Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 18, 2024, 03:01:18

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 9 10 [11] 12 13 ... 18   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Месец на вълшебства и топлина, декември е сега  (Прочетена 74160 пъти)
 
Vivi20
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 790



« Отговор #150 -: декември 14, 2018, 12:06:54 »

При нас се събират пари и се взимат ваучери за един огромен шопинг център до училището и една голяма картичка имаме. Това е. Вече индивидуално аз им поръчах украсени курабийки коледни, както за кухненския персонал, така и за учителките ... прахосъбирачки аз не искам, така че не искам и това да давам на хората. Бисквитите ще си ги хапнат и така ... При нас не дават на децата играчки в училище, така че поне тоя проблем го нямаме. Знам, че миналата година в градината ни искаха по някакво малко подаръче, до 10 паунда беше, но го даваш за своето си дете и нямаше как да има изсилвания, понеже имахме стойност дадена за подаръка. Сега имаха дядо Коледа в училище, той им дал по една книжка и за мен си е идеално!
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #151 -: декември 14, 2018, 15:30:32 »

При нас подаръците се отваряха дотолкова, че да се види какво е, а не да се разгащва от-до. Нали разбирате - после няма събиране insane За госпожите винаги сме събирали пари - цвете плюс подарък тип кошница с вино, козунак, бонбони и прочие. Тази година ще вземем ваучери, ще ги сложим в несесери, които една майка направи и готово pardon За 8-ми март и първи учебен ден всеки действа индивидуално. Аз съм подарявала луковично цвете в саксия, шоколад, а за идващия 8-ми мисля да им взема по един хубав крем за ръце вместо цветя.
Фани, май твоите колеги ги е страх, че колкото и да дадат - все ще е малко и очевидно няма да оправят живота на едно или друго дете. А това със смс-ите си е скрито, анонимно. Дали си пуснал един и сто и един оставаш скрит и по- не се товариш психически дали е събрана сумата, дали е излекувано детето.
Спретнах 2 дисаги за Еконт girl_impossible Оттам ще взимам други две! Дано майка се смили над мен и погледа децата за 5 минути. Последният път ме издразни адски много. Трябваше да вземем с ММ два огромни наръча поръчани неща, а тя се направи на луда, че не можела да гледа децата сама. diablo Накрая пак ги гледа, ама след доволно изсипани змии и гущери от мен.
ММ е на гизме, а аз утре ще съм на фризура с кокона. Дано е кротка! Няма да успея да видя за подарък на ММ, защото няма как с нея да отида, да купя и съответно после тя да види същото нещо под елхата. Ще действам с дребния през седмицата nea Поне той още говори на патагонски и нищо не може да издаде на баща си.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #152 -: декември 14, 2018, 15:52:16 »

Али, едва ли може да бие лафа на майка ми, която иска  15 неща, за да свърши едно. тоест да гледа малкия..
ОСвен че каза, че аз да й купя столче за у тях , за да се храни детето самО, както прави у нас. Инак им бил цапал, ако яде сам huhhuh.gif... Тя нали ми даде пари за неговия рд, та сега с тях да съм купела столчето за у тях. Oh my ... crazy
Свекърва ми, да я похваля, никога не ми е искала пари, за памперси, храна или други пособия , за времето което го гледа у тях детето. Нито някога моите баба и дядо са искали от майка, ама карай... diablo
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #153 -: декември 14, 2018, 17:59:27 »

Али, сложна програма имаш. А да поръчаш на тм онлайн? Така няма да се разкараш, а няма и да го види кокона.
Еми, вземи едно икеиско за 30лв и готово.
И мен ме чакат пратки в Спиди,  другата седмица вече ще трябва да се разходя и да ги взема.
За треньорката на Ники съм поръчала бисквити ръчно рисувани, че нали е влюбен в нея, тря ва да я уважим.
Още не съм направила подаръците за бабите, ама нали ще ходим в Смолян ще ги раздава след това явно.
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #154 -: декември 17, 2018, 09:07:41 »

Добро утро!
Никой няма, но ще се разпиша набързо. Вчера така валя и натрупа сняг за няколко часа, че стана много хубаво. Днес имам планове да се возим с шейната, но ще видим какво ще излезе.
В събота все пак отидох на срещата с момичетата от класа. Бяхме в камерен състав, както винаги, но то се знаеше. Кой не можел, кой се скатаваше...ама както и да е. Алекс беше с мен и както предполагах в началото не искаше да влизаме, да сядаме, даже седя с гръб към тях, за да не ги вижда.  girl_haha После се отпусна, имаше и една по-голяма госпожица, те се познават и си играха. На обедната почивка ММ дойде на помощ, макар че нямаше нужда. Та видяхме се, поговорихме и уж по- често ще се виждаме.  pardon
Вчера ММ беше на благотворителен турнир с отбора му по футбол цял ден и се прибра много късно. Умрях от притеснение как ще се прибере, като гледах какво става по пътищата. С Алекс си бяхме в нас на топло.

Имам още 5-6 пратки тази седмица. Трябва и още нещо да поръчваме, но ММ се бави, а ми омръзна само да подсещам.

Спорна седмица!
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #155 -: декември 17, 2018, 09:35:43 »

Здравейте от снежния човек!
Тук така е наваляло- уж е красиво и трябва да се радвам, но имам синдрома на Възрастния човек- което значи- сняг е равно на чистене на кола, сметки за отопление до небето, чистене на сняг и още повече задръствания .. angry
Общо взето съм Гринч днес..
Инак съм си накупила книги от една промоция до небето и обратно- да видим кога ще се чета.. Уикендът мина като сън- чистене, почивка, сериали, подреждане, пазаруване.... Въртим се в кръг, това също ме дразни. Явно днес не ставам за нищо. А сериалът е Carpizma с Къванч и е върхът, както винаги. smile
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #156 -: декември 17, 2018, 09:50:49 »

Добър ден и от мен.НИе нали имаме диван вече и събота и неделя само се въргаляхме по него.В събота ходихме на куклен театър, беше много хубав и МОника беше впечатлена.Изкарахме добре!
Днес съм на банкет, след малко поемам по задачи, че трябва да взимам подаръка за градината, една книжка още съм и обещала, имам да търся и подарък за девер ми, който има рожден ден на 21-ви!Детето е събрало над 80 лв за книжки и сега правим списък какви да са  girl_impossible Направо ми скри шапката това малкото!

Айде хубав ви ден!
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #157 -: декември 17, 2018, 10:31:00 »

Добро утро!

Аз едвам кретам, този маратон никак не ми повлия добре. Петък изкарахме супер яко в Пловдив, по-малко хора, Михаела Филева пя и направи супер купон. Прибрахме се в 4 сутринта в София... Събота едвам събрахме сили да излезнем от вкъщи, аз на вратата като се видях в гащеризона казах йок, няма да излезна такава... та в последния момент облякох една рокля, която никога не бях носила, наложи се и с тролей да ходим до партито че живо такси нямаше...За пред-коктейлно бяхме в Резидънс клуб, там почти заспахме, толкова уютно беше че се бяхме размазали пред камината. После като отидохме в Ялта.Оказа се че има 4 мацки със същия гащеризон, та добре че не го сложих  badgirl lol. Там беше пълна лудница, около 2000 човека, пяха Скандау, ама нещо не можах да се забавлявам. Вчера пък прекосихме цяла София в най-големия сняг, че колите трябваше да си приберем... Ужасно беше, но само ако още един прочета че нямало снегорини ще скоча вече... За 1 час така натрупа а на всеки метър имаше снегорин, даже благодарение на един успях да се кача на околовръстното и карах след него че иначе беше ад.

Та тъй, давам последен напън тая седмица, после и на 27/28 работя, ама нема страшно
Активен
menyanthe
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 564



Моят сватбен албум

« Отговор #158 -: декември 17, 2018, 10:46:02 »

Аз пък хич не му се кефя на този сняг, ужасен е. А вчера - така валеше, че едва стигнах до козметичния салон, където ходя на кавитация и радиочестотен лифтинг. На всичкото отгоре, ми го навяваше директно в лицето - изключително неприятно. Като стигнах там - вече бях като бяла мечка. После още поне 2 пъти станах на бяла мечка. А днес всички тротоари бяха лед сутринта - нищо хубаво не виждам в това.  beating
И после, ако се дигнат малко температурите - ще стане киша и кал навсякъде.  bad

магито, баща ми пък има рожден ден на 19-ти - въобще не знам какво да му подарявам вече.  pardon
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #159 -: декември 17, 2018, 10:59:53 »

Здравейте!
Все едно сте в друга вселена girl_impossible То не е за първи път! Тук сняг няма. Не е прекрасно, но поне с това борба няма.
Събота с Кокона ходих на фризьор. Такава мъгла беше вън. look Мислех, че е меко време. Стъргах замръзнали стъкла. После колата не потегли, както трябва. Нещо беше замръзнало и изпращя ледът, та едва тогава потеглих. И друг път ми се е случвало, но с Пасата. Кокона се побърка в салона. Не е правела бели, но беше адски досадна angry 100 забележки направих, изнерви ме доволно. 100 човека ми звъняха и това допълнително ме издразни, защото знаеха къде съм. Трябваше след това да пазарувам за нас, за майка и за баба. Народът се беше натъпкал по магазините и едва се разминавах с всички. Уж за по-напряко минах покрай триъгълника Метро/ Технополис/Зора/ новия-стар МОЛ. girl_impossible Да казвам ли, че хората бяха тръгнали да превземат топли терени... Едва се измъкнах с колата, та се прибрахме. Изобщо - удоволствие нулево.
Вчера пак мъгла, студ, вятър и припръскващ дъжд. Такова гадно време, че носовете бяха изцяло прибрани вкъщи.
Днес жадувам за разходка, макар и само квартална. pardon
Снощи научих, че кумците няма да са тук на Нова година и съвсем се скапах sad За заведение не мога и да мечтая чисто организационно. Дано все пак ни се получи празникът. Каквото - такова в крайна сметка pardon
Отивам да си проветря главата и дано ми дойде настроението.
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #160 -: декември 17, 2018, 11:12:30 »

Аз вчера ритуално се разхождах цял ден по пижама, ей така на инат. Имах нужда от ден, в който никъде не ходя, не че легнах и лежах, но поне не тичах като луда извън къщата, а само вътре в нея.
Ние имаме коледно парти тази седмица, но не знам дали ми се ходи?!  crazy Май ме мързи smile   beating beating beating

Децата са с измислени подаръци, на възрастните също съм взела по нещо дребно... много ми е досадно това цялото тичане и подаряване, но децата си получиха първите нови играчки и много се радваха, играха заедно и си викам ей го на, за това все пак има смисъл. Просто, за да не се затрупвам, което е част от досадата, трябва да организирам чистка на старите играчки преди Коледа.

Предстои тази седмица още опаковане и коледни сладки, ако съм на кеф... ако не мотане по пижама и вино smile
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #161 -: декември 17, 2018, 11:43:51 »

Аз затуй за парти разчитам вече на алтернативни източници, че ми се случвало да ми се повтори тоалета с някоя друга и не ми е гот...
Въобще ми е все тая дали щв си подам носа навън, ама кой ме пита.. все за половин час тр да обиколим преспите навън ...
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #162 -: декември 17, 2018, 14:13:17 »

Е, то и аз го обичам снега само да го гледам от вкъщи на топло.  pardon

Еми, кажи списъка с книгите да ти завидя неблагородно.  blum Може и на лични, ако не те притеснявам.  lol
И аз получих смс от Еконт, че коледният ми подарък от ММ е тук, да се разбира книгите, които поръчах, и ще го изпращам утре със списък поне да провери да няма разминаване. Ще се направя на ударена, все едно не знам за какво става въпрос и ще ги чакам опаковани под елхата.
Искам сама да опаковам всички подаръци, но трябва да купувам още хартия. Дано ми се получат нещата.
Днес си чакам и календарите за бабите и като знам куриерката (знам, че няма такава дума) да дойде пеша, зле ми става. Последният път ми стана мъчно като я видях натоварена да обикаля в тоя сняг пеша, ама такава й е работата. girl_impossible
Еми, този сериал с Къванч по бТВ ли? Не, че съм го гледала, но съм го засичала. Няма слаб филм тоз човек. Много го уважавам.  girl_wink

Чудя се и какви сладки да правя. Имам желание, но като знам, че майка ми сигурно ще направи 2728 вида и ще ни даде...ще го мисля.
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #163 -: декември 17, 2018, 14:19:07 »

Добър ден. Ние с Мис сме си на топло вкъщи, че мама почти няма глас, а тя прокалшя от време на време, та сме на ударна програма ингалации-чай-промивки-плодове-мед и разни имуностимуланти и се надявам да се закрепим. В сряда все пак ще я заведа на тържеството с Дядо Коледа в яслата, да се изкефи и да си получи подаръка  pardon При нас е непроходимо, ММ снощи прави пътечки, добре че през нощта не валя и колата ни е на топло в гаража, та леко се размина.
Имаме някакъв нов ЛЛ в наше село, мисля да ходя да го навестим следобед, да го ползвам за адимистратор, че сегашните са ми малко далече. Мис и без тва я водя с допълнителното здравно на частно, ма някой трябва да пуска болнични при нужда...
Вчера носа не сме си показвали навън, само ММ де. Цял ден зяпахме сериали, аз готвих, ММ довърши една стена в стаята на Мис, днес изчистих долния етаж, утре се качвам на горния, ма ще прочиствам и дрехи, та повече време ше отнеме. Замислила съм да местя и пренареждам един шкаф и да измисля ново място на настолните игри, но ще видим кое до къде ще го докарам. Аз съм почти готова с подаръците, само за размяната в работата още съм в издирване на възглавница/калъфка с лабрадор/и  huhhuh.gif По спомен имаше в Юск, но трябва да отида и до там.
С ММ ще си направим общ подарък един на друг, ще ви се похваля в края на седмицата  Wink
Мис ме гледа супер странно с тоя глас, иска приказки детето да чета, ма това е положението  pardon
Изобщо нямам мераци за сладки, работя на 24 и 26, следователно ММ ще готви, следователно ще има само солено  blum Държа само на баницата с праз, другото ми е се тая. Мама ще пълни патица за Коледа, тъй че тая година ще съм на готово. А, и на баклавата се точа, но ще си я купя готова.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #164 -: декември 17, 2018, 14:32:09 »

Миме, ето- има и биографии ( затова има имена само, без заглавия на места ) и европейска проза. Всичко което беше на промо, си взех:
Битниците - Английски роман за пътя   
Необитаваният рай      
Берджи Кристин - Приказки от бунището   
Сбогувания   
Гала   
Изгубени кучета без нашийници. Да убиеш Моцарт   
Гущер без опашка   
Място без граници   
Изобретението на Морел   
Загадъчната Олга Чехова   
Астрид Линдгрен   
Вятър в клоните на бора   
Азбучник: Книга на съответствията   
Слънцето на семейство Скорта

Не, не е този сериал- аз не го харесвам дори не го догледах- Джесур и Гюзел май му викат по бтв, не знам.Дразни ме много там главната актриса. Ужасна ми е.  huhhuh.gif
Този който гледам, на БГ май е преведен като Сблъсък, снима се в момента и пускат на час по лъжичка. На седмица по една серия. Но аз упорито не го почвах, докато не си изгледам някои филми от компа. Та този уикенд бам ударно 4 серии по 2 часа. Зомбирах се. Виж го в тубата ако искаш, там е Carpizma.

Фери, ние и пътечки не сме правили, само стъпките на мъж ми се виждат в 15 см сняг по двора. angry  И моите де- до склада за дърва отзад... Нося чували като дядо Коледа на гръб. Ако ме види някой, няма да повярва, освен тези които знаят какво вдигам във фитнеса като кг. pardon
Активен
Страници: 1 ... 9 10 [11] 12 13 ... 18   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines