Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 16:30:17

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 12 13 [14] 15 16 ... 22   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: ЧНГ! Януари 2019  (Прочетена 90931 пъти)
 
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #195 -: януари 20, 2019, 16:23:54 »

Честит рожден ден, Маги! Много здраве и сбъднати мечти!  heart
Активен
Vivi20
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 790



« Отговор #196 -: януари 20, 2019, 16:57:48 »

Честит рожден ден Маги!  heart
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #197 -: януари 21, 2019, 10:16:22 »

ДОбър ден девойки!Благодаря за пожеланията!Виви, да си жива и здрава и ти kiss2

Как сте днес?Тук е светнало слънце, аз имам да си търся чанта и да работя естествено.Нещо не ми е дзен напоследък!
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #198 -: януари 21, 2019, 10:23:17 »

Здравейте smile аз си изкарах хубав уикенд. Бях на немски, после при логопеда мина много добре. Вчера ходихме в парка в гората до селото. Лятото сигурно е много готино там. Сега пак си поиграхме, ама си беше студено. В петък идват свекървата, зет ми и онзи "шушляк" (много ми хареса на Еми израза). Та се настройван психически.


Хубав ден smile
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #199 -: януари 21, 2019, 12:13:20 »

Маги честит празник! Да ти се сбъдват желанията!
Аз съм с главоболие от цикъла, но чакам по добри времена.
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #200 -: януари 21, 2019, 13:31:49 »

Здравейте!

На мен тези дни ми е криво. В събота баба трябваше да има рожден ден, трябваше да празнуваме юбилей, но за съжаление нея я няма!  sad Вчера пък близначката й имаше рожден ден. Като й звъннах да я поздравя се разтроих, защото ми каза, че нейните внуци са й направили голяма изненада. Сигурно и ние щяхме да направим изненада на баба ... sad Всеки път ме стиска нещо за гърлото като й се обадя и й кажа бабо...а аз баба си нямам.   cray

Черни мисли, съжалявам, но ей такова ми е.  huhhuh.gif
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #201 -: януари 21, 2019, 14:14:13 »

Здравейте!
Тия дни ми минават нещо много бързо. Хем се организирам и върша 100 неща и хем всичко е като един миг.
Вчера гледах няколко часа тапети, пана, интериорни решения и дизайнерски изгъзици, че като се постопли и подхващаме хол и тераса да правим. Отделно и други щъркели ми кълват главата. ММ е напът да сменя работа. Уж всичко е уговорено, ама има време докато стане и сме малко във въздуха. crazy

Панде, златна възможност да демонстрираш колко си щастлива Wink ...специално за шушляка.
Миме, give_rose
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #202 -: януари 21, 2019, 16:04:56 »

Мим, двете близначки близки ли бяха?
Аз като се обадя на леля ми пък ми става много мило... Някак оживява духът на майка ми, спомням си какви ги вършеха двете, какво разказваха за детството си. Живот и здраве, леля ще стане на 90 тази година и ако ме поканят, с удоволствие бих участвала в организацията. И с дъщерята и сестрата на покойната ми приятелка също си говорим и винаги я споменаваме. Вероятно нагласите ни са, че трябва да запазим спомена за живелия човек, а не че вече не е между нас.
Реакциите на леля ми са доста по- различни, чак неочаквани. Тя не иска да говори с мен и вечно си измисля разни работи да се измъкне. Дали е от възрастта, не мога да си го обясня. По характер с нея повече си приличаме, отколкото с майка ми, пък на какво се получава.  crazy Има едно разкошно кашмирено палто, много любимо на майка ми беше. Предложих го на леля, защото е хем хубаво и топло, хем и много леко, пък единствено на нея от родата би станало. Не, отказа го, щяло да и става мъчно, а не искала да се тревожи.  Какво да се прави, различни сме и всеки по собствен начин преживява мъката.
Захванала съм се с шев и кройка и цялата къща е в боклуци- кончета, изрезки плат и вата, прахоляци, карфици и кройки. Твърдо съм решела днес да свърша и като на Б.Б. "да ми се маха от главата". Хаха, приятно ми е да бодикам, ама е хубаво и да му видя края.
Апартаментът срещу нас за четвърти път си сменя собствениците. Пак ще има чукане и тракане, гледам разни майстори с кофи и стълби се мотаят. Спират ток и вода, сигурно да не им пречи и ми звънят за това или онова. Бре мобилен зареждаха, ръце миха, малка отвертка търсиха, писна ми. Връщам се преди малко от парка и един от по- възрастните, на вид мераклия, застава пред мен и ми вика: "тече ми носът, госпожа" Тъкмо да реша, че иска да му го избърша, че му мръсни ръцете и ръкава Wink, той ме помоли да му дам гореща вода да си пие Фервекса funnytooth Ей, може пък това да е нов вид ухажване Wink
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #203 -: януари 21, 2019, 16:43:54 »

Аз пък отчасти съм облекчена че дядо вече не се мъчи на земята. Радостна съм че съхранявам това което имам от него. Колкото години му е дал Бог- толкова е живял, не мога да застана срещу съдбата.
Сигурна съм че баба ти , Миме, иска да си щастлива всеки един ден. Особено на празниците.
Свекс и аз реших че иска носа да му бършеш. Не разбирам само защо им отваряш- аз отварях само на домоуправител и приятелката ми от горния етаж. Опасно ми се види- знаеш ли дали не рязглеждат да крадат..
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #204 -: януари 21, 2019, 17:29:01 »

Еми, това пък изобщо не ми е минавало през ума, че може да оглеждат за крадене crazy Те по стаите не влизат, а и от коридора нищо не се вижда, няма отворени врати. Просто ги домързява и се чудят как да се размотават, според мен. Сега сменят дограма и носят брандирани облекла на известна фирма, та едва ли биха рискували, но знае ли се nea. Утре ще се правя, че ме няма, да звънят на други съседи.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #205 -: януари 21, 2019, 19:54:20 »

Свекс, аз понеже така обраха нашите, затуй си имам едно наун.
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #206 -: януари 21, 2019, 20:57:08 »

Маги, да си жива и здрава! Желая ти много успешна година със сбъднати мечти и безброй поводи за усмивка!
Не съм ви чела последните дни, но ще наваксам скоро smile  надявам се всички да сте живи и здрави!
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #207 -: януари 22, 2019, 08:37:30 »

Добро утро!

Свекърва, може да се каже, че бяха близки. Обичаше сестрите си и макар че живееха на различни места, баба често ходеше да ги вижда. Баба беше тази, която поддържаше връзката ни с роднините ни от нейна страна. Имам чувството, че вече няма да ги видя, а след като и майка ми замине, още повече. А с братовчедите ми имам много мили спомени от детските ми години и пак благодарение на баба. Спомените ми с нея също са прекрасни и винаги ще я помня с това. Но това не пречи да ми липсва много! В съзнанието ми е жива. Спомням си ясно гласът й, движенията й, смехът й. Просто искам да ми е по-леко, а не задушаващо. Отразява се на състоянието и на здравето ми. Мило ми става като чуя сестра й, но ми се иска и моята баба да чуя. Искам на рожденния ми ден да ми се обади първа, още в ранни зори, нетърпелива за да ме поздрави. А и сестра й винаги плаче по телефона. Миналата година, когато ми се обади на РД много ме разстрои, защото няма как да не плача и аз. Представам си пък какво й е й на нея, като са близначки и сигурно са имали по-специално връзка. Задавам си много въпроси, които искам да отправя към майка ми за живота на баба, но нямам сили.
Еми, добре че баба нямаше такива мъки, макар че като я знам, може много неща да е скрила от нас.
Аз не искам да вярвам в това, че човек живее, докато има мисия тук. Не мога да повярвам, че видя мен булка, че видя детето ми, а не можа да ожени брат ми и да се радва на правнуци и от него. Просто ми е несправедливо.
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #208 -: януари 22, 2019, 09:53:08 »

Честит рожден ден, Скай smile Бъди все така креативна smile

Активен
skylife
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1308



Моят сватбен албум

« Отговор #209 -: януари 22, 2019, 10:02:53 »

 Girl_hide Много благодаря! heart heart heart
Активен
Страници: 1 ... 12 13 [14] 15 16 ... 22   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines