Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 11:32:41

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 22   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: ЧНГ! Януари 2019  (Прочетена 90957 пъти)
 
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #120 -: януари 14, 2019, 14:55:39 »

Бе тя нашата е малко като на оня баща, дето дал пари на ограбен от сина му мъж да си мълчи, щото "това му било сефте на детето за деня и да не му троши късмета" funnytooth НИ2 е сравнително скромен, някакъв Хуауей търси, пък и Родният ползват големи отстъпки, та е финансово по- изгодно да го купи тук, а не от Амазон, примерно.
Да, произношението в немския не е нещо кой знае какво, особено ако си учил друг западен език и имаш отношение към различната дължина на гласните и интонацията. А как учите - само на немски, или през английски?
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #121 -: януари 14, 2019, 16:18:52 »

Само на немски. Аз не го очаквах, но всъщност така е по-добре, защото иначе щях да си упражнявам повече английския.
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #122 -: януари 14, 2019, 17:57:03 »

Юхууу

Да се разпиша малкичко!

Да ви почерпя за баща ми именник, с реване, това му е любимия десерт, не може да го хапва заради диабета, ама нищо



Маги напомняш ми че и аз трябва да мисля за РД, нещо тая година не ми се организира ....

svekarva страшна история! хахах! Днес, т.е вчера се играе хазарт иначе, кой каквото знае, ей фейсбука ми е пълен с празнуващи, спомням си и ние как празнувахме всяка година, и тук сме празнували с приятели, даже на мен се падна парата последно, амаа се разпадна компанията.

Панде браво за немския, така като е само на немски бързо ще го научиш! За майка ти не разбрах каква е драмата? Донесла ти е саксии ли? Те с кола ли идват?


Аз уикенда го изкарах в домакинлък, имах една сланина и така ми се бяха дояли пръжки, та за първи път топях мазнина хахах. Малко ги фръкнах, ама са като чипс сега, ометохме ги с мм почти.


Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #123 -: януари 14, 2019, 18:14:47 »

Булче, да с кола идват. И предния път донесе 4 орхидеи (само 3 имах преди), един бамбук (той също беше мой) и едно алое. Аз и бях казала, че и ги подарявам, защото обича цветя, терасата и е джунгла.  Ама на мен не ми се занимава. Те предния път ни носеха много багаж, даже се учудих, че баща ми се е съгласил и на един кашон цветя.  И понеже тогава, ги приех, тя явно е решила, че ги искам. И сега ми донесе още едно алое. И аз се издразних и й казах, да си го носи обратно, тя се нацупи. И първия ден почти не ми говореше и само си даваше телефона на Бамбук да гледа клипчета на него, което мен много ме дразни. След това ни мина, но от 3 дни, един почти не си говорихме, което беше много тъпо.
И  междувременно се разбра, че ще идва свекърва ми за седмица. Ще пристигне с братът на ММ. Обаче с тях ще е кумът на бившия ми, който на времето е имал много гадни изказвания за мен и ММ. И сега той трябва да спи у нас за една вечер, след това той и девер ми отиват на сноуборд в Тирол. Само така ще дойде свекърва ми, защото не иска да пътува сама. Не че аз искам тя да идва, но ММ иска, предполагам. Въпреки че като дойде тя той само ще и се нерви. На връщане май няма да спят пак у нас, а само ще я натоварят.
Първоначално си казах, карай то всичко е минало отдавна, ама съм си злопаметна и това е.
« Последна редакция: януари 14, 2019, 18:20:01 от pandapanda » Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #124 -: януари 14, 2019, 22:27:02 »

Да се разпипа и аз за новата година по средата на месеца lol

За спането мернах, че сте си говорили, Мис също не е от рано заспиващите, нито от спящите изобщо. Нито ясла, нито опити за режими, нищо не помогне. В момента все още вършее, крещи, гони се с кучето и пее бохемска рапсодия. Тва последното щото откакто излезе тоя филм сме на Куийн вълна, в колата непрекъснато, вкъщи тва се слуша, днес взеха че качиха филма в Замунда и познайте кво ще се върти на телевизора, изобщо ми се повръща вече от Фреди и компания, ама ММ си е такъв като се зариби по нещо  blush Ще видим кога ще му мине мерака, дано да преди да ми свърши търпението. Мислех да го водя на театър да гледаме пак Фреди, ма не мерси, няма да си го причиня.
Иначе Мис няма проблеми със ставането, сутрин се събужда малко преди аз да изляза, преди осем, мием си заедно зъбите, и кой накъде е.
Абе Панде кво ви нападнаха, преди никога не се имали толкова гости lol Знам колко обичате, така че ви пожелавам търпение  give_rose
Уикенда го изкарахме на филми. В събота мързелуъвахме, пооправихме малко в нас и после закарахме Мис при нашите и като се прибрахме гледахме филми. В неделя се събудих в 11:30! Толкова отдавна не ми се беше случвало, ММ ми направил закуска, кафе, изчистил, обелил и нарязал каквото трябва, и изтеглил пореден филм да гледаме, ми пукнах се от кеф. Привечер си взехме детето, стопи ни лагерите за единият ден без нея и така  pardon
Аз се дразня на моята мама, че все като отида у тях и се опитва да ми пробута някакви неща, които умишлено съм си оставила там просто щото не ми трябват или защото си ги свързам с живота преди ММ и предпочитам да са си ми в стаята. Ей голям зор да си взема едни керамични кукли, токо зор, че мис видя сметката на едната последния път щото я разнасяше, а беше прибрана, еми сега е скарфейс щото падна на плочките и ѝ се счупи лицето  pardon
П.С. Мис отиде да "нуни" преди 20+ минути, ама още я слушам как се обяснява с ММ. Приказките никога не се четат/разказват до край...и тя като баща си като включи на една вълна, край няма - от две седмици ВСЯКА вечер четем Котаракът в чизми.  angry
« Последна редакция: януари 14, 2019, 22:40:53 от Feribotka » Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #125 -: януари 15, 2019, 08:34:57 »

Добро утро!

Разписвам се и в тази седмица, не че има с какво, но трябва да поддържаме присъствие в темата.  smile

И мен са ме налегнали организационни мисли. Майка ми вчера ми звънна да ме пита дали съм решила какво ще правим с рд на Алекс (след 6 месеца  lol), а на мен ми се иска първо да реша за РД на ММ (след 4 месеца). Имам време, но не и кой знае какви решения.

Панде, много гости ви се събира нещо. Това означава ли, че ви отпада прибирането насам скоро?

Маги, успех с организирането на РД на Моника. Миналата година май бяхте  на домашно? Аз се радвам, че никой не ни кани на РД на клубче точно сега, че заради тези грипове, като нищо ще откажа.

П.с Маги, съжалявам, че те изпреварих днес.

Хубав ден!
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #126 -: януари 15, 2019, 09:11:39 »

Миме, изпреварвай ме smile Тези дни имам работа, идвам по-късно в офиса и няма как да пиша.Даже утре въобще не знам дали ще се появя smile

Първо трябва да измисля мое празник, че чука на вратата  huhhuh.gif Заедно с него мисля и на Моника.Чудя се днес или в четвъртък да се разходя до един клуб детски тук на близко да питам за цени и оферти.Ще видя в какво настроение съм, а и как е времето на вън.

Да правилно помниш, до сега е бил все в къщи празника на Моника, но хола не беше ремонтиран и беше като детски кът.А и тя беше по-малка, можех да я излъжа, така да се каже.Сега ще е детски кът, няма начин.Апропо и аз така не ходех на всички рождени дни, като беше по-малка Моника.Сега като има определен набор боледувания, а и изгради имунитет си я водя навсякъде!Кой каквото ще да приказва, но яслата и градината освен, че ги учат на много неща им изграждат имунитет.Просто виждам децата който не са ходили, как зверски се разболяват на по-голяма възраст.
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #127 -: януари 15, 2019, 09:39:13 »

Здравейте!

А баш, Фери! И аз съм си занесла разни работи да ми стоят в детската стая във Враца, но сега дойдоха във Виена.
Те нашите в София идваха поне веднъж в месеца, сега малко идват. И свекърите идваха 1-2 пъти в годината, та не са извънредно много. Но да, не обичам гости, първия ден ми пречат, защото съм свикнала само с Бамбук да съм.

Колко е голяма вече Моника smile Щом иска на кът, на кът ще е. Успех с организациите smile
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #128 -: януари 15, 2019, 10:55:35 »

Привет!
Панди, стискай зъби и това е good За Бамбук е добре да се вижда с баби и дядовци, ти ако можеш оставяй им го и излизай по твои си работи.
Хаха, то и моите наследствени китки са от типа на Алоето - пречистват въздуха в къщата и са толкова полезни за разни работи, че да ти е кеф да ги изриташ.
Моята гледна точка за детските спомени в бащината къща - ами искаме да са там за да запазим връзката и да си маркираме територията.  pardon Моите рисунки от детската стая отидоха в мазето, а оттам пък ги изхвърли брат ми /естествено, предложи ми да си ги взема първо/. Тогава ми стана и пределно ясно къде ми е мястото smile и че връщане назад няма.
На деца ценностите са още по стаите и никой не иска да си ги носи по сегашните къщи. Медали, грамоти, снимки, албуми, касети, ученически бележници, детски книги, топки, екипи, подаръци от бивши гаджета, лего- та и рекламни книжки към тях... Вярно, не ядат и пият, ама пак трябва да ги поглеждам дали не са прашясали и мухлясали, да не говорим, какво е като се почнат ремонти. Големият не е при нас от 18 години, малкият - от 13, а ние трупаме ли трупаме... Хехе, най- голям проблем ми са подаръците от бивши гаджета blush, все забравям да ги скрия при идване на настоящите. Родният е още по заблеян - скоро даде на Мария Другата кафе в чаша със снимка на НИ2 със стара изгора и любовен надпис.  diablo. Има и един огромен, ама наистина огромен плюшен мечок, той пък с паметна тениска Wink. Бе, пътници са, ама да видим кога и в каква посока ще поемат. Wink
Племенникът вече не иска на клуб. Женките от класа им си празнували по къщите, канели приятелки за пренощуване и се мацотили, момчетата също се делели по мъжки да се забавляват и хилят, ама тайно, без родители, аниматори и разни надзиратели, по възможност пак вкъщи или във вилата. Майка му не е много съгласна, но май и той ще си кани приятелчета момчета да гледат у тях филм, да ядат пуканки, сандвичи и да пият Кола /нищо друго, от торта и лиготии няма нужда/. Нормално развитие, моите също канеха на пица компанията и после дружно се изнасяха на дискотека.
Хаха, Маги, може след време да ти се стори, че ходенето на клуб е било по- добрият вариант от всичко друго. Успех с организацията smile
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #129 -: януари 15, 2019, 11:22:50 »

Пандолине, не си го слагай на сърце бре, какво като ще идва озни муньо, я му супи сол в кафето и се направи на изненадана  lol

Сега като споменахте бащиния дом, за първи път от толкова години сега като бях се почувствах като едно време там, може би защото седнах и си отворих албумите, си постоях сама в стаята с часове на тишина като едно време. Майка ми ми пази доста неща, даже и дрехи, но точно се смяхме че е скрила снимките с бившите ми гаджета хахах. Но къщата си е за сега на майка ми баща ми, с брат ми си имаме по една стая за сега там, кой знае какво ще стане след години ако реши той да се върне там, ще заминат доста неща мои сигурно...
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #130 -: януари 15, 2019, 12:07:48 »

Не само сол, ама и оцет ще му сложа в кафето. Само дето не правя кафе, само посочвам шкафове lol lol така се научих в Симеоново.

Майка ми пазеше всичко, ама последните години аз изхвърлих много неща, за да имам място за неща и дрехи, които бих използвала като съм там. Тя много ми се дразни на това. Пък тя в гардеробите има дрехи от ученическите години и не дава да ги изхвърлим.

Аз имам само едно бивше гадже. Част от подаръци от него бяха дрехи и си ги носех, а джунджуриите са в мазето в Люлин.
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #131 -: януари 15, 2019, 13:35:02 »

Ой... докато се натуткам да пиша вие сте минали на фризьорска вълна smile

Аз с години ходех веднъж годишно да се подстрижа, дълга, права, здрава коса. Разкош, миеш и забравяш smile Обаче подстригването на черта нали се оказа опасно по демографски причини, взех та се изкифлях тотално и от лятото ставам все по-руса и по-руса и на каре. Изобщо не си давам ходенето на фризьор, ще си ходя пък... и аз съм човек, заслужавам да си поседя седнала без змейове в райнона на салона и да ме поглезят... Междувременно много задобрях в дисциплината арт сушене с четка Wink

Мен ме вълнуват още рождените дни като тема, защото нали Змей Водолей ми е на дневен ред. Обаче той не разбира от клубчета, майка му е най-любимият човек на света и мисля да пропуснем разни сбирки в пика на грипа. Това с пуканките и пицата вкъщи много ми допада, пък ако ще да гледаме цял ден Дисни. Ако съм на кеф ще спретна една специална торта. Рождените дни на децата ги чувствам много като мой празник, все пак от мен излезе човек ( както се казва в онзи виц за бъдещи свекърви), дори не веднъж, а даже цели два пъти. И понеже ми е празник, мисля, че имам право да бъда заведена на ресторант и да ми купят подарък... обаче много несъобразителни гости... само играчки носят smile
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #132 -: януари 15, 2019, 13:38:51 »

Здравейте! Дано не сте ме забравили girl_wink
Тези дни имахме социален живот. Направо дойде с все сила при нас blum В петък се събрахме с наши приятели. Уж дойдоха за малко, че жената беше понастинала и не се знаеше доколко ще й е комфортно. Изкарахме до 1 и докато си легнем, стана към 2. Сутринта Кокона беше тиха и кротка. Не може да разбереш, че е станала. Облякло се детето, шушка се нещо, разглежда си книжки. Брат й беше и той що годе културен - не започна да крещи от раз, а се разпя и даде някакъв шанс да отворим очи.
ММ беше на работа с баща си, Кокона следобяд отиде в свекърва ми. Майка дойде, за да гледа Дребния, а ние отидохме на гости. Значииии... Поводът беше да видим ремонтиран апартамент на наши приятели. Гледахме го първите 10 минути. После лаф, смях, приказки. Даже зарята от центъра не сме чули. Къде 2 се сетихме, че може да си ходим. Тръгнахме си пеш и минахме през въпросната кула, че да се снимаме. Мм само се дивеше, че няма хора, ама как очакваше да има хора към 3 през нощта - така и не разбрах pardon На сутринта ММ каза, че бил стар вече да имаме две поредни вечери. Хич не се чувствам стара. И на бар можех да ида lol Само не знам как щях да оцелея без сън и с две вилнеещи деца около мен. Викам да порасват вече, че да ги влача с мен. Баща им нека подпира дивана girl_haha
Тия дни трябва да изгледам запис от цялата галимация, че ми е интересно. То толкова приказки се изприказваха! Wink

Хехе, това за детските стаи е интересно. Аз всички дрехи съм си ги отсяла. Преди години върнахме сума си чували към НМ, за да си накупя нови неща. Плюшки имах - все подаръци по рождени дни. В момента са в баба ми в разни кашони. Носталгия по моето детство, ама за нея, не за мен. Дискове преди време си прибрах, каквото ми трябваше, макар вече всичко да върви от you tube вкъщи. Единствено май имам албуми със снимки, роклята от бала и лекции, които са ми важни. Подаръците от гаджета са ми били под формата на дрехи и бижута, та или са заминали, или си ги нося до днес и не ми пречи. Хич даже не се сещам специално, че това било от някой си, когато реша да го нося pardon Майка от време на време дава зор нещо да се разчиствало, пък повечето неща в детската стая са все техни и аз отношение нямам pardon
Фери като каза, че филмът за Фреди е в Замунда, трябва да се разровя и да намеря време да го гледам. Куин винаги ги свързвам с мой близък приятел от преди 10-тина години - голям техен фен. Някак носталгично ми става, като се сетя heart Много хубав човек! Жалко, че така се получи, че животът ни отвя в различни посоки и не поддържаме връзка вече. Последно се чухме, когато ми се обади да ми се похвали, че имат детенце след доста трудности.

Киви е писала! В петък съм на фризура без деца, мъж и майка около мен. Фръц! Wink
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #133 -: януари 15, 2019, 15:36:42 »

Панди, на мен не би ми допаднало да е в дома ми този шушляк, ама ти щом сочиш шкафове- всичко ще е ок. Да се оправя.
Миме, ама вие като сватба- 6 месеца предваре. Кефите ме. Аз не смея и ден напред да мисля вече- все изскачат изненади, и то не много ок такива. Рядко са позитивни. Май отприщих позитива днес- и в работата и в план детето, да видим. Да се надяваме че изскочих най после от старата година. beating crazy
Маги, аз не съм била на градина, нито брат ми- не съм боледувала въобще, той само от слаб корем ( но при него е ген от баща ни ). До дете си е, според мен. Да е жива и здрава Моника, като тръгне на училище, да няма нито един отсъствен ден. Другото си е статистика за миналото. blum
Аз съм на вълна събиране на пари и май ще се откажа от  новото портмоне. Преджапахме тази зима, но за следващата вече ще ми трябва ремонт, щото ми писна от дърва и прочие. Напредвам с парите и това ме мотивира да не харча за глезотийки мой тип. Пък после ще наваксам. pardon
Малкият покрай зъбите нали грам не яде, чудим се с кво да го залъжем. И вчера го заварвам да лапа от сельодката на баща си от Берьозка. Умряхме да се смеем. Какво ли не му купувахме, ама дивакът си е дивак- иска си месо и то мариновано. ОСтаваше да поиска и водка... beating
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #134 -: януари 15, 2019, 16:54:46 »

Еми, хич не лежи на тая кълка че вие не сте боледували... и аз не съм боледувала, ама ей виж ме сега, изболедувах всички градински болести. Просто е някакъв ужас с тея градини ясли в началото, ама в един момент слава богу разреждат че не се издържа. Мой Звяр е отново със сАполи и е контактен с варицела... ще се мре
Активен
Страници: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 22   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines