Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 19:15:55

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3 ... 22   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: ЧНГ! Януари 2019  (Прочетена 90939 пъти)
 
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« -: януари 01, 2019, 09:12:41 »

Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: януари 01, 2019, 09:13:25 »

ЧНГ!
Ние си бяхме тримата у нас. Добре беше.
Тук не бях чула една пиратка, но вчера към 21ч започнаха с фойерверки. Опитах се да го забаламосам Томи, ама към 22:30 вече стоеше вкопчен в ММ. В 0ч като започна да има заря, с мм се редувахме кой да стои да го гуши и кой да гледа.

Хубава ден и хубава 2019 на всички!
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #2 -: януари 01, 2019, 10:35:06 »

ЧНГ и Василевска "за многая лета"!
Да остават болести и неприятности в старата година, новата да е една блестяща и пълна с безметежно щастие, който каквато си я иска! heart heart heart
И ние си бяхме сами и вкъщи, това май от незапомнени времена, даже и с новородени бебета не ни се е случвало... Кашляхме си на воля, пък заради антибиотика и вино не можахме да пием. Карай, ще празнуваме делници и празници за компенсация.
Следновогодишно гледах концерта на Ю Ту, после върнах на концерта на Кока- Кола, погледах и цирк и то стана 4 часа. Голям кеф, изобщо не съжалявам. Сега може и да се замъкна до черквата да чуя Василевската литургия в края и засядам за Новогодишния концерт на Виенската филхармония. Изобщо толкова музика и тишина...
Котката е най- доволна, снощи и тя бая се изплаши от гърмежите и се навря под дивана, ама сега ми е в скута и прави жалки опити да мърка.
Хубав ден!
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #3 -: януари 01, 2019, 14:45:03 »

Честита Нова година! Много здраве и късмет!
Ние си бяхме с нашите, първо мислехме с приятели, ама се отказаха, после мислехме да сме си сами в Сф, обаче ме домързя да готвя и решихме да с останем с нашите. Аз уж да приспя градинката по-рано, а заспа минути преди да почнат да гърмят, даже мислех че не спи още и го питах иска ли да види, ама къртеше доволно. Изобщо не се събуди!
Аз се надявам "късмета" ми да се спъвам да е останал в старата, че се потроших. Ми алата седмица паднах над 10 пъти, цялата съм синя и ожулена, изгорих се доста добре, рамото още си ме боли. Мм се хвана за главата колко съм спъната.
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: януари 02, 2019, 09:12:12 »

Честита Нова година! Пожелавам на всички много здраве, безкрайно щастие и любов и дано през новата година всеки успее да сбъдне поне по една своя мечта!
Ние си прекарахме чудесно. На Бъдни вечер бяхме при майка ми, на Коледа вкъщи, на Нова година пак в нас, само че брат ми ни беше на гости. Алекс получи ужасно много подаръци. Единият му подарък даже още не сме му го подарили, защото се побърка с какво да играе. Най-голям успех има акумулаторният мотор. ММ ме изненада с желаните книги, боти и бельо. Пак ме е уцелил точно.  heart Снощи пък ме изненада с ваучер за любима фризьорка за подстригване, прическа и каквото си искам. Общо взето да се поглезя. heart Аз него зарадвах с персонализирана gift card да си купи маратонки, анцунг или каквото си избере, книга на любим футболист ((Бербатов, някой беше писал ( и аз бих го прочела с удоволствие)), календар с наши снимки да си го сложи на бюрото, парфюм и бонбони.  heart
Тази година от късметите все пари ми се падат, ясно ще е доходоносна година. Вчера от баницата ми се падна печалба и пари, отделно от една от питките беше с паричката.
За Алекс ще разказвам и в нашата тема.  heart
А, пропуснах - бяхме болни. Аз се рзболях два дни след Коледа, Алекс два дни след мен, а ММ си беше сополив от преди това. Предполагам пипнахме нещо от коледното тържество, на което водихме Алекс на 24 декември в детския център. От 15 деца 10 бяха болни. Бях бясна и повече не повтаряме. Освен хремата имах и болки в ушите, което не ми се е случвало от дете. За щастие Алекс бързо се оправи.
Вчера добре че спахме с Алекс следобяд, защото ми беше ужасно на главата. И къщата беше нагоре с краката. Като се събудихме имах сили изчистих и подредих навсякъде.
Много, много хубаво ни беше в нас. Гушкане се, починахме си ...изобщо идилия.  heart heart heart  

Днес очакваме гости и трябва да се подготвя. Не знам още с какво ще ги посрещам и трябва да го реша.

Хубав ден на всички!
Активен
skylife
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1308



Моят сватбен албум

« Отговор #5 -: януари 02, 2019, 10:37:56 »

Честита ви нова година, мили девойки! Да сте здрави най- вече - вие и всички около вас, шастливи и много усмивки give_rose

Ние пък бяхме на гости на едни приятели, мъжете окапаха по малко и си полегнаха, ние с девойката поседяхме до към 4, позяпахме ТВ и се похилихме на спокойствие...та така, беше весело. Вчера обиколихме улиците софийски, всички бяха наизлезли на разходка, хапнахме по един сАлдолеТ и днес на работа (аз де, мЪжо почива 2 седмици)
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #6 -: януари 02, 2019, 11:03:20 »

Честита нова година на всички!Да сте много здрави, усмихнате, да не търсите щастието, а да го виждате навсякъде около вас!

Ние влязохме в ужасна серия от Бъдни вечер насам и още не сме излезли.Първо аз окапах, после моя мъж и на 01.01.19 в 1-1,30 Моника вдигна Т и я затресе ужасно.Та сега лежи в леглото на антибиотик и църка, защото не и е ОК.

Иначе на самата НГ бяхме с много приятна компания и ни беше много хубаво!
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #7 -: януари 02, 2019, 13:59:53 »

Здравейте! За много години! Пожелавам ви здраве, любов и нови стремежи give_rose
Не съм влизала изобщо тук от толкова време, че чак срам ме хвана blush Празниците изкарахме далеч по-спокойно от предни години. Този път съкратихме доста обиколките, направихме всичко компактно и имахме време за почивка вкъщи по диваните. Времето е хубаво, гледаме да излизаме навън по разходки.
Голяма суетня беше около подаръците. Всички са доволни! Успяхме да направим и коледна снимка, макар и с много нерви около подготовката. Иначе се гледаме с децата. Кокона ще е на градина в петък и от другата седмица редовно. Дребният напоследък ни оставя недоспали, че няколко кучешки зъба са почти избили, ама това да е pardon
С ММ подготвяме нещата за тази година. Покрай това, че искаме да оправим терасата на хола, обмисляме и самият хол да бъде ремонтиран. Имаме мераци за море лятото, та всичко ще се съчетава като пари и време pardon От баниците ми се падаха основно пари, но първо работата е неясна, та оттам и останалото girl_haha
Активен
marry_me
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 304


BE YOURSELF ;)


« Отговор #8 -: януари 02, 2019, 16:23:50 »

Привет, лейдис  Sunshine Sunshine Sunshine

Честита да ни е новата година. Всичко лошо по възможност да си остане в старата, а за новата да са само хубавите неща  LOVING

Ние попътувахме доста по празниците. Бяхме при нашите за Бъдни вечер, за Коледа отидохме при на ММ родата, после малко ни се промениха плановете и извънредно се връщахме при нашите за НГ. Общо взето за 10 дни навъртяхме 1500 км.  girl_impossible Пловдив беше украсен вълшебно в Капана, пих греяно вино, слушах музика на живо, отпуснах душата. Украсата в Бургас също беше много приятно измислена по Александровска. В общи линии в София беше най-зле lol lol lol

Лудницата на работа ми продължава с пълна пара. Нищо ново под слънцето, ще се трепем и тази година cray

И от двете къщи парата се падна при мен, ние слагаме само по 1 късмет паричка, та явно ще съм много богата тази година. Очаквам да стана минимум партньор в бизнеса lol lol lol На нова година ми се падна късмет почивка. И се зачудих тази година ли ще е или за някоя друга след 20 години става въпрос crazy Важното е, че вселената е натоварена с мисълта за екзотична почивка на моя милост. Шнорхелът и банските са ми под ръка, екскурзии да има само girl_wink Днес в офиса късмета от баницата ми е бебе, че даже и две lol lol Ама така или иначе вече свикнах на стрес и три ще ги поема lol lol lol

Хубав ден и да ни е успешна годината, ама най-вече да сме живи и здрави или по-точно да сме здрави, докато сме живи girl_wink girl_wink girl_wink
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #9 -: януари 02, 2019, 23:35:15 »

Честита Нова година!

Аз малко телеграфно по телефона, ама само влизам да ви поздравя, че аз налЕ продължавам с празниците и съм на етап Вълшебна Коледа при мама  yahoo

Целувки и само ще ви пожелая от здраве да се пръскате, другото само ще си дойде  heart
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #10 -: януари 03, 2019, 08:56:58 »

Хайде, отивайте на работа, да ми пълните фонда blum
Аз съм на топло, котката ми е в краката и единствените ми ангажименти са да кашлям и да си духам носа pardon Чудя се как може да произвеждам такива количества секрети...  Wink Спрях всякакви лекарства, включително чайове, лимони, мед и джинджифил и ако ще ме бъде, ще ме бъде. Успокояват ме, че отнема около месец, значи, седмица още и ще съм топ smile
В крайна сметка успяхме да заразим само Мария Другата, ама то къде го дават така да дойде неканена и нищо да не си вземе Wink Половин прасе дреме в хладилника, тя пък взела, че спряла да яде месо и хайде, три дни на тиквички, праз и зеле и ние покрай нея, баш по Нова Година. Данчето, дето помагаше в последните дни на майка ми, уж щеше да топи сланината за мас и да налага част от нея, ама я домързяло и я продала на някакъв месар за чисти пари, та сега и за лек, дето се вика, няма. pardon Значи, никой на моя възраст не знае как се правят тези неща, даже и селянките по произход, все родителите им са се занимавали...
Чужбинските свекърви отбелязват голямо подобрение в общуването със снахи и внуци- децата вече са пораснали и майките явно са разбрали, че няма смисъл да са орлици пазителки и са разхлабили контрола, та всички са доволни от гостуването. Няма новини, голяма скука pardon
Хубав ден, аз ще си подам носа за по- дълго днес, че идвали снегове и студове pardon
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #11 -: януари 03, 2019, 09:21:21 »

Добро утро!

Днес не мога да отлепя от леглото. Това дете ще ме побърка с това късно заспиване. Чудя се от къде да му подхвана края и как да променя режима.  nea
Снощи си имахме гости една приятелка с дъщеря й. Децата и ММ играха, ние пихме вино и бъбрихме. Ще правят сватба тази година и клюкарствахме. Три сватби ни се очертават и ще е лудница. tease

Да идва вече пролетта и да сме навън. Четох, че някакви арктически студове се очакват.

Свекърва, да се оправяш най-после.  smile



Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #12 -: януари 03, 2019, 10:44:53 »

Здравейте smile

И тук е студено, вече се чудя какво да правим.

Миме, буди го рано. С времето малко ще се нормализира. Аз от два месеца взех да будя Бамбук системно в 8ч и е по-добре. На обяд си спи всеки ден по 1 час, а вечер заспива около 23ч. Пак е много късно в сравнение с други деца и има дни, в които се върти почти до 24ч, но е много по добре от мината година, когато го будеха в 9ч.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #13 -: януари 03, 2019, 12:01:54 »

Светла нова година!
С режима съм ок защото съм много настоятелна. Упорито слагам рано дори да се върти. Оставили сме му музикални играчки в леглото и мечо пух който разказва приказки. Проекторът също върши работа. И да, и у нас ако става рано,после спи наобяд. Но не го оставям да спи след пет следобеда. За да легне рано вечер де хахах. Един ден да го сложим късно вечерта и после спи до късно сутринта, не спи на обяд и въобще стана пълна каша. Да не говорим че е кисел и носи напрежение у дома- и без това сме изнервени.
Ние изкарахме ок Бъдни вечер и не ок Нова година. Последното именно поради опитите да го интегрираме в зарята и в празника- което явно няма да повторим. Естествено интеграцията не беше моя идея.  pardon angry
Все тая де- минало заминало.
Иначе имах доста работа покрай празниците но и си погледах доста сериали. Видяхме се с малко хора и направихме едно кино- Аквамен не е лошо като за пуканки.
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #14 -: януари 03, 2019, 12:11:49 »

Будене рано и по-малко след обеден сън.Аз така правех с Моника, много ми е мила като спи ама вечер тя хич не изпитваше милост към мен!И сега заспива късно към 11 часа, но не спи на обед и става сутрин рано.Просто си знам, че е неспящо и това е!Но на възрастта на Алекс я будех в 7,30 и в дните в който не е на ясла и след обед я слагах точно в 13 да спи и до 15 часа макс беше съня.Но аз съм ужасна и много дтржа на режима.

При нас се пооправя положението.Моника е една идея по-добре.
Активен
Страници: [1] 2 3 ... 22   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines