Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 25, 2024, 18:58:12

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 14 15 [16] 17 18 ... 22   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: ЧНГ! Януари 2019  (Прочетена 91750 пъти)
 
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #225 -: януари 24, 2019, 08:39:45 »

Добро утро!

Като гледам от сега колко е мрачно навън, очертава се пак да сме си на топло.

Маги, успех с диетата. Като съм си в нас постоянно нещо ям. blush Тази зима не ми се отразява добре.

Еми, и по-добре, че не е приет на ясла. Мое мнение! Много ти завиждам, че имате още една година до градина.
По-добре да мажат, докато ядат, но поне да се хранят, а не да въртят глави и да имат претенции.

Хубав ден!
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #226 -: януари 24, 2019, 09:01:56 »

Добро ви утро, мили мои! Как спахте нощес?

Ние пак сме в серия ... Змей Воделей нали е в сатурнова дупка горкия, няма празно... през седмица  лови нещо. Вече се предадох и аз и ми е едно смотанко физически ... аха да се  priest priest priest ... ама викам си НЕ, светът ще загуби много, ако отсъствам. И така...

 Torte Makeup Good luck Birthday На всички рожденички пожелавам любов и повече безгрижни дни! Пък на змей водолей някой ако ми подскаже, къде да намеря захарни фигурки с Мики Маус,  ще е върха. На целия си хал съм решила да правя тортата аз smile
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #227 -: януари 24, 2019, 09:33:21 »

Привет!
Хаха, Фери, голям майтап с тази вилица blum. Някой от моите имаше подобен период за кратко, ама щом го помня, много ме е дразнело Wink. Бучи, бучи и накрая надигне чинията като последен простак в кръчма, който си изпива сока от салатата funnytooth Естествено, половината е по дрехите и лицето diablo
Е, онова детенце не го водят болно на градина или на плуване. Майката или бащата си остават вкъщи и го гледат, но твърдят, че по принцип детето е здраво /защото е кърмено/. Вероятно имат предвид, че не са стигали до болници и не е пило антибиотик и високите температури са без последствия за гърчове. В градината не може да ходи с температура, кашляне, сополи и общо неразположение не са причина да си стои вкъщи. Изобщо, повтарят широко разпространената приказка на повечето в чужбина българи - "... ми то всички вируси в България живеят"
Двете госпожици бяха вкъщи по мое желание, да видя какво е. Като се има предвид, че все пак бях подготвена, домакинската работа беше свършена, бях планирала занимания и разходка и най- важното, че беше само за един ден, почти съм разочарована от себе си.  sad. През лятото си говорехме с жената, която ги гледаше с още три на тяхната възраст и ми се стори възможно и за мое занимание. Хаха, явно само ми се е сторило blush. Пък може и да свикна, знам ли? Wink. Единственото хубаво при тези двечките е, че не се бият и карат помежду си. Като неориентирани електрони бяха, всичко да видят, всичко да пипнат, нямат свян, дето се вика, че са на чуждо място и при чужд човек. Не остана неотворено чекмедже, непомирисано и непобутнато цвете. smile. Може да се престраша да ги взема пак за междусрочната ваканция, не ми се бездейства в работно време.
Замислям се и защо племенникът не ме дразни, когато е при мен, а е много по- труден и претенциозен crazy. Сигурно защото си го зная от малък blush. Тцтцт, какво ли ще е когато/ако дойдат внуците nea
Снощи бях да слушам чужди дертове на бивши колежки от предпоследната ми работа и малко се разтоварих, че има и по- зле от мен funnytooth Изклюкарихме наново бивши шефове, бая се посмяхме и го откарахме почти до часовете за дискотека, но заради грипа си се прибрахме чинно и почтено  blum. Пък и повечето са на работа днес.
Замислила съм разни неща, тоест, размечтала съм се, ама да видим дали няма да направя безславен обратен завой smile. Хубав и успешен ден на всички и най- важното - да сме живи и здрави smile Wink
Киви, стискай зъби heart Ей това го имам по някакъв повод, софийско е, ама дали е актуално и дали си струва, не гарантирам.
http://www.ruchnaizrabotka.com/obiava/39087/%D0%97%D0%B0%D1%85%D0%B0%D1%80%D0%BD%D0%B0%20%D1%84%D0%B8%D0%B3%D1%83%D1%80%D0%BA%D0%B0%20%D0%9C%D0%B8%D0%BA%D0%B8%20%D0%9C%D0%B0%D1%83%D1%81/
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #228 -: януари 24, 2019, 10:11:16 »

Доброи утро

Аз тук 3 дни берах душа, оказах се посред зима отново с някакъв стомашен вирус+ мъж в командировка, тааа вчера бях в корпоративен болничен, т.е лежах и работих smile да ми е по забавен живота и ми дойде вчера... разкош...

Маги, до тук съм -6кг, що тъй не се спогождате? Мен ми е най-лесна за пазене, защото и да прегреша пак се връщам към нея лесно.

Хайде лек ден!

Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #229 -: януари 24, 2019, 10:15:51 »

Булка, много обичам картофи, ама ги махам от менюто де.Залата някаква си правя и месо.Дерзая, но вече от възраст ли от какво много трудно свалям!

Свекърва, отвикнала си.Има и друго, децата идват за първи път у вас, интересно им е.Сега са увършали, видели са кое къде е, следващия път би трябвало да е по-спокойно.

Тва с 40 градуса и нанякъде ми е малко...А в Плевен вчера е починало детенце на 1г, от усложнения май.

Киви, идея нямам.Аз си купувам молдове и си правя сама фигурките smile Но това преди, сега всичко поръчах!
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #230 -: януари 24, 2019, 10:57:56 »

Булче, ти от стомашни вируси отслабна. Дано бързо да ти мине.

Аз вчера не чистих. Днес вече трябва да се заема.
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #231 -: януари 24, 2019, 11:20:20 »

Добър ден!
И аз се опитвам да се тръшна, ма ще гледам да не се давам, че в събота съм на работа, а в неделя ММ ми е направил програма преди РД, че на РД няма кой да гледа Мис.
Периодът с вилицата хич не е кратък вече, за съжаление, ама маже, чистя, важното е да яде нещо поне  pardon
Хехе Свекс, тренирай, макар че предполагам няма да ти ги тропоса отгледани, а ще се занимаваш и с бебета Wink
Мойта Свекърва тази година ѝ се пада да се пенсионира. И не ще. Върти, суче, само се чуди как да не се пенсионира и какво оправдание да си измисли. А ако не се, трябва да вземе нова група (детска учителка е) и значи най-рано след още 4 години. Ако си имаше внучета от нейните си деца хич нямаше и да се замисли, но дори не се очертават такива, даже кандидат снахи няма на хоризонта  blush Жива и здрава да е, аз на нейно място бих си седнала вкъщи и евентуално ако толкова не стигат парите (макар че тя си взима и от мъжа ѝ, ходи да работи и на още едно място) шях да гледам някое дете почасово, но акъл не давам да не остана криво разбрана.
Всички болни да оздравяват  give_rose
Тук взе, че изфря слънце, ма и аз имам за чистене и едната вц за миене, но трябва да се завлачим до ЛЛ да си взема болничен за днес и утре...
« Последна редакция: януари 24, 2019, 11:24:13 от Feribotka » Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #232 -: януари 24, 2019, 12:24:01 »

Булка, много обичам картофи, ама ги махам от менюто де.Залата някаква си правя и месо.Дерзая, но вече от възраст ли от какво много трудно свалям!



Kартофите най-лесно се заменят с карфиол, на фурна , като пюре, в супа, аз много си го тача.От салата и месо не се сваля с тази диета, трябват си мазнини, ако не са ти достатъчно, няма да сваляш

Цитат
Булче, ти от стомашни вируси отслабна. Дано бързо да ти мине.

мани,мани, точно вчера си мислех тъй като изкарах бременност без гадене, какво им е на бременните с постоянно гадене
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #233 -: януари 24, 2019, 12:36:01 »

Kартофите най-лесно се заменят с карфиол, на фурна , като пюре, в супа, аз много си го тача.От салата и месо не се сваля с тази диета, трябват си мазнини, ако не са ти достатъчно, няма да сваляш

мани,мани, точно вчера си мислех тъй като изкарах бременност без гадене, какво им е на бременните с постоянно гадене
На последното мога да ти отговоря, ама по-добре не, за да не ти развалям обяда. biggrin
Нечовешко е, как не пукнах не знам... diablo  Като ме питаха лекари и приятели, колко съм качила по време на бременността, не можех да им отговоря, щото не знаех дали да включа или изключа факта че първите 3 месеца свалих 7 кг.  huhhuh.gif

Свекс, то твоето внуче ще ти тежи, камо ли чуждите лигли, с които не си свикнала. На единия дядо му трябваха 2 години, за да приеме и да играе със собственото си внуче ( по час два два пъти в месеца). Та кво говорим па за чужди деца. pardon 

Миме, и аз съм на твоето мнение, но понякога ( примерно днес) ми тежат дините.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #234 -: януари 24, 2019, 12:46:39 »

п.с и една статийка- нямам мнение, чакам да чуя вашето.
https://eva.bg/article/36216-Veshtitsata-i-konservativniyat?fbclid=IwAR0yJU3ZgeB8cjgoguRfpRfWDCjz0vyg8LahDu6Dj0rvd80xlB2Sf57lnVk
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #235 -: януари 24, 2019, 14:20:43 »

Свекърва, точно в това е разковничето. И внуците ще ги знаеш от малки.  smile Дано да имаш честа и да ги гледаш.

Еми, сигурно има хора, които никога не свикват с внуците си.
А за децата - всички имаме моменти на изтрещяване, неизбежно е, ама хиляди пъти предпочитам от това да изтрещявам.
Статията май трябва пак да я прочета.

И аз имам да чистя банята, но няма да е днес. И прозорците ме дразнят, но заваля и ще почакат.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #236 -: януари 24, 2019, 14:27:08 »

Миме, разбрах те много точно, явно днес сме на една вълна.
Аз имам да чистя, но нямам мотивация, като знам че като се затопли тр да почна да хвърлям , местя и после плочки и кухня нова и..... bad Не мога повече честно... мразя ремонти. А се налага.
На първо време ще направя прочистване на гардероба, само да се стопи снега, че нещо ми хвърля мотивацията в кофата. nea  Мисля да сложа в контейнерите на БчК , защото вече от ХМ имаме достатъчно ваучери.
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #237 -: януари 24, 2019, 14:35:08 »

Миме, разбрах те много точно, явно днес сме на една вълна.

Абсолютно!

Само кухнята ли ще ремонтирате?
На мен ми се прави ремонт, но не тук.
За по-основно почистване ще чакам свекървата, ако реши да се задържи поне ден-два при нас няма да е зле.
ХМ нещо ме разочарова напоследък. Нищо не мога да харесам за дребния или ако харесам няма да му стане.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #238 -: януари 24, 2019, 14:38:20 »

Само нея, слава Богу... huhhuh.gif Тр да се сложи отопление, нов кухненски бокс, настилка и да се смени дограма.
В ХМ наистина няма кой знае какво вече. За възрастни да не говорим... Ползвам го когато не ми се обикаля а имам спешна нужда. Да не говорим че цените са неприятни спрямо качеството, което няма нищо общо с ХМ дрехите, които ми подаряват от Австрия.
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #239 -: януари 24, 2019, 14:44:12 »

Да ХМ са точно така.Аз го използвам като разтоварване, като ми се мотае в МОЛа.В Манго също има кофти дрехи и много чета какво съдържат и гледам на моделите как им седи, че с тая мода с късите блузки аз лично изглеждам комично.

Ох, ремонт.Не ми се мисли.Но като трябва, няма начин.

Булка, да де знам колко са ми мазнините, аз не обичам много мазни меса, да не кажа хич не ги ям.Само пушена сланина сега зимата мога да ям.Масло ползвам, кокосово също.Бронирано кафе не си правя, разтуптява ми се сърцето от него, пробвала съм.Та мъча там да докарам едни мазнини.Иначе карфиол обичам и редовно си го правя.
Активен
Страници: 1 ... 14 15 [16] 17 18 ... 22   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines