Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 20:17:58

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 16 17 [18] 19 20 ... 22   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: ЧНГ! Януари 2019  (Прочетена 90940 пъти)
 
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #255 -: януари 25, 2019, 11:29:23 »

Добър ден  give_rose
Абе не само тийнейджъри ги носят тия модерни панталони  pardon
И тук вали сняг, тамън се поразтопи и си викам стога толко, ма тц  nea
Бая мазна ми се вижда и на мен тая диета, а аз мразя да ям мазно, дано не ми се налага.
При нас, както споделих, той я води и прибира, но зашото е по-гъвкав откъм работно време, аз не съм ли 9:00 на работа всичко се отчита, ако си тръгна по-рано също, а и като я взимах аз все беше последна и ми е жал  huhhuh.gif
Ни баня съм чистила вчера, ни нищо, нищо не ми се прави, носът ми е задръстен, главата ми тежи  blush Само сготвих снощи набързо едни талиатели, че нямаше нищо за ядене. А, и бисквитена торта правихме вчера с Мис, тя много се забавлява  heart
Е вярна си е тая приказка: Жена и кола на късмет, мъж и куче - както ги научиш  pardon
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #256 -: януари 25, 2019, 14:44:19 »

Здравейте!
Тия дни голямо тичане изтичах, а и нещо сатурнова дупка ме гони от време на време. Хич не се притеснявам на колко ще ставам - добре ми е. Ама разни други глупости ми витаят из главата. pardon
Тая седмица обещаха уж хубаво време. Само не разбрах кое му е хубавото - то влага, мрак, дъжд... Да, топло е като за януари, ама то другото достатъчно, че да ме скапе. С моята приятелка ни се размина гледането по парковете. Дребният ми се буди сутрин рано, по обяд иска да дреме в количката и ай го изтърва, после ми скача из кошарата.
Подготвям данъчна декларация, та чета и ровя по въпроса, че време не остана. Междувременно продадохме втората кола - не ми върви на малки коли lol Комбито си е комби! Това ни беше най-бързата продажба - за 20 минути. Та баба дойде да гледа младежът, а ние с ММ тичахме по нотариуси. Спука ми се душата, че точно в този ден дрямката беше взета в количката. Баба се беше оправила чудесно, ама все пак.
Елате да видите сега паника с тия грипове. Нашата и 4-тата група са слети, не защото децата са болни, а защото са спрени от градина. (Явно ние с ММ сме най-загубените, защото не разбирам като как някои родители не работят и си спират децата, когато им е кеф crazy) В това време и за паркове не става, че е мокро всичко. Та къде-къде - по магазини и МОЛове е пълно с ученици, майки с колички и деца в градинска възраст. Мен хипохондрия не ме гони, ама побеснявам от бутане, блъскане, викане, пипане и дърпане на стока от щандовете. То лиготии, то писъци, то мрънканици! girl_impossible
Сега се очертават интересни дни - кумците ще дойдат на гости утре барабар с кучето, та поне ще е интересно. Wink

Фери, на инсулин ли е или на хапове? Свалянето ще стане с времето. Номерът е хранене на често и по малко. Дай й зор за очен лекар и зъболекар, че там отраженията са големи. good Иначе за храни има много вече на пазара. Щом има и хубав сладолед за диабетици, смятай! Има билкови чайове, които много помагат. Основното е нивото на стрес и вътрешно напрежение, та ако може това да преолодее, най- ще помогне.
Мери ми, ти направо си взрив! tease
Значи, ще дойдете и вие на моето за анцузите, ама айде blum
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #257 -: януари 25, 2019, 15:16:08 »

Аличка ми и ние от понеделник го спираме, няма какво да ходи цяла седмица в сборни групи, ходи сега три дни и съм на тръни, но при нас и госпожите и децата ги няма...

Цитат
Основното е нивото на стрес и вътрешно напрежение, та ако може това да преолодее, най- ще помогне.

Това най-вече, баща ми от глюкоза 14 преди пенсия, в момента е на 5,5 след пенсия, огромна разлика, само че нещо кръвно взе да вдига sad
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #258 -: януари 25, 2019, 15:21:08 »

С Бамбук ходихме да си играе. Днес всички бяха пощурели и само се караха за играчки и ревяха. Особено за един дървен влак. Аз все две писти сглобявам, за да не се карат, ама този път по едно време 4 ревяха. Моето най-много lol lol и след две мин вече за друго се караха.

Фери, пожелавам на майка ти бързо да свикне с това ново положение.  heart

И сега разбрах защо съм толкова умна lol lol нали основно въглехидрати ям lol lol
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #259 -: януари 25, 2019, 16:01:02 »

Али, на хапчета е все още. Ама този стрес и вътрешно напрежение не знам как ще ги преодолее, откак я помня все се притеснява за нещо, а и никой за нищо не я щади  nea Сега си е навила на пръста да отслабва и е доста стриктна, та се надявам да ѝ се получи и с времето да регулира захарта да не се налага да минава на инсулин  smile
И Мис ще си в вкъщи другата седмица и се надявам после като я пуснем да няма болни, че февруари сигурно други грипове ще ударят  girl_impossible
Мери Ми, забравих да те отразя, ама според мен трябва малко да се кротнеш, щади си здравето, че друг няма кой да те пощади. Работата не е най-важното smile Подкрепям Булчето за майчинството  blum
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #260 -: януари 25, 2019, 21:41:37 »

Не може да бъде! Току- що се запознах с жена, на име Нафталина, към 60 годишна е. Мъжът и се обръща към нея с "Нафто, ...!"  blush Oh my ...
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #261 -: януари 25, 2019, 22:40:18 »

Не може да бъде! Току- що се запознах с жена, на име Нафталина, към 60 годишна е. Мъжът и се обръща към нея с "Нафто, ...!"  blush Oh my ...

Добре че не е Газолина, че не ми се мисли как щеше да и вика мъжа и  Eeager
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #262 -: януари 26, 2019, 10:01:53 »

Добре че не е Газолина, че не ми се мисли как щеше да и вика мъжа и  Eeager
funnytooth funnytooth funnytooth
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #263 -: януари 26, 2019, 10:13:07 »

Добре че не е Газолина, че не ми се мисли как щеше да и вика мъжа и  Eeager


lol lol lol
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #264 -: януари 28, 2019, 08:25:49 »

Добро утро и честит рожден ден на Фери!Да е много здрава и щастлива, да я радват мъж и малка госпожица и много да я обичат.Весел празник!
 heart

Свекърва, разби ме с това име.

Какво правихте почивните дни?Ние един китайски направихме, не бяхме ходили от няколко месеца и се натъпках като прасе.Нали един ден мога да ям въглехидрати е ядох, оризови спагети, че много обичам.
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #265 -: януари 28, 2019, 10:46:57 »



Честит рожден ден, Фери smile

В събота изкарах супер. Ходих на немски и след това малко по магазините само с мм.
Вчера ММ вече започна да се кара с майка му. Той приспиваше Бамбук, тя идвала да надзърта спи ли вече. ММ и казал да си отиде в стаята и тя седя там два часа.  Преди това ходихме по центъра на Виена, защото тя искаше да разгледа малко. През нощта Бамбук се разсополиви и ММ веднага реши, че е защото сме излизали. А по-вероятно е в петък при децата, в магазина или в автобуса да в лепнал вирус. Та посред нощ си успокоявах и двете бебета.

Днес мисля аз да си уча, а Бамбук да си играе с баба си. А вечерта май пак ще гледам да си уча lol lol lol

Тук вали сняг

Хубав ден на всички! 
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #266 -: януари 28, 2019, 13:59:31 »

Честит празник, Фери! Пожелавам ти много слънчева година give_rose
Иначе за диабета - и татко е на хапчета при първоначално директно предложение за инсулин. Вече май са над 15 години, откакто успява да владее положението така. Що се отнася до това дали товарят майка ти - човек трябва да се научи от време на време да е егоист в името на собственото си здраве Wink

Ние в събота и неделя имахме гости. Кумците дойдоха с кучето и бяхме пълна къща - шумно, весело, малко един връз друг. Децата пощуряха с кучето - то не бе тичане след него, гушкане, мачкане, пищене от радост, ако ги подуши, хвърляне на топче и търчане кой ще го стигне пръв... Girl_hide
Вечерта се отворихме нещо с кумицата на спомени. Ние с нея се познаваме от годината, в която бяхме колежки в университета, преди аз да се прехвърля другата специалност. Та бяха много криви, трудни моменти, малко житейски бяхме объркани и двете от неприятни събития. Обаче тя гледа по- така на нещата и каза, че се старае да помни хубавите неща от тогава. От дума на дума досадихме яко на мъжете. sarcastic Пропускахме в разказите разни хора и подробности около събитията, ама се посмяхме доволно на случки тип "полят изпит - взет изпит" tease
Времето естествено не ни стигна. Навън беше и студено, мокро, та нямаше много шанс да се разхождаме. Срам - не срам, ама още в Стария град не сме ги водили, по центъра, из Градската градина... Какъв е тоя късмет - все влачат дъжд с идването си насам pardon
Тези дни си подхванах пак зарязан доникъде гоблен. Кумицата ми надонесе и торба с платове. Музата е тук heart
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #267 -: януари 28, 2019, 14:19:38 »

Честит рожден ден на, Фери!
Скай, с огромно закъснение, да си жива и здрава!
На мен ми е тъпо и смотано, че сме пак в София, че свърши зимната почивка и пак трябва да броя дните/месеците до следващото мърда е на някъде. Голяма хаймана съм станала  pardon
Поне си изкарахме чудесно, много сняг, но пък беше по-топло от колкото е в София. С мм се попързаляхме доволно, Ники почти всеки ден го водихме в планината, да се спуска е със шейна.
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #268 -: януари 29, 2019, 09:18:45 »

Добро утро.Тук бавно и постепенно умираме т.е. не се пише, но това е нормално.

Хубав ден от мен!
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #269 -: януари 29, 2019, 09:33:27 »

ааа Маги не се даваме! Просто вчера нямах и 2 мин свободно време да пиша

Честит рожден ден на Фери!Ходих вчера да я търся ама ГА немаше  nea

Ние изкарахме "разкошен" уикенд... Зверо вдигна температура петък през нощта и така до вчера. Правихме му грип тест събота, не беше грип, уж само вирусно, но след като вчера вече не се подобряваше и продължаваше да вдига, появи се и кашлица го заведохме отново и му пуснаха кръвни, ЦРП в небесата, тааа си е на антибиотик вече. Сега се чудим какво да правим събота, имаме запазена почивка за Добринище, няма да страдаме ако не отидем, ще решим четвъртък след контролен.

Та тъй, похвалих ви се  Girl_hide
Активен
Страници: 1 ... 16 17 [18] 19 20 ... 22   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines