Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 12:47:34

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 18   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Месец на вълшебства и топлина, декември е сега  (Прочетена 73954 пъти)
 
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #105 -: декември 11, 2018, 15:12:22 »

То затуй въобще и не тръгвам с него, колкото и да ми се иска, просто не отивам, защото знам какво ме чака. Ако има кой да вземе детето- инак само се ядосвам и се напрягам....
А оцветява ли я книжката Миме, или само къса?
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #106 -: декември 11, 2018, 15:15:19 »

Ние ходихме в Центъра за деца и родители. Голям кеф му е. Тръгваме си последни, изпраща всички деца. Дано е здрав и да ходим тази и другата седмица.

Тук вятърът е брутален днес. Носих Бамбук от спирката до нас, за да го използвам за щит, защото духаше насреща lol

И на мен ще ми е интересно да видя тоалета на Мери и всеки друго, който иска да ни се покаже smile

Тук са украсени къщите, но не много. Не е като по американските филми. В центъра сега беше студено, та не погледнах пред общината как е.

Миме, нали имате две баби във Враца. Колкото за едно кафе все ще го загледат.
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #107 -: декември 11, 2018, 15:56:03 »

Еми, оцветява, но не по начина, по който ми се иска.  girl_haha Дори държи да му закачим произведенията на видно място, за да се виждат и много им се радва.  girl_haha
Аз понеже от малка много обичам да си оцветявам и с удоволствие го правя с него. Дори много успокояващо ми действа. Е, като гледам как излиза от очертанията зле ми става, но ще се научи.  LOVING

Панде, няма баби на разположение. Ти представяш ли си? Майка ми е на работа, а свекървата софиянка и си гледа другата внучка.
Явно скоро няма да ни огрее да идем на кафе двамата, да гледаме филм двамата или просто да си поседим двамата.  lol Съдба  lol
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #108 -: декември 11, 2018, 16:09:52 »

Еми, оцветява, но не по начина, по който ми се иска.  girl_haha Дори държи да му закачим произведенията на видно място, за да се виждат и много им се радва.  girl_haha
Аз понеже от малка много обичам да си оцветявам и с удоволствие го правя с него. Дори много успокояващо ми действа. Е, като гледам как излиза от очертанията зле ми става, но ще се научи.  LOVING

Панде, няма баби на разположение. Ти представяш ли си? Майка ми е на работа, а свекървата софиянка и си гледа другата внучка.
Явно скоро няма да ни огрее да идем на кафе двамата, да гледаме филм двамата или просто да си поседим двамата.  lol Съдба  lol

Да те успокоя- то па като те огрее да сте двамата- или ще има ремонт за правене, или за пазаруване, или допълнителна домашна работа от работата за вкъщи.... huhhuh.gif nea
Таа все тая. Ето затова ви говорех за 10те %- задължително прочитам една книга на седмица и гледам 2 филма заедно с мъж ми, както и едно излизане заедно. Само се моля да сме здрави. Другото.....  angry
Като каза за панаира- не го мисли, пак ще ти пратя книжки. Сега чета Непреклонни мъже от авторката на Яж Моли се и Обичай. good
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #109 -: декември 12, 2018, 01:10:46 »

Оо това, че все нещо ще излезе за вършене е ясно. Пък и да сме сами ще ми е мъчно за дребния само щом обърна гръб. Ти това дето го изброи, че го правите с ТМ си е повече от 10%. Направо да завиди човек.  lol
Сетих се да офертирам ММ за Панаира в озон. Така и така съм казала, че искам книга за Коледа, може от там да си избера. Не съм му споменавала още, че нещо не беше на кеф, заради колата ПАК и си викам няма да нахалствам. Ще изчакам до утре.  pardon А на него нещо му бяга романтиката напоследък. Кара ме да ходя в книжарницата да видя за книгите, които му написах, да проверя дали ги има вместо да поръчва. Ами викам, да, освен и да си ги опаковам после и под елхата да си ги сложа. Е.си романтиката и изненадата. ММ не може да не е романтичен.  lol girl_impossible
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #110 -: декември 12, 2018, 08:55:37 »

Добро утро, как сте?Аз имам Моника с конюктивит и е с мен в офиса, защото имам много работа.По обед ще се приберем, как ще оцелеем до тогава не знам.

Моя мъж като никога тази година решил да ме изненада за Коледа, за беда аз без да искам си разбрах подаръка.Независимо от всичко съм много очарована от желанието му да ме изненада, защото хич не му се отдава smile
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #111 -: декември 12, 2018, 09:35:56 »

Добро утро!

Мен ме цепи главата, че напоследък сънувам само кошмари, аман вече...

С подаръците съм до под кривата круша, Звер има 1 подарък, снощи получихме списъка от градината и хоп изненада, поискал е "жълто ферари"  laugh другите деца поискали мече, кукла, влакче, кола, обаче нашия великан ферарииии, та мм ще издирва сега малко жълто ферари. На мм пристигна половината подарък, т.е часовника, поръчах му и обувки, но не са стигнали все още, мисля днес на Спийди да вдигам скандали ако успея да се свържа с тях.Трябва и за племенницата да пазарувам, за няколко дечица и почти готова. ММ не знам с какво ще ме изненада тази година, ние не си казваме какво искаме, а си бием главите с ненужни подаръци, макар че има и добри попадения smile

Снощи ни дадоха снимките от градината, е много ми красив мамин златен  heart

Маги успех! Бактериален ли е?
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #112 -: декември 12, 2018, 09:49:48 »

Здравейте smile

Тук вали яко сняг. Добре, че ММ реши да работи от вкъщи и да ни закара на детското парти в офиса им.

Ние онзи ден си разменихме коледните подаръци, защото искам днес да си изправя косата с новата преса smile
Дребното си получи един подарък преди 2 седмици. Има още 3. За Коледа един, един за Нова година и един за по-натам smile
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #113 -: декември 12, 2018, 09:59:36 »

Булче , кефи ме какъв е автомобилен маниак, като нашата фамилия.
Панде, да разкажеш после за партито.
Миме, ако има грижи , няма ресурс и за романтика. И при нас е така в такива случаи.
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #114 -: декември 12, 2018, 10:00:26 »

Добро утро!

Щом при вас вали и при нас ще дойде, Панди! Бамбукът оставя ли го да работи мъжа ти? У нас малкият Змей вече знае, че като почукаш на някоя врата и тя се отваря,  та яко блъскане пада, когато реши, че точно някой от другата стая му е нужен.

Куриерите тук са полудели, колкото и да обичам Коледното форумско подаряване, съм истински благодарна на себе си, че си разчетох силите и се отказах тази година. От една седмица ми се балтавят с една пратка, тя сигурно по света пътува, а за да я получиш трябва да почакаш поне 15-20 минути на опашка... разкош. Нямам  капацитет за още 2 пъти... това да си го причиня smile

Миме, не си измисляй проблеми сама. Пробвай да работиш на неговото натоварване толкова години и после и да си романтична smile

Ние пък не си подаряваме нищо официално, моят мъж много специален, от материални неща не се впечатлява. Аз просто си купувам каквото ми е нужно, а понякога се включва във възстановяването на разходи той. За мен е чудесна практика.
« Последна редакция: декември 12, 2018, 10:02:50 от Kiwi » Активен
menyanthe
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 564



Моят сватбен албум

« Отговор #115 -: декември 12, 2018, 10:16:30 »

Аз пък днес изпратих форумския подарък, утре ще си взема моя, ама нямаше кой знае колко хора сутринта, та бързо минах.

Най-накрая успях да си запазя час за фризьор за петък - 2 седмици не мога да се доредя до това удоволствие...  girl_wink

bulche91
, burago имат ферарита - има ги в Комсед (ама не знам дали има жълти).  pardon

Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #116 -: декември 12, 2018, 10:36:17 »

А, той ММ не се скъсва от работа. При тях хоум офис е "имам си друга работа, ама не иска да си пускам отпуска". Той казва, че който е хоум офис, след 11ч обикновено е оф лайн вече. Той в момента си прави инхалация.
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #117 -: декември 12, 2018, 11:00:10 »

".... и Дядо Коледа, искам да искам!" та и аз като в рекламата така funnytooth
Да кажа пак от дистанцията на възрастта, подаръците или неподаръците от мъже се траят, ама от пораснали деца са истинско изпитание Wink. Като почнат да те въртят на шиш с "кажи, та кажи какво искате" и ти се стяга отвсякъде, щото я си казал нищо, я ти е цъфнала сушилня в хола, хем и сам да си я качиш laugh Или пък ако споменеш нещо, колкото да се отървеш в бързината, после пак се ядосваш, че си вкарваш таралеж в гащите.
Нали миналата година поисках сушилня за плодове, я ме питайте какво се случи. Ами, три дни суших едни сливи и пак останаха мокри, после и мухлясаха. pardon Явно трябва да е много по- скъп уред, че да върши работа. Ей ти пропилени 60- 70лв. на вятъра.  blush
Тази година казах, че искам да си прегледат всички касети, дискети, дискове, шнурове, кабели и слушалки и да разчистят шкафовете си от тях, но няма да ме огрее nea НИ1, уж добро дете, ама отдели 2 часа и му писна, НИ2 дистанционно и категорично ме резна с "тая няма да я бъде", Родният ми делегира права аз да се оправям /съответно да поема удари, ако нещо ценно бъде затрито/ и вероятно пак ще ме "изненадват" - те с материален, но неядлив подарък, а той с поредната кашпа с орхидея и дребни растения. Чиста работа.  blum
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #118 -: декември 12, 2018, 11:06:50 »

Добро утро!

Тук изглежда слънчево, но нищо чудно да лъже като вчера. Ако успея да накарам дребния да излезем, ще е добре.
Днес остана да избера и поръчам последния му подарък, който сам каза, че иска и дори го написахме във второто писмо,  и мисля с това да приключим, защото направо се оляхме.
Снощи късно поръчвах и последния подарък на ММ. Имам само една бонбонена драма.  lol

Иначе само за Коледа си казваме (пишем писма) какво искаме. Много е яко така. А и знам, че освен написаното, ще има и изненада. Тогава ще преценя нивото на романтика.  girl_haha

Маги, бързо да й минава на Моника.

Панде, честита ти преса. Ти какво му подари? Щях да те питам и кой е Дани, че нещо съм изпуснала?

Абсурд Алекс да даде на баща си да работи от вкъщи. Като е в нас е залепен за него, не му дава да излиза от стаята. Невъзможно е да се свърши нищо от него.  pardon


Миме, не си измисляй проблеми сама. Пробвай да работиш на неговото натоварване толкова години и после и да си романтична smile

Чи кога съм казала, че имам проблем? Доста иронично го написах даже.  smile Истински проблем сега ни е колата, която в понеделник беше на ремонт, а днес е сряда и пак нещо й стана. Още даже ММ не ми се в обадил да ми каже какво й е.

Свекърва  funnytooth

ДзеН!
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #119 -: декември 12, 2018, 11:12:54 »

Дани ли??? Какъв/ каква Дани?

Аз му подарих боксерки от НМ по традиция. Не му правя изненади от само начало. Тогава му бях подарила нещо , за което той каза "Що даваш пари за глупости", та повече не греша така.
Активен
Страници: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 18   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines