Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 15:29:26

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 20 21 [22]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: ЧНГ! Януари 2019  (Прочетена 90929 пъти)
 
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #315 -: януари 31, 2019, 15:17:35 »

Е, то си е закачка, Мама Нинджа започна да изостава Wink
Другата дума от миналата седмица  е "есе" и от доста преди "цена?" в коментар.
Очаквам съвсем скоро да пише и за "Кръв от къртица", макар и това да се предъвква достатъчно дълго и да втръсна на всички.
Това е положението, няма събития. Ние тръгваме да се разкрасяваме, дано не ни бият после blum
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #316 -: януари 31, 2019, 15:19:43 »

някой ме беше добавил в групата на мама нинджа, всъщност на снаха и, но излезнах... не мога вечно да живея в бебешкия живот на децата, кой какъв обрив имал, кой кихнал, кой пръднал... та се махнах, и оная Майките я скрих... аман вече, всеки път едно и също...
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #317 -: януари 31, 2019, 15:35:10 »

Мимс, тия групи ги заобикалям. А и аз не си сипвам, аз си наливам хахахаха. Налага ми се инак ще издивея.
Бих пийнала и горещ шоколад .
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #318 -: януари 31, 2019, 15:50:46 »

Ох, за "есе" мноооого се смях smile

Кръвта от къртицата сигурно пак не я разбрах. Голяма боза

Ох, Свекърва, докато зацепя кои сте вие. Мислех, си за теб и котката, ама схванах smile

Аз ако можех да пия, щях да се пропия. Сега само шоколад ям.
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #319 -: януари 31, 2019, 16:02:46 »

Мимс, тия групи ги заобикалям. А и аз не си сипвам, аз си наливам хахахаха. Налага ми се инак ще издивея.
funnytooth funnytooth funnytooth

Абе аз преди не пиех, само на повод можеше чаша вино, но друго не. Сега нещо ми се услади виното.  lol


Като четох за "Есе"  първо не можах да повярвам, че е истина. Чак пък толкова да сме зле.  angry
Кръв от къртица за първи път го чувам. Пак съм изостанала.

Оф, какво се завъртях в нас днес. Нищо не можах да свърша пак. Ей го и този ден почти замина.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #320 -: януари 31, 2019, 16:57:01 »

Панда, зарад твоя коментар ще прочета къртицата. жената я гледах при Слави- ултра скромно създание с широк ум
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #321 -: януари 31, 2019, 17:46:27 »

тази жена като и видя снимката и отказвам да и чета статиите, не знам що, една такава ми е противна...
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #322 -: януари 31, 2019, 18:06:19 »

https://offnews.bg/nashite-avtori/shokolad-240371.html?fbclid=IwAR1d6MAU3g1LolZ069cqVT9BkuYczT4lv6vDh8Ub00C0h2tqMZD8tbnAELM

https://www.dnevnik.bg/kultura/2019/01/23/3379356_kruv_ot_kurtica/?fbclid=IwAR0wxqcR6vVbqimH6ayZC3_2I1CENIeM7kncBefUqieOIEkceR-FdvWsiFw

Ако отидете в първия линк, там има и други заглавия. Особено симпатичен е разказът "Сполай". Wink

Булка, много интересно, по същия начин ми действа и на мен. Аз я видях чак като нашумя, иначе бях чела други разкази с голямо удоволствие. За първи път я открих в една група на емигранти, живеещи в САШ, а преди три години ми я препоръча позната в Англия, пак българка. Явно каналите и са по тези среди.
Едно време казваха за Веселин Ханчев, че бил присвоил творби на поети, гонени от социалистиéската власт, пак така се разнасяха слухове и за "Дивите разкази" на Хайтов, че просто е намерил записки, обработил ги е и ги е издал. Грях ми на душата, обаче тази жена ми се струва, че също е взела нещо от някъде и понеже е била преводач във висшите среди, имала е връзките и е могла да публикува в чужбина.
Много внимателно и специално заради нея гледах Шоуто на Слави. Да, не отричам, че е с широк поглед, културна, скромна и всиúо най, обаче и липсва живец на творец. Лично мнение, много се надявам да гре blushша
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #323 -: януари 31, 2019, 18:56:10 »

Добър вечер  give_rose
И аз не разбрах еуфорията по тоя разказ, хубав е, ма чак пък толко  huhhuh.gif И мен не ме кефи лелката и ми е безлична.
Охххх уморихте ме от смях с тия животни lol Ама тази жена с очилата с дебели стъкла това професия ли ѝ е, и такава ли има?!
Леле Миме що си го причинявате тва с басейна, най-много ваната и то само в банята се позволява  girl_impossible
Сипвам си и аз, но н прекалено често. ММ изобщо не пие и мен ми е малко тъпо сама. Или ако си сипе и той така си седи 2/3 в чашата и после познайте кой го допива, че мразя да ми се помотва  blush
ММ си пазарува сам, даже ми влачи и на мен, ма съм му казала да спре, ако имам нужда от нещо изрично ще му кажа. И той най-много от уайкики купува.
Леле тази малка луничка бая дълга ще стане  Girl_hide
Мис днес била послушна, три часа спала, ММ сума ти колове навъртял, знам аз, че за всички е по-добре той да си я гледа lol
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #324 -: февруари 01, 2019, 08:35:05 »

Добро утро, аз така и не го прочетох този разказ и някак нямам желание.

Днес е петък, аз съм на банкет вечерта, ще се гръмна.Трябва да бързам да прибера детето, да сложа една супа и да се оправя за банкета.Дано е весело поне, че иначе само ще си висим  sad

Майка ми и сестра ми имат рождени дни този месец и се чудя какво да им взема.Айде майка я измислихме,двете със сестра ми ще и вземем нов телефон, но сестра ми?Тя е толкова странен човек, като истински водолей никога не знаеш кое е на дневен ред при нея!Мислех четка за коса с горещ въздух, дето изправя.Някоя да има такова, струва ли си?Или преса, ама като я знам какъв мързел е, хич няма да се занимава с пресата.
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #325 -: февруари 01, 2019, 08:37:32 »

Заповядайте в новата тема

http://forum.svatbata.bg/index.php/topic,38058.0.html
Активен
Страници: 1 ... 20 21 [22]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines