Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 21:46:21

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 19 20 [21] 22   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: ЧНГ! Януари 2019  (Прочетена 90942 пъти)
 
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #300 -: януари 30, 2019, 18:51:17 »

Защо, защо все на мен lol lol

Кумата, не Луната lol lol
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #301 -: януари 30, 2019, 18:57:37 »

 funnytooth
Защо, защо все на мен lol lol

Кумата, не Луната lol lol
funnytooth funnytooth funnytooth
Какво си имат и колко е дълго бебето?
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #302 -: януари 30, 2019, 21:03:10 »

Ахахахахаа и азсе чудих ква е тая Луна сега, ама добре, че е Свекърва да пита овреме  blum
Да, Листоник е приложението.
Оф Миме, няма кво да се притесняваш за излизането, период е, ще мине. Иначе аз не пускам телевизор почти, ама тя си се забавлява достатъчно с кучето. Пусках миналата седмица като не ми беше добре и исках малко почивка, ама баща ѝ пуска и заради мен, не знам, истината е някъде по средата  pardon
Ние догодина ще имаме юбилеи, ма първо съм  аз, ако ММ се представи добре с подаръка, ще мисля по-сериозно за неговия. Иначе май съм му измислила какво да е партито, тематиката.
Бубе и Мери ми, и аз мисля, че бебетата ще ви се отразят добре. Бубето особено много бързо ще включи на минималистична вълна да разчисти всичко да не пипа бебето Wink
Утре съм на работа, оставям Мис във вещите ръце на баща ѝ и му желая цялото търпение на света  Girl_hide
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #303 -: януари 30, 2019, 21:08:54 »

Посетете ме на живо като се видим да ви разкажа за оплождането на кучето на един колега, още сълзи ми текът от очите за частта взимане на "матрЯл"  pardon

Оо и трите ви села не мЪ устройват. Стратегически се заселвам около свекървата, достатъчно близо/далеч да ми е под ръка, свекъра той особено, че без него съм загубена!

Капнааах! Днес великите франсета бяха на посещение, алелуля ние да не ходим при тях...ама голям зор, обиколки, презентации, преговори... А снощи не сме спали хич, рева цяла вечер онуй Зверче, а сега кипи от енергия, а ние с мм се влачим по дивана.
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #304 -: януари 31, 2019, 08:16:19 »

Добро утро!

ММ нали е все по гениалните идеи и снощи реши да извади басейна на Алекс, наду го,  напълни го с вода и го сложи насред стаята. Всичко беше добре преди да завърши с истерия. После пак имаше парти до посред нощите.

Свекърва, и ММ става на 30, но РД му е чак през май. Сега търся подарък за кръстника на дребния. Не очаквах, че ще ми е толкова трудно с подаръка. А и мм не дава идеи.
И ММ отсега го мисля. Много искам да го изненадам с парти. Заслужава много!!! И подарък ще мисля от рано.

Предлагам следващия път да правим залози за това, какво е искала да напише Панда. Интересно ще се получи.  blum

Хубаво ден!
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #305 -: януари 31, 2019, 08:54:39 »

Добро утро и от мен.Аз пък съм се наспала и се чувствам супер.Вчера ходих до Уайкики и взех за мъжът едни дънки за 23 лв, те му били широки в кръста.Сега съм му казала сам да ходи да си ги сменя.

Днес се надявам да се разходя малко по обед и да си прочистя главата.Идва доста натоварен от към празници месец, а след него няма да ми стане по-леко smile Много решения имам да взимам и ще видим дали съм толкова крайна и решителна!Дано всичко е за добро!
Хубав ден!
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #306 -: януари 31, 2019, 09:50:02 »

Булка, ама от смях ти са сълзите, нали blum Пиши го тука, когато имаш време. И аз имам спомени от оплождането на нашата хубавица, хубаво, че оживя котаракът... Марков беше, ама леко нефелен и с майка ми асистирахме Wink
Маги, ако нещата не зависят само от теб, опитай се да не си толкова крайна и твърда, нека и другите поемат отговорност за делата си pardon. Това от личен опит през последните месеци ми стои като обеца на ухото. За моите си лични работи натискам, за общочовешките се мъча да съм уклончива, щото така по- лесно се живее. Ама се мъча, не че ми е в нрава и ми се получава.
Миме, за кръстника нали щеше да питаш специалисти, харпун не става ли? Еми най ги разбира тези хобита. good
Мари Кондо е една дребна красавица с азиатски черти. Чукни в Гугъл, изскачат хиляди клипчета.
Аз днес и утре пак съм с двете моми. Учудващо разумни са сега, оцветяват костюми българска носия, чак скучая Wink. Следобед сме на фризьор трите. Кварталната е специализирана и по деца и ще утрепем поне час за подстригване. От майката имам позволение за лакиране, но ще го оставя за утре. Нямам детски лакове, ще ги мажа с моите, хаха, даже и зелен имам. Бе, ще им хвана цаката на тия женки, както казва племенникът. Жалко, че е ужасно мъгливо, можеше да си направим разходка.
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #307 -: януари 31, 2019, 09:56:06 »

Свекърва, само от мен зависи всичко, за това ми е толкова свито.Аз вече не се бъркам в на другите нещата.Оставила съм ги да си носят отговорностите, че ме бяха взели за магаре в един момент.Понякога от вътре ми напира да дам съвет, защото ми се е случило нещо подобно, но се спирам.Човек ако иска, ще попита!

Момичетата вече знаят каква е обстановката у вас и за това са по-спокойни.Ще се сработите, не са толкова лоши, даже може да ги хванеш да ти помагат в нещо след време smile

Тук пекна слънце, сигурно е само за разходки на вън.Сутринта птички пееха чак.Викам си то това е като пролет, не като зима!
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #308 -: януари 31, 2019, 11:17:54 »

Аз ще взема вече да се метна някъде, тъкмо закрепих моето дете, на свекървата детето се разболя... става сутринта с температура... пфууу, не иска да пие тамифлу ония ден и на сега.Пък и Зверо водих сутринта до клиниката, той се подобрява.

Свекс, на живо е по смешно, а и колегата беше един колоритен, всичко разказваше в детайли, около 20 мин разказваше тази история. Има питбул и го беше водил за вземане на материал че нещо с женката не се спогодили. Та взела една малка, пухкава дребна леличка цитирам с "дебели стъкла на очилата" ръчно да го обработва, кучо толкова се развълнувал че ударил чашката с материала и залял леличка в лицето, много смешно описваше как леличката с ръката си обърсала очилата от които текло материал  lol , та се наложило втори път да го водят, кучо само още като видял къде го водят започнал да върти опашка от вълнение  pardon

Успех с мадамите!
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #309 -: януари 31, 2019, 11:39:12 »

Миме, не се смей lol другият път на немски ще го напиша lol

Имат манекенка 2970г/54см smile

Свекърва ми утре си тръгва. Добре си поигра с детето, ама вече взе да ми се пречка.

Булче, да оздравяват твоите хора smile

Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #310 -: януари 31, 2019, 11:49:59 »

Бий го детето на свекървата, няма къде да се оплаче Wink
Ох, представих си лелката как си сваля очилата за да ги избърше и се кокори funnytooth funnytooth funnytooth И кучо си представих как върти опашка funnytooth funnytooth funnytooth
Момите не проявяват интерес към лаптопа и телевизора, много съм щастлива. Те пък не могат да разберат защо не си ползвам телефона Wink. Сега говорят с майка си, тоест, пречат и. Намират си какво да правят, аз само гледам да не е нещо опасно, не съм им нужна изобщо. Категорично няма да си съберат боклуците от рисуването, това да е...
Панди, бая длъжка е, но дано се спре на 180 Wink
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #311 -: януари 31, 2019, 12:49:09 »

Мойто ту спи, ту не. изринаха му се ташаците от тоз зъб. Ма го закрепихме. сега чакам уикенда за да ходя да се напия нейде и да не се прибирам. малко ми беше тегава седмицата...
Панде, бая длъжка на луната щерката  Wink
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #312 -: януари 31, 2019, 13:17:11 »

Свекс, дано ама едва ли. Майка ѝ е 189см, а баща ѝ - 208 см  pardon
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #313 -: януари 31, 2019, 13:31:03 »

Свекърва, как точно асистирахте на котарака? Моята котка (не Моли, като дете имах суамка Клеопатра) наби 3ма мъжки, все породисти и хубави,  накрая забременея от някакъв смотан опърпан котарак, който от мерак се беше качил по черешата 2 етажа нагоре.
Булче, аз и на живо ще искам да ми разкажеш историята, със сигурност ще е по-смешно Wink
Еми, стискай зъби, уикенда иде!
Маги, н теб ти пращам положителни мисли, да вземеш най-доброто решение.
Миме, ваупер за рибарски магазин не е ли вариант за кръстника? Така той ще си избере каквото му е на сърце, от опит казвам рибарски такъми ако не си много в час на добър/запален рибар трудно се нацелват. Баща ми винаги държи той да си избира въдиците, че няколко пъти му подаряват и все не ги нацелват. А за тм, екскурзия за вас тримата ми се струва най-готино.

Ние се прибрахме от плуване, Ники се раздаде и заспа за 10мин, а съм много доволна. След обяд може би ще се видим с девера (явно иска да се оплаче нещо), ама от месеци ни вест, ни кост та се навих.
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #314 -: януари 31, 2019, 14:29:04 »

Ура, излязохме. Тръгнахме с колелото, но ММ ни пресрещна и ни закара в парка. Там играхме малко, но като чух едно да кашля и направихме обратен завой. Ходихме и до градината, където играеше лятото. А тя една ремонтирана, с нови и интересни съоръжения. Добре са я направили. Подозирам, че лятото ще сме там.

Маги, кураж и да се наредят нещата без излишни тревоги.
 На ММ съм се отказала да му купувам дрехи, защото все нещо не му изнася. И сега уж му подарих ваучер да си избере сам, той пак ми се мотка и ме нервира, като се прави на ощипан и не ходи да си търси. Направо вече не знам какво да го правя това моето рогатото. Вчера се правих на сърдита, защото ми беше обещал, че ще отиде, но не го направи. Днес бързал да отиде, но пък нищо не си харесал. Няма оправия.  nea

Свекърва, да ти кажа хич не ги разбирам тези рибарски принадлежност. А и не знам той какво има и какво би искал.
На теб май ще вземе да ти хареса да си имаш внучки.  heart

Панде, с най-добри чувства, нали знаеш?! heart

Еми, да ти стане по-слънчево, дано.  smile

Рат, това се казва любов. Няма някой да й налага с кой да бъде, я.  lol
Вариант ни е ваучерът, но ще мислим. В краен случай може и на това да се спрем, макар че съм сигурна, че всичко, което би искал, го има.
За нас и аз искам екскурзия да е.  smile

Като Еми заговори за напиване, чета в групата на Мама нинджа, че само повтарят, че ще си сипват, то чак дразнещо стана вече. Вие сипвате ли си? lol lol lol От както се отби Алекс и аз започнах да си сипвам вечер винце. Тая дума сипвам започна да ме дразни от повтаряне.  angry
Активен
Страници: 1 ... 19 20 [21] 22   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines