Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 20:23:11

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 22   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: ЧНГ! Януари 2019  (Прочетена 90941 пъти)
 
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #30 -: януари 03, 2019, 16:30:59 »

Предпочитам да стане в 7.30-  8ч сутрин, ама вечер да мога да си видя мъжО. pardon

Еми, заблуждаваш се. Ако не са зъбите пък друго ще дойде.   funnytooth  И ние сигурно сме били такива. А и с кроткото дете сигурно е скучно.  pardon

Мда, това е и моята вечерна идея, но явно за мъжете виждането е различно.  pardon
А за кроткото дете- аааааа, аз съм била кротка. И май наистина й е било скучно на майка ми, след като са направили брат ми ( разгони им се фамилията с него ). И все пак, сега все още повтаря че съм била рай в сравнение с него. diablo
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #31 -: януари 04, 2019, 09:58:10 »

Защо не пишете?Добър ви ден Wink При нас положението взема да се нормализира и детето е по-добре и майка му съответно, че колко нощи не спах с тая висока Т sad
Тук имаме малко сняг, колкото да знаем, че е зима и не става нито за пързалка, нито за нищо.Не че ще се юрнем по пързалките сега де.Аз си бях взела отпуска по Коледа и НГ да си почина и сега ще трябва да ходя на работа, та дано там си почина  nea Винаги така става начи!
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #32 -: януари 04, 2019, 10:01:59 »

Здравейте!

Нашето снощи му беше от цирковите вечери.  Напоследък ММ е на мода, та аз само гледам цирк отстрани. Ама чак 12 без нещо заспа и ММ пак почна с речта, това не е нормално, трябва по-рано да заспива бла Бла. Ми да става да го буди по-рано. Аз дето най- си нямам ставам да го будя и двамата.

Вчера се разходихме малко в студа, ще видим днес. Пак прехвърчат снежинки.
Хубав ден
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #33 -: януари 04, 2019, 10:10:15 »

Ние имахме от цирковите нощи. От тия тъпи зъби,кучешки ли са , какви са, почна да се буди и да седи така. А поне това му беше цялостно преди това- сънят. angry
Сега естествено няма да спи на обяд...  nea Щото стана късно. Свека да му мисли довечера.
Мъж ми има рд скоро и съм му поръчала подаръка- противолавинна сонда за сноуборд, ски и прочие. Отметнах и този разход. good  Това си говорехме вчера с Менианте, че покрай празниците се разоряваме яко.. beating
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #34 -: януари 04, 2019, 11:57:32 »

Ох, то мен ме будят сутрин в 6 часа /редуват се Родният и котката/, ама  вечер и аз го откарвам до 12. Не е да кажеш, че ми растат зъби... Сигурно се превъзбуждам crazy, без да зная от кого Wink
Някакъв страхотен мързел ме е налегнал... Като последен простак вися във Фейсбук и чета простотии. Поне да ви информирам за по- интересните събития там, иначе кел файда /на чист български/ от мен.
1. Глисти на дете по бабешки се лекуват със завряна в дупето му луканка.  Процесът е: червеите изпълзяват да си хапнат колбас и ... или измират, или ги трепеш механично. Може да ги подмамиш и като им поднасяш пак около същото място в точно определени часове, три дни чай с бисквити. На четвъртия слагаш само чай и те излизат да търсят бисквитите наоколо, щот нали са свикнали и пак.. beating
2. Какви са тези безчовечни хора, дето са затворили чайната на Черни връх -  длъжни ли са да те пуснат вътре или не.
3. Речта на президента - съветван ли е от ПИАР-и, какъв му е костюмът и защо така апокалиптично се изразява
4. Първото родено дете за 2019 от 15- годишна първо ли и е или второ
5. Пловдив - столица на културата, транспортът и кулата, ама това е местен въпрос Wink
И толкова, няма за кацналите на луната китайци, няма и за откраднатите картини на Майстора и Димитър Киров. Поне спряха с равносметките и плановете, честитките и благопожеланията.  smile
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #35 -: януари 04, 2019, 12:00:28 »

Ох Свекърва, като изключим това с глистите другите и аз ги чета и се питам народа тъп ли или е загубен?

За Пловдив ми е много интересно, четох какво беше шрнала и съм меко казано в шок, макар че в БГ всичко е очаквано някак и предвидимо.Ние лятото ще дойдем до Пловдив ако не ни мине котка път, та ще видим от първо лице каква е ситуацията при вас баш в разгара на годината на културата.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #36 -: януари 04, 2019, 12:06:38 »

Е то в Фб има квото има по новините по БТВ . Затуй отдавна съм си спряла 2/3 от хората да ги следвам там- излишно е. Не ми се четат и хвалби тип- през тази година кво си купихме и колко сме щастливи. Та само странички предимно следвам, а и лека полека преминавам в Инстаграм.  nea
За картините само дочух по радиото. За ходенето до луната и прочие- мъж ми се изказа- да бяха инвестирали тези пари да запазят планетата на която живеят... Нейсе...  crazy
Маги, прости хора, прост народ.  Не изключвам и себе си. pardon
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #37 -: януари 04, 2019, 12:10:26 »

Права си Еми и ние не сме цвете.Моя мъж пък много впечатлен от китайците.Той обича да чете за такива космически неща та беше впечатлен.Аз пък съм ужасена от кражбата на картините, от начина на стопанисването им и т.н. И се смея с глас на проблема с електронните винетки.Това беше ясно, че ще се случи, само ошашкаха народа.Още по-весело ще стане като вкарат ТОЛ системата.

А мъж ти е типичен козирог, не му се впечатлявай, и аз като него хич не разбирам нищо космическо  blum

В тая връзка почнаха се въпросите, какво искаш за РД, а аз искам спокойствие, екскурзия в планината и да не ме закача никой за нищо.  blush
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #38 -: януари 04, 2019, 12:31:06 »

Привет,

Тук се сипе сняг на парцали, та ще си имаме вълшебна Коледа. С майка ще правим баклава следобед, време е да се науча как се прави, че това не съм го научила още.

За спането, да не се урочасаме, ама моето го научихме с хитринка да си ляга на време, нагласихме микровълновата с 30мин напред, и стане ли 22 Зверче си ляга да спи, ама пу пу, всичко бива.

Свекс, добро обобщение на фейсбук фийда за последната седмица. Най се вбесих на президентската реч, това ми е любимата част от Новата година, Първанов правеше страхотни новогодишни речи, Плевнелиев всяка година го пропусках че бяхме на места където не мога да го чуя, пък миналата година на живо го видях на 31ви но пропуснах Радев че бяхме на кръчма. Е тая година бяхме на домашно, нагласих се с герберската компания да слушам и само инициативно го спрях на първата минута! Вбеси ме... С чаша в ръка не искам да слушам колко сме зле и за нищо не ставаме...

За първото родено дете се смяхме тук много, в Пехчево се родило първото новородено за 2018та на 28ми декември  Oh my ...

Пловдивъ ще го посетя скоро, надявам се да са махнали украсата до тогава хахах

Онзи скандал от новата година, ама да им отнемат концесията на тея самозабравили се. Верно че и тоя луд по гащи, ама според мен нарочно го е направил след като е предупредил и те са отказали а нямат право.

Глистите падам  Victory
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #39 -: януари 04, 2019, 12:36:04 »

Маги, проблемът при него е че разбира прекалено от тия теми, но пък е практичен типично във ваш стил.  pardon
Аз вече искам да се гръмна от сладки баници и баклави. Нещо солено някой да ми направи, ама да не са сърми ( сарми ) pleasantry pardon
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #40 -: януари 04, 2019, 14:24:13 »

Здрасти!
Моите неволи продължават и тази година, вчера излезнахме до площадката и тръгвам да правя маневра да паркирам, волана се слова, светнаха лампи по таблото, едва я поместих да не е на средата на пътя. Оказа се скъса ремък, чисто чудо е че се скъса когато бях спряла, че ако беше в движение... А ако беше по завой те към Смолян, щяхме да сме в някое дере просто.
За спането, аз почвам да приемам късното заспиване (скоро преди 23 не е заспивал), ама по е през нощта да спеше непробудно, а той се буди поне по 3 пъти и е ад. Нещо откакто се отби ми се реве като дойде време да спи, то над час мъка е, съвсем си разби режима и ми иде да се гръмна като наближи време за лягане. Миме, ако пропуснете понякога и еднуя сън, вечер тамън ще ти заспи на време. Ники пропуска понякога, ама като сме се борили 2часа да спи издивявам и го оставям без да спи на обяд  pardon
Активен
menyanthe
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 564



Моят сватбен албум

« Отговор #41 -: януари 04, 2019, 14:32:01 »

emmmmy, аз направих солена баница за Нова година (по традиция), ама нали съм на диета и не ям, децата се назландисваха и накрая част от нея остана за хвърляне.  pardon

За спането - моите, не стига че не спят на обяд, лягат си късно, стават рано и аз лудвам.  beating crazy Ама напоследък поне около 10-11 вечерта успявам да ги сложа да легнат. На Нова година стояха до 12.30, сутринта си станаха в 8. После не са спали през деня, едва ги сложих към 11 вечерта да спят - енергия да искаш от тях.  pardon

Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #42 -: януари 04, 2019, 14:51:54 »

Здравейте

И ние имаме сняг. Излязохме за малко с Алекс с една метла да метем зад блока снега, после се прехвърлихме на терасата, защото беше доста студено.

И при нас снощи беше същото положение със заспиването. Даже не знам в колко точно заспа дребният, защото съм задремала. После с ММ се озъбихме и аз като се разсъня веднъж после не мога да заспя, та чак към 2ч беше. Сутринта ми беше трудно ставането.

 Мина Коледа и аз вече съм се замисляла за 14 февруари.  lol Трябва да си уплътнявам времето с някакви мисли все пак. А и за РД на ММ май месец. Ще има юбилей и трябва да измисля нещо.

Вчера ни поканиха на РД на кръстника на Алекс другия месец и спешно трябва да мисля подаръка. Моля, помагайте с някакви предложения!!! Човекът си има всичко и ще е тъпо да му дадем пари. Става на 30г, занимава се със земеделие...ако е някаква ориентация. Искам да е нещо запомнящо се. Обича риболов и ски също.
Свекърва, в теб ми е надеждата за идеи.  smile

Не съм и чула за тези новини от Свекърваblush  Речта на президента не успяхме да чуем, защото се суетяхме около шампанското, което без да искаме отворихме по-рано. Отделно Алекс чакаше с нетърпение зарята.
Нашето първо бебе за годината е циганче.
Отделно за Ласкин постоянно ми излиза. Не го харесвам въобще като човек, но ми е мъчно как си пропиля живота и ще остави децата и жената си заради пустото пиене.

Рат, късмет сте извадили с колата. Не знаех, че Ники се е отбил. Алекс до последно се будеше и си ядеше през нощта, но от както се отби си спи без проблеми. Ние нямаме проблеми със следобедния сън, ляга и заспива. Рядко откача и тогава. И затова не си представям да не спи следобяд.

Като гледам сме се събрали все с късно заспиващи деца. Изобщо има ли някой дето да си ляга рано?
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #43 -: януари 04, 2019, 15:11:09 »

Моят ляга рано.
Какво е станало с Ласкин?
Миме, ако обича риболов му подарете харпун за подводен риболов. моят мъж има и е яко smile
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #44 -: януари 04, 2019, 15:41:09 »

А да, и на Аличка май.  good
Ласкин е в болница в критично състояние. Четох, че не могат да му направят операция, заради тежкото състояние, в което е. Дано все пак има надежда!

Хич не ги разбирам тези неща, а и не знам какво има той. Ще запиша, пък ако трябва ще питаме.
Активен
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 22   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines