Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 14:30:47

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 11 12 [13] 14 15 ... 22   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: ЧНГ! Януари 2019  (Прочетена 90928 пъти)
 
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #180 -: януари 18, 2019, 14:36:41 »

Минавам само да ви благодаря за магията вчера, не знам чий звяр снощи не е спал, но мен най-накрая ме събуди аларма сутрин а не рев, с мм не можахме да повярваме  yahoo
Активен
marry_me
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 304


BE YOURSELF ;)


« Отговор #181 -: януари 18, 2019, 14:40:56 »

Привет, лейдис  Sunshine Sunshine Sunshine

Днес ходих на ортодонт sad Потвърдено, ще трябва да си вадя мъдреците. Които за мой късмет са само 3 по рождение  Girl_hide И ми е едно притеснено и се чудя да си го причинявам ли  blush
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #182 -: януари 18, 2019, 14:59:07 »

Минавам само да ви благодаря за магията вчера, не знам чий звяр снощи не е спал, но мен най-накрая ме събуди аларма сутрин а не рев, с мм не можахме да повярваме  yahoo
затова ли моят стана да реве в пет, а после финално в 7.30?
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #183 -: януари 18, 2019, 15:01:09 »

Привет, лейдис  Sunshine Sunshine Sunshine

Днес ходих на ортодонт sad Потвърдено, ще трябва да си вадя мъдреците. Които за мой късмет са само 3 по рождение  Girl_hide И ми е едно притеснено и се чудя да си го причинявам ли  blush
Мога да те консултирам и с Мери- запознахте се на рд. Ще ти даде странично и свежо мнение.
Миме, само козметика. Нещо ми се бели и скалпът но май е от студа.
Активен
marry_me
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 304


BE YOURSELF ;)


« Отговор #184 -: януари 18, 2019, 15:29:11 »

Еми, уж ходя само при доказано най-добрите. Включително ваденето ще е при завеждащия Лицево-челюстна хирургия на факултета към университета. Доцентът има частна практика и при него. Само да се навия, че от две години се навивам angry Ама нещо ме е шубе, та шубе bad bad
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #185 -: януари 18, 2019, 15:50:37 »

Мери, вади ги! Не е кой знае какво. Два дни си предвиди да си починеш. Аз имам два извадени. Яд не е че не ги вадиха два по два, а само горните са ми извадени.

Ние ходихме в детския център. Много ми е сладък като си играе с децата. Ама колкото него са само момичета и не им се тича постоянно.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #186 -: януари 18, 2019, 16:10:09 »

Мери, вади ги! Не е кой знае какво. Два дни си предвиди да си починеш. Аз имам два извадени. Яд не е че не ги вадиха два по два, а само горните са ми извадени.

Ние ходихме в детския център. Много ми е сладък като си играе с децата. Ама колкото него са само момичета и не им се тича постоянно.
Зависи в какво състояние е зъбът. При майка ми се наложи месец почивка, имаше и главоболия, не искаше да образува съсирек и прочие. bad
Активен
marry_me
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 304


BE YOURSELF ;)


« Отговор #187 -: януари 18, 2019, 16:14:24 »

Ама моите са здрави. Просто съм Ламята Спаска  cray Имам едри зъби и малка челюст, няма място. А са решили 2 да растат, за момента са се показали  cray
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #188 -: януари 18, 2019, 16:15:27 »

Ама моите са здрави. Просто съм Ламята Спаска  cray Имам едри зъби и малка челюст, няма място. А са решили 2 да растат, за момента са се показали  cray
Тогава не се куми, че после и брекети трябват, ако закъснееш прекалено.  insane
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #189 -: януари 18, 2019, 16:31:49 »

мен са ми вадили два пъти мъдрец, единия път беше жестоко, другия път нищо не усетих. Ако е добър хирурга, вади смело!
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #190 -: януари 18, 2019, 19:00:07 »

Баба днес изкара един работен ден в нас. В началото дребният хич не й се зарадва. Явно подозираше мое бягство. После видя, че сме заедно и обърна внимание на баба. Заспа по учебник. Ходих на фризьор. За малко и аз да заспя на стола.  Girl_hide Доволна съм от балеажа, от спокойствието, от тишината heart Накрая баба ми даде и пари, че да си взема нещо за рождения ден.  danceg
Мери ми, хич не се чуди! Вадих полуизлязъл мъдрец в супер подходящ момент - кърмех Кокона и не можех да се натъпча с болкоуспокояващи girl_impossible Другият го извадих, но не помня даже кога и как. Нагласих се и отидох. Друго е да има човек челюст като ММ - има място за два реда зъби crazy Не е усетил кога са му излезли и четирите мъдреца.
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #191 -: януари 18, 2019, 19:31:26 »

Минавам само да ви благодаря за магията вчера, не знам чий звяр снощи не е спал, но мен най-накрая ме събуди аларма сутрин а не рев, с мм не можахме да повярваме  yahoo

Аз се оцъклих в 3.30... явно е хванало smile
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #192 -: януари 20, 2019, 09:52:19 »

Честит рожден ден на нашата прекрасна Маги smile

Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #193 -: януари 20, 2019, 11:45:51 »

Честит празник, Маги! Пожелавам ти здраве и много успешна година! give_rose
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #194 -: януари 20, 2019, 13:46:36 »

ЧРД Маги  heart
Активен
Страници: 1 ... 11 12 [13] 14 15 ... 22   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines