Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 14:42:36

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 16 17 [18]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Месец на вълшебства и топлина, декември е сега  (Прочетена 73989 пъти)
 
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #255 -: декември 26, 2018, 09:13:37 »

Весели празници на всички! Бъдете здрави и щастливи! Нещо не ми остава време да стигна до тук.  smile
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #256 -: декември 26, 2018, 10:21:28 »

Ние сме работни и почивни едновременно. Или както е модерно да се казва- работим в движение хаххаха. Не се оплаквам . Майка взе детето, направи храна, ние си купихме розе и торта и ще го караме доде можем.
На вас- весело изкарване smile
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #257 -: декември 26, 2018, 10:51:14 »

Вчера си уважихме болестта - стояхме си вкъщи и не мърдахме много- много. Днес може и да сме по- добре, поне сутрешно така изглежда.  smile
Хладилникът е пълен с останали храни, хем се старах всичко да е в малки количества. Мразя да става така и да се изхвърля. Ама като си имам гостенин, не върви да не го поглезя малко Wink.
Родният е на работа днес, аз ще го карам пенсионерски спокойно.
Хубав и ползотворен ден!
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #258 -: декември 27, 2018, 10:03:20 »

Добро утро!

Има ли работни днес?

Аз съм на работа, стигнах за 15 мин, егаси кефа, на един светофар спрях само!

Ей множко ми дойдоха всичките събирания на мен, обаче на Зверче още повече, щом вчера се събуди и каза къде закъсняваме? къде ще ходим? Не искам вече подаръци  lol побърка се милото, равносметката е 3 нови коли, един гараж и големия подарък от нас... аз, аз получих вълнени чорапи, шал и шапка от мм, спуках се от смях, особено като му видях физиономията как си отваря подаръците от мен.Ама нищо, миналата година аз получих часовник, той чорапи, да сме квит!
 tease
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #259 -: декември 27, 2018, 11:18:47 »

Хаха, горкото дете, не иска подаръци вече funnytooth funnytooth
И аз така, не искам подаръци Wink Получих си традиционната орхидея, поне не е в огромна кашпа, а в малка кошница. Wink На Родния подарих книгата на Стоичков и таза на Бербатов, мерак му бяха и докато боледуваше, само тях четеше. Малко ме е срам и мен от подаръка, не от цената, а от нивото blush. Ама сега не може все да сме инталигенти и само класика да четем и подаряваме smile. Тук е редно да вметна, че изобщо не съм разгръщала и двете, а той казва, че има много ценни снимки и интервюта с хора от големия спорт. Не е важно на мен да харесва, радвам се, че е доволен.
С племенника още не сме се виждали, нали бяхме болни, приятелите ни пак са по чужбина, на гости при децата си. Хаха, чакаме да разправят интересни истории като миналата година, че все са откъм мъжката страна Wink.
С децата се разбрахме да го караме без изненади, големи хора сме. smile  НИ1 и НИ2 се включиха благотворително по разни инициативи /и не само финансово, а и с труд/, поемаме интелектуално, финансово и емоционално подготовката на онова момиче от махалата в Родопите за кандидатстване в езикова гимназия и смятам, че това са много по- стойностни работи от трупане на вещи, па макар и под мотото  "купено с любов".
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #260 -: декември 27, 2018, 11:32:16 »

Здравейте smile

Аз днес се записах на курс по немски smile доволна съм как се справих с теста и че имаха място за нивото, което исках. Така че от началото на януари ММ ще гледа Бамбук през уикенда, а аз ще ходя на немски. Много съм ентусиазирана, защото от години се каня да започна курс.

Ние изкарахме горе долу спокойно празниците. С изключение на вчера времето беше лошо и дребното издивавяше, а пък баща му не е свикнал на бяс по цял ден. А нещо взе да остарява ММ и не може да бездейства. Поне килерът и мазето са перфектно подредени. И най-важното е, че сме здрави.

Вчера пък се възползвахме от хубавото време и ходихме в зоопарка.

Хубав ден ви желая smile
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #261 -: декември 27, 2018, 13:38:46 »

Майли Сайръс се е омъжила за братът на Крис. Явно и е отминало влечението по жени. Напоследък взе да м кефи даже. Айде да и е честито
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #262 -: декември 27, 2018, 13:43:29 »

Здрасти!
Аз вече искам тая година да приключва, особено този месец! Нещо не ни върви, вчера паднах 2пъти. Единия добре се подредих, не знам какво му стана на рамото ми, ама още ме боли и едва си движа ръката. После и в банята се хлъзнал, ама без щети. Ники пак какво дивя, пак си разби устата или някое зъбче, не видях точно от къде е кръвта. Страшно диване е станал.
Свекърва, и аз подарява книгата на Стоичков  pardon, ами много се зарадва. Той я искаше и даже няколко пъти я търси, но беше изчерпана в момента. На мм заради Барса му е интересно основно.
Ние два дни водим дребния да се пързаляне с шейна (моята детска, чук и гек), супер яко е. Аз днеска се наспусках с него. Утре (ако ми мине, ако не ще рева от болка) замислям и ние да по караме малко ски. Ама да видим де, че както ми е тръгнало искам само да посрещна НГ цяла!
Панде, честито за курса! А на тм му желая успех с Бамбук. Мм не знам дали ще издържи на такова темпо.
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #263 -: декември 29, 2018, 09:18:07 »

Честита Коледа и от мен, да сте много здрави и щастливи! Аз бях болна, ама яко болна. Пипна ме някакъв вирус с висока температура и кашлица и така няколко дни. Нямам спомен за два дни как са минали, прекарах ги лежейки и дремейки. Ужасно е! Плюса са няколко кила надолу  blum
Иначе всичко друго е наред.
Весело посрещане на новата година!
Активен
Страници: 1 ... 16 17 [18]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines