Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 19, 2024, 08:00:44

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 13 14 [15] 16 17 ... 22   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: ЧНГ! Януари 2019  (Прочетена 91503 пъти)
 
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #210 -: януари 22, 2019, 10:20:42 »

Честит рожден ден Скай!Бъди много здрава и обичана и все така креативна, като един истински водолей smile
Прекрасен празник!


Как сте дами?Аз сутринта се сблъсках с нещото наречено социални.Ходих за винетка и да оправя документите на сестра ми, но ядец.С промените на закона всичко е по настоящ адрес и ще трябва тя да се разправя в СОфия.После минах за едно направление за мен през ЛЛ и отидох до един магазин за хавлиени кърпи, та се сдобих с нова кърпа и 3 за кухнята smile

Айде хубав и ползотворен ден!
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #211 -: януари 22, 2019, 13:44:17 »

Честит рожден ден, Скай! Бъди жива и здрава!  give_rose
Активен
marry_me
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 304


BE YOURSELF ;)


« Отговор #212 -: януари 23, 2019, 07:57:35 »

Привет, лейдис  Sunshine

Маги, Скай, Честити да сте! Нека ви се случват безброй хубости, да сте здрави и усмихнати heart

На Западния фронт нищо ново lol Още си троша нервите, явно до края на февруари няма да излезна от тази спирала. Лошото е, че започнах да страдам от хроничен сърцетуп lol Пулсът ми е висок и си чувам движението на кръвта в ушите lol Другият път като ми предложат проект за десетки милиони евро с толкова проблеми ще им кажа хОи blum Стискайте ми палци днес да се отърва, моля за всички позитивни мисли, сили, енергии, еднорози, вълшебни пръчки, талисмани, Експектум патронум и всички вълшебни феи lol
« Последна редакция: януари 23, 2019, 08:02:37 от marry_me » Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #213 -: януари 23, 2019, 08:36:23 »

Добро утро!

Мери ми, не ти завиждам, ама никак.Пази се и се цени, защото здравето е нещо изключително важно!

Как сте дами в това сиво време?Кой звяр спа, да завиждам, щото моята госпожица се буди?Днес съм като блъсната от влак!

Скай де си ти сега?Тук, там?Направо ти губя дирите smile
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #214 -: януари 23, 2019, 09:13:25 »

Миме, аз явно затова по леко приех нещата- защото когато мога ( не винаги), съм на принципа Да бъде волята Му.
Скай, честит празник!
Мери ми, уикенда слизам да те поправям, ако си в града. За шума- селеногин и ще си пушка. Тялото има безкрайни възможности, но все пак покажи хОя при следващи подобни предложения.  smile
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #215 -: януари 23, 2019, 10:43:01 »

Здравейте

Аз днес ще почвам голямото чистене в очакване на свекървата. Тук и без това е -7 и вали сняг.

Колко е различно, когато бабата идва да помага за новородено и за почти 3 годишно. В началото е "Аз ще си гледам дететo, тя да помага за домакинската работа". Сега е "Тя да се занимава с детето, аз ще си оправям къщата".

Моето спа горе долу. Снощи дълго не заспиваше. Неговата стая е малка с голям радиатор и въздуха става сух. Затова като заспи му отваряме вратата и е ок. Ама снощи нещо се закашля. Според мен заради сух въздух. Може и друго да е. Ама ММ веднага паника и извади инхалатора, лекарства. Не можеше да заспи, че се бил притеснил. Та проветрих и останах да спя при Бамбук. Цяла нощ си спа и за сега не кашля.
Сега, ММ ли е голяма паника или аз съм прекалено дебелокожа. Ако е болен - ще го лекуваме. Ама гледам да съм спокойна. Много се натоварвах от нашите, защото те така реагират, все едно са сърдити и мен ме беше страх да им кажа като не ми е добре.
Дано е здрав Бамбук, че свека и тя е голяма паника и ще ми дойдат в повече.

Хубав ден
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #216 -: януари 23, 2019, 12:20:49 »

Аз защо си мисля, че Скай и съпругът и празнуваха в един и същи ден? Ако не бъркам, да е жив и здрав!
Миленка, ти какво печелиш /в брой/ от този проект? Честно, завиждам ти... Де и на мен да имаше някой да ми възлага, а не сама да си измислям и после аз да съм си виновна Wink.
Значи, вярна е приказката на Хайтов "едно е да искаш, второ, да можеш, трето и четвърто, да го направиш" Нали се пънех, че имам идея да гледам след училище деца... е, не издържах на 2 сестрички за един ден. сега ги пуснаха в грипна ваканция, та се уредих с тях, докато дойде личната им баба. Малииии, то ужас Oh my .... Едната в трети клас, другата - в първи. Не им спряха устите, ръцете и краката. През пет минути звънят на майка си, на баща си, на приятелки да си бъбрят глупости, ровят из телефоните да си префасонират снимки и обикалят от стая в стая, пък ние не отопляваме навсякъде. Нищо не им е интересно - няма книжки, приказки, кукли, шев и кройка, рисуване или готвене... Отидохме на разходка из парка- скучно им е, показвам им кое дърво какво е, не им е интересно, ходят и се мотат около кучетата и искат да ги галят, а аз се притеснявам... Хайде после в Кауфланд, да пазаруваме и да се скрием от дъжда. Пък те имали джобни и спестени от Коледа. Почна се едно купуване на лъскави опаковки, не е работа. Добре, че е седмица на Америка, та успях да ги залъжа да вземат пуканки и брауни. Хаха, нямах си работа, че им показах и как се пукат в микровълнова. Изпотрепаха се да натискат копчетата, да се хилят и така наръсиха по килимите, все едно сняг е валял. Къщата ни замириса на Мак Доналдс. diablo И аз деца съм имала, лигав племенник съм гледала, ама тези ми стопиха лагерите и вярата в светлото бъдеще Wink
Пандич, май и аз съм от тези паники, хем не го искам... Като вдигне някой температура или се разкашля и се вцепенявам от притеснение все още. Пък не е като да са боледували сериозно децата или някой друг в семейството баш от това. На моя приятелка в Германия внучката /на 3 години/ от Коледа насам вече трети път вдига по 40Т и не ходи на градина, ама се казва, че детето е кърмено и затова е здраво. Бе, как ще е здраво, по моите критерии направо е кекаво nea или недоизлекувано всеки път, щом се върне в градината. Не, това не било боледуване, водиха го така на ски, на плуване... То явно киселее, че не му е добре, те казват, че кара детски пубертет и се инати crazy Под очите има тъмни кръгове, сополите му до устата се виждат и по снимките, обаче не им пука. Не са прости хора да кажеш - приятелката е лекарка, родителите и те с магистратури, ама на, биволско спокойствие good
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #217 -: януари 23, 2019, 14:25:32 »

Здравейте!

Тук от няколко дена е мъгла и нямаше къде да ходим. Аз съм ограничила всякакви контакти, обиколки по магазини и детски центрове. Не мерси съм! Нещо много ме е страх с този грип дето върлува. Достатъчно ми е, че ММ ходи на работа и от там може да донесе нещо. Преди детето не ми правеха впечатление тези болести, ама сега с него само се оглеждам за болни.
Ние и двамата с ММ сме паники. Той даже май е повече от мен, чак дразнещо на моменти.

Снощи така се тръшнах в нас като чувал с картофи на пода, че сега ме боли китката. Хем ми се пререва, хем се и посмяхме на мой гръб, че като си представих как съм изглеждала отстрани ми стана смешно.  smile)Дадох си сметка, че съм дебела, защото имам чувството, че се разтресе блока.  lol

Панде, не разбрах защо са били сърдити вашите? Не заради цветята, така ли?  Късмет със свекървата.

Свекърва, звучи ужасно натоварващо.  angry У вас ли си ги гледала ?  Ти пък какво се напъваш, ами не седнеш да си починеш малко?! Те нямат голяма разлика, не са ли са се занимавали заедно?
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #218 -: януари 23, 2019, 14:41:56 »

Миме, за кое ме питаш? Като беше тук майка ми се сдърпахме за едно цвете.
Сега говорех за като бях малка, а и не само. Като кажех, че нещо ме боли и те правеха една физиономия "Ох пак ли" и мен ми ставаше много гадно. Затова уж гледам да не съм така пред Бамбук. Ама мм е точно така.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #219 -: януари 23, 2019, 14:56:46 »

Миме, не си дебела, а сградата не е добре построена. funnytooth funnytooth
Свекс, що си навираш таралежи в гащите? То нали виждам и син ми, нищо не му е интересно, освен разходки и компютъра. Такива са си. Особено ако няма строгост.. се превръщат това поколение, в това, което ти описа.
Панда, аз съм притеснителна на тема болести, но само за брат ми и детето. За мен ми е все тая. СЛожете му голяма чиния широка и дълбока с вода в стаята и няма да имате този проблем. От личен опит казвам. Или овлажнител за въздух.
Но това за чужденчето и 40 градуса температура... са си за социалните ( ако някой питаше мен ). Не бива да се прекалява ни в едната посока, ни в другата.  sad
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #220 -: януари 23, 2019, 15:04:30 »

Свекс, честито  blum Значи да ти пратя Моника, само дето на нея шиенето и рисуването и харесват, разходките също, но не млъква.Мен вечер ушите ми молят за тишина  smile Да ми е жива и здрава няма още много да е такова кречетало, или поне не пред нас.

Ох на мен са мис е заредили едни социални контакти, че чак вече се моля да свършват и да си почина малко.Като няма що няма, като има искам почивка.Няма угодия!

Моя мъж спрямо мен е като на Пандето.Аз какво съм виновна, че се разболявам, хем ми е зле хем се чувствам виновна.Спрямо детето не е така.Много я обгрижваме и двамата.
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #221 -: януари 23, 2019, 15:31:01 »

Панде, сега те разбрах.   good

Еми, мерси за успокоението.  lol
Ти мислиш ли да пускаш младежа на ясла? И Алекс се чуди какво да измисли по цял ден. То и затова се сеща за тв.

Ние слагаме съд с вода върху камината, а ММ понякога слага и влажни кърпи на радиатора. В нас е много сух въздухът. Чудим се за овлажнител, но не сме го решили.

И ММ като види, че не ми е добре много ме жали, но ако е за него му е все тая. Тогава се включвам аз като до последно го карам да ходи да се прегледа. Трябва да има баланс. А за детето и двамата сме паники.
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #222 -: януари 23, 2019, 16:49:53 »

Добър ден  give_rose
 Ние с Миссме си вкъщи, имаше малко температура и задна хрема и наредихме схемата до края на другата седмица да си я гледаме вкъщи, че и без това върлува ужасен грип. В яслата днес са били две момиченца от нейната група само и са ги слели с другата група.
Леле тва за швабчето с 40 градуса sad Миличкото представям си коолко зле се чувства, дано да няма усложнения от това лекомислие.
Скай, да сте живи и зрави с ТМ, на патерички  give_rose
Ми за детето и аз съм ужасна паника. Вдигне ли температура и ръката ми залепва за термометъра, цяла нощ не спя да меря температура и само я преследвам, ужасна съм, но много ме е страх. Инхалаторът вкъши не се прибира. Особено параноясах откакто беше с 40+ т и лежахме в болница, още ми е пред очите как беше посиняла и я втресе. ММ ми се кара, че прекалено често я меря, но той я видя когато вече се беше успокоила и си беше тя, не ѝ е виждал и захласванията, та няма как да трепери толкова като не я е виждал в такова състояние  pardon Ще ми мине може би като започне повече да може да ми обясни какво къде я боли, че сега още не се разбираме на 100%.
Да, и ММ е повече паника за мен отколкото за детето щото според него на мен няма кой да ми трепери толкова и да ме обгрижва колкото детето, а и аз не обичам да пия хапчета.
Сутринта ходихме на разходка с надеждата да се изтощи и да спи...нищо такова, още вършее и се гони с кучето, няма и за кога да спи вече  huhhuh.gif
Не знам кое повече ме напряга, това неспане или яденето на супа/попара и всичко течно с вилица  angry
« Последна редакция: януари 23, 2019, 16:52:38 от Feribotka » Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #223 -: януари 23, 2019, 21:59:43 »

Миме, той не е приет на ясла никъде. Догодина на градина. Дотогава аз работя от нас и го гледам... малко е лудница на моменти, но не съм натоварена и се съобразяват с мен мъж ми и другите.
Фери, мен не ме жалят у нас като съм болна, смятат ме за актриса, а и себе си не жали мъж ми- та все тая. Отучил е и мен да жаля- някак е спокоен. biggrin biggrin biggrin
Мен ме дразни това ядене и мазане на храна-по масата и прочие.. затова слагам табла под бурканчето му или под купичката, поне да маже в нея.....
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #224 -: януари 24, 2019, 08:22:22 »

ДОбро утро, как сте?Още малко и идва събота и неделя.Ние мислехме към Беклемето да ходим, те го дават дъжд и вятър, та май ще отидем на китайски с приятели, че не сме ходили отдавна  blum После ще обяснявам как съм на диета blush Иначе се мъча де.Високомазнинно, ниско въглехидратно, ама не ми се получава за сега съвсем.

Булка споделяй, колко отслабна?

Айде хубав ви ден!
Активен
Страници: 1 ... 13 14 [15] 16 17 ... 22   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines