Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 20:13:53

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 10 11 [12] 13 14 ... 18   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Месец на вълшебства и топлина, декември е сега  (Прочетена 73960 пъти)
 
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #165 -: декември 17, 2018, 14:39:36 »

Личи си, че не излизате много, има какво да се чете  girl_wink кефите мъ!
Ние вчера излизахме точно преди да завали хубаво, докато стигнем до коледния базар и вече доволно валеше и на биваше в очите. Ники като видя какво е и се тръшна да се вози в количката, хитрец! Направихме бързо една разходка до Александър Невски, там имаше някакъв фермер ски пазар и се прибрахме, само за малко минахме до площадката да се по радва на снега, докато е бял и красив.

Днес е чисто, ама вчера докато валеше по сливница си беше чисто бяло. Ама то бързо натрупа и явно още не бяха почнали да чистят. Иначе вечерта като тръгнахме на плуване големите булеварди си бяха супер.

Меб в Спиди ме чакат пратки, ама дано утре успея да ги взема. В сряда мисля да пращам подаръка и тогава ще получа и моя, иначе от събота ме чака в еконт.
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #166 -: декември 17, 2018, 15:04:16 »

Еми, повечето са ми непознати, ще ги разгледам.  Ама са си твой стил.  good
Сериали не съм гледала, откакто родих. Все си намирам нещо по-важно за правене и отлагам. А за тях си трябва постояннство.
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #167 -: декември 17, 2018, 15:41:30 »

Мале Еми, браво за дървата, мен дори пелетите вече ми се струват хамалогия, въпреки че само ММ се занимава, аз само се грея и ще минаваме на газ, да ни е по-лесно lol
Аз сега чета Сага за Форсайтови, преди това една от бг автор, ма толко пък да не я запомних как се казва  blush
Доглеждаме си Викингите и почвам да зяпам Короната, обожавам такива сериали  heart
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #168 -: декември 17, 2018, 16:17:16 »

Мале Еми, браво за дървата, мен дори пелетите вече ми се струват хамалогия, въпреки че само ММ се занимава, аз само се грея и ще минаваме на газ, да ни е по-лесно lol
Аз сега чета Сага за Форсайтови, преди това една от бг автор, ма толко пък да не я запомних как се казва  blush
Доглеждаме си Викингите и почвам да зяпам Короната, обожавам такива сериали  heart
Фери, пелетите са ми финансово неизгодни . Най евтино засега е на дърва плюс ток плюс газ ( в помещение в което не ходи детето ) . ти сигурно говориш за газифициране на улицата. Разкажи повеме, че ни е тема на деня.
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #169 -: декември 17, 2018, 17:32:37 »

Еми, ние имаме изкарана газ пред дворната врата от време оно, та само трябва да се вържем и да си купим котле. За нашата квадратура ги гледахме около 2500 + още около 1000 за връзване, но ние си имаме инсталация и ще е лесно. Иначе като разход ние сега даваме 400 някъде на месец за пелети и ако случим на боклучиви (като тази година) се задръства котлето, спира, ММ трябва да го чисти непрекъснато и е много дразнещо. Та с газта било толкова или дори по-малко като разход, но ще го пробваме другата зима smile
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #170 -: декември 18, 2018, 10:13:18 »

Добро утро!

Маги къде е? Нема я да отвори темата.

Слагам ви закуската:



Макар че вчера да имахме голям екшън, днес ми е някакво спокойно и съм в настроение. Вчера преди обяд ми се обадиха че Звяр повръща и е с разтройство,та ми се пресякоха краката, защото стомашен вирус ми е голям кошмар. Слава богу нещата не са за момента толкова зле, само дупето е проблем, та ще остане вкъщи и на диета няколко дни. В настроение съм защото се качих на кантара и съм свалила още едно килце, което много ме зарадва, този режим много добре ми действа, вече съм свалила всичко качено и сега минавам в процес вталяване smile , макар че очаквам по празниците да има малко кръшкане smile

Подаръците за мм и Зверо са готови, пристигна всичко на мм, обаче той дебне всички покупки които правя онлайн и бил решил че съм му взела някакви бижута, обаче това е друга покупка хахха, та дано хареса всичко, мен много ми харесва и часовника и обувките. Остава този уикенд подаръците за племенницата и приятелските деца, на кумовете сме го измислили, чорапи от Пирин хил.

Хайде, лек и успешен ден!

Активен
tweety_pks
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 106



« Отговор #171 -: декември 18, 2018, 11:00:00 »

Добро утро! Булче, миналата година подарих на брат ми и снаха ми, както и на братовчедите по една кутия с 3 бр. коледни чорапи на Пирин Хил и по една кутия белгийски горещ шоколад на Choc-o-lait и супер много се изкефиха smile. А вече мисля, че предлагат и маршмелоу smile
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #172 -: декември 18, 2018, 11:08:51 »

Здравейте!
Вчера нещо съвсем ми се скапа настроението предвид това, че май ще сме си само семейно вкъщи на Нова година. Ядосах се, но и ММ нещо този път го прие криво. Кумците ни канят по празниците в София, ама с децата няма как да стане. (Естествено никой не се навива да ги гледа за два дни.) Вече и на него взе да му тежи. Той се ядоса, докато говореше с майка си, че тя даваше зор да кажем дали на Бъдни вечер ще сме в тях, а всички много добре знаят, че зависим от девера. Ако деверът идват, ние няма как да ходим. Чисто технически няма как да се съберем под един покрив, а да отидем на Бъдни вечер за половин-един час си е голяма глупост. Както и да е - разбрахме се снощи по-късно кой къде и как. Тогава настъпи настроението - все тая pardon
Сутринта Кокона ме усмихна. Днес им е тържеството и беше много ентусиазирана. Дано сме уцелили заека за подарък lol
Днес ще понакупя малко сладкории за дечица около нас. Утре дано времето да е с мен и да видя за подарък на ММ. Имам и опция за поръчка он-лайн, ама пусто за техника съм маааалко резервирана да поръчвам преди да я видя на живо.
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #173 -: декември 18, 2018, 11:39:06 »

Добро утро! Аз днес съм фурия, отмятам задачи по списък.

Али, не го разбирам това къде ще сте, щом не зависи от вас. А защо пък да не може да се съберете всички? На масата все ще се сместите някак. За празниците не се кося, даже се радвам, че ще сме у дома с децата, Дай Боже да сме здрави.

 
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #174 -: декември 18, 2018, 11:53:42 »

Добро утро! Булче, миналата година подарих на брат ми и снаха ми, както и на братовчедите по една кутия с 3 бр. коледни чорапи на Пирин Хил и по една кутия белгийски горещ шоколад на Choc-o-lait и супер много се изкефиха smile. А вече мисля, че предлагат и маршмелоу smile

Такива шоколади на пръчки има и в Лидл, мееега всусни са! Пирин хил взимах миналата година на ММ, от всичките подаръци които съм му правила до сега, най-много се изкефи на тези чорапи.

Аличка ама вие как чак сега разбирате за кумците че няма да празнувате заедно? То доста късно сте тръгнали с организацията, ние от октомври се разбрахме, че после да не има неразбрали. За Бъдни, защо не може да се съберете всички?масата ли е малка? Ние при нашите се събираме всички, с брат ми, снаха ми, децата.

Дай Боже да сме здрави. 

Най-важното, че инфаркти получавам при всякакви организации !
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #175 -: декември 18, 2018, 11:56:14 »

Такива шоколади на пръчки има и в Лидл...

Мернах при нас и после вече нямаше, в кой Лидъл ги има?
Активен
menyanthe
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 564



Моят сватбен албум

« Отговор #176 -: декември 18, 2018, 12:00:59 »

Аз днес пак ще се правя на Дядо Коледа - някои дарители от Операция Плюшено Мече се били отказали.  beating Днес ще купя дървено колело за баланс и детски таблет за две от децата.  girl_wink
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #177 -: декември 18, 2018, 12:09:00 »

Мернах при нас и после вече нямаше, в кой Лидъл ги има?

Ми аз преди месец ги взимах от Дружбенския, този с карамел е уникален.
Активен
tweety_pks
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 106



« Отговор #178 -: декември 18, 2018, 12:15:13 »

Такива шоколади на пръчки има и в Лидл, мееега всусни са!

Явно от доста време не съм ходила в Лидл щом съм ги изпуснала... за другата година ще се оглеждам smile
 А с това "Плюшено мече", последните 4-5 години все фалирам... Тази година взех 7 барбарона за един дом ....  Oh my ... Добре, че намерих една жена в Чирпан, че ги изработи на доста добра цена бройката... Така и на нея помогнах. Та мога удовлетворено да изпратя тази година smile
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #179 -: декември 18, 2018, 12:25:15 »

Аз днес пак ще се правя на Дядо Коледа - някои дарители от Операция Плюшено Мече се били отказали.  beating Днес ще купя дървено колело за баланс и детски таблет за две от децата.  girl_wink
От лидл ли ще взимаш баланса? Мернах наскоро там
Активен
Страници: 1 ... 10 11 [12] 13 14 ... 18   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines