Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 08:49:04

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 18   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Месец на вълшебства и топлина, декември е сега  (Прочетена 73980 пъти)
 
menyanthe
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 564



Моят сватбен албум

« Отговор #75 -: декември 07, 2018, 17:11:57 »

Особено зимата, въздухът в София е ужасно мръсен.... bad
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #76 -: декември 08, 2018, 15:17:57 »

Аз от вчера си имам компания вкъщи - ММ е като пират. Прави си уръдие за пиратки и докато работел, нещо му влязло в окото. Не било точно стружка, но е с превръзки, капки, всички екстри. Като му говорех за очила - Да, бе, да, бе... Кой да ме слуша?! Сигурно другата седмица ще е в болничен.
На мен ми е екстра blush Вчера от много време насам успях сама да изляза в 2-3 посоки. Ще си уредя и час за фризьор, и за подарък ще имам време, и ще спестя понякога хамалогията по разнасяне на малко дете с количка навън-навътре.
Хич не се жалвайте от мръсен въздух. При нас официално обявиха колко е "прекрасен".
Песничката за рачето и ручейчето не била тази. Още по-засукана е, ама в интернет не я намирам. Ще я запиша от радиото вкъщи.
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #77 -: декември 09, 2018, 19:26:39 »

Ей, мъжка му работа, не порастват тези хора, не им увира главата... Пак малкият дявол, да му минава бързо и съвсем good Подари му за Коледа един чифт очила, като му станат няколко и стоят на ръка разстояние, ще ги носи, къде ще ходи nea
Тъкмо щях да го похваля, че с топчето хем е ефектно, хем е и безопасно да се гърмят пиратки, то пък друго излезе. Моят баща си беше направил пистолет от намерени части от разквартировани германци и ходеха с брат ми по горите да стрелят, а ние с майка ми умирахме от страх да не стане някоя беля.
По мое време момчетата стържеха барут от кибритени клечки и пълнеха кухи ключове за врата. Завързваха ключа с дълга връв и го удряха в тротоара да гърми.
Луда работа са мъжете, хем моят е ходил войник и не е като да не е стрелял. Като наближи Нова Година и купува кутии пиратки и си ги гърми с кеф. Децата и те са прихванали, хилят се и ако им падне, хич и не се замислят.
Много хубаво време днес следобед heart. Нямам против да го откара така до Трифон Зарезан yahoo
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #78 -: декември 10, 2018, 09:12:49 »

Добро утро от мен.Аз бях малко софиянка.Беше страхотно.Раздадохме 5 ваучера от нас и един от една клиника.Ще помогнем на 6 семейства не е никак малко.Видях се със страхотни хора, приказвахме много smile заредих се за дълго време с положителна енергия!
Вчера бях и на посещение в една клиника, беше много интересно и научих доста неща.Доволна съм!

Как сте в новата седмица?Аз я започвам ударно с доста работа, но това не ми е проблем.Искам до 21-ви да приключа всичко и после да почивам.
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #79 -: декември 10, 2018, 09:45:27 »

Привет!

Днес в Софийско вали сняг, ама гаден никакъв... и почна по никакво време, в 08:15 понеделник... Ужас. Пък и да е по-забавно тока спря в офиса, от страх пеша се качвах че да не заседна по стълбите, то от 1 месец насам, малко да валне и спира тока и то в цял Център, та интернета пада, инфаркти ни докарва...

Вчера ходих на фризьор, ей стократно съжалих, косата ми е почти черна, а ме е срам да кажа колко платих... На майтап взех пробвах един гащеризон, лъскав, като диско топка, ей чудих му се сумати време и накрая не го взех, а ми заспа и ми седеше супер. Я вижте, бихте ли облекли такова нещо? За коледно парти де хахах

https://www.reserved.com/gb/en/uv183-99x/jumpsuit-with-shiny-thread

Маги браво за инициативата! А дано има 100% успешни опити само!

Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #80 -: декември 10, 2018, 10:08:05 »

Булка, за парти ДА, стига да ми седи ОК.Аз в последно време за парти взимам много нетипични за мен неща.
Тук няма сняг или дъжд, за сега времето бива.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #81 -: декември 10, 2018, 10:11:39 »

Булче на теб ще седи много добре, мисля. Аз така като не взема и после съжалявам. Все още помня един кремав панталон като кожен. Не ми се стори практичен...
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #82 -: декември 10, 2018, 11:11:36 »

Здравейте smile

Али, дано бързо да се оправи. На мен опасни ми звучат изобретения на ТМ.
Добре, че моят мъж не се интересува от такива неща. От всичко гърмящи, огнестрелно и т.н.

Ние имахме малко тегав уикенд - тримата болни, по цял ден вкъщи. Само се чудехме какво да сготвим.

Аз съм за фризьор. Обмислям какво да правя. Да се пробвам ли в къщи или да се изръся.

Аз съм НЕ за гащеризона. Въобще не ми харесва.  pardon
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #83 -: декември 10, 2018, 11:47:01 »

Здравейте smile

Али, дано бързо да се оправи. На мен опасни ми звучат изобретения на ТМ.
Добре, че моят мъж не се интересува от такива неща. От всичко гърмящи, огнестрелно и т.н.

Ние имахме малко тегав уикенд - тримата болни, по цял ден вкъщи. Само се чудехме какво да сготвим.

Аз съм за фризьор. Обмислям какво да правя. Да се пробвам ли в къщи или да се изръся.

Аз съм НЕ за гащеризона. Въобще не ми харесва.  pardon
Ти поне можеш да пробваш нещо различно. Що да не се изръсиш един път.. pardon
Аз лично си взех два пръста от косата сама, както обикновено. От мен - толкоз.  pardon
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #84 -: декември 10, 2018, 11:50:06 »



Ние имахме малко тегав уикенд - тримата болни, по цял ден вкъщи. Само се чудехме какво да сготвим.

Аз съм за фризьор. Обмислям какво да правя. Да се пробвам ли в къщи или да се изръся.

Аз съм НЕ за гащеризона. Въобще не ми харесва.  pardon

Какво ви имаше? ФРИЗЬОР!. Тея дни гледах Brad Mondo и точно се заливах от смях от домашни фейлове за подстригване и боядисване (изрусяване). За гащеризона не съм се и съмнявала че няма да ти хареса хахаха, аз като го видях викам ужас, кой ще облече такова нещо аххах
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #85 -: декември 10, 2018, 12:28:45 »

ММ явно беше изстинал по базарите, малко му е било пиенето. Та, той с болки в гърлото, аз кашлях, дребното още влачи сополи. Аз мислех да ходя на лекар днес, но пък днес не кашлям. Дано се закрепя вече, че се чувствам изтощена направо. А и от седене вкъщи сега се уморявам от ходенето до магазина дори.
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #86 -: декември 10, 2018, 15:19:37 »

По понеделнишки много нещо свършихме и съм доволна smile Днес видях гърбовете на Кокона и майка и след тях духнах към градината, за да нося подаръка от Дядо Коледа. ММ беше на преглед - всичко е точно. Утре ще е на работа, та отече му лежането вкъщи. На мен пък ми отече фризьорът през седмицата, но събота съм го решила. Успяхме да напазаруваме днес, та си спестих мъкненето на тежки торби.
Иначе - да, по-безопасно е гърменето на пиратки от такова топче. Поне не се пипа с ръце. Свекър ми като човек дълги години военен грам няма слабост към оръжията. Някак го приема като част от работата, но не и с повод и без повод да се гърми. Днес е рожденик, та довечера ще сме на купон Wink
Вчера украсихме в нас. Малкият е запленен от лампичките. Не пипа много елхата и е спокойно Wink
Булче, на мен като плат ми харесва, а такава кройка на панталон много удължава краката. Гащеризон обаче аз не бих си взела. Не е моето нещо - имам и комплекси за корем, та там ще си турна колан blush Моят гардероб търпи доста промени последно време. Ако преди съм имала 10-тина чифта дънки, сега са 4. Панталони имам 3. Другото са поли, рокли, туники. Това е за всички сезони. И аз като Кокона гледам да съм по-"олегантна" Wink
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #87 -: декември 10, 2018, 15:57:05 »

Зависи много от това, къде е партито и как се гледа на него. Специално за коледните фирмени може да е лъскаво, нестандартно и дори леко карнавално, ако такава е фирмената култура. Рядко се изисква тежко и официално облекло, няма клиенти и целта е хората да се отпуснат и забавляват. Така погледнато, аз съм твърдо ЗА, особено щом и ти се харесваш. Хаха, ама трябва памперс да си сложиш и нищо да не пиеш, щото как ще ходиш до тоалетна? Wink
Али, да е жив и здрав свекърът, да си се имате с него и да е както досега винаги на твоя страна good
Пандич, нали няма да ти е за първи път ТМ да те боядисва? Ако и нямате сериозно излизане, остави фризьора за след празниците. Малкото овне и то е за подстригване, кога му порасна толкова козината? Гледам го на онзи клип с пъзела, ако не е нещо старо, де crazy
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #88 -: декември 10, 2018, 16:01:21 »

Гашризона от линка за парти - ДА, ако ви седи добре smile  На мойта тръПка намя да и ходи такова чудо, но пък виж ей теЯ обущенца... абе изобщо днес съм много работна и много на жаргон smile Хубава седмица!

https://www.reserved.com/gb/en/uh531-99x/pumps-with-ankle-strap
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #89 -: декември 10, 2018, 16:18:20 »

Малииии, много ти специална тръПката funnytooth
Активен
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 18   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines