Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 18:21:37

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 22   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: ЧНГ! Януари 2019  (Прочетена 90936 пъти)
 
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #135 -: януари 15, 2019, 17:24:54 »

То така или инак е по -добре рано варицелата... че като знам после как се минава през нея...
Активен
Vivi20
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 790



« Отговор #136 -: януари 15, 2019, 18:15:02 »

Булче, и ний сме точно до там, като видях на вратата за тая варицела тръпки ме побиха ... не знам що точно сега, не можа ли към пролетта да се изтръшкат с шарка?  sad

Около мен и аз включително изкарваме всички вируси на децата ... единствените хора, които познавам, дето не са боледували с децата си са учителки.  pardon

Али, Свекс ... тоя Пловдив нявсякъде го пишат тази година, бяха ни на гости кумата ми, която е от Първомай, сега бил момента да се ходи в Пловдив, много хубаво било. Wink Аз до там няма да стигна, ама сигурно ще се засили туризма тази година при вас. smile
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #137 -: януари 15, 2019, 18:30:22 »

То така или инак е по -добре рано варицелата... че като знам после как се минава през нея...

ами след като видях детето на приятелка през какво мина с тая варицела, все повече се надявам да вкарат ваксина за варицелата. Вирусите мутират с времето и стават по-агресивни, таа сега всички сме на тръни в градината и чакаме... лошото е че не ни уведомиха че са под карантина, а пост фактум, обаче ни искат бележки задължително след дълго отсъствие че не са контактни с болни... дрън та пляс
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #138 -: януари 15, 2019, 18:41:53 »

Верно е че мутират ( или ГИ мутират ). аз щях да пукна с тая варицела от мъки
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #139 -: януари 15, 2019, 18:54:37 »

Ами то си е казано- лоша реклама няма good Нека идват хората... Те и в Тайланд и Виетнам ходят и са много доволни, сигурно защото отчитат, че и от тях по- зле има.
Като пловдивчанка второ поколение и дипломиран екскурзовод /от гимназията/ с чисто сърце мога да кажа, че това е прекрасен град, с прекрасни хора и с още по- прекрасни възможности да си остане люлка на културата, но с много малко късмет откъм управници  sad. Още от социалистическо време, та и сега... Софиянци поне протестират, ние си натискаме парцалите и повтаряме като в приказката, че царят е с прекрасни дрехи, пък той, горкият, гол се перчел. nea
Хич не е за идване сега, всички инициативи ще се повтарят и потретват през лятото и есента. Тогава белким и площада оправят, щото хем е грозен, хем опасен. Ще ви покажа наистина хубави места, за всеки има по нещо. heart
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #140 -: януари 16, 2019, 08:11:29 »

Добро утро!

Вчера такъв ужас изживях с камината ни, толкова ми се вдигна адреналина, че вече си представях как сме в историята. Добре, че ММ се прибра от работа и оправи нещата.

Еми, тя, майка ми си има основателна причина да ме пита сега, ама на мен ми стана смешно. Първоначалната идея беше през май да заминава при баща ми (за постоянно  sad), но онзи ден ми съобщи, че са решили да замине след рождения ден на Алекс. Та тя нали се занимава с украсите и разни други неща на всичките ни събития и иска да се подготви от рано, защото ходи и на работа. Затова ме пита сега, но просто ми е невъзможно да знам.  nea  А и наистина искам да измисля как да изненадам ММ за неговия РД, защото нали юбилей ще има. Имам някакви идеи, но не знам дали ще мога да ги осъществя. Дали ще мога да събера парите до тогава, за да ги осъществя. Но ще трябва да го направя. Тя трябва да ми помогне и за него. През май ни се очертават две сватби засега и не знам как ще го бъде. Майка ми също има РД тогава.
Иначе и аз не смея да си правя планове за много напред, но понякога се налага, колкото и винаги да излиза нещо непредвидено.

Свекърва, ти ходи ли на откриването? Мислех, че ще пишеш как е било от първо лице? Четох Слави нещо беше писал пак за присвоени пари от сцената, която били построили.

Аз вече наистина не си трая косата и искам да се подстрижа. И на зъболекар трябва да ходя, но не съм събрала кураж.

Хубав ден!
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #141 -: януари 16, 2019, 09:56:19 »

Надалеч ли заминава майка ти? Това е доста гадно...
Аз за пострижка не съм, но за зъболекар със сигурност. Но отлагам защото ми е трудно организационно. Инак страх нямам, за първи път отидох на 18 години, може би затова. Вчера си развалих един от ноктитв, тоест гел лака му.. Сега днес ще тр да вадя лампи и глупости за един пръст.  beating
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #142 -: януари 16, 2019, 11:00:27 »

Мимка, не, не ходих на откриването, но и нямах намерение. Гледах го по телевизията. Присъствах на част от генералната репетиция в петък и по стечение на обстоятелствата бях на Главната в деня на откриването. Както казах, разочарована съм sad. При това, без да имам предвид хвърлените на вятъра пари и злоупотребите.
Нямам претенции да съм особено културна, но в никакъв случай не съм човек, който може да бъде убеден, че суетата, политиканстването, безотговорността и пошлостта са културата на един вековен град, на българския народ, че и на Европа в допълнение. pardon
Снощи Слави допълнително ме смаза, не че не ми е идвало на ума какво се случва финансово. И една статия на момче - българчЕ, дето живее в Америка, ама дава акъли, че положението ни е кофти, защото сами си го мислим и така представяме лошо България пред инвеститорите и в общи линии "само положителното мислене ша ни управи", направо ме вбеси. За толкова глупави и прости ли ни имат властимащите? Ама хак ни е /това пък на какъв език е и дали не идва от компютърното хакване? pardon  blush funnytooth Wink/
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #143 -: януари 16, 2019, 12:07:54 »

Щом Захари Стоянов и Сава Раковски са го ползвали нахаквам, най вероятно сме открили америка преди американците . SERENADE laugh
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #144 -: януари 16, 2019, 14:43:36 »

Днес се разходих до НАП. Вървейки с дете на ръце си мислех колко ще е хубаво да направят един МОЛ, ама за институции - и паркинг да има, и всичко да е на едно място, за да сновеш по етажи, а не по улици heart Мечта! Та когато имаше питания как да ни се казва новия-стар МОЛ, много хора точно това писаха - че искат такъв мастодонт, ама за вършене на работа, а не за харчене на пари за краста. И да видите тогава как ще спадне и движението. Да, управници трябват, управници на тоя град good
Миналото лято определено имаше много туристи. Като че ли много повече от предни години. Някак се усеща това нещо. Сега не знам тепърва доколко ще се засили потокът. Естествено ползата е бавна като възвращаемост.
Булче, Виви, с две ръце съм ЗА изкарване на варицела като дете. Единият видя зор три дни, другият пет, а аз на 18 години - две седмици плюс половин година възстановяване (всеки вирус ме ловеше и ме правеше парцал за поне още седмица). Деверът много пазят племеника. Чак се чудя закъде! Съседчето изкара много тежко. То е точно от децата вечно пазени от всичко, та имунитет и каляване - нулево. Никога не е подходящо време (казвам го като родител), ама по-добре така в сравнение да се провали я море, я пътуване, я нещо по-сериозно, както при мен беше балът, изпити, кандидатстване и прочие. pardon
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #145 -: януари 16, 2019, 14:46:20 »

Надалеч ли заминава майка ти? Това е доста гадно...

Испания.
Много ми е мъчно, дори не знам как ще свикна с тази мисъл, но гледам засега да не задълбавам, че още по-зле ще ми стане.
Снощи ММ ми се скара, че се излагам като отлагам зъболекаря. След като съм преживяла раждането, не би трябвало да ме е страх от тази билка. Е, прав е, ама на мен ми трябва кураж да стигна до кабинета, пък там вече ще търпя.

Алекс днес се държа ужасно навън и аз самата се чувствам ужасно скапана...и лоша.  sad
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #146 -: януари 16, 2019, 15:36:32 »

Не искам да я съдя, защото ако толкова ми е добре с мъжа ми, като остареем, и аз бих заминала. Но пък не знам как се променят нещата като има човек внуче.. не смея да коментирам. sad
Аз ги пуснах по мъжки да карат шейни с друг баща и друго момченце, и най после си откраднах време през седмицата без присъствие вкъщи. За женски цели. pardon
На вълна сърца и неоново розово съм, ама не е заради св Валентин. crazy
Активен
marry_me
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 304


BE YOURSELF ;)


« Отговор #147 -: януари 16, 2019, 15:45:23 »

Привет, лейдис  Sunshine Sunshine Sunshine

Тук съм, уж съм жива, ама да видим до кога tease

Миме, това за майка ти звучи доста неприятно от гледна точка помощ. От друга страна си е възможност да се преоткриете със свекървата в Раздел "Помощ за детето". girl_wink За другото мисля, че не е редно да се обвиняваш и самоизяждаш, това са много неприятни емоции, които си вкарваш, та не е хубаво да си знаеш girl_wink

При мен е толкова динамично, но са все неща, които не са за публичното пространство Girl_hide

На 1-ви Февруари заминавам за панаира в Мюнхен за седмица и викам на мъжО, че му давам картбланш за ергенска квартирка, той се прави на ощипана девойка lol Върви го разбери lol

Май друго в момента не ми се върти в съзнанието, ангажирана съм работно. В неделя седнах да работя късно вечерта, направих 16 часа, без каквато и да е почивка, приключих в понеделник на обяд в 1 с ДДС-то. После два дни давах заето, мозъкът ми се беше сварил. От друга страна установих, че още издържам на як напън, но вече знам, че никому не е нужен girl_wink

Аз пък за Пловдив 2019 имам малко по-различна гледна точка. Да, истина е всичко, което свекърва е написала, но от друга страна, колко и да е кичозно, грозно и т.н. все пак си е наше. И да ние сме в погледа на почти всички международни гидове за 2019, защото да не се радваме за това. И ми омръзна от цялото черногледство - всичко е корумпирано, всички сме нещастни, всички сме мрън-мрън... М*мка му, това си е прекрасно събитие, колко градове в Европа могат да се похвалят с тази чест. Може да не сме го направили по най-добрия начин, но все пак сме част от нещо голямо. И самото участие си е повод за радост heart Без хейт!

Хубав ден  Sunshine Sunshine Sunshine
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #148 -: януари 16, 2019, 15:49:55 »

Мери ми, може би се опасява, че ако не реагира така, ще си заформиш и ти ергенска квартирка в чужбината. biggrin biggrin biggrin
Активен
marry_me
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 304


BE YOURSELF ;)


« Отговор #149 -: януари 16, 2019, 15:51:53 »

Мери ми, може би се опасява, че ако не реагира така, ще си заформиш и ти ергенска квартирка в чужбината. biggrin biggrin biggrin

Еми, той знае, че това няма как да ми се случи girl_wink Деля една стая с колежка жена girl_wink Освен ако не воайорствам, не виждам друг начин lol lol lol
Активен
Страници: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 22   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines