Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 02:47:58

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 18   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Месец на вълшебства и топлина, декември е сега  (Прочетена 73971 пъти)
 
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #90 -: декември 10, 2018, 16:26:52 »

За първи път ще е. Аз успях да го подстрижа и той е надъхан да ме боядиса. Овнето бая руно има. Изведнъж стана. В сряда ще е на парти на работата на баща му и после ще го мъча да го стрижа и него.
 
А как му се ядосах днес. Всичко тръгна добре, отидохме в мола, пазарувах, имаше една маса с Плеймобил и един дървен влак оставени да си играят децата. Там си игра, тръгна си без драми, отидохме до супермаркета да донапазаруваме и му купих пъзел. Нали много им се кефи, а тези бяха два за 5 евро, викам супер. Обаче като взе да се влачи и изпуснахме автобуса. Изпуснахме и влака, та стояхме 20 Мин на спирката накрая. После трябваше да нося всичко плюс него от спирката до нас и в нас не искаше да заспи, защото има нова играчка. Та, аз тъпа майка, той дразнещо дете, навън бебето с цвят тъмно сиво, идилия. Повечето нищо няма да му купувам, как можах така да се наиграя сама и аз се чудя. Сега Дани спи, не смея да проверя, че ако е буден, пак ще подпаля.


П.п Спи! Алелуя!
« Последна редакция: декември 10, 2018, 16:30:01 от pandapanda » Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #91 -: декември 10, 2018, 16:50:48 »

Значи показах гаЩерзоня на шефката сега и каза да го купувам хахах, тааа май след работа ще мина и ще го взема, пък ако не го сложа ще го върна  Girl_hide
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #92 -: декември 10, 2018, 17:07:46 »

За първи път ще е. Аз успях да го подстрижа и той е надъхан да ме боядиса. Овнето бая руно има. Изведнъж стана. В сряда ще е на парти на работата на баща му и после ще го мъча да го стрижа и него.
 
А как му се ядосах днес. Всичко тръгна добре, отидохме в мола, пазарувах, имаше една маса с Плеймобил и един дървен влак оставени да си играят децата. Там си игра, тръгна си без драми, отидохме до супермаркета да донапазаруваме и му купих пъзел. Нали много им се кефи, а тези бяха два за 5 евро, викам супер. Обаче като взе да се влачи и изпуснахме автобуса. Изпуснахме и влака, та стояхме 20 Мин на спирката накрая. После трябваше да нося всичко плюс него от спирката до нас и в нас не искаше да заспи, защото има нова играчка. Та, аз тъпа майка, той дразнещо дете, навън бебето с цвят тъмно сиво, идилия. Повечето нищо няма да му купувам, как можах така да се наиграя сама и аз се чудя. Сега Дани спи, не смея да проверя, че ако е буден, пак ще подпаля.


П.п Спи! Алелуя!

Аз пък бих погледнала от положителната страна в случая- щом се интересува от играчка толкова че да не заспи, имаш лостове на управление с него. А при мен не действат дори играчките. Така че си супер.
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #93 -: декември 10, 2018, 17:16:28 »

Булче, ще си най-красивата дискотопка  heart  heart

Еми, ясно, че и аз го работя. Сложих пъзела на леглото и му казах да ляга с пъзела и излязох. Подейства. Сега няколко сладки по-късно съм супер

И като казах сладки - тези ги правих с Томи. Не се забавлява чак толкова много с формичките, та не знам дали си заслужаваше цялото месене, точене и дебнене.
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #94 -: декември 11, 2018, 08:56:17 »

Добро утро, как сте днес?Аз снощи имах ужасна вечер с Моника, тя превъзбудена, аз полузаспала с главоболие и накрая тя заспа в моето легло аз в нейното.Ей добре, че вече спи на нормално легло, та и аз да се наспя  blum

Панде, Моника се кефи на формите от миналата година, преди това правеше 2-3 сладки и и омръзваше.Сега е друга хавата вече.

Аз съм в размисъл дали да ходя на един банкет, но мисля да отида, да не би да изпусна нещо и аз smile Каквото и да е е разнообразие.После януари, февруари всичко ще се върти около малката и няма да ми е до банкети smile

Хубав и усмихнат ден ви пожелавам.
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #95 -: декември 11, 2018, 09:04:05 »

Добро утро!

За сега съм добре. Сега ще събудя Бамбук и ще видя lol вчера като стана от следобедния съм продължи да ме ядосва, чак ММ като се прибра се успокоих. Много бях подпалила нещо.

ММ и той ще ходи на коледно парти. И се чуди какво да си облече. Аз няма да съм там и не ми е дреме, та се надявам да му трябват нови дрехи.

Хубав ден
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #96 -: декември 11, 2018, 09:21:44 »

Хубаво ме подсещате, че е време за банкети и да звънна най-после за час. Сигурно всичко ще е пълно от седмици назад, ама има още малко надежда, че може да се подстрижа.
Ние в старата фирма имахме по два банкета годишно - за Коледа и в края на силния сезон. И за двата банкета имаше спусната заповед, т.е. извинение не се приемаше. Бяхме под строй всички - дори и местата, на които да седим някак се подразбираха, но не по интереси, а по "звания". В сегашната фирма такива неща не се правят, че са излишен разход на шефа, завалийката... girl_haha
Снощи си изкарахме много хубаво - с едно дете, на което почти не му видяхме очите. Поприказвахме, посмяхме се и по нощите се прибрахме. Свекърва ми даде зор да водя по-често децата в тях, че дребният да свиква с обстановката. Майка пък каза, че не смеела да го похвали, че току виж ни харесало да излизаме и тя да остава вкъщи да го гледа pardon Има лъч светлина, че може да загърбват от време на време егоизма. pardon
Време е да кламбучна господина в леглото и да поизхабя изядената снощи торта insane
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #97 -: декември 11, 2018, 09:30:38 »

Добро утро,

И аз съм ненаспана... до скоро му давах едно противоалергично на Зверо и спеше като пън, амааа не бива да го дрогирам вече, таа има, падна ми пандичката, дай ми вода.

Маги, ходи на банкети, че верно след януари ще се зазимим и няма мърдане до пролет.

Ох вие майтап, ама аз съм на две Коледни партита, едното петък, другото събота, като петък по нощите ще се прибираме към София... Как ще издържим не знам,ще сме на метода клин клин избива  lol. На нас най-омразно ни е лидершип банкета... продължава по 2-3 дни и е супер официален, всички вождове се изсипват, има дрес код, места къде да седим, абе мега досадно е... Миналата година беше що годе добре, че бяхме на Правец, ама тая беше в София и се побъркахме от тичане напред назад. Амааа фирмени задължения, какво да ги правиш... Ние се налага на всичко да ходим, няма хък-мък, на едните неформалните че сме си с екипите и е хубаво да ги уважиш, да те видят извън работна обстановка, на другите трябва великите вождове да уважиш че са пропътували света да те видят...

Хайде лек ви ден!
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #98 -: декември 11, 2018, 10:11:29 »

Маги, ходи на банкети, че верно след януари ще се зазимим и няма мърдане до пролет.
Аз като съм съсипала  Wink три фирми и от една съм пенсионирана, питате ли ме? Тази година обаче сме разпръснали събиранията за след Ивановден до 8- ми март. Хем няма да сме нагъчкани по заведенията, хем и с едни дрехи мога да мина, защото са все с различни хора smile. Едно вече отхвърлих, но то беше дневно и имаше повече организационни цели по пенсионерски инициативи.
Като цяло ентусиазмът в Пловдив за Коледа и обявяването ни за Европейска столица на културата клонят към "0". Украсата в града е старата китайска, доста раздърпана и изцапана вече, улиците са разкопани и нещо строят, а тези, които през лятото бяха затворени и уж ремонтирани, отново са извън строя. Сиво, мръсно и всичко друго, но не и празнично. Единствено на моста на Марица до Панаира са развяли нови знамена през два метра, ама пък там вятърът така ги е намотал, че стърчат като шипове. sad  В нашата махала няма украсени къщи, паркът не е метен от две седмици, чакат да окапят всички листа и тогава. Пуснала съм си радиото, там поне по всички станции въртят оптимистични и коледни музики.
Хубав и успешен ден на всички, аз имам ходене по инстанции... и съответно ме газят неприятни чувства за непредвидени спънки blum
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #99 -: декември 11, 2018, 10:30:16 »

олее дано оправят до края на януари, че имам клиенти да развеждам по центъра в Пловдив, имам си заучен маршрут до Хемингуей (макар че съм им вдигнала мерника след последното посещение)
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #100 -: декември 11, 2018, 10:34:45 »

Ние лятото сме в Пловдив, ДРЗ ще правим там, ако е разкопано ще е веселба.

И аз ще мина с един и същ тоалет на всички партита, на различни организации са, та ще съм все актуална.
Активен
marry_me
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 304


BE YOURSELF ;)


« Отговор #101 -: декември 11, 2018, 12:18:07 »

Привет, лейдис  Sunshine Sunshine Sunshine

Тук съм, не съм се загубила  girl_wink

Моят благоверен миналият петък стана с една година по-щастлив. И за да бъде още по-по-щастлив, му подарих СПА уикенд, та три дни бяхме на топло и ни мачкаха. Много добре ми се отрази тази мини почивка. Жалко, че ефектът и трая само до влизането в офиса. В петък ще събирам производствения отдел beating Ще има разпределение на отговорности. И този път твърдо съм решила да го играя "ти там, ти там, ти падни за десет" beating beating beating Да ми се сърди после, който иска. Няма да пазя ничии чувства, щом пречат на работния процес на 150 човека. beating beating beating

Още не съм започнала с пазаруването за Коледа, дори списък на кой какво не съм направила  girl_impossible girl_impossible girl_impossible Да не говорим, че някъде между другото имам и сладки да правя поне 2-3 вечери. Този петък и ние ще имаме коледно парти (банкет). Тоалет си взех от Феде blush blush blush А в събота сутринта пътувам служебно за Банско за откриването на сезона, да се смесим малко с конкуренцията, да си мерим п....те lol lol lol

Хубав ден и безброй усмивки  Sunshine Sunshine Sunshine
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #102 -: декември 11, 2018, 13:54:42 »

Мери ми, то да не сте се събрали да се обичате?! Събрали сте се да работите заедно pardon Такова разпределение е неминуемо, за да върви работата, а не интригата.
Успях да взема едно-две неща за подаръци и съм доволна Wink Все още съм доникъде де, но в този вятър и при неизвестното кога ще дойде един куриер - толкова.
И по коледната тема - вчера свекърва ми обясняваше как при тях нямало да идва Дядо Коледа, а по "традиция" една от сестрите се пременя и го играе. Те децата са малки, ама е глупаво така. Ръководството им не иска да се занимава с организация, а и не иска да събира по 1 лев примерно от семейство за аниматор. Кокона в яслата имаха и видео заснимане на повече от нормални цени, ако искаш. При нас в градината още първата година казаха - Ако не искате да давате пари за театър, тържество, допълнително занимание, което касае конкретен ден, не си водете детето. Точка! Няма как да се съобразят кой може, кой не може да даде 5 лева, дали му е кеф или не на хлапето или да угодят на претенциите на майките (най-често).
Утре съм по центъра и ще гледам доколко кич, пардон, украси има. Иначе ровят, копаят, чат-пат затворят някой булевард за незнайно колко време. Всичко е кучетата си лаят - керванът си върви pardon
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #103 -: декември 11, 2018, 14:00:40 »

Аз съм във вихъра на събирането на пари ( рядко ми се случва ), обикновено ги  харча. pardon Та подаръци- йок. Искам читав климатик  за отопление и читава пералня и сушилня. При това имам претенции второто и третото да са в черен цвят. diablo
Възхищавате ме колко сте наблюдателни- аз съм ( може би с времето нарочно ) супер невглеждаща се в улици, украси и прочие. Не искам да се ядосвам и за това. Впрочем, не искам да се ядосвам за нищо. Да кажем че си го поставям като ( неизпълнима ) цел за следващата година. И все пак ще се старая да я гоня достойно. pleasantry
Мери ми, чакам тоалета да го видя върху теб. Прическа и грим де ще са? blum
Али, права си напълно за градината. В крайна сметка едно време майка ми се дразнеше на подобни събирания на пари, но тогава времената бяха други. Нямахме пари за нищо, а се даваха нонстоп за частни уроци за мен. Та фокусът беше изместен, а финансите различни. nea
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #104 -: декември 11, 2018, 14:34:35 »

Здравейте!

Аз си мисля, че вече трябва да идва Коледа, защото всеки ден се събуждам с нови идеи за подаръци и поръчвам ли поръчвам.  blush
Ама как пък всичко по възможно най-трудния начин ми се получава?! Все нещо няма да е както трябва.

В събота момичета от класа са решили да се съберем да се видим на кафе. Ако ходя ще е с Алекс, защото ММ е на работа и няма кой да го гледа. А аз като знам, че или няма да иска изобщо да влезем в кафенето или няма да седне и за секунда ми се отщява да ходя. Та ще видя какво ще се получи.

Умирам от яд, че няма да мога да ида на Панаира на книгата, но ММ като е на работа, няма как. Гледах, че в озон има онлайн панаир и ще разгледам там.

Тук е слънчево, но духа студен вятър. Ходихме само до Лидл уж за хляб и пак си излязохме с някакви дървеняци. Взех на Алекс и една книжка за оцветяване, която така ми се иска да запазя за себе си, защото знам какво ще й се случи, но ще си помисля, защото вече му я показах.
Активен
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 18   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines