Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 14:24:59

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 15 16 [17] 18 19 ... 22   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: ЧНГ! Януари 2019  (Прочетена 90927 пъти)
 
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #240 -: януари 24, 2019, 15:19:03 »

Еми, успех с ремонта тогава.

Пф тия квадратните блузки и мен ме кефят. Особено пък като видя за детето някоя такава в Зара. Ръкавите къси, а една широка, все едно съм му навлякла чувал. А в долнищата навсякъде ме дразни това, че ако му станат на дължина, ще са му широки като торба нагоре, а ако му стават горе, ще са му къси. Е.аси не мога да си намеря гащи за детето.  diablo

Ей това бронирано кафе ми стана интересно какво ще да е.  blush
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #241 -: януари 24, 2019, 15:50:00 »

Маги, без мазнинки няма отслабване, не е нужно да е тлъсто месо, може да е и растителни мазнини, опции има много. Аз кафето много си го харесвам, странно че ти се разтупва от маслото сърцето, сигурна ли си че е от него? Обикновено е от недостатъчно пиене на вода както и с този режим трябва да се пие магнезий и повечко солено да се хапва
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #242 -: януари 24, 2019, 16:27:20 »

Магнезий пия на Солгар, такъв дето се усвоява супер, вода пия много, дежурна по тоалетна го давам.Два пъти правих и ми се разтуптя сърцето, освен да пробвам пак, само с кокосово масло обаче.Ще си донеса бурканчето на работа.Иначе растителни мазнини слагам и в последно време ям майонеза, правя опити да си направя домашна та е истинска Wink Солено обичам, моя мъж купи домашна пастърма, на тях им е солена ама на мен ми е супер.Ама Хашимотото, а и да ти кажа хормоните от последната стимулация ми разказаха играта.Много качих и се ошишках с нея.
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #243 -: януари 24, 2019, 16:38:01 »

Тъкмо вчера си говорихме с моите колежки за този режим - има във ФБ една група на Атанас Узунов, където мине, не мине и се появяват снимки на отслабнали драстично хора. Обаче има и по два дни глад в седмицата, сутрин не се закусва, в краен случай това кафе, не се ядат плодове и много се спортува. С две думи, шията съвсем не е от туршия. Сега, който иска и може... Злите езици обаче веднага казаха, че познават лично членове, които са минали през операция или пият разни работи.
Ама много демотивиращо ми подейства sad.
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #244 -: януари 24, 2019, 16:53:36 »

Това на Атанас Узунов е омелезен КЕТО режим, с много рестиркции и с недоказани все още вреди. Не се връзвайте наистина на снимките, и аз не им вярвам  blush
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #245 -: януари 24, 2019, 17:02:53 »

В ХМ скоро не съм ходла, но последно през Зара минах  girl_impossible Все едно бях влязла в гардероба на баба ми, ма как пък едно нямаше дето да ми хареса, нито за мен, нито за Мис, за ММ не посмях да ходя да гледам вталени дънки с дължина до никъде. Много са ми безумни и на мен тия блузки и тия модните панталони с кант отстрани, ми квито и да са ми изглеждат като анцуг, все едно всички се разхождат с анцузи  pardon
Миме, бронирано кафе е кафе с масло, помагало да се отслабне и засищало, ма не съм го пробвала.
На мама ѝ откриха диабет и много се е шашнала sad Аз търся гледам някакви рецепти, основното е, че трябва да отслабне, ама много трудно върви...
Активен
marry_me
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 304


BE YOURSELF ;)


« Отговор #246 -: януари 24, 2019, 17:42:54 »

Привет, лейдис Sunshine Sunshine Sunshine

Оцелях  yahoo Една от най-големите галимации мина. Сега имаме проблеми от дизайнерски характер crazy Но там въобще не е толкова стресиращо.

Тъкмо вчера подписахме финално нещата по приключване на проекта и получих SMS - CONGRATULATION! И щях да получа мини инфаркт. Спечелихме един проект с директно финансиране от ЕС. Днес се опитаха да ме плъзнат да бъда LEAR (да нося цялата отговорност за подписаните договори и разходваното финансиране), само да вметна партньор по проекта ни е ЧЕЗ. Ейййй, днес вече показах хОя  diablo Не го казах, направо го показах. То я ясно, че аз ще го движа проекта, така си беше замислено. Ама да ме направят LEAR, я в ляво NO NO NO Направо си чух не кръвта в ушите ами и във всяка клетка на тялото.

Еми, въпросната авторка я засякох в "Стани богат". Ама беше в първата част на участието й, не знам до къде е стигнала и как се е представила. Донякъде съм склонна да се съглася, че "типичните български мачовци" приемат домакинската работа за "нещо естествено", подразбиращо се към половинките им и женска работа. Все едно по рождение са имунизирани към нея. За моя огромна радост ММ поема част от тези задължения (без пране и гладене). За което огромно благодаря на кралицата-майка и съм й го казвала  yahoo yahoo За готвенето и аз не готвя на мъжа си, просто защото ядем взаимоизключващи се неща и всеки си готви за него си. Съвместно ядем паста с бяло вино и сос сирена, за него това е моят 5* специалитет. Която правя веднъж седмично или веднъж на две седмици. И да, това му е готвенето от мен. Относно врата и главата... Аз си имам мнение и откакто обясних на мъжО, че няма шанс да се случва каквото той иска, нещата почнаха да се случват. Но тук си имам патентован лаф: "Мъж и куче са както ги научиш!" Моят си дойде наполовина дресиран, аз си го додресирах  girl_wink

Панде, пожелавам ти дзен и здрави нерви да издържиш шушляка  girl_impossible girl_impossible
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #247 -: януари 25, 2019, 08:50:37 »

Добрютро!И аз така като Фери се чувствам гледайки тия панталони с кантове.Не ми харесват.А блузите до пъпа ми пък въобще.Виж тийновете това носят сега, ама и ние носехме разни идиотски дрехи като деца  nea

Еми, мъжете са както ги научиш, права е Мери, а и като избираш трябва да гледаш.А и ние жените имаме едно майчино чувство което много ни вреди.Като започнем връзка и е едно обгрижване на половинката, все едно бебе дундуркаме и той свиква и му е кеф.И в един момент като осъзнаем, че ни тежи и се почва мрън и от двете страни.Важното е след мрън да има компромиси и да се разберете.Ние си помагаме, и сме взаимнозаменяеми.Е сега аз не мога да оправя контакт като него, ама той може да сготви по-добре от мен smile

Айде Убав ден!
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #248 -: януари 25, 2019, 08:58:01 »

Добро утро!

Дребният вчера уж рано се събуди следобяд, ама снощи пак в 12.30ч. заспа. huhhuh.gif Направо мисля да се откажа да го будя аз, като не виждам разлика дали ще спи до 3 или до 5 часа. Снощи беше пощурял.  tease

Реших да отметна банята и я изчистих, ама сега ме боли кръста и трудно се раздвижвам.

Тук вали сняг, ще видим дали ще натрупа.

Хубав ден !
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #249 -: януари 25, 2019, 09:20:48 »

Здравейте!

Тая диета всички я обсъждат, на мен ми се повръща като почнат да се изреждат толкова мазни неща. У нас единствено мазничко съм аз lol lol lol

Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #250 -: януари 25, 2019, 09:50:26 »

Добро утро!

Най-накрая петък и мм се прибира, макар че и без него се оправям, друго е да поблееш малко в една точка вкъщи след работа или да не мислиш как и кога ще стигнеш градина/работа че това си е по принцип негово задължение воденето на детето.

marry_me ох и ти колко дини си хванала подмишниците... имаш спешна нужда от майчинство, сериозно, евала на кой го е измислил, просто човек да си почине 1г от живот газ/спирачка е благословия. После няма нищо да може да те бутне.

магито и ние сме така, взаимнозаменяеми но не във всяко отношение, да аз гуми няма да сменям но и той никога няма да уцели кои дрехи са цветни, кои светли за да пусне пералнята без да оцвети нещо...

Панде много е мазна, даже в началото е супер гадно защото се минава през едно като грип, гади ти се, не можеш да спиш, краката ти изтръпват, но мине ли е ок. И аз забелязвам че е много популярна напоследък, аз не я спазвам на 100%, но е добре да имаш някакъв режим който е основата.Примерно в тази групата на Узунов даже и лук не ядът, имал много въглехидрати
« Последна редакция: януари 25, 2019, 09:54:54 от bulche91 » Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #251 -: януари 25, 2019, 10:01:34 »

Те в тая група са луди и после им окапва косата масово.Защото пък липсата на въглехидрати съвсем може да доведе до сериозно увреждане на косъма.Аз минавам през тоя грип сега.Не мога да спя, все ми е лошо.Добре, че знам че така действа, иначе щях да се притесня.
Иначе всичко е въпрос на нагласа.Аз съвсем без въглехидрати не мога.Жлезата ще изреве и ще ми покаже червен картон, но без глутен се чувствам супер.Макар да обожавам всякакъв вид паста, взимам безглутенова.

И в нашата къща моя мъж води дребната на градина, а аз я взимам.Всичко е 50/50, айде не всичко, но много неща.Налага ни се и на двамата да отсъстваме и ако другия не може да се оправи не искам да си помислям какво ще е в къщи после.
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #252 -: януари 25, 2019, 10:08:56 »

маги вдигни въглехидратите вечер ако не можеш да спиш, много помага. И едно нещо ще спомена което ми каза ендокриноложката, мозъка се храни от глюкозата, ако приемаме малко въглехидрати мозъка остава без храна, почваме да забравяме, да не сме концентрирани, но понеже пък в същото време и ни вредят ми даде съвет да правя въглехидратни мостове, т.е 1-2 пъти седмично да ям високо-въглехидратно, каквото си искам, торта, баничка,за да не оставям мозъка да ми гладува.
И ние по-принцип иначе се редувахме за водене/взимане, но махнахме столчето от моята кола за да му нагласим коланите че му бяха отсеняли и така си остана... нямал време да го монтира, а аз това столче не мога да монтирам, та вече 3 месеца си го кара/взима той smile
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #253 -: януари 25, 2019, 10:22:39 »

Да, така е за въглехидратите.Аз заради щитовидната много чета, защото ти сама знаеш не е едно и също да спазва диета здрав човек и такъв с проблем.Аз и без това с Хашимотото се чувствам като идиот.Все забравям, пиша си на телефона подсказки за всичко!Та си хапвам вечер по нещо.Но сега предполагам, че тука няколко дни няма да ми е ОК и после ще се уравновесят нещата.То винаги така става, когато човек минава през някакъв режим.
Активен
Vivi20
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 790



« Отговор #254 -: януари 25, 2019, 10:46:10 »

Нямам време да прочета всичко, обаче видях че коментирате Кето - ето ви една нова страница, има и рецепти и може да ви е полезна.

https://www.facebook.com/ketobg/

Познавам ги лично - приятели са на кумата ми и наистина и двамата изглеждат така. Wink

И съм съгласна с Булчето - режима е все още с недоказани вреди, ама и това ще се случи. Wink

Все пак на слабеещите да погледнат, има много готини рецепти. smile
Активен
Страници: 1 ... 15 16 [17] 18 19 ... 22   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines