Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 16:51:12

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 18   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Месец на вълшебства и топлина, декември е сега  (Прочетена 73957 пъти)
 
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #120 -: декември 12, 2018, 11:18:53 »

Дани ли??? Какъв/ каква Дани?

Аз му подарих боксерки от НМ по традиция. Не му правя изненади от само начало. Тогава му бях подарила нещо , за което той каза "Що даваш пари за глупости", та повече не греша така.

Написала си дани в стар пост от вчера или оняден.
Пак типично девешка реакция хахахха...
Свекс, да и за затуй рекох че събирам пари за уреди, защото искам скъпи и качествени.  smile
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #121 -: декември 12, 2018, 11:27:23 »

    Сега Дани спи, не смея да проверя, че ако е буден, пак ще подпаля.
П.п Спи! Алелуя!
Естествено е дали, автоматична редакция от телефона blum Ама иди и разправяй, че нямаш сестра blum
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #122 -: декември 12, 2018, 11:33:57 »

Естествено е дали, автоматична редакция от телефона blum Ама иди и разправяй, че нямаш сестра blum

ДАНО спи е  badgirl
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #123 -: декември 12, 2018, 11:49:10 »

Хаха, така също може Wink Важното е, че спи...
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #124 -: декември 12, 2018, 12:23:33 »

Хаха, така също може Wink Важното е, че спи...
цяло разследване blum
сега ще се окаже че е осиновила чужденче tease
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #125 -: декември 12, 2018, 13:18:41 »

Напоследък все ми навират в очите сватбата и двойката на Приянка Чопра и Ник  Джонас, та взеха да ми правят впечатление. Тя изглежда доста доминантна и властна- как режеше тортатааа, той беше сякаш само пионка в цялата сватба. shok
 Аз съм много ок с големите възрастови разлики- дори с 10 години такава. Но малко при тях чисто физически ми бие на външно неестетично несходство. Някак изглежда като  негова майка. Реших че съм силно субективна и разгледах коментари- видях мнооого подобни. Всъщност, всичко тръгна оттам че видях как той "се прави" ( предполагам така ) че си бърше въображаема сълза когато я вижда да идва по сватбената пътека. crazy
Вие какво мислите за тази двойка, чисто субективно? Разбира се и за сватбата. pardon



« Последна редакция: декември 12, 2018, 13:20:33 от emmmmmy » Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #126 -: декември 12, 2018, 13:35:25 »

Чисто субективно не ми седят добре, а сватбата е въх.....

Аз се прибрах в къщи с дребната.офиса оцеля, успях да я озаптя, но бях пред нервна криза.За награда дядо Коледа ще и остави подарък под офисната елха, която тя украси докато аз работех, без да пострада елхата или играчките  blum
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #127 -: декември 12, 2018, 14:16:29 »

Каката е много симпатична, но на външен вид този и седи като кръпка.  blush blush blush  Де да знам, във философските книги пише, че жените били вътрешно отражения на мъжа си, та в тоя бате явно има хляб  pardon

Познайте кой ходи за коледни играчки до Джъмбо? Ама понякога си се чудя сама на себе си smile
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #128 -: декември 12, 2018, 14:23:10 »

Егати разследването. laugh А на мен така естествено ми беше просто Дани. Даже не се и сетих, че може телефонът да е поправил, макар че моя много ме дразни заради това. Вече си представях, че Пандьовци са си направили второ, даже и са го родили.  girl_haha Е нищо де, стана ясно, макар че Панда не е потвърдила.

Тези двамата не ми харесват. Смешно ми седят заедно. Ама и по отделно май.

Аз в Джъмбо доста коледни неща харесах.
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #129 -: декември 12, 2018, 14:46:52 »


Аз в Джъмбо доста коледни неща харесах.

Да де... напълних торбите, но и там тълпи. Сега като накупят подаръци и украса, ще почне великото презапасяване с храна, все едно магазините никога повече няма да работят.
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #130 -: декември 12, 2018, 15:03:10 »

Вятър, не вятър - разходихме се danceg Украса не видях по центъра, ама толкова явно съм и гледала. Бавно и славно вървя към окончателно закупуване на подаръци, съответно фалит.

Нали бяхме в Джъмбо с нашите и имах леееко изнервящи ситуации с майка. Първо, аз оттам книга няма да купя, чудо да стане! Имаме подарени книги, уж луксозни, а вътре са потресаващи - неграмотно написани, пунктоация нулева, повторения и един превод с гугъл все едно правен... Подарявани са ни играчки оттам - имало е много добри попадения и пълен потрес. Едно бебе беше захванато с тиксо, а аз си мислех, че е просто част от транспротната опаковка. angry Та някак узаптявах майка какво и как да купува. Украсата им е хубава и майка се възползва good Аз пък бях супер прозаична с клечки за уши и постелка за в пералното.
ММ е на етап да си подаряваме по нещо за къщата. Обмисляше нова лампа в кухнята, че тая не ни харесва, мина през холна маса... Засега гледам да го кротна. Сушилнята ни беше достатъчно голяма покупка - там поне компромис не сме правили. Еми, с две ръце ЗА хубави пералня и сушилня. good Ние събираме пари (май) за ремонт на терасата напролет.
ММ скоро ще има честта да го водя по магазините girl_haha Има спешна нужда от яке, а нещото под елхата още го мисля. Не е очарован от обиколката, защото ще трябва да ме изтърпи да разгледам ВСИЧКО, а по презумция и мъжете в магазините винаги ги бутат Wink А ако стане дума, че някъде ще ходя сама и се нацупва как и той искал от време на време да разглежда. А върви го разбери!

Тез двамата не знам защо ги натрисат в нашето медийно пространство pardon nea
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #131 -: декември 12, 2018, 15:23:40 »

Али, мъж ти се проявява зодиакално - ем така, ем онака. Мътиш не мътиш, ше те ям- е тяхната приказка. pardon
Аз понеже съм по принуда обиколила почти всички Джъмбо в Сф, не знам кое да определя качествено там. Може би наистина само украсата е ок и някои от съдовете ( от стъкло ). За подаръци за деца- никога. Просто защото е леко като лидл ( всеки знае откъде е купен подаръкът и  50 % от децата го притежават ). Само че за разлика от Джъмбо, нещата в Лидл са качествени. И въпреки това, ми стана малко странно, когато без да ме питат дали го имаме, подариха на малкия играчка оттам за рд. pardon Аз лично винаги питам. И то за хора с над средните възможности говоря.  pardon Съдя по себе си , не правя така за чуждите деца- ако не знам какво имат или искат, питам. Но понеже са по линия на мъж ми, нямам пръст там. А и са супер хора, като цяло. Та не ме е яд.
Дрехите от Лидл също много ги уважавам, но ми писна да гледам половината деца с тях и моето барабар- малко ми иде като униформа и ми е в повече. Много ми харесват домакинските им потреби и мъжките им техники и вещи- добри са за подарък.
За украса следя малко магазинче в Младост на пазара. Хем не са някакви съвсем счупени китайски боклуци, хем ги няма навсякъде. Ако някой иска инфо, мога да упътя. smile
Активен
menyanthe
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 564



Моят сватбен албум

« Отговор #132 -: декември 12, 2018, 16:05:28 »

Относно украсата - имам чувството, че навсякъде е пълно само с боклуци. Поне аз нищо хубаво не видях.
В Джъмбо има и хубави неща, но масово са боклуци.
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #133 -: декември 12, 2018, 16:14:17 »

Чета ви от тук от там... Все пак тази седмица съм потънала в класни и контролни...  tease но пък остават 7 работни дни до ваканцията...
И мъжо ще си дойде. По Коледа както знаете ние с Инж. имаме годишнина от сгаджосването, но ми се провали подаръка- беше екскурзия до Македония, но не се събраха хората... Сега съм пълно капо... 16-та е... Аз си поисках парфюм  Dkny Be delicious или сребърно колие или и 2-те...
Днес прочетох в нета, че имен ден празнуват Спиридон и СПИРИДОНКА  или както казват учениците - Спермодон и Спермодонка  blush
Хихи тая пък Прянка каква е по професия? Прилича на плеймейтка...
Водих Кари на Смарт Коледа - Калин Врачански като елф мммм виждали сме го и по-секси...
Хубава вечер!
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #134 -: декември 12, 2018, 16:34:32 »

Чета ви от тук от там... Все пак тази седмица съм потънала в класни и контролни...  tease но пък остават 7 работни дни до ваканцията...
И мъжо ще си дойде. По Коледа както знаете ние с Инж. имаме годишнина от сгаджосването, но ми се провали подаръка- беше екскурзия до Македония, но не се събраха хората... Сега съм пълно капо... 16-та е... Аз си поисках парфюм  Dkny Be delicious или сребърно колие или и 2-те...
Днес прочетох в нета, че имен ден празнуват Спиридон и СПИРИДОНКА  или както казват учениците - Спермодон и Спермодонка  blush
Хихи тая пък Прянка каква е по професия? Прилича на плеймейтка...
Водих Кари на Смарт Коледа - Калин Врачански като елф мммм виждали сме го и по-секси...
Хубава вечер!
близо си. Мис свят 2000 май, после почва благотворителна дейност и е актриса. Стандартното в тази среда.
Активен
Страници: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 18   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines