Аз да помоля за едни стиснати палчета - у нас ще идват две деца lol lol
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #46 -: февруари 07, 2019, 11:38:12 »

Панди, да не правиш и ти като мен заместващо отглеждане? Wink
Стискам палци да не домъкнат някоя болест и да не правят бели good
Аз както бях ентусиазирана да се захващам с бабешки дейности срещу заплащане, май ще бия отбой. Беше ми забавно и смятам, че и на девойките им хареса, но като тегля чертата, ползите са само емоционални за мен. Не искам да е скрито и покрито, а като се разрових в разни наредби и закони, стана малко " де е Киро на кирия". Първо няма  стандартизирана такъв вид услуга, освен като за детегледачка. Второ, цената, която хората могат да платят, не ме устройва при 2 деца. Трето, 4- 5 ще ми дойдат множко, освен ако не ми пука, как точно се занимават и дали не се избиват помежду си. Та така...
Извадила съм "матриали" във вид на плат, картони, листове и прежди и чакам някой Муз да ме осени творчески, че ей го де е 18- ти. Отворих Pinterest, обаче там е такава зарибявка, че ми идва да се гръмна как изхабих 2 часа. sad Положението е "не пей ми се, не смей ми се, от днес ще да блея".  nea
Хубав и ползотворен ден на всички ни! Донесоха ми 3 кг. печурки, частно отгледани в парник, докторски /брат ми не обичат/ Стискайте палци да са му дадени само от благодарност, щото ще ги ям laugh
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #47 -: февруари 07, 2019, 13:27:53 »

Не че нещо, ама тоя частен парник не ми звучи надеждно. nea
Свекс, то това с децата си е и отговорност. Мани ползите ама все ще си нащрек да няма и вреди..
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #48 -: февруари 07, 2019, 13:34:13 »

Оцеляхме. Бамбук пощуря от радост. На гости с баба си дойдоха. Те са на 6 и на 8. Малкото говори много зле български, сигурно и Бамбук ще е така  nea а на немски какъв акцент вадят, едвам им разбирам.
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #49 -: февруари 07, 2019, 13:44:51 »

А моята девойка довечера ще я вземат на гости smile Доволна съм!Това значи, че ще имам време да се изкъпя на спокойствие и разни подобни неща да свърша без да тичам в къщи smile

Свекърва, ако е за повече деца, наистина си е зор, а законово да го докараш е почти невъзможно.Ако е за едно семейство да ти дава минимални пари за гледане след училище, взимане/водене и т.н. е ОК.Много жени покрай мен го правят това след пенсия.
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #50 -: февруари 07, 2019, 14:25:14 »

Свекърва, не си близо, иначе за коопа търсим помощник-учител, да удря едно рано на основния.
Ние с мм решихме да се пробваме с едни конкурси и сега ще падне едно лудо вадене на документи за тоя дето духа, ама айде. Ще ви карам пак да стискате палци и ще изчезна да уча уж.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #51 -: февруари 07, 2019, 15:57:03 »

Рат, разкажи повече за коопа, функциониращ ли е вече?
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #52 -: февруари 07, 2019, 17:19:35 »

Юхуу! Минавам да кажа "Дзак!". Wink Отдавна не ми се е случвало да нямам време за тук. blush Както имаше период на скука, така последните две седмици не съм се спряла. Движението ми се отразява екстра.
Другата седмица ще се включвам редовно Wink
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #53 -: февруари 07, 2019, 18:58:17 »

Аличка, човек не може едно ЧРД да ти каже! Да си жива и здрава и все такава фурия heart good
За всички женски разсипнички на вода слагам ей тая снимка, да си знаем какво да очакваме от тях Wink
Еми, от гъбарник са гъбите, объркала съм с парник. Щастливият татко ги отглежда и продава, много красиво са подредени в бяла плетена кошница, между тях има кокичета и минзухари. Родила се е мома, сигурно затова гъби blum Вероятно за момък щяха да са луканки, щото гледали и прасета. Както и да е, да им е жива и здрава, да събира гъбите като порасте. Wink
Панди, децата с двама български родители ли са? Нищо не се знае, може Бамбук да говори по- правилно от тях. Аз все давам за пример щерката на покойната ми приятелка, дето хем е от смесен брак и говори и пише перфектен български. Малкото и то като нея бързо учи езици и командва успешно на български братовчедките си, дето само този език слушат.


* 51510885_138439547182384_9021429632443875328_n.jpg (67.39 KB, 720x633 - видяно 169 пъти.)
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #54 -: февруари 08, 2019, 08:36:22 »

Добро утро!
Вие имахте ли си сняг, че при нас имаше малко?
Не знам какво да кажа. Опитвам се да измисля план за действие и възпитание.
Много моля мъжките майки на по-големи момчета, а може и на момичета, да кажат тоя бебешки пубертет свършва ли някога и кога с точност до минути?  lol lol lol ММ е пред нервна криза вечер, когато Алекс започне да беснее и да се инати. Не, че аз не съм, но като го гледам по цял ден, сякаш повече съм му свикнала. И не, че го приемам за нормално, просто се моля да минава по-бързо това чудо. Особено като дойде време за вечерята е лудница.  tease Имам чувството, че имам две деца. Както прави циркове и след малко се превръща в ангелче.
Свекърва, само не ми казвай, че бебешкият пубертет се застъпва с тийнейджърския, моля те? girl_impossible lol

Али, честит рожден ден на патеричка. Да си жива и здрава и само хубави неща да ти се случват.  give_rose

И аз искам да правя разни неща за 14-ти, но си чакам още матРялите от майка ми. В пинтерест е лудница, големи красоти и много идеи за всякакви неща има. А и ако си сръчен е още по -добре.

Гъби обичам много, снощи купих и ще мисля как да ги правя.

Панде, идва ли още логопедът във вас? Бамбук свикна ли с жената, има ли напредък?

Маги, как мина свободната вечер? Почина ли си на спокойствие?

Ами толкоЗ. Айде хубав ден!
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #55 -: февруари 08, 2019, 08:38:44 »

Свекърва, е така изглежда Моника на гимнастика като я водя.Скучно и е, ходи заради мен и си прави каквото си иска.Госпожата каза, че е мнооого трудна   pardon Каквото и да значи това.ПОне си оправи стойката и започна да ходи правилно, целта ми е изпълнена smile

Ох на мен днес много ми се спи.Снощи на едно гости бяхме непредвидено, но много хубаво си изкарахме.ДОвечера сме на РД на бабата на моя мъж, в събота детски РД в неделя майка.Няма празно при нас!КОлко водолей има покрай мен, не е истина!

Али, да си много здрава и щастлива и да те глезят много!

Миме, направих си пуканки и изгледах филм smile После отидох да си взема детето и си тръгнах в 10 часа  blush Ама много хубаво си поприказвахме с майката там smile

Хубав да ви е деня!
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #56 -: февруари 08, 2019, 08:52:18 »


Свекърва, само не ми казвай, че бебешкият пубертет се застъпва с тийнейджърския, моля те? girl_impossible lol

Тя Свекърва е талант в обнадеждаването smile Първото ни такова взаимодействие беше около моята сватба, тогава права се оказа. Ако за всичко останало е така, "въйй..." страх ме хваща.
Аличке, да си ни честита! Здрава, щастлива и все така във вихъра! И като казах вихър, Миленита, ти си синоним на вихър. Да си ни честитиа и ти на патерица, здрава и успешно да си тъчеш на стоте стана докато буташ бебешка количка  heart  Torte Good luck
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #57 -: февруари 08, 2019, 09:26:26 »

Добро утро!

Днес ми е супер напрегнато, чакрите са ми разместени, аурата ми е потъмняла, нервно ми е много, а имам супер важен ден и моля за стиснати палци да си държа езика,че даже и по радиото предупредиха днес овните да не спорят, а мен ми ври всичко angry

Аличкей, честит рожден ден! Да си жива и здрава и много смирена! Земи един LinkedIn направи поне за да ми казва кога имаш рожден ден  LOVING
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #58 -: февруари 08, 2019, 10:08:15 »

Събудих се, дано и останалите гъби са ядливи Wink Родният обеща да ме наглежда, ама къде толкова важност да си давам, като той разрешава световни проблеми на работа blum
Миме, детският пубертет плавно минава в предпубертет, после също така незабележимо в същински и докато се усетиш, хоп, настъпил следпубертетът. А той пък трае до момента, когато си намерят устойчива половинка. Тогава почва да ти ходи по нервите детето по закон и собственото ти минава на заден план по ядове, но пък заема заслужено място на пиедестал по любов от съжаление Wink Изобщо, с раждането още на врата ни завързват онази табелка от Дантевия ад "Надежда всяка тука оставете!" и сигурно виси докато се появят внуците pardon blush
Добрата новина е, че с времето свикваш и полека- лека започваш повече да се радваш на постиженията им в света на възрастните- в училище, в спорта, в работата, в политиката /евентуално/ и т.н.т.  smile Естествено, първата стъпка е да се самоубедиш, че всичко неприятно в характера им е от "другия" род, а ти си носител само на прекрасни гени. yahoo
 
Хайде, на всички ни прекрасен мрачен, но все пак петъчен ден!
А, забравих... Готова съм с подаръците на роднини и близки познати за 14-ти февруари, Първи март и 8- ми март, без да се мотам и цапам. В Кауфланд има красив комплект от 4 кърпи в бяло и червено, вързани с панделка, по 7.49лв. Дели се на две и готово - хем три тематично, хем и практично. Има ги и в сиво- бял и тревнозелено- бял вариант и при нужда може и за Великден и Гергьовден да се нарече, та става пет тематично. Хаха, с елхово клонче пасват и за Коледа funnytooth
Булка,  да сме по- равни и от тревата днес, викаш... На мен дъвченето на дъвка ми помага да си държа езика Wink
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #59 -: февруари 08, 2019, 12:02:40 »

С дъвка не мож ме спреш, станала съм зла. трябва да е торта!
За 14 ти , нищо за никого. На Мери ми имам да й взимам подарък за рд, та ще дойде като за 14ти pardon
Друго изключение няма да правя- няма и заслужили. Мъж ми ще го водя на кино. blum
Активен
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 19   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines